Forum Polityka, aktualnościKraj

Znikające komputery Macierewicza

Znikające komputery Macierewicza

Money.pl / 2008-01-24 08:37
Komentarze do wiadomości: Znikające komputery Macierewicza.
Wyświetlaj:
lusterko / 80.55.154.* / 2008-01-25 03:34
A mnie się wydaje,że to sprawka PO,która szuka haków na Maciarewicza ,żeby wywalić go z komisji.
anakha / 2008-01-24 17:27 / Bywalec forum
Jedno mnie ciekawi ....
W obecnych czasach widok biurka bez komputera jest dosc dziwny .... a widok biurka bez komputera, na ktorym komputer kiedys stal razi wrecz w oczy ( dla pracownikow, ktorzy przyzwyczajeni sa do wygladu danych biurek ) ...
Albo te komputery poznikaly z magazynow ( wtedy pewnie nie pisano na nich raportow ) albo sprawa jest wrecz banalna i bardzo latwa do udowodnienia ( numery seryjne wraz z ewidencja srodkow trwalych - przypisanie ich do osoby, plus zeznania pracownikow )
Wnioski :
Jezeli to komputery osob sprawa jest do zbadania w jeden dzien.
Jezeli to komputery z magazynu to nie bylo na nich raportow.
Mam watpliwosci co do dzialania logiki u autora z "Dziennika".
maa / 2008-01-24 10:19 / Tysiącznik na forum
Ten leser Macierewicz ma poczucie humoru!
Postąpił jak przysłowiowy administrator sieci - idiota, który zabezpieczył sieć ucinając kable.
Myślę, że jego pracownicy sa równie durni, jak on -bohater śmiesznych anegdotek z instytutu Historii PAN... Pewnie nie wiedział, jak nieodwracalnie zniszczyć pliki na dysku, więc wziął całe komputery...
PSF / 79.188.238.* / 2008-01-24 12:11
Żyjemy w czasach, w których tylko głupców traktuje się poważnie.
Oscar Wilde

dalej platfusy chwalcie swoje dzieło !
KAP / 2008-01-24 10:15 / Tysiącznik na forum
pewnie pozluza za wyposazenie redakcji GazetyPolskiej. Od razu z hakowa baza danych, co powinno zapewnic jej spory wzrost czytelnictwa. jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o pieniadze.
PSF / 79.188.238.* / 2008-01-24 12:03
a co po "rewolucji" robił przez 3 miesiace Michnik w archiwach ubeckich ? jakiś raport moze znasz z tej sprawy ?
Kiszczak jest Człowiekim Honoru i absolutnie nie wie kto kazał zabić ks. Popiełuszkę, kto kazał strzelac do górników z Wujka itd, itp

no i czytaj , czytaj dalej swoje pomyje !
czater / 2008-01-24 09:50 / Tysiącznik na forum
Musiał jakos sobie chlop dorobic :)
cóżzaszkoda! / 83.24.206.* / 2008-01-24 16:37
no właśnie, a jak tam u ciebie z wynagrodzeniem za donoszenie, urwało się przy okazji likwidacji WSI?
Gall# / 213.158.197.* / 2008-01-24 09:24
Ani nie znikające
Ani Maciarewicza
Tylko kłamstwo i nagonka na uczciwego człowieka i szczerego partiotę.
"Na razie Tyfusk odczepił się od Pana Kamińskiego - teraz pomawiają Pana Maciarecicza
- PO praktykuje gebelsowską szkołę propagandy.
Nikodem Dyzma / 83.12.60.* / 2008-01-24 10:21
Nawet jeśli jest patriotą to wcale nie znaczy, że wolno mu łamać prawo.

Partia która nazywa siebie Prawo i Sprawiedliwość powinna postępować zgodnie z wymogami prawa.
Nic nie usprawiedliwia bezprawnego działania - bo to ani patriotyzm, ani uczciwość.
Najważniejsi urzędnicy w państwie powinni nam obywatelom dawać przykład.
maa / 2008-01-24 10:46 / Tysiącznik na forum
"Prawo i Sprawiedliwość" to taka sama nowomowa, jak Polska Rzeczpospolita Ludowa.
Ani prawo ani sprawiedliwośc (z małych liter). Tak jak PRL nie całkiem była polska, a na pewno nie była rzeczpospolitą ("ludowa" to pleonazm "rzeczpospolitej" - czysty błąd semantyczny, ale w normalnym, nie kaczym znaczeniu).
Pojmowanie sensu prawa przez członków PiS też jest identyczne jak przez PZPR-owskich towarzyszy. W końcu wszystko-decydujący bracia K. obrali W.I. Lenina za ideowego guru.
Są oni takimi samymi "w pewnym sensie" patriotami, jak W. Gomółka, czy E. Gierek.
alestarasiętofakt! / 83.24.206.* / 2008-01-24 16:39
biedny bezpieczniak, jak się on biedny połapuje w tym wszystkim?
Pajchiwo / 2008-01-24 08:37 / Tysiącznik na forum
No to niezły bałagan.
Jak na jednostkę wywiadowczą to niedobrze.
I to bez względu na to, czy jest to tylko nieumiejętność prowadzenia tego typu działań, czy chęć nieujawnienia treści w/w aneksu.
Jeśli jest to ta druga wersja to nieuchronnie kojarzy się to z paleniem dokumentów sb po zmianie ustrojowej - niezbyt pocieszająca analogia.
Co do pierwszej wersji oznaczało by to, że nasz "wywiad" jest - jak nasza policja - świetny tylko w raportach, a w rzeczywistości beznadziejnie niekompetentny.
psf / 79.188.238.* / 2008-01-24 09:28
kolego co ty komentujesz, jakiś nieznany iformator, jakieś nie potwierdzone informacje, to styl wybpomyj i niemieckich wydawcó prasy brukowej w Polsce. Wrzucenie plotki na mediamarket, a nuż chwyci !
W konsekwencji wczorajszej infoirmacji o zawieszeniu śledztwa w sprawie Grupy , która wysłała Rywina do Michnika, to mamy ciekawy okres przed sobą. Pomroczność jasna nadciąga huraganem !
Pajchiwo / 2008-01-24 11:51 / Tysiącznik na forum
Komentuję - tak jak Nikodem Dyzma niżej napisał na co mam ochotę :)
Przy okazji staram się odsiać z bełkotu różnych ugrupowań politycznych to, co jest sensowne - oczywiście z mojego punktu widzenia.
Zresztą brak wyobraźni zademonstrowali ostatnio sami funkcjonariusze tworząc swoje profile w nasza-klasa.pl , więc chyba tu się ze mną Pan zgodzi?

To co napisałem jest wypadkową tych wszystkich informacji i jak Pan pewnie zauważył nie piszę, że oni coś na pewno zrobili, czy czegoś nie zrobili, tylko opisuję co obie ewentualności dla mnie znaczą.
A że dotyka to obu najważniejszych ugrupowań, to nie szkodzi - nie jestem zwolennikiem żadnej partii. :)
KAP / 2008-01-24 10:13 / Tysiącznik na forum
z Twojej wypowiedzi wynika głównie ze masz obsesje GW. Spróbuj napisac na jakis inny temat...
Nikodem Dyzma / 83.12.60.* / 2008-01-24 10:12
Kolega komentuje to na co ma ochotę i póki co nie jest to zabronione, więc pozwólmy mu na to :-)

Z komentarza nie wynika, że Pajchiwo czyta GW , a jesli nawet to jest również zgodne z prawem.
Pajchiwo / 2008-01-24 12:00 / Tysiącznik na forum
No nie bardzo Kolega trafił z tą GW - ostatnio tylko PB. :)
Pajchiwo / 2008-01-24 12:00 / Tysiącznik na forum
No nie bardzo Kolega trafił z tą GW - ostatnio tylko PB.
Bodek2 / 80.68.236.* / 2008-01-24 10:11
Rzuciłeś kilka inwektyw i myślisz, że zmienisz obraz sprawy.

Okazuje się, że jest więcej zagadek niż wymienione powyżej - ot choćby poodwracane kamery podczas wynoszenia dokumentów. To są fakty, kolego. Powynosili, poniszczyli (instrukcja Kaczyńskiego tuż po wyborach), pokasowali, pomanipulowali (nagranie Ziobry, tzw. gwóźdź) - ale dzięki temu, że jednak dość niespodziewanie utracili władzę, jest szansa, że zobaczymy czym zajmowała się partia niosąca na sztandarach patriotyzm, walkę z układami i wiatrakami.
Boek2 / 80.68.236.* / 2008-01-24 11:21
Mój komentarz miał być pod komentarzem "psf", ale jakoś trafił niżej...
topasujejakulał! / 83.24.206.* / 2008-01-24 16:33
do szamba?
KAP / 2008-01-24 10:47 / Tysiącznik na forum
wzorowali sie na swoim ideale REALNEJ WLADZY czyli komunistach. Jesli PiS gardluje ze cos jest politycznie nieetyczne, zbrodnicze to znaczy ze dokladnie tak bedzie postepowal. Po prostu liczy siie skutecznosc. Skutecznosc ta to tez krepowanie innych partii 'standardami moralnymi'. Inni pozostaja skrepowani a my robimy jak chcemy bo BLOGOSLAWIONY CEL jest wszystkim a zwyciezców nikt rozliczac nie bedzie.
jakimaszkryptonim? / 83.24.206.* / 2008-01-24 16:35
ale kaszanę zrobili ci z tej mózgownicy, przy okazji szkolenia na tajniaczka!

Najnowsze wpisy