Na skróty
  • WAŻNE: Referendum w Szkocji
wybory samorządowe 2010
Money.pl Wybory samorządowe Listy kandydatów na wójta, burmistrza, prezydenta w dolnośląskie - jeleniogórski, szczebel: powiat


Oficjalne dane Państwowej Komisji Wyborczej

Okreg nr 1, dolnośląskie, jeleniogórski
  • Instytucja: Rada Powiatu Jeleniogórskiego
  • Liczba mandatów: 4
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 40
  • Granice obwodu: Miasto Karpacz; Gmina Podgórzyn
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Włodyga Jacek Tadeusz 69 1 Karpacz
Latto Anna Maria 56 2 Sosnówka
Kudła Wiesław Edward 60 3 Karpacz
Kowal Janina 60 4 Podgórzyn
Budzińska Elżbieta Grażyna 59 5 Karpacz
Malinowski Krzysztof 53 6 Miłków
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Tarsa Robert Ryszard 46 1 Przesieka
Kulik Zbigniew 58 2 Karpacz
Kramarczuk Joanna Sylwia 38 3 Podgórzyn
Szpila Lucjan Adam 46 4 Karpacz
Kącka Ewa 46 5 Miłków
Zakrzewska Katarzyna Anna 33 6 Głębock
Przygódzka Emilia Barbara 42 7 Podgórzyn
Wolska Aleksandra Anna 32 8 Karpacz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Filipiak Mirosław 53 1 Miłków
Wróblewski Zbigniew 49 2 Staniszów
Blomberg Kazimierz 69 3 Karpacz
Jackiewicz Bohdan 62 4 Borowice
Jabłoński Janusz 55 5 Przesieka
Stoch Przemysław Jacek 22 6 Karpacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA REGIONU"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Zębik Anna 56 1 Karpacz
Sadlak Elżbieta Lubomira 61 2 Karpacz
Wiśniewski Krzysztof Andrzej 31 3 Miłków
Łopatka Marcin Konrad 27 4 Karpacz
Pierożyńska Barbara 59 5 Karpacz
Orman Michał 36 6 Karpacz
Banik Andrzej Paweł 24 7 Podgórzyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KARKONOSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Cel Agnieszka Beata 43 1 Ścięgny
Cirut Jan 65 2 Borowice
Górski Zbigniew 64 3 Kowary
Krawiec Wojciech Michał 33 4 Staniszów
Piotrowska Grażyna Jadwiga 60 5 Karpacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Dudzik Anna 40 1 Podgórzyn
Fabin Marian 60 2 Miłków
Jackiewicz Andrzej 65 3 Borowice
Kwecko Piotr 65 4 Karpacz
Danek Barbara Magdalena 49 5 Karpacz
Sobierajski Zbigniew 44 6 Podgórzyn
Winiarz Aneta Małgorzata 41 7 Karpacz
Supierz Kardela Agnieszka Beata 32 8 Karpacz
Okreg nr 2, dolnośląskie, jeleniogórski
  • Instytucja: Rada Powiatu Jeleniogórskiego
  • Liczba mandatów: 3
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 34
  • Granice obwodu: Miasto Kowary
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Bierowski Tadeusz 61 1 Kowary
Kościelniak Alina Małgorzata 54 2 Kowary
Pietraszek Włodzimierz Mateusz 55 3 Kowary
Połomski Stefan Eugeniusz 80 4 Kowary
Siemek Tadeusz 59 5 Kowary
Wroński Jerzy Ignac 63 6 Kowary
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Szumowski Bogdan Zbigniew 60 1 Bukowiec
Więckowski Andrzej Włodzimierz 61 2 Kowary
Kupczyk Andrzej Tadeusz 62 3 Kowary
Wałasiewicz Irena 54 4 Kowary
Wieczorek Szymona Jadwiga 59 5 Kowary
Tylutka Anna Monika 28 6 Kowary
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kotliński Jarosław 44 1 Kowary
Zdzienicka Ewa Maria 56 2 Kowary
Walesiak Monika Aleksandra 49 3 Kowary
Słojewska-Poznańska Elżbieta 46 4 Kowary
Bogdzio Janusz Eugeniusz 50 5 Kowary
Kopeć Łukasz 23 6 Kowary
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA REGIONU"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Strzelczyk Andrzej Dariusz 35 1 Kowary
Sładczyk Jerzy Roman 49 2 Kowary
Szczepańska Żaneta Angelika 29 3 Kowary
Drak Jadwiga 51 4 Kowary
Plata Mieczysław Wojciech 53 5 Kowary
Nowicki Andrzej Ludwik 63 6 Kowary
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KARKONOSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Donhefner Bogumiła Wiesława 51 1 Kowary
Kawałek Irena Renata 52 2 Kowary
Mikrut Marek Józef 60 3 Kowary
Ślusarek Irina 44 4 Kowary
Warzecha Wacław Adam 48 5 Kowary
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Burnos Jan 62 1 Karpacz
Łubiński Krzysztof 49 2 Kowary
Krakowiak Marian 63 3 Kowary
Zakrzewska Krystyna 55 4 Kowary
Hordyniak Anna 26 5 Kowary
Okreg nr 3, dolnośląskie, jeleniogórski
  • Instytucja: Rada Powiatu Jeleniogórskiego
  • Liczba mandatów: 4
  • Liczba komitetów: 7
  • Liczba kandydatów: 41
  • Granice obwodu: Miasta: Piechowice; Szklarska Poręba
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Rybarczyk Grzegorz 45 1 Piechowice
Wichniak Arkadiusz Cezary 50 2 Szklarska Poręba
Gwizda Stanisław 55 3 Piechowice
Janowski Henryk Zenon 62 4 Piechowice
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Mazur Rafał Piotr 37 1 Piechowice
Graf Mirosław 51 2 Szklarska Poręba
Stępień Ewa 58 3 Szklarska Poręba
Borkowski Janusz 60 4 Szklarska Poręba
Bolek Adam Jan 59 5 Piechowice
Zawlik Norbert 35 6 Piechowice
Ciupiński Roman 58 7 Piechowice
Bałazy Zyta Zofia 56 8 Szklarska Poręba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Lachowicz Julian 61 1 Szklarska Poręba
Wryszcz Edward 65 2 Piechowice
Misztal Maria 49 3 Szklarska Poręba
Cwetschek Wojciech Bronisław 63 4 Piechowice
Suchta Andrzej 53 5 Szklarska Poręba
Kuśnierz Mirosław Stefan 49 6 Piechowice
Żakowicz Piotr Marian 54 7 Szklarska Poręba
Maciąg Andrzej Bartłomiej 62 8 Piechowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA REGIONU"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Wieczorek Halina 57 1 Piechowice
Wojtaś Waldemar 49 2 Piechowice
Marcinkowski Jarosław 47 3 Szklarska Poręba
Gasz Zdzisław Marian 72 4 Piechowice
Sokołowski Krzysztof 59 5 Szklarska Poręba
Ślazyk Andrzej Stanisław 68 6 Szklarska Poręba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KARKONOSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Malkiewicz Maria Otylia 56 1 Szklarska Poręba
Misiuk Zbigniew Jan 60 2 Szklarska Poręba
Pietrzak Anna Ludwika 37 3 Piechowice
Woźniak Danuta Maria 44 4 Kowary
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Abramowicz Maciej Piotr 60 1 Szklarska Poręba
Nowak Ryszard 57 2 Szklarska Poręba
Gliszczyński Zbigniew Marian 56 3 Szklarska Poręba
Woroniec Andrzej 55 4 Piechowice
Fabrowski Lech Antoni 54 5 Szklarska Poręba
Siwicki Władysław 66 6 Piechowice
Korsak Radosław 25 7 Szklarska Poręba
Sławińska Krystyna 59 8 Szklarska Poręba
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PIECHOWICE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Rębisz Lech Grzegorz 54 1 Piechowice
Konecki Mateusz Norbert 20 2 Szklarska Poręba
Jabłoński Grzegorz Antoni 54 3 Szklarska Poręba
Okreg nr 4, dolnośląskie, jeleniogórski
  • Instytucja: Rada Powiatu Jeleniogórskiego
  • Liczba mandatów: 4
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 43
  • Granice obwodu: Gminy: Janowice Wielkie; Mysłakowice
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Ostrowska Krystyna 54 1 Mysłakowice
Golis Ewa Elżbieta 53 2 Janowice Wielkie
Kuczaj Maria 64 3 Łomnica
Lesiński Bogdan Antoni 74 4 Janowice Wielkie
Marczewski Marek Robert 38 5 Mysłakowice
Lukas Zbigniew 61 6 Mysłakowice
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Truchanowicz Grzegorz Dariusz 38 1 Karpacz
Amborski Piotr Henryk 28 2 Mysłakowice
Woźniak Stanisław 50 3 Mysłakowice
Mysza Michał 25 4 Łomnica
Prudzienica Jerzy 63 5 Janowice Wielkie
Jona Izabela Urszula 28 6 Kostrzyca
Słomska Krystyna 61 7 Karpniki
Kuczaj Grzegorz 32 8 Mysłakowice
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kleśta Eugeniusz Andrzej 53 1 Mysłakowice
Prokop Grzegorz Wiesław 54 2 Janowice Wielkie
Rzońca Ryszard Marian 46 3 Łomnica
Drobna Anna Jadwiga 35 4 Dąbrowica
Fabiański Romuald 65 5 Trzcińsko
Krzyżak Elżbieta 38 6 Radomierz
Guzik Czesław 60 7 Bukowiec
Wilk Jacek 50 8 Karpniki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA REGIONU"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Peciak Jolanta Katarzyna 55 1 Łomnica
Goetz Dorota Teresa 43 2 Trzcińsko
Odelga Julita Agata 43 3 Mysłakowice
Sobaszek Marcin 31 4 Komarno
Nizwald Elżbieta Anna 56 5 Mysłakowice
Jaros Tadeusz Andrzej 68 6 Janowice Wielkie
Oleksa Renata 45 7 Kostrzyca
Wysoczański-Pietrusiewicz Eugeniusz 53 8 Strużnica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KARKONOSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Bochynek Marian Witold 50 1 Janowice Wielkie
Kańczukowski Stanisław 66 2 Mysłakowice
Kraiński Artur Piotr 34 3 Mysłakowice
Madeksza Roman Krzysztof 48 4 Komarno
Tomalak Tadeusz Franciszek 59 5 Mysłakowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Grek Ryszard 62 1 Bukowiec
Stefański Stanisław 64 2 Mysłakowice
Błaziak Teresa Zofia 55 3 Janowice Wielkie
Siejka Jacek Radosław 51 4 Janowice Wielkie
Kowalski Dariusz Maciej 48 5 Mysłakowice
Markowski Bogumił 62 6 Janowice Wielkie
Gąsiorowski Sławomir Jan 56 7 Łomnica
Sobczyński Grzegorz Paweł 34 8 Radomierz
Okreg nr 5, dolnośląskie, jeleniogórski
  • Instytucja: Rada Powiatu Jeleniogórskiego
  • Liczba mandatów: 4
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 38
  • Granice obwodu: Gminy: Jezów Sudecki; Stara Kamienica
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Sztando Andrzej Ireneusz 39 1 Jeżów Sudecki
Politaj Jan Marian 60 2 Jeżów Sudecki
Skuza Lech Jerzy 54 3 Dziwiszów
Wróbel Paweł Wacław 52 4 Jeżów Sudecki
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Węsławowicz Marek Jan 40 1 Płoszczyna
Zieliński Adam 43 2 Stara Kamienica
Nowak Marek 35 3 Jeżów Sudecki
Nawalaniec Grażyna 55 4 Jeżów Sudecki
Wizerkaniuk Rafał Roman 35 5 Dziwiszów
Mroczko Wojciech 35 6 Dziwiszów
Konieczyńska Anna Ewa 41 7 Dziwiszów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Chodak Bogusław 56 1 Siedlęcin
Kaszkur Mirosław Józef 60 2 Stara Kamienica
Łoś Edward 66 3 Jeżów Sudecki
Ragiel Andrzej 58 4 Barcinek
Ważny Kazimierz Adam 54 5 Siedlęcin
Makaro Anastazja Bogumiła 55 6 Stara Kamienica
Kozdęba Tadeusz Bartłomiej 63 7 Kopaniec
Dudek Edward Jan 46 8 Jeżów Sudecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA REGIONU"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Jakiel Zbigniew 59 1 Stara Kamienica
Czajkowski Adam Dariusz 58 2 Wojcieszyce
Bagrowska Edyta Katarzyna 39 3 Barcinek
Kruszyński Kazimierz Sylwester 54 4 Siedlęcin
Zaprucki Jan Kazimierz 45 5 Chromiec
Mirosław Stefan 63 6 Siedlęcin
Kuchmistrz Bronisława 61 7 Jeżów Sudecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KARKONOSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Gmerek Jacek Andrzej 58 1 Kopaniec
Kraińska Agata Małgorzata 36 2 Mysłakowice
Kuśnierewski Jan 65 3 Wojcieszyce
Woźniak Lucyna 46 4 Dziwiszów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kwiatkowski Paweł Stanisław 62 1 Rybnica
Rodziewicz Adam Marian 48 2 Siedlęcin
Mazepa Grzegorz Andrzej 32 3 Dziwiszów
Czarnecki Artur Marek 48 4 Wojcieszyce
Tyka Małgorzata Maria 51 5 Siedlęcin
Milewski Artur 43 6 Jeżów Sudecki
Sondaj Paweł Sebastian 38 7 Płoszczyna
Leszcz Piotr 35 8 Czernica
Znajdź lokal wyborczy
Województwo:
Gmina:
Miejscowość/Ulica: