Forum Forum prawneKarne

zwrot zarekwirowanych przez policje rzeczy

zwrot zarekwirowanych przez policje rzeczy

dzinka / 89.151.20.* / 2008-03-09 18:25
Witam jakis czas temu wpakowałam sie w niezly bajzel za co ponioslam juz kare 4 lutego dobyla sie sprawa na ktorej zostalam skazana na 6miesiecy z zawieszeniu na 2 lata 8 lutego dostalam wyrok listem poleconym sad nakazal wydania mi zarekwirowanych przez policje rzeczy m.in. laptopa nie odwoływałam sie od wyroku i w zwiazku z tym mam pytanie kiedy moge ubiegac sie o zwrot laptopa?? w uzasadnieniu napisane jest ze po uprawomocnieniu sie wyroku czy on sie juz uprawomocnil dzis mamy 9 marca! prosze o odpowiedz z gory dziękuje a i jeszcze jedno czy jaesli facet ktory prowadzil moja sprawe na komisariacje mowi mi ze do dzisiaj nie dostal mojego wyroku to czy to jest podstawa do niewydania mi komputera? przeciez ja mam wyrok i chyba na tej podstawie moge domagac sie wydania mi tego ???
Wyświetlaj:
dzinka / 89.151.20.* / 2008-03-10 19:31
nikt nie potrafi mi pomoc?
gosek / 83.6.189.* / 2008-03-14 20:53
musisz w sądze ustalić czy wyrok jest juz prawomocny tzn, czy żadna ze stron nie wniosła apelacji od niego.
Po uprawomocnieniu sie wyroku zostanie on przekazany do wykonania i pewnie przekazana zostanie policji informacja o konieczności wydania zabepieczonych przedmiotów. wówczas policja bedzie cie wzywać do ich odebrania.

Najnowsze wpisy