Origo

Okrzyknięty królową chorób, artretyzm, zdiagnozowany został u ponad 2 proc. światowej populacji (w samej Europie daje to więcej niż 15 mln osób). Są to dane z 2013 r., a liczba zachorowań wzrasta co roku o ponad 10 proc.

Schorzenie powoduje bardzo bolesne stany zapalne stawów, uniemożliwiające normalne funkcjonowanie. Do tego u połowy chorych artretyzm powoduje wystąpienie licznych powikłań, takich jak: cukrzyca, miażdżyca, udar, zawał, niewydolność nerek, choroba wieńcowa czy nawet zgon bez przyczyny. Straty gospodarki z powodu choroby, w tym koszt zwolnień lekarskich, hospitalizacji, leczenia, opieki, leków itd., w samych tylko Stanach Zjednoczonych w 2013 roku szacowane były na ponad 6,6 mld dol.

Chorym, walczącym z artretyzmem, pomóc ma innowacyjny suplement diety, Origo, który jako jedyny preparat potrafi rozpuszczać kryształy kwasu moczowego zlokalizowane w stawach, będące przyczyną bardzo przykrych dolegliwości. Działanie płynu Origo opiera się na procesie zamiany potencjału ładunków elektrycznych wokół komórek ludzkiego ciała. Dostarcza on do organizmu wolne elektrony, które między innymi wiążą wolne rodniki.

Twórcy Origo chcą zmniejszyć o połowę wzrost zachorowań na dnę moczanową w Europie do 2020 roku. Jeśli przyjmiemy, że liczba chorych wyniesie wtedy co najmniej 30 mln, oznacza to, że produkt może być skierowany do 1,5 mln chorych Europejczyków.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
wre
2017-05-29 12:36
dom 45m2 dla rodziny - fajny żart. panelowy - tak, predefiniowany tak - ale minimum 70-90 m2.
Olek
2017-05-26 19:17
Super inicjatywa, fajnie że młodym ludziom się chce i że rozwiją biznes w Polsce a nie wyjeżdżają za granice lub siedzą na zasiłkach...
anonim
2017-05-25 14:50

nadwyżka energii wyprodukowanej przez panele słoneczne może być odsprzedawana do sieci, co umożliwia w pewnej perspektywie czasowej zwrot całkowitych kosztów jego zakupów.


Już nie ma możliwości odsprzedawania nadwyżki. Nadwyżka trafia, za darmo, do sieci elektroeneretcznej i później możemy ją odzykać pomniejszoną o 20% (koszty przesyłów) gdy panele nie generują energii (np w nocy). Czyli sieć elektroenergetyczna staje się akumulatorem.
Pokaż wszystkie komentarze (7)