Forum Polityka, aktualnościKraj

Zakaz handlu w niedziele? Rząd jest na "nie"

Zakaz handlu w niedziele? Rząd jest na "nie"

Money.pl / 2014-01-21 18:08
Komentarze do wiadomości: Zakaz handlu w niedziele? Rząd jest na "nie".
Wyświetlaj:
ekspediętka / 89.71.150.* / 2016-12-19 19:51
ci co są za niedzielami w pracy niech sami sobie pracują ja chce czas rodzinie poświęcić, a nawet nie mogę iść w niedziele do kościoła bo całą niedziele robię no ale ważna jest kasa ludzi mają gdzieś sprzeciwiają się ci co latają z nudów po sklepach w niedziele
dgen / 2014-01-21 18:29 / Tysiącznik na forum
warto przypomnieć, że z krajów "zachodnich" tylko irlandia i portugalia nie ograniczają handlu w niedzielę,

często podczas pobytu wakacyjnego w austrii i niemczech zauważam w niedzielę samochody śmigające po marketowych parkingach i klientów zaglądających przez szybę - potem sie okazuje, że to przyjechali barbarzyńcy z Polski

od kilkunastu lat prowadzę swój biznes, pracuję ponad 60 godzin w tygodniu i tylko 2-3 razy w życiu robiłem zakupy w niedziele, smieszy mnie hasło, że ludzie są tak zapracowani, że nie maja czasu w tygodniu
rapsody / 2014-01-21 19:57 / Bywalec forum
A zatrudnisz, tych co zwolnią z marketów?
ździcho kuźwiak / 37.128.21.* / 2014-01-21 18:54

od kilkunastu lat prowadzę swój biznes, pracuję ponad 60 godzin w tygodniu i tylko 2-3 razy w życiu robiłem zakupy w niedziele

I tak trzymaj. Niech Cię też śmieszy hasło, proszę bardzo, śmiech to zdrowie, natomiast za innych nie decyduj.
buhaha / 93.154.207.* / 2014-01-21 18:08
Co komunistyczny kodeks pracy ma do powiedzenia na temat zmuszania marynarzy do nocowania poza domem? Odrywanie dorosłych ludzi od środowiska domowego prowadzi do wielu patologii i narusza prawa pracownicze. Zwiazek zawodowy marynarzy domaga się codziennego zawijania statków do portu po ośmiu godzinach żeglugi i rozwożenia załogi autobusami do domów.

Najnowsze wpisy