Forum Forum finansoweBanki

zapłata udziałów w SKOK

zapłata udziałów w SKOK

Beata456 / 37.152.18.* / 2015-02-20 10:33
Witam, moja znajoma otrzymało pismo z Alior bank w sprawie niezapłaconych udziałów. chodzi o to że 20 lat temu brala kredyt w skok św jana z kęt i przez 20 lat nikt nie domagał się wpłacania udziałów teraz skok został przejety przez alior bank który żąda uzupełnienia udziałów. czy jest mozliwośc wypisania się ze SKOK i nie wnoszenia udziałów?
Wyświetlaj:
dana8217 / 2016-04-25 09:03
WITAM JA NIE ZAPŁACIŁAM I TERAZ MAM WYROK SĄDOWY Z NAKAZEM ZAPŁATY CZY KTOŚ WIE JAK W FACHOWY SPOSÓB ODWOŁAĆ SIĘ DO SĄDU
288michal / 46.151.139.* / 2015-03-13 10:10
Ja również dostałem pismo z Alior Doradztwo Prawne P. Tokarz z dnia 5.02.2015 z żądaniem zapłaty zaległych skladek na kwotę 280 zł. SKANDAL poprostu! 13 lat temu założyłem konto w skoku i wplaciłem tam 20zł. Z kredytu jednak nigdy nie skorzystałem. Przez 13 lat nikt mnie nie informował o żadnych składkach!
Nie zapłace złodziejskiemu bankowi ani grosza. To jakiś szwindel i próba wyłudzenia. Szukają naiwnych. Pismo dostałem zwykłym listem bez potwierdzenia odbioru.
Kancelaria Alior Banku która mi to wysłała straszy sądem a nie odbiera telefonów.
Zastanawiam się czy sam nie iść z tym do sądu chociaż większe szanse pewnie byłyby gdyby ludzie zorganizowali się na jakiś pozew zbiorowy.
Ludziom którzy są w podobnej sytuacji radzę dzwonić na 19502 do alior i składać reklamację. Proszę pytać za jaki okres są te rzekomo zaległe składki, czy to były składki miesięczne, kwartalne czy roczne, w jakiej wysokości były i do którego dnia były płatne.
ONI SAMI NIE WIEDZĄ! OSZUŚCI! Nie zapłacę i koniec!
Paweł00 / 195.85.249.* / 2015-02-26 09:15
Witam ja również otrzymałem pismo z dnia 05.02.2015 w sprawie ZDEKLAROWANEGO A NIEOPŁACONEGO UDZIAŁU CZŁONKOWSKIEGO W SPÓŁDZIELCZEJ KASIE OSZCZĘDNOŚCIOWO KREDYTOWEJ IM. ŚW. JANA Z KĘT Z SIEDZIBĄ W RUMI.
ALIOR WYMAGA SPŁATY PONAD 320 ZŁ UDZIAŁÓW GDZIE KREDYT SPŁACIŁEM KILKA LAT TEMU I NIKT NIE INFORMOWAŁ MNIE O KONIECZNOŚCI UZUPEŁNIANIA JAKICHKOLWIEK UDZIAŁÓW. Mało tego po spłacie kredytu w placówce skoku otrzymałem informacje, że kredyt jest zamknięty i żadne niedopłaty nie występują.
JEŚLI KTOKOLWIEK WIE JAK MOŻNA NA TAKIE PISMO ODPOWIEDZIEĆ LUB W JAKI SPOSÓB MOŻNA ZŁOŻYĆ REKLAMACJE BARDZO PROSZĘ O INFORMACJĘ ZWROTNĄ.
Jola 120 / 193.200.51.* / 2015-05-07 21:40
Witam ja również otrzymałam pismo z dnia 05.02.2015 w sprawie ZDEKLAROWANEGO A NIEOPŁACONEGO UDZIAŁU CZŁONKOWSKIEGO W SPÓŁDZIELCZEJ KASIE OSZCZĘDNOŚCIOWO KREDYTOWEJ IM. ŚW. JANA Z KĘT Z SIEDZIBĄ W RUMI.
ALIOR WYMAGA SPŁATY 90 ZŁ UDZIAŁÓW GDZIE KREDYT SPŁACIŁaM 15 LAT TEMU .Pismem z sierpnia 2013 roku informowano mnie o uzupełnieniu udziałów ,ale w piśmie tym była informacja,że jeżeli nie zapłacę mogę być skreślona z listy członków. Również po spłacie kredytu w placówce skoku otrzymałam informacje, że kredyt jest zamknięty i żadne niedopłaty nie występują.
Wiem ,ze należy skierować pismo reklamacyjne do Alior Banku do wiadomości KNF oraz Urzędu ochrony Konkurencji i Konsumentów.
Sprawa została skierowana do Trybunału Konstytucyjnego .Krajowa Nadzór Finansowy dał zgode na przejęcie Skoku przez Alior Bank.

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: