Na skróty
  • WAŻNE:
wybory samorządowe 2010
Money.pl Wybory samorządowe Listy kandydatów na wójta, burmistrza, prezydenta w kujawsko-pomorskie - Mogilno, szczebel: gmina pow. 20 tyś.


Oficjalne dane Państwowej Komisji Wyborczej

Okreg nr 1, kujawsko-pomorskie, Mogilno
  • Instytucja: Rada Miejska w Mogilnie
  • Liczba mandatów: 6
  • Liczba komitetów: 4
  • Liczba kandydatów: 41
  • Granice obwodu: Miasto MOGILNO ulice: ADAMA ASNYKA, 22 STYCZNIA, 3 MAJA, 900 LECIA, ALEJA ARMII KRAJOWEJ, ALEJE NIEPODLEGŁOŚCI, ALFONSA T. OLSZAKA, BENEDYKTYŃSKA, BENEDYKTA XVI, BUKIETOWA, CZESŁAWA MIŁOSZA, GROBLA, JANA NOWAKA - JEZIORAŃSKIEGO, JASNA, JÓZEFA TRZCIŃSKIEGO, KASPROWICZA, KASZTANOWA, Ks. WAWRZYNIAKA, Ks. MIECZYSŁAWA BRODOWSKIEGO, KWIATOWA, LEONA NIEWIADOMSKIEGO, ŁĄKOWA, MARIANA MRUGOWSKIEGO, MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO, MICKIEWICZA, MONIUSZKI, NIEZŁOMNYCH, OGRODOWA, PLAC WOLNOŚCI, POLNA, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, POZNAŃSKA, PROF. CZESŁAWA ŁUCZAKA, PRUSA, PRZESMYK, RYNEK, SĄDOWA, SIENKIEWICZA, SŁONECZNA, SPORTOWA, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, WĄSKA, WESOŁA, WIOSENNA, WITOSA, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, WODNA, WYBUDOWANIE ŚWIERKÓWIEC, ZBOŻOWA
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kujawa Teresa Zofia 60 1 Mogilno
Thiede Jan Edward 63 2 Mogilno
Koźmińska Elżbieta 57 3 Mogilno
Fabiszewski Tomasz Walenty 34 4 Mogilno
Banaszak Władysław 62 5 Mogilno
Piekarczyk Artur 31 6 Mogilno
Hołowczak Tomasz 22 7 Mogilno
Maćkowiak Robert 35 8 Mogilno
Nowaczyk Mateusz Jan 20 9 Mogilno
Szafrański Rafał Marek 39 10 Mogilno
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Solarczyk Krzysztof Józef 62 1 Mogilno
Cierpisz Małgorzata 43 2 Mogilno
Trębusiewicz Waldemar Krzysztof 61 3 Mogilno
Kurnatowski Piotr 37 4 Mogilno
Spólnik Zbigniew 46 5 Mogilno
Błaszak Edward Andrzej 64 6 Mogilno
Ładziak Jacek Adam 53 7 Mogilno
Nawrot Karol 24 8 Mogilno
Ratajczak Ewa Maria 58 9 Mogilno
Krzyżan Paweł 22 10 Mogilno
Gajda Marek Andrzej 53 11 Mogilno
Jasiński Michał Antoni 62 12 Mogilno
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Nowak Radosław Marcin 28 1 Mogilno
Kwit Ewa 48 2 Mogilno
Stochliński Grzegorz Tomasz 54 3 Mogilno
Klamecki Stanisław Waldemar 60 4 Mogilno
Wolski Marek Leon 55 5 Mogilno
Michalak Wioleta Anna 48 6 Mogilno
Krystkowiak Waldemar Tadeusz 41 7 Mogilno
Gołaszewski Krzysztof Ryszard 53 8 Mogilno
Białkowski Michał Łukasz 32 9 Mogilno
Jendrzejczak Zbigniew Eugeniusz 40 10 Mogilno
Twarużek Katarzyna 42 11 Mogilno
Fritzkowski Łukasz 28 12 Mogilno
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kapała Maria Magdalena 56 1 Mogilno
Grela Stanisław 61 2 Mogilno
Bogdanowicz Janusz Tadeusz 50 3 Mogilno
Kowalski Włodzimierz Jan 53 4 Mogilno
Kałamaja Małgorzata Antonina 49 5 Mogilno
Andrzejewski Zbigniew 47 6 Mogilno
Szczotka Jerzy 56 7 Mogilno
Okreg nr 2, kujawsko-pomorskie, Mogilno
  • Instytucja: Rada Miejska w Mogilnie
  • Liczba mandatów: 5
  • Liczba komitetów: 4
  • Liczba kandydatów: 35
  • Granice obwodu: Miasto MOGILNO ulice: 17 MAJA, 11 LISTOPADA, BETONOWA, BOLESŁAWA CHROBREGO, BRZOSKWINIOWA, BRZOZOWA, BUKOWA, CEGIELSKIEGO, CHOPINA, CICHA, CIESIELSKIEGO, DĘBOWA, DWORCOWA, FEICHTA, , GEN. ANDERSA, GEN. TACZAKA, GROTA-ROWECKIEGO, HALLERA, , IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO, JANA PAWŁA II, JODŁOWA, KAUSA, KILIŃSKIEGO, KONOPNICKIEJ, KOPERNIKA, KOŚCIUSZKI, KRASICKIEGO, , Ks. KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO, Ks. POPIEŁUSZKI, LEŚNA, LESZKA BIAŁEGO, LIPOWA, MAGAZYNOWA, MALINOWA, MORELOWA, MOSTOWA, NARUTOWICZA, OBROŃCÓW MOGILNA, OFIAR KATYNIA, OKOLE, ORZESZKOWEJ, PADNIEWSKA, PIASTOWSKA, PODGÓRNA, PRZEMYSŁOWA, PUŁASKIEGO, RATAJA, REJA, REYMONTA, RZEMIEŚLNICZA, , SKŁODOWSKIEJ-CURIE, SŁOWACKIEGO, STANISŁAWA LEMA, ŚNIADECKICH, STASZICA, USTRONIE, WIŚNIOWA, WYBUDOWANIE, ŻEROMSKIEGO, sołectwa: OLSZA, ŚWIERKÓWIEC, ,
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Wegner Marian Jacek 61 1 Mogilno
Lipiński Jerzy Kazimierz 66 2 Mogilno
Dobersztyn Alina Barbara 50 3 Mogilno
Guzik Krystian Michał 27 4 Mogilno
Kolecki Józef Henryk 63 5 Mogilno
Czarnecka Barbara 58 6 Mogilno
Chełminiak Walerian 64 7 Mogilno
Taciak Sława 34 8 Mogilno
Dembski Józef Nikodem 51 9 Mogilno
Buczel Sława Katarzyna 41 10 Mogilno
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Żerdka Stanisław Leon 62 1 Świerkówiec
Majcherkiewicz Przemysław Piotr 56 2 Mogilno
Malczewska Maria 48 3 Świerkówiec
Stachowiak Andrzej Tadeusz 53 4 Mogilno
Tkacz Aleksander 63 5 Mogilno
Oksiak Paweł 44 6 Mogilno
Ruta Stanisław 54 7 Mogilno
Wichłacz Maciej 26 8 Mogilno
Bielewicz Piotr 45 9 Mogilno
Gałęzewska-Bartecka Elżbieta Zofia 47 10 Mogilno
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kaźmierczak Piotr Kazimierz 49 1 Mogilno
Sarnowska Elżbieta Olga 66 2 Mogilno
Bembenek Norbert Tomasz 21 3 Mogilno
Drzazgowski Łukasz 30 4 Mogilno
Zielińska Mariola Katarzyna 39 5 Mogilno
Konkolewska Zofia 47 6 Mogilno
Nowicki Waldemar Mikołaj 28 7 Mogilno
Stelmasik Marcin 33 8 Mogilno
Samul Adrian 19 9 Świerkówiec
Pollak Paweł Piotr 30 10 Mogilno
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Łaganowski Jerzy Wojciech 57 1 Mogilno
Kędzierska Aleksandra Maria 63 2 Mogilno
Kalita Wiesław 44 3 Ratowo
Wyrwiński Zdzisław 54 4 Mogilno
Szczepaniak Tomasz 25 5 Padniewo
Okreg nr 3, kujawsko-pomorskie, Mogilno
  • Instytucja: Rada Miejska w Mogilnie
  • Liczba mandatów: 5
  • Liczba komitetów: 4
  • Liczba kandydatów: 32
  • Granice obwodu: sołectwa: CHABSKO, DĄBRÓWKA, HUTA PALĘDZKA, JÓZEFOWO, NIESTRONNO, PALĘDZIE DOLNE, PADNIEWKO, PADNIEWO, WASIELEWKO, WIECANOWO, WIENIEC, WSZEDZIEŃ, WYLATOWO, WYROBKI, ŻABNO
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Krygier Mirosław Andrzej 52 1 Huta Palędzka
Skorupińska Violetta 43 2 Wylatowo
Matecka-Stępień Agnieszka 35 3 Padniewko
Szymczak Izabela 28 4 Twierdziń
Malczewski Piotr 40 5 Wszedzień
Kwit Sławomir Maciej 41 6 Padniewo
Krzywy Piotr Władysław 48 7 Iskra
Żywica Feliks 58 8 Gozdawa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Molenda Paweł 53 1 Padniewko
Zieliński Zenon Kazimierz 60 2 Padniewo
Grajek Urszula Maria 47 3 Niestronno
Majka Katarzyna 21 4 Dąbrówka
Jakubowski Michał 32 5 Wiecanowo
Olejnik Karol Tomasz 26 6 Wylatowo
Sieszchuła Jan Antoni 50 7 Przyjma
Nowakowski Maciej 34 8 Chabsko
Bubak Dariusz Paweł 44 9 Żabienko
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Lech Barbara Krystyna 53 1 Żabienko
Radtke Stanisław 61 2 Dąbrówka
Golis Iwona Renata 40 3 Stawiska
Gwiazda Roman Bogdan 53 4 Padniewko
Witkowski Benon Heliodor 70 5 Wylatowo
Myszkowski Janusz Florian 51 6 Niestronno
Szatkowski Jan 61 7 Józefowo
Tromski Andrzej 49 8 Iskra
Chojnacki Zbigniew Jarosław 44 9 Padniewko
Mikołajczyk Tadeusz 62 10 Wszedzień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kąkol Genowefa 64 1 Czaganiec
Zarychta Łukasz 29 2 Wyrobki
Cegiel Krzysztof Jan 26 3 Chabsko
Kujawska Małgorzata Maria 48 4 Wylatowo
Jaskulska Cecylia Maria 45 5 Wasielewko
Okreg nr 4, kujawsko-pomorskie, Mogilno
  • Instytucja: Rada Miejska w Mogilnie
  • Liczba mandatów: 5
  • Liczba komitetów: 4
  • Liczba kandydatów: 32
  • Granice obwodu: sołectwa: CZARNOTUL, DZIERZĄŻNO, GĘBICE, GORYSZEWO, GOZDANIN, KAMIONEK, KUNOWO, KWIECISZEWO, MARCINKOWO, PROCYŃ, RATOWO , STRZELCE, ZBYTOWO
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Strzelecki Ryszard 59 1 Gębice
Lisiecki Mateusz Augustyn 23 2 Marcinkowo
Bączkiewicz Wiesław Roman 48 3 Kwieciszewo
Ewiak Emilia Maria 40 4 Dzierzążno
Galus Wojciech 28 5 Bielice
Andrzejewski Daniel Michał 21 6 Czerniak
Kędzierski Michał Mateusz 20 7 Mogilno
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Wojtasiński Stanisław Zygmunt 64 1 Bielice
Gajewicz Halina Maria 61 2 Kwieciszewo
Budzyńska Zdzisława Kazimiera 66 3 Goryszewo
Górska Lidia Maria 46 4 Dzierzążno
Wędzikowska Teresa Zofia 51 5 Czarnotul
Redmann Stanisław 49 6 Gozdanin
Kapłoniak Arkadiusz 26 7 Gębice
Pacek Edward 63 8 Kątno
Szydzik Paweł Bolesław 69 9 Strzelce
Nalewaj Grzegorz 39 10 Zbytowo
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Szarzyński Rafał 43 1 Strzelce
Strzelecki Stanisław 52 2 Zbytowo
Gmur Barbara 57 3 Gębice
Ozga Jerzy 59 4 Gozdanin
Konieczka Andrzej Stanisław 50 5 Gębice
Szczepankiewicz Radosław 32 6 Kwieciszewo
Andrzejewski Konrad 57 7 Procyń
Eichstaedt Janusz 25 8 Dzierzążno
Zmarlak Zbigniew Jerzy 50 9 Marcinkowo
Nadolska Jadwiga Anna 54 10 Dzierzążno
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Szczególski Jan Adam 28 1 Ratowo
Tupalska Irena Maria 48 2 Gębice
Heliasz Jan 53 3 Kwieciszewo
Kowalski Eugeniusz 56 4 Gębice
Nowakowski Lech 54 5 Kunowo
Znajdź lokal wyborczy
Województwo:
Gmina:
Miejscowość/Ulica: