Na skróty
  • PILNE:
wybory samorządowe 2010
Money.pl Wybory samorządowe Listy kandydatów na wójta, burmistrza, prezydenta w dolnośląskie - jaworski, szczebel: powiat


Oficjalne dane Państwowej Komisji Wyborczej

Okreg nr 1, dolnośląskie, jaworski
  • Instytucja: Rada Powiatu w Jaworze
  • Liczba mandatów: 8
  • Liczba komitetów: 7
  • Liczba kandydatów: 91
  • Granice obwodu: Jawor
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Zieliński Marek 60 1 Jawor
Rynkiewicz Agnieszka 34 2 Jawor
Gibek Mirosław Kazimierz 56 3 Jawor
Kaczmarczyk Janusz Waldemar 54 4 Paszowice
Piotrowicz Joanna Agnieszka 26 5 Jawor
Gaszyński Piotr Mariusz 32 6 Jawor
Janiak Stanisław 59 7 Jawor
Kondracka Maria 57 8 Jawor
Ciesielska Marta Magdalena 30 9 Jawor
Tomczak Stanisław 53 10 Jawor
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Ugniewska Maria Krystyna 60 1 Jawor
Węgiel Andrzej Bronisław 57 2 Jawor
Mazur Stefan 71 3 Jawor
Skucińska Elżbieta Wanda 48 4 Jawor
Grenda Mieczysław 54 5 Jawor
Fluda Joanna Małgorzata 49 6 Jawor
Piwowarski Ryszard Andrzej 57 7 Jawor
Gwiździał Artur Edward 60 8 Jawor
Dudek Władysław 58 9 Jawor
Piaskowski Kamil Cyprian 36 10 Jawor
Bobrowski Sławomir Jacek 41 11 Jawor
Skop Artur Karol 37 12 Jawor
Nowak Sebastian 32 13 Jawor
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Barański Mariusz Grzegorz 48 1 Jawor
Krupa Bogdan Henryk 68 2 Jawor
Patrzek Krzysztof Tomasz 46 3 Jawor
Spilarewicz Arkadiusz 49 4 Jawor
Buczak Henryk Adam 59 5 Jawor
Staroń Aldona Stanisława 56 6 Jawor
Konstańciuk Robert Piotr 43 7 Jawor
Sokołowska Elżbieta Maria 56 8 Jawor
Klimczyk Andrzej Zygmunt 60 9 Jawor
Żołek Weronika Krystyna 53 10 Jawor
Szkiłądź Mirosław 51 11 Jawor
Wiśniewska Anna 39 12 Jawor
Dutkiewicz Mirosław Bogdan 43 13 Jawor
Kleszcz Anna Katarzyna 37 14 Jawor
Rachalewicz Daniel Artur 32 15 Jawor
Kolankowski Aleksander 54 16 Jawor
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Witek Stanisław Zbigniew 57 1 Jawor
Matij Lidia Małgorzata 49 2 Jawor
Pietrzak Dorota Małgorzata 45 3 Jawor
Markiewicz Danuta Maria 53 4 Jawor
Rodzeń Edward 52 5 Jawor
Dymek Anna 48 6 Jawor
Woźnica Andrzej 42 7 Jawor
Nowak Bożena Dorota 43 8 Jawor
Świetłowicz Anna Jolanta 43 9 Jawor
Kiełbicki Marek Piotr 47 10 Jawor
Wasilewska Danuta Aleksandra 57 11 Jawor
Adamkiewicz Aleksandra Aldona 21 12 Jawor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE PRAWICY"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Laskowski Stanisław 50 1 Jawor
Lenkiewicz Michał 57 2 Jawor
Łapińska Aldona Maria 48 3 Jawor
Pańczyk Marian 54 4 Jawor
Labryga Mariola Krystyna 49 5 Wądroże Małe
Wierciński Tomasz Władysław 36 6 Jawor
Janczewski Michał 71 7 Jawor
Gawroński Marek Stanisław 47 8 Jawor
Makuch Sławomir 43 9 Jawor
Święcicki Józef 51 10 Jawor
Dynowski Zygmunt Rudolf 60 11 Jawor
Chrzanowski Lesław Jan 58 12 Jawor
Nowocień Zdzisław Stanisław 62 13 Jawor
Konstańciuk Wanda Maria 64 14 Jawor
Polińska Barbara 51 15 Jawor
Herlender Zygmunt Piotr 57 16 Jawor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA OPOKA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Noworól Józef 63 1 Jawor
Radzio Jerzy 63 2 Jawor
Sornat Cecylia Kazimiera 54 3 Zębowice
Wołyniec Kazimierz Wiesław 55 4 Jawor
Majda Wiesław 60 5 Jawor
Cidyło Krystyna 52 6 Jawor
Bronka Tamara Irena 60 7 Jawor
Piaskowska Jadwiga Barbara 60 8 Jawor
Górska Monika 22 9 Jawor
Koluszko Zofia Antonina 55 10 Jawor
Sawicka Irena 56 11 Jawor
Dziak Stanisław 65 12 Jawor
Adamski Antoni 65 13 Jawor
Morawski Tomasz Andrzej 48 14 Jawor
Kawecki Franciszek 58 15 Jawor
Furtak Paweł Grzegorz 34 16 Jawor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA OBYWATELSKA - JAWOR
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Hołub Andrzej Bronisław 55 1 Jawor
Teodoridis Jerzy 58 2 Jawor
Matuła Piotr Grzegorz 40 3 Zębowice
Cyrankowski Zbigniew Janusz 54 4 Jawor
Maliga Paweł 39 5 Jawor
Wałach Krystyna 54 6 Jawor
Pyć Kamil Tomasz 27 7 Jawor
Duszeńko Stanisław 68 8 Jawor
Okreg nr 2, dolnośląskie, jaworski
  • Instytucja: Rada Powiatu w Jaworze
  • Liczba mandatów: 4
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 42
  • Granice obwodu: Bolków
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Mieszała Jan 52 1 Bolków
Kwiatkowska Iwona Ewa 42 2 Bolków
Frąckowiak Edyta Joanna 40 3 Bolków
Hrebenko Elżbieta Katarzyna 51 4 Kaczorów
Karasowski Przemysław 30 5 Bolków
Pokój Waldemar 50 6 Bolków
Bielec Bogusława Maria 60 7 Bolków
Kowalski Edward 64 8 Bolków
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Peron Zdzisław Aleksander 56 1 Świny
Fastowicz Danuta Jadwiga 59 2 Bolków
Żółtak Krystyna 60 3 Gorzanowice
Giemza Antoni 60 4 Bolków
Najduch Szczepan 66 5 Bolków
Ziętalak Feliks 78 6 Bolków
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Srokowski Ryszard 63 1 Nowe Rochowice
Bzowy Kazimierz Marian 59 2 Świny
Kiszka Wiesława Stanisława 53 3 Bolków
Ryśnik Tadeusz 60 4 Bolków
Kamiński Krzysztof 48 5 Wierzchosławice
Wolski Zbigniew 43 6 Lipa
Sobiesiński Roman 47 7 Mysłów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kulbida Jan Henryk 55 1 Wierzchosławice
Grygiel Stanisław 62 2 Bolków
Kawczyński Zbigniew Sylwester 45 3 Bolków
Błąd Antoni Ryszard 54 4 Bolków
Kubik Antoni 66 5 Jastrowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE PRAWICY"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Sadowski Roman Edward 42 1 Bolków
Kurek Władysław 53 2 Bolków
Ostrowski Jacek Wacław 47 3 Bolków
Hampel Andrzej Krzysztof 56 4 Bolków
Krosnowski Roman Piotr 44 5 Sady Dolne
Natkaniec Zbigniew 56 6 Bolków
Klein Wojciech Tomasz 29 7 Sady Górne
Andrzejewski Krzysztof 33 8 Bolków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA OPOKA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Krukowski Bogusław Andrzej 55 1 Bolków
Kałużny Sławomir Henryk 45 2 Bolków
Lisowski Dariusz Teodor 39 3 Bolków
Sułkowski Ryszard Marian 60 4 Bolków
Łęgosz Wiesława Teresa 46 5 Bolków
Zwolennik Maria Janina 46 6 Świny
Strzelecka Anetta Aleksandra 37 7 Bolków
Radecka-Bych Bogusława 43 8 Kaczorów
Okreg nr 3, dolnośląskie, jaworski
  • Instytucja: Rada Powiatu w Jaworze
  • Liczba mandatów: 5
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 51
  • Granice obwodu: Gminy: Paszowice, Mściwojów, Męcinka, Wądroże Wielkie
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Szatkowski Józef 66 1 Jawor
Waligóra Helena 61 2 Jakuszowa
Stępniak Mariusz Tadeusz 48 3 Budziszów Wielki
Bednarska Marianna 51 4 Targoszyn
Macała Lesław Czesław 51 5 Piotrowice
Rejman Andrzej Marek 50 6 Zębowice
Pyć Jerzy Tadeusz 63 7 Jawor
Orłowski Robert Wacław 40 8 Snowidza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Grygorcewicz Jan Franciszek 53 1 Granowice
Pięta Ignacy 53 2 Marcinowice
Hawrylewicz Henryk 58 3 Sokola
Bobowski Tadeusz Józef 60 4 Piotrowice
Hawran Dymitr 63 5 Wądroże Małe
Simon Marcin Jan 30 6 Niedaszów
Diduszko Jan 59 7 Paszowice
Bielecki Paweł Jan 31 8 Budziszów Wielki
Plecety Krzysztof Józef 47 9 Przybyłowice
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Urbanowski Grzegorz Józef 41 1 Paszowice
Marciniak Andrzej Józef 52 2 Jawor
Srokowski Maciej Patrycjusz 36 3 Targoszyn
Fartuszyńska Czesława 54 4 Chełmiec
Świderska Małgorzata Beata 48 5 Jawor
Tokarz Piotr Cezary 42 6 Targoszyn
Serafin Renata Helena 48 7 Mierczyce
Giera Andrzej Stanisław 50 8 Jawor
Jankowski Waldemar 54 9 Jakuszowa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Pisulska Urszula Janina 50 1 Myślinów
Rudziec Sylwester Andrzej 33 2 Słup
Lis-Piekielna Urszula 52 3 Bielany
Zielińska Wanda 56 4 Snowidza
Tumiło Paweł 30 5 Budziszów Mały
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE PRAWICY"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Pieniążek Piotr Adam 50 1 Targoszyn
Pyż Zofia Teresa 48 2 Wądroże Wielkie
Szyszka Barbara 28 3 Męcinka
Litawa Piotr Zbigniew 43 4 Paszowice
Aleksiuk Ewa Weronika 43 5 Chełmiec
Bobowski Ryszard 64 6 Mściwojów
Gacek Edmund 47 7 Kłonice
Stolarczyk Irena 49 8 Mierczyce
Szatarski Wiesław 57 9 Bolkowice
Melner Zygmunt 48 10 Sichów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA OPOKA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Lachmirowicz Anna Izabela 33 1 Jawor
Lis Krzysztof Stanisław 56 2 Snowidza
Drąg Kazimierz 69 3 Chełmiec
Derkacz Jerzy Marian 63 4 Paszowice
Michałków Anna Katarzyna 40 5 Paszowice
Staszczyk Waldemar Stanisław 49 6 Jawor
Szałach Dorota 36 7 Luboradz
Brzuszek Grzegorz Ryszard 22 8 Piotrowice
Bieńkowski Andrzej 55 9 Snowidza
Pitek Wiesław Franciszek 59 10 Mierczyce
Znajdź lokal wyborczy
Województwo:
Gmina:
Miejscowość/Ulica: