Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zużycie paliw w Polsce. Alarmujące dane POPiHN

Zużycie paliw w Polsce. Alarmujące dane POPiHN

Wyświetlaj:
edeq / 164.126.239.* / 2014-08-23 11:32
Ja ograniczyłem jazdę samochodem o połowę, staram się tak dobierać jej czas, aby załatwić jak najwięcej spraw za jednym wyjazdem. Zakupy teraz robię raz na 2 tygodnie (mieszkam na wsi, do marketu 25km w jedną stronę), do pracy jadąc odwożę żonę. Na wakacje jeździmy autokarem lub samolotem, skończyły się samochodowe wycieczki po Europie.
To wszystko nie z widzi mi się, tylko niestety z braku kasy. Zapewniam, że nie tankuje w Rosji, czy na Białorusi, ani też nie kupuję paliwa z przemytu. Ile by musiało go być, aby odpowiadało to spadkowi sprzedaży paliw?
i to by było na tyle / 83.30.243.* / 2014-08-22 19:01
Każdy kogut sadzi, iż Słońce wschodzi tylko dlatego, że on zapieje. Tak kombinuje w swoim ptasim móżdżku. Zaś "eksperci" o ptasich móżdżkach wszystkie negatywne zjawiska gospodarcze tłumaczą wrażym spiskiem, a co najmniej działaniem mitycznej "szarej strefy". A tu Panie sprawa prosta: POSTĘPUJĄCE ZUBOŻENIE! BIEDA! Bieda , która nijak nie pasuje do rządowej narracji, ale coraz częściej wyłazi na wierzch.
osa688 / 89.73.119.* / 2014-08-22 17:20
Tak, już szara strefa!!!! [...]
Po prostu ludzie są coraz biedniejsi, oszczędności w jakiś sposób muszą być robione, czy ktoś z jaśnie rządzących to zrozumie?? Raczej nie, Ich stać na cygara, podróże a reszta nie zdycha. To filozofia naszego rządu.

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

Najnowsze wpisy