Forum Forum finansoweKredyty

Życie na kredycie – co wiemy o Polakach jako o kredytobiorcach?

Życie na kredycie – co wiemy o Polakach jako o kredytobiorcach?

Wyświetlaj:
HeronX / 217.99.191.* / 2016-01-03 23:11
My wszyscy wychowaliśmy banksterów na takich jakimi są. Nasza chciwość, próżność i głupota wykreowała ich chciwość i cwaniactwo. Nie chcemy żyć skromnie, dorabiać się powoli, jeździć publicznym transportem, spędzać urlop i wakacje według posiadanej gotówki, mieszkać z rodzicami? No to banki nam pomogły zrealizować nasze marzenia, a że to tak drogo, to nie wiedzieliście wcześniej? Och jaki to wstyd dla Polaka żyć skromnie, nie mieć samochodu, nie mieć nowoczesnego telewizora i nie byczyć się na egzotycznej plaży... Skromność w obecnych czasach przestała być cnotą, (zresztą wiele narodów pozbyło się skromności, nie tylko Polacy), w to miejsce zaprosiliśmy boginię KONSUMPCJĘ. Jestem pewien, że gdyby nie chciwość, próżność i lenistwo, o wiele mniej byłoby bezrobocia i niedostatku. Wzgardziliśmy chrześcijańskimi wartościami, więc nie narzekajmy.
PS. Przez konsumpcję należy rozumieć kupowanie dóbr, które nie są konieczne do życia, a są kosztowne.
el007 / 82.38.158.* / 2016-01-02 14:38
dom ,mieszkanie, samochód rozumiem ale Polacy biorą kredyt żeby przeżyć i to jest tragedia tego kraju.
Ziutek359 / 82.139.6.* / 2015-12-31 08:10
Moja zasada,jak mnie nie stać na samochód to kupuje sobie rower,a jak jak i to jest powyżej moich możliwości,to ,,zasuwam" per pedes,Zdaję sobie w pełni sprawę,że z chwilą zaciągnięcia pożyczki,z ,,dziada",,awansował bym na ,,dziada "do kwadratu.
myslacy 2a / 77.253.250.* / 2015-12-28 23:19
popieram to idiotyzm do potegi pozyczac kase by pozniej oddawac drugie tyle skoro nie stac bylona cos to skad ma brac na splate?????????????
Ewela11 / 2015-12-28 22:14
Nie lubię się zadłużać i nie byłam jeszcze zmuszona do brania kredytu, Od kilku miesięcy mam "wymarzone'' konto oszczędnościowe. Myślę że to lepsze rozwiązanie niż kredyt w przyszłości. Warto pomyśleć o tym co będzie za rok czy dwa i później nie martwić się zbytnio o zabezpieczenie finansowe ;)

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: