Forum Forum finansoweBanki

Zyski banków w 2015 roku. Słabe wyniki w styczniu

Zyski banków w 2015 roku. Słabe wyniki w styczniu

Wyświetlaj:
Jancio Wodnik / 83.10.162.* / 2015-03-14 19:06
Banki nadal nie usuwają z umów o kredyt waloryzowany kursami walut obcych, zawartych z konsumentami, klauzul niezgodnych z polskim prawem (rejestr klauzul niedozwolonych UOKiK nr 4107, 5743 i inne). Nie muszą przestrzegać prawa a mimo to mają "słabsze" (wow !! Aż o 7% !!) zyski o które bardzo martwi się Komisja Nadzoru Finansowego i osobiście p.Pietraszkiewicz ze Związku Banków Polskich (a jakie one polskie, to wiecie...). Może jakieś obligacje pan wyemituje, by ratować polskie banki panie ministrze Szczurek ?
jojpjp / 62.111.173.* / 2015-03-14 11:13
Jestem w trakcie likwidowania kont, w związku z wprowadzeniem opłat, zostawiam tylko jedno - bezpłatne :) nie zapłace im ani grosza za to, że mają moje pieniądze u siebie, nie ma szans.. a niedługo, gotóweczkę zainwestujemy w coś innego... bo oprocentowanie też mają lipne..
Mam / 78.28.21.* / 2015-03-14 10:03
Dlaczego te złodziejskie instytucje niby muszą mieć co roku wyższe zyski? Jeśli mają nawet niewielki zysk to są opłacalne i nie muszą płakać aby dostać publiczne dotacje. Dlaczego pozwalamy aby nas wykorzystywano? Dlaczego nie mogę mieć jako osoba fizyczna konta w polskim NBP? Wzorcowym banku gdzie są uczciwe zasady, na uczciwych umowach kontrolowanych przez KNF.
ananalityk / 77.255.24.* / 2015-03-13 23:43
wyniki banków poprawią się po masowych upadłościach konsumenckich frankowiczów !!A wtedy zrobią się kolejki pod bankami jak w Argentynie lub Brazylii !!!!

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: