Forum Polityka, aktualnościGalerie zdjęć

Zaczęła budować mur w poprzek drogi. Przeszkodzili policjanci

Zaczęła budować mur w poprzek drogi. Przeszkodzili policjanci

Wyświetlaj:
Miejscowy / 83.4.213.* / 2014-10-16 11:46
Byłbym zapomniał , ponoć w Polsce własność jest prawem chroniona , pytanie komu miała służyć interwencja policji właścicielowi czy złodziejowi który nie legalnie na cudzym terenie urządził sobie drogę za pieniądze publiczne ?
Miejscowy / 83.4.213.* / 2014-10-16 11:27
Buduje sobie mur na swojej działce , a media robią sensację jaka to zła jest właścicielka . Każdy może sobie zobaczyć w geoportalu że jest to nagonka medialna i urzędnicza na właścicielkę terenu . Skandalem jest to haniebne działanie dziennikarzy , haniebnym jest działanie urzędów . Droga do żywczańskiego miała iść obok działki przez teren P. Ch , który to ta pani zawłaszczyła po kupnie od miasta nieruchomości sąsiedniej . Dziennikarze natychmiast powinni przeprosić za bezpodstawne pomówienia , za nagonkę wobec kobiety próbującej bronić swojej własności przed przestępcami urzędniczymi .O jej prawie do swojej własności mówi wyrok NSA . To nie jedyna afera w Zakopanem z udziałem przestępczej organizacji zwanej UM . Wychodzi na to że media służą przestępcom . Proszę zamieścić mapę terenu na stronach tak by wyprowadzić opinię publiczną z kłamliwego pomówienia urzędniczo dziennikarskiego .Budowa muru na działce właścicielki jest jedynie próbą zwrócenia uwagi na skandaliczne nadużycia w Zakopiańskim UM jak sądzę .Nie mniej jednak publikowanie pomówień bez sprawdzenia rzetelnego tematu jest skandalem i co ciekawe wywoływanym zawsze i od lat przed wyborami . Co do policjantów ich działania muszą mieć umocowania prawne , tym czasem policja zlekceważyła wyrok sądu w sprawie własności w tej sprawie . Zakopane zaczyna być prywatnym folwarkiem działającym po za prawem i przy udziale instytucji państwowych i samorządowych .To jedyna refleksja w tym temacie i stąd moja opinia .
sum8 / 83.4.255.* / 2014-10-15 22:21
No i niezłą konstrukcję zrobiła.
poirytowany / 78.31.214.* / 2014-10-14 13:33
Podobnie z zakopianką. Jak w "Janosiku" co twoje to i moje a co moje to nie rusz"

Najnowsze wpisy