Forum Forum ubezpieczeńSamochodowe

xaltum z Poznania – czy ktoś coś słyszał?

xaltum z Poznania – czy ktoś coś słyszał?

kacperrro78 / 2013-09-19 12:15
Tak jak w temacie. Czy ktoś słyszał coś o tej firmie odszkodowawczej? Mam firmę transportową, miałem zlecenia na transport w Niemczech w kilku miejscach, ale spedycja anulowała zlecenia w „ostatniej chwili”, a umowa już była podpisana. Chcę się ubiegać o odszkodowanie chociaż z powodu poniesionych kosztów (podstawienie samochodów itd.) i potrzebuję pomocy prawnej w tej kwestii.
Wyświetlaj:
Janek313 / 31.175.235.* / 2015-11-26 09:14
Ja dwukrotnie korzystałem z Xaltum. Raz przy okazji wypadku w którym kierowca samochodu ciężarowego nie ustąpił mi pierwszeństwa na skrzyżowaniu ,doszło do zderzenia bocznego. Miałem złamaną rękę,krwiaka i wiele tygodni spędziłem w szpitalu. Kuzyn polecił mi wtedy Xaltum i byłem zadowolony. Za drugim razem mojego syna jadącego rowerem potrącił samochód i wtedy również Xaltum pokazało swoją klasę. W odróżnieniu do innych firm w Xaltum pracują tylko prawnicy i na dodatek bardzo mili. Polecam
rafiki1982 / 2013-10-31 15:31
Xaltum zajmuje się takimi sprawami. Ja korzystałem z ich usług. Mam firmę transportową, co prawda zajmuję się busami i przewozem ludzi, ale to nie ma znaczenia. Dostałem bardzo wysokie odszkodowanie, sprawa była przeprowadzona bardzo sprawnie. Dobry kontakt z radcą prawnym, mają bardzo dużą wiedzę. Przekonałem się, że czasami naprawdę warto oddać sprawę fachowcom :)
Matysia / 5.60.160.* / 2016-11-08 10:28
Też korzystałam, rzetelnie ogarnęli temat, szybka reakcja i mogę cieszyć się odszkodowaniem mimo, że początkowo ubezpieczyciel odmawiał

Najnowsze wpisy