Forum Forum dla firmKsięgowość

Zmiany w VAT 2013 a samochody osobowe

Zmiany w VAT 2013 a samochody osobowe

Money.pl / 2012-05-31 17:09
Komentarze do wiadomości: Zmiany w VAT 2013 a samochody osobowe.
Wyświetlaj:
amaj935 / 178.43.182.* / 2013-01-29 12:46
Fiat zamyka fabrykę, opel pracuje na pół gwizdka. A może zrezygnować z Vatu to i dilerzy odżyją, będzie mniejsze bezrobocie.
BM263 / 79.190.170.* / 2012-11-29 16:04
Audyty srutuy p*******.
mam mała firme i ma 2 samochody. Mam głeboko w ciemnym miejscu te twoje adyty. za przogromna kapuchę.
Nie eiem gdzie moge miec panstwo które wciąz poluje na mnie żebym gdzieś popełnił błąd w papierach i żeby mi mogli dowalic karę . W końcu zabraknie czasu na normalną robotę i zarabianie.
srinawarindra / 77.45.44.* / 2012-05-31 20:31
w zasadzie powiem tak - jeśli jakiś przepis obowiązywał w dniu zakupu samochodu i nim kierował się przedsiębiorca nabywając pojazd to skandalem jest zmiana prawa na gorsze bo dezorganizuje to biznesplan przedsiębiorcy. Takie działanie to jest po prostu łajdactwo i nie ma co ubierać tego w słówka. Formalnie uzasadnione byłoby aby przedsiębiorca zwrócił się do ustawodawcy o wycofanie wszelkich skutków prawnych wynikających z zakupu a następnie zlikwidowania korzystnych dla niego przepisów bo jemu to się przestaje opłacać.
Oczywiście - przedsiębiorca nie ma szans - bo się boimy. A spróbujcie cwaniaki zmienić coś górnikom - na przykład ich przywileje - to wam rozp. cała Warszawę - oni nie będą się bali całej masy instytucji kontrolnych, które mogą pokazać " niepokornemu " przedsiębiorcy gdzie jest jego miejsce... . Zatem mądrale - my wam pokażemy przy następnych wyborach - i może nawet byłoby lepiej aby wygrał Kaczyński i was porozliczał - nam już wszystko jedno - byle by wam ktoś dokopał. A jak będzie 100 000 komisji nadzwyczajnych - to może jak się nie będą zajmowali gospodarką a rozliczeniami - to niektórzy z przedsiębiorców odżyją!
safetylogic pl / 91.210.237.* / 2012-05-31 17:09
Ograniczenia podatkowe nie pomagają przedsiębiorcom w budowie i rozwijaniu biznesu. Firmy mogą ograniczyć koszty floty poprzez jej restrukturyzację. Audyt floty, nowe procedury flotowe, zarządzanie szkodowością, program bezpieczeństwa, skuteczne programy NAGRÓD i kar dla kierowców to składowe szybkich efektów finansowych i pozafinansowych. Wdrożenie zmian wraz z przeszkoleniem obecnej kadry zarządzającej flotą w firmie spowoduje, że te same zasoby będą wielokrotnie wydajniejsze niż obecnie. W wielu przypadkach nie ma potrzeby przekazywania zarządzania flotą do zewnętrznej firmy. Safety Logic wspiera firmy w tego typu zmianach.

Najnowsze wpisy