Forum Polityka, aktualnościKraj

Zabójstwo Papały było przypadkowe? Ustalenia prokuratury

Zabójstwo Papały było przypadkowe? Ustalenia prokuratury

Wyświetlaj:
edward@@@ / 164.126.82.* / 2014-10-03 11:48
Ja w tym czasie jeździłem po W-wie takim samym nowym Daewoo Espero i nikt mi go nigdy nie chciał ukraść, jeździłem w nocy, po różnych dzielnicach, kiedyś zostawiłem kluczyki w stacyjce na noc. Ten samochód miał opinie takiego, którego nie kradną. Dlaczego? Bo po 1. był tani już jako nowy (38tys. PLN), po.2 były bardzo tanie części do niego, po.3 model był na rynku za krótko, aby można było kupić rozbity samochód i przebić numery.
Proszę mi też powiedzieć jaki sens ma napad z bronią w ręku, żeby ukraść mało warty samochód, jak już wtedy było na ulicach Warszawy mnóstwo Merców, BMW, Porsche i innych samochodów wartych 10x tyle.?

Ta teza prokuratora w ogóle nie trzyma się kupy.
Profesor / 2014-10-03 11:31 / Bywalec forum
Daewoo Espero luksusowe??? Gang złodziei aut luksusowych nie wiedział do kogo należy auto, na które polują??? Próbują ukraść z bronią w ręku Daewoo Espero przypadkowemu kierowcy, którym okazuje się generał policji??? :DDD Doskonały dowcip :DDD
respect / 94.42.189.* / 2014-10-03 10:13
Olit Expres był bez zarzutu.
a afery taśmowej nie było.
bsf / 46.45.103.* / 2014-10-03 08:25
Oto cała 3RPrzekrętasów nawet zdjęcie dobrane celowo ...czy to stopień generała ? 25 lat DEMORALIZACJI !
A nam wciskają tęczę nienawiści / 88.199.162.* / 2014-10-03 08:19

Zabójstwo Papały było przypadkowe? Ustalenia prokuratury

no tak oczywiście! za to nie przypadkowo każdy zamieszany w te sprawę popełniała samobójstwo w celi. Czy wątek Millera jest sprawdzony? nie sądzę temu kierunkowi zaraz ukręcono łeb.

To pierwswze z trzech ewidentnie politycznych zabójstw w tym kraju. Dwa kolejne to Blida i Lepper.
Co do Blidy korzyści były trojakie:
1 - jej krew ochlapała ślicznie Kaczyńskiego z Ziobrą - głownych wrogów.
2- Blida już nie sypnie mafi węglowej nigdy - trupy na ogół mówią niewiele
3 - SLD zyskał świętą

Co do Leppera fakty są takie:
1 - już w 2002 mówił o więzieniach CIA w Klewkach - Wyborcza zamieniła to w prześmiecze lądowanie UFO w Klewkach
2 - Sąd w Strasburgu potwierdził że więzienia istniały i gleba zaczęła sie palić pod nogami dwóch najbardziej prominentnych polskich polityków w roku 2002.
3- marwy Lepper nie będzie świadkiem przed ew. komisja śledczą w Polsce.
respect / 94.42.189.* / 2014-10-03 08:13
i zabijają Papałę bo łup Espero jest większy.
Papała został zabity bo za dużo wiedział i nie chciał w tym uczestniczyć.

Wejdź na listę śmierci, tam jest dorobek III RP. Wszyscy niewygodni dla magdalenkowej zdrady !

a zaczęło się od zabójstwa małżonków Jaroszewiczów w ich willi, w stylu ubeckiej zemsty. Stopy przybite do podłogi gwoździami. Zginął tylko rękopis pisanej książki o kulisach PRL-u.
Wiadomo komu mógł zaszkodzić . . . /niedawno pochowany z honorami/.
matecznikiem całego polskiego zła jest Afera Żelazo i afera FOZZ / której członkiem Rady Nadzorczej był Rossati/
wał stadny / 83.27.193.* / 2014-10-03 09:54
Gang złodziei luksusowych samochodów kradnie samochód marki Daewo z bronią w ręku zabijając właściciela, na parkingu przed blokiem w biały dzień.

Musieli być nieźle narąbani i na haju. ŻENADA!!! Po 16 latach śledztwa!!!!

Najnowsze wpisy