Na skróty
PTC: Jedna karta SIM, ale dwa telefony
2008-06-25 15:21

PTC: Jedna karta SIM, ale dwa telefony

PTC: Jedna karta SIM, ale dwa telefony
[fot: PAP/EPA]

Polska Telefonia Cyfrowa (PTC) 26 czerwca uruchomi usługę telefonii komórkowej i stacjonarnej na jednej karcie SIM pod nazwą - Era Numer Stacjonarny.

- Abonenci sieci Era, mogą otrzymać na jednej karcie SIM oprócz numeru komórkowego także stacjonarny. Dzięki temu, przebywając w tzw. strefie domowej, czyli w domu lub w odległości do około 500 metrów od niego będą oni mogli wykonywać połączenia na telefony stacjonarne w cenie 20 groszy brutto za minutę z naliczaniem sekundowym - podała PTC w komunikacie.

- Usługa umożliwia także odbieranie połączeń przychodzących na numer stacjonarny - osoba dzwoniąca zapłaci tak, jak za rozmowę na tradycyjny telefon. Przebywając, w strefie domowej, klienci będą mogli odbierać połączenia przychodzące na obydwa numery - podano.

Era Numer Stacjonarny to uzupełnienie oferty telefonii stacjonarnej Era Domowa i Era Firmowa działającej w oparciu o infrastrukturę sieci komórkowej PTC.

Usługi telefonii stacjonarnej sieci Era dostępne są na terenie całej Polski, we wszystkich 49 strefach numeracyjnych, w tym także w regionach, w których tradycyjna telefonia oferowana przez konkurencję jest niedostępna.

Giełda na żywo

Historia się powtórzy? Trudna sytuacja na GPW

Banki dołują warszawską giełdę. Sytuacja WIG20 coraz bardziej przypomina tę...

Tak, jak w przypadku Ery Domowej i Ery Firmowej klienci będą mogli przenieść wcześniej używany numer od większości polskich operatorów stacjonarnych.

W maju PTC informowała, że ma 180 tys. klientów telefonii stacjonarnej. Na koniec pierwszego kwartału PTC miała 12,986 mln klientów telefonii mobilnej.

Tagi:ptc, telekomunikacja, komórka, era gsm, sim
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl