Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Zamkną granice w Europie? Brytyjska minister: Na Schengen najbardziej korzystają bezwzględne gangi

Zamkną granice w Europie? Brytyjska minister: Na Schengen najbardziej korzystają bezwzględne gangi

Wyświetlaj:
Patriota666 / 31.179.53.* / 2015-09-09 01:58
Jak ich przyjmiemy;
-Mówi się ,że oni uciekają przed wojną.Nazywajmy rzeczy po imieniu.Są dezerterami = tchórzami.Nie chcą walczyć o swój kraj!!!Chcą nasz Europejski dobrobyt zrodzony z I i II wojny światowej.Tchórz ,będzie płodził tchórzliwe dzieci.Ja się pytam co to k**** ,będzie za społeczeństwo!!!
-Nie stać Polski na biedne głodne dzieci. Ale obcym nielegalnym emigrantom zapewnimy byt; pomoc socjalną,mieszkanie,opiekę zdrowotną,edukację dzieci,kursy językowe,pomoc psychologa,nasze miejsca pracy...Z naszych podatków!!!
-Niże pensje
-Niższe emerytury
-Większe bezrobocie
-Ryzyko terroryzmu
-Ryzyko rozprzestrzenienia się Eboli
-Ryzyko rozprzestrzenienia się HIV
-Oni się nie asymilują z nami.Przez inną religię i kulturę!!!
-Ryzyko krwawych ataków na nich
-Ryzyko krwawych ataków na nas
-Ryzyko gwałtów na nas
-Oni są brudni.Nie mają pojęcia o higienie
-Śmierdzi od nich
-Nie znają języka Polskiego
Po co jest wiza?Po co są granice?Po co jest straż graniczna?Po co straży granicznej broń?Czy praca straży granicznej służy na wyławianiu topielców i transport do unii?Jak tak to ma działać to na ch** ona w ogóle jest?
Nie o taką Polskę walczyła moja rodzina podczas II wojny światowej,oraz komunizmu!!!
Deportować ich do środkowej Afryki ,żeby mieli daleko do morza!!!
USUWACIE MOJĄ WYPOWIEDŹ.STOSUJĄC CENZURĘ JAK CHINY,KTÓRE NIE RAZ ZA TO POTĘPIACIE.CZEMU NIE CHCECIE,ŻEBY PRAWDZIWE ARGUMENTY TRAFIŁY DO SPOŁECZEŃSTWA?MAM DOŚĆ PROPAGANDY I CENZURY.MAMY WOLNOŚĆ SŁOWA CZY NIE?
TO NIE JEST SPAMOWANIE,TYLKO FAKTY NA TEMAT!!!
rgr653 / 83.30.138.* / 2015-08-30 16:36
prawda wyglada tak, ze przerazeni demografią szefowie zachodnich rządów otworzyli granice aby uzupełnic 'narybek' z biedniejszych krajów, takich jak nasz. Kiedy rezerwy demograficzne zostaly uzupelnione naszym kosztem, zamykamy granice. ZOstala jeszcze jedna faza - przerzucenie 'elementu kłopotliwego' z zachodu do europy srodkowej i mozemy konczyc ekspoeryment zwany EU
trupek / 83.7.142.* / 2015-08-30 22:20
Czyli rozumiem, że od samego początku byłeś przeciwny swobodzie przemieszczania się wewnątrz UE i teraz też jesteś przeciwny?
llennin / 89.77.91.* / 2015-08-30 14:58
Kiedy ci urzednicy zrozumieja, ze socjalizm sie nie sprawdzil?
klllllii / 80.137.101.* / 2015-08-30 16:40
Jakoś w Szwecji się sprawdza
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
rgr653 / 83.30.138.* / 2015-08-30 18:03
w szwecji się sprawdza? Pewnie dlatego w ciagu 30 lat spadli z 4 najbogatszego kraju na swiecie do poziomu Polski (jestesmy juz tylko oczko nizej w tabeli przychodów)

Najnowsze wpisy