Na skróty
wybory samorządowe 2010
Money.pl Wybory samorządowe Listy kandydatów na wójta, burmistrza, prezydenta w łódzkie - bełchatowski, szczebel: powiat


Oficjalne dane Państwowej Komisji Wyborczej

Okreg nr 1, łódzkie, bełchatowski
  • Instytucja: Rada Powiatu w Bełchatowie
  • Liczba mandatów: 6
  • Liczba komitetów: 5
  • Liczba kandydatów: 60
  • Granice obwodu: Osiedle Dolnośląskie bloki: 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 204, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, Osiedle Łąkowa, Ulice: Aleja. Ks. Kard. Wyszyńskiego nr 40 i 44, Al. Włókniarzy, Aliny, J. Bema, Braci Śniadeckich, F. Chopina, Cmentarna, Czapliniecka, Edwardów, Grabowa, Grażyny, Arkadiusza Gołasia, Bolesława Gotwalda, Juranda, Kątna, Ketlinga, Klonowa, Kmicica, Haliny Konopackiej, Kossaka, Kotarbińskiego, Stanisława Królaka, Jerzego Kukuczki, Janusza Kusocińskiego, płk Ryszarda Kuklińskiego, Lipowa, Leśna, Łagodna, Henryka Łasaka, Łączna, Łąkowa, W. Malczewskiej, Bronisława Malinowskiego, Heleny Marusarzówny, Męczenników Katyńskich, Michałowskiego, Miodowa, Mokra, Moniuszki, Myśliwska, Piaskowa, E. Plater, Podgórze, Pod Ługami, Przejazd, Wł. Rodziewicza, Wandy Rutkiewicz, Sercańska, Janusza Sidły, Wł. Sikorskiego, M. Curie Skłodowskiej, Skrzetuskiego, Spokojna, Feliksa Stamma, Tadeusza Ślusarskiego, Transportowa, Ustronie, Weigla, Wołodyjowskiego, Wrzosowa, Wyspiańskiego, Zacisze, Zakątek, Zagłoby, Żymierskiego, Osiedle Dolnośląskie bloki: 201, 202, 203, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, Ulice: Aleje Jana Pawła II, Aleja Ks. Kardynała Wyszyńskiego 4, 6 i 10, A. Asnyka, , K.K. Baczyńskiego, Wł. Broniewskiego, J. Brzechwy, B. Chrobrego, Bronisława Czecha, Energetyków, Kazimierza Deyny, , W. Gombrowicza, Kazimierza Górskiego, Grabskiego, Graniczna, Joachima Halupczoka, Hubala, Wł. Jagiełły, Edwarda Jancarza, Kaczeńcowa, Kletnia, Władysława Komara, Konwaliowa, J. Korczaka, Królowej Jadwigi, B. Leśmiana, Liliowa, Ludwikowska, Wł. Łokietka, C. K. Norwida, I.J. Paderewskiego, Piastowska, Pod Górami, B. Prusa, Wł. St. Reymonta, Różana, J. Słowackiego, Spacerowa, L. Staffa, J. Tuwima, Huberta Wagnera, Wesoła, Wojska Polskiego od nr 1 do 147 i od nr 2 do 128 ( do nasypu kolejowego), Wycieczkowa, Zamoście od nr 85 do końca i od nr 78 do końca, Zalesie, Zawilcowa, St. Żeromskiego.,
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Juszczyk Jan 54 1 Zawady
Szarleja Jolanta Krzysztofa 54 2 Wrzosy
Parchatko Henryka 61 3 Bełchatów
Napora Joanna Małgorzata 44 4 Bełchatów
Półchłopek Stanisław Jan 69 5 Bełchatów
Muskała-Nowak Teodozja Maria 73 6 Bełchatów
Bruchajzer Piotr Łukasz 18 7 Bełchatów
Nowak-Klimczak Aneta Teresa 38 8 Bełchatów
Gilski Ryszard Jan 62 9 Bełchatów
Cieśla Marcin Romuald 29 10 Bełchatów
Rozpara Korneliusz Adam 31 11 Bełchatów
Patura Michał Adam 28 12 Bełchatów
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kudaj Elżbieta Maria 44 1 Bełchatów
Sarnecki Włodzimierz 52 2 Bełchatów
Wieczorek Cezary Piotr 51 3 Dobrzelów
Kwiecień Małgorzata Janina 45 4 Bełchatów
Rupieta Małgorzata Halina 50 5 Bełchatów
Ożóg Maria Józefa 50 6 Kluki
Tokarczyk Piotr 44 7 Bełchatów
Nowakowski Zbigniew Marek 50 8 Bełchatów
Krawczykowski Sebastian Piotr 29 9 Bełchatów
Pawelus Tomasz Piotr 30 10 Bełchatów
Bąkowicz Kazimierz 53 11 Adamów
Błoński Waldemar 48 12 Bełchatów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Dobkowska Barbara Krystyna 59 1 Bełchatów
Jagusiak Zdzisław 57 2 Bełchatów
Brózda Sebastian Ryszard 33 3 Bełchatów
Srebrzyński Janusz Marian 63 4 Bełchatów
Stopka Danuta Ewa 48 5 Bełchatów
Kryszczak Dariusz 28 6 Bełchatów
Kieruzel Konrad Franciszek 24 7 Bełchatów
Kłos Krzysztof Sebastian 27 8 Bełchatów
Maron Barbara 37 9 Bełchatów
Markowiak Marek 34 10 Bełchatów
Salwach Nina Maria 34 11 Bełchatów
Papuga Sergiusz Romuald 32 12 Bełchatów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Olszewski Edward 55 1 Poręby
Niewieczerzał Jacek 54 2 Bełchatów
Kwaśniewska Honorata 50 3 Bełchatów
Jarząbek Adam 49 4 Bełchatów
Bykowska Marianna 56 5 Bełchatów
Sobocki Marek 66 6 Bełchatów
Konieczny Roman 54 7 Bełchatów
Szataniak Jan 59 8 Bełchatów
Fidala Jacek 43 9 Bełchatów
Szczepaniak Leszek 44 10 Bełchatów
Walas Zbigniew 56 11 Bełchatów
Matyśkiewicz Sławomir 33 12 Bełchatów
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Zochniak Krzysztof 45 1 Bełchatów
Szymańska Lidia Anna 51 2 Bełchatów
Przystaś Jadwiga Teresa 57 3 Bełchatów
Borowski Krzysztof Michał 30 4 Kielchinów
Krasińska Mariola Teresa 50 5 Bełchatów
Bukowy Maciej Aleksander 31 6 Bełchatów
Olbrych Bogdan Ryszard 54 7 Bełchatów
Muszalak Andrzej Józef 62 8 Bełchatów
Rzempała Rafał Piotr 30 9 Bełchatów
Trojanowski Marek Jan 49 10 Bełchatów
Sujka Helena 52 11 Bełchatów
Stemplewski Sławomir Bernard 51 12 Bełchatów
Okreg nr 2, łódzkie, bełchatowski
  • Instytucja: Rada Powiatu w Bełchatowie
  • Liczba mandatów: 7
  • Liczba komitetów: 5
  • Liczba kandydatów: 69
  • Granice obwodu: Osiedle Okrzei bloki:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 112 (segmenty), Osiedle Słoneczne, Ulice: Aleja A. M. Ampera, Antracytowa, Armii Krajowej, Berylowa, Brylantowa, Brzozowa, W. Budryka, Bugaj, Bursztynowa, Daleka, Diamentowa, Cicha, Ciepłownicza, J. Chełmońskiego, Częstochowska, Fryzego, Goetla, Groszkowskiego, Jasna, Kalcytowa, Karbońska, Jana Kiepury, Kolejowa, K. Kopeckiego, W. Korfantego, Józefa Kraszewskiego, Kredowa, Kwarcowa, , 11 Listopada, Miedziana, Milenijna, Mioceńska, A.J. Morawskiego, Morenowa, Mostowa, Nefrytowa, L. Nehrebeckiego, Obr. Gór Borowskich, Okrzei, Ogrodowa, Opalowa, Platynowa, Piotrkowska, Pl. Ks. T. Kwarto, Polarna, Południowa, Powstańców 1863, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Pożaryskiego, Promienna, Przemysłowa, Radomszczańska, Rynek Grocholski, Rzymowskiego, Skaleniowa, Smugowa, Solna, Srebrna, Szafirowa, Szkolna, Szmaragdowa, St. Szpora, K. Szpotańskiego, Świętej Barbary, Świętej Kingi, Św. Maksymiliana Kolbe, Św. Faustyny Kowalskiej, Świętojańska, Świętokrzyska, Tęczowa, Tkacka, Turkusowa, Tylna, Uskok, Węglowa, Wichrowa, Wojska Polskiego od nr 130 i 149 do końca, Zamoście od nr 1 do nr 83 i od nr 2 , do nr 76, Zdzieszulicka, Złota, Osiedle Budowlanych, Osiedle Czaplinieckie, Osiedle 1 Maja, Osiedle M. Konopnickiej, , Osiedle 1000- lecia, Osiedle Wolność, Osiedle Żołnierzy POW bloki :1, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 6a, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, Ulice: Akacjowa, Batorego, Bawełniana, Boczna, Dąbrowskiego, Cegielniana, Chabrowa, Chełmińska, Czereśniowa, Dębowa, Dolna, Dzika, Fabryczna, , Gen. Czyżewskiego, gen. Janusza Głuchowskiego, Gen. Grota-Roweckiego, Gliniana, Górna, Grzybowa, Harcerska, Iglasta, Jagodowa, Jaworowa, Jarzębinowa, Jesienna, Jesionowa, Jęczmienna, Jutrzenki, Kaczkowskiego, Kalinowa, Kaliska, Kasztanowa, Kaszubska, Krótka, Kempfinówka, Kopernika, Kościuszki, Kręta, Ks. Popiełuszki, Ks. Piotra Skargi, Ks. Ignacego Skorupki, Kujawska, Kurpiowska, Kwiatowa, Lazurowa, Leszczynowa, Letnia, Lniana, Łęczycka, Łowicka, Łódzka, 1 Maja, 9 Maja, Malinowa, Małopolska, Matejki, Mazowiecka, Mazurska, Mickiewicza, Mielczarskiego, Modra, Modrzewiowa, Nadrzeczna, Niecała, Nowa, Olchowa, Olsztyńska, Owocowa, Orzechowa, Pabianicka, J. Piłsudskiego, Plac Narutowicza, Plac Wolności, Poziomkowa, Podmiejska, Podlaska, Podleśna, Pogodna, Pojezierska, Polna, Pomorska, Poranna, Północna, Przedwiośnie, Pszeniczna, Pusta, Rodziny Hellwigów, Rolna, Rzemieślnicza, Sadowa, Sarnia, Sienkiewicza, Sieradzka, Siewna, Słoneczna, Sportowa, Staszica, 19 Stycznia, Św. Stanisława Biskupa, Św. Alberta Chmielowskiego, Targowa, Topolowa, Warmińska, Warszawska, Wąska, J. Wieczorkiewicza, Wielkopolska, Wiejska, Wiosenna, Wiśniowa, Wincentego Witosa, Wodna, Wschodnia, Wspólna, Zajęcza, Zielona, Zimowa, Żabia, Zbożowa, Żniwna, Żuławska, Żytnia.,
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Rzepecki Marcin Piotr 30 1 Bełchatów
Drozdowski Stanisław Ignacy 75 2 Bełchatów
Markiewicz Tadeusz 60 3 Bełchatów
Stankiewicz Urszula Ewa 56 4 Bełchatów
Krawczyk Bogumiła 52 5 Bełchatów
Kubas Marek 53 6 Bełchatów
Sztajerowska Anna Ewa 45 7 Bełchatów
Dawid Karol 61 8 Czarny Las
Kołodziejczyk Dorota 45 9 Bełchatów
Madalińska Sylwia 38 10 Bełchatów
Musiał Kazimierz 66 11 Bełchatów
Szpiner Marek 35 12 Bełchatów
Szałański Jerzy 52 13 Kałduny
Szczepanik Adam Przemysław 31 14 Bełchatów
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Jeznach Andrzej 55 1 Bełchatów
Zatorski Jacek Andrzej 47 2 Bełchatów
Rożniatowski Mariusz Andrzej 27 3 Bełchatów
Fesler Barbara 52 4 Bełchatów
Zaleski Mariusz Andrzej 50 5 Bełchatów
Makowski Jan Zygmunt 52 6 Bełchatów
Doleciński Rafał 27 7 Bełchatów
Wionczyk Przemysław Jan 34 8 Bełchatów
Berłowski Mariusz Waldemar 41 9 Bełchatów
Tomaszewski Henryk Józef 55 10 Bełchatów
Morkis-Siedlecka Maria Elżbieta 54 11 Bełchatów
Guzenda Bartłomiej Waldemar 35 12 Bełchatów
Wierzbowska Dorota Aleksandra 55 13 Bełchatów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Brózda Jarosław Konrad 36 1 Bełchatów
Nowakowski Krzysztof Wojciech 56 2 Bełchatów
Herudzińska Dorota Stella 46 3 Bełchatów
Miszczak Lesław Andrzej 55 4 Bełchatów
Leszczyński Piotr 37 5 Bełchatów
Udalska Joanna 30 6 Bełchatów
Król Danuta Irena 49 7 Bełchatów
Michajłow Marcin 31 8 Bełchatów
Lach Marian Zdzisław 64 9 Bełchatów
Chęciński Adam 31 10 Bełchatów
Namięta Jolanta Barbara 41 11 Bełchatów
Gierańczyk Dobromir Tomasz 24 12 Bełchatów
Czechowska Mariola Małgorzata 39 13 Bełchatów
Wyczachowski Waldemar 36 14 Bełchatów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Szczęsna Anna 47 1 Kluki
Mela Grzegorz 54 2 Bełchatów
Jasiński Marek 34 3 Bełchatów
Rydz Zbigniew 63 4 Bełchatów
Wiśniewski Jerzy 48 5 Bełchatów
Kuśmierek Janusz 48 6 Bełchatów
Frączkowski Piotr 54 7 Bełchatów
Krawczyk Jan 56 8 Bełchatów
Kaczmarek Józef 60 9 Bełchatów
Paradecki Sylwester 39 10 Bełchatów
Banasiak Halina 51 11 Bełchatów
Mokrzyński Stefan 57 12 Bełchatów
Karczewska Ewa 59 13 Bełchatów
Kwiecińska-Pintos Beata 31 14 Bełchatów
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Krzywański Janusz Stanisław 69 1 Bełchatów
Deryło Jadwiga 52 2 Bełchatów
Frączkowski Aleksander Kazimierz 72 3 Bełchatów
Wilk Urszula Maria 51 4 Bełchatów
Baran Stanisław 58 5 Bełchatów
Saternus Hanna Zofia 59 6 Bełchatów
Zalejska Joanna 45 7 Bełchatów
Budzyński Jarosław Ireneusz 43 8 Bełchatów
Łęgowiak Jarosław Mariusz 36 9 Bełchatów
Simińska Ilona Katarzyna 48 10 Bełchatów
Lewińska Władysława Rozalia 60 11 Bełchatów
Janaszewska Renata 39 12 Postękalice
Owczarek Lidia 54 13 Bełchatów
Kubik Arkadiusz Adam 37 14 Bełchatów
Okreg nr 3, łódzkie, bełchatowski
  • Instytucja: Rada Powiatu w Bełchatowie
  • Liczba mandatów: 3
  • Liczba komitetów: 5
  • Liczba kandydatów: 30
  • Granice obwodu: Gmina Zelów
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Świtała Jerzy Wojciech 64 1 Zelów
Bębnowski Zdzisław Marian 47 2 Dąbrowa
Szczepańska-Kopacz Wiesława Renata 58 3 Zelów
Bartosik Adam 28 4 Zalesie
Krajda Marcin 33 5 Zelów
Króliczak Szczepan 57 6 Kolonia Grabostów
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kędziak Andrzej 46 1 Zelów
Nowak Damian 34 2 Zelów
Kaczorowski Henryk 63 3 Zelów
Grzelak Łukasz 26 4 Zelówek
Ziobro Wojciech 38 5 Zelów
Doliwa Anna Beata 31 6 Przecznia
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Szafran Anna 56 1 Łobudzice
Małecki Marian Mirosław 61 2 Zelów
Solecki Zygmunt Kazimierz 65 3 Kurówek
Kudaj Henryk Józef 64 4 Faustynów
Chudzik Andrzej 52 5 Wypychów
Rasowska Justyna Agnieszka 26 6 Kurówek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Chrzanowski Leszek 48 1 Pożdżenice
Tokarczyk Jerzy 64 2 Zelówek
Kowalczyk Andrzej 50 3 Kol. Łobudzice
Damas Daria 41 4 Zelów
Kacperski Gabriel 54 5 Chajczyny
Siekierski Tomasz 33 6 Zelów
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Gębarowski Ryszard 56 1 Zelów
Świerczyńska Urszula 49 2 Mauryców
Zborowski Grzegorz 58 3 Zagłówki
Rutkowski Roman 36 4 Janów
Szczepankiewicz Alicja 39 5 Zelów
Adamczyk Adam Ryszard 59 6 Marszywiec
Okreg nr 4, łódzkie, bełchatowski
  • Instytucja: Rada Powiatu w Bełchatowie
  • Liczba mandatów: 3
  • Liczba komitetów: 5
  • Liczba kandydatów: 30
  • Granice obwodu: Gmina Bełchatów, gmina Drużbice
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Berłowska Joanna Ewa 45 1 Bełchatów
Pędzik Wiesława 50 2 Rasy
Frączkowski Szczepan Ireneusz 34 3 Bełchatów
Cyrek Adam Marek 60 4 Dobiecin
Pawłowski Zbigniew Marek 44 5 Bukowie Górne
Jaguszewski Jan Zbigniew 56 6 Zawady
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Pieczara Danuta Ewa 46 1 Domiechowice
Ogłuszka Jerzy 52 2 Ławy
Bojanowski Maciej 41 3 Bełchatów
Górnik Krzysztof Jerzy 41 4 Bełchatów
Drobniewski Zdzisław Marek 52 5 Bełchatów
Bartkiewicz Józef Marian 53 6 Zalesie
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Ładziak Kamil Jerzy 38 1 Kałduny
Rośniak Tadeusz 58 2 Domiechowice
Alama Jarosław 44 3 Dobrzelów
Pagieła Małgorzata Maria 43 4 Bełchatów
Książczyk Agnieszka Ewa 26 5 Stoki
Rudnicki Miłosz Leszek 33 6 Bełchatów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kępa Grzegorz 56 1 Księży Młyn
Zochniak Dariusz 44 2 Rasy
Szymański Sławomir 43 3 Dobrzelów
Legiędź Sylwester 50 4 Drużbice Kolonia
Magnucki Krzysztof 37 5 Bełchatów
Kowara Zbigniew 51 6 Wadlew
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Chrzęst Szczepan Józef 48 1 Bełchatów
Janaszewski Jarosław Jan 39 2 Postękalice
Lizak Jadwiga 58 3 Mazury
Buda Sławomir Piotr 42 4 Wola Mikorska
Polak Jan 73 5 Bełchatów
Grygielski Zbigniew Andrzej 54 6 Bukowie Górne
Okreg nr 5, łódzkie, bełchatowski
  • Instytucja: Rada Powiatu w Bełchatowie
  • Liczba mandatów: 4
  • Liczba komitetów: 5
  • Liczba kandydatów: 36
  • Granice obwodu: Gmina Szczerców, gmina Rusiec, gmina Kluki, gmina Kleszczów,
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Szymczyk Ryszard Szczepan 57 1 Kleszczów
Skrzydlewski Tadeusz 54 2 Rusiec
Hibner Sylwia Katarzyna 37 3 Wola Wiązowa
Mikła Liliana Monika 44 4 Podżar
Klimaszyk Adam Jan 61 5 Stanisławów Drugi
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Ciągło Ryszard Zbigniew 49 1 Kleszczów
Pieczara Marek 71 2 Bełchatów
Płuciennik Jadwiga Krystyna 47 3 Wola Wiązowa
Gajzler Bogusława 41 4 Kleszczów
Matyśniak Piotr 30 5 Kaszewice
Rogut Wioletta Małgorzata 44 6 Parzno
Światłowski Piotr 41 7 Szczerców
Ożóg Jerzy Marek 50 8 Kluki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Baryła Adam Wojciech 54 1 Szczerców
Martela Kazimierz 57 2 Szczerców
Chrzanowski Czesław 68 3 Bełchatów
Koperek Barbara 54 4 Podwódka
Karbowiak Adam Eugeniusz 62 5 Prądzew
Rogoziński Wojciech Leon 38 6 Laski
Sadza Józef 60 7 Kleszczów
Paprocka Alicja Teresa 54 8 Wrzosy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Skalska Renata 45 1 Kleszczów
Majchrzak Krzysztof 51 2 Rusiec
Frydrychowski Jerzy 63 3 Szczerców
Stawowczyk Waldemar 32 4 Osina
Barasiński Piotr 43 5 Szczerców
Terkalski Czesław 57 6 Kluki
Łudczak Krzysztof 37 7 Bełchatów
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Gajda Krzysztof Zdzisław 51 1 Prądzew
Kamiński Marek Maciej 46 2 Chabielice
Szczepański Romuald Jacek 33 3 Cisza
Michalczyk Beata 45 4 Słok-Młyn
Wojewoda Waldemar Stanisław 41 5 Szczerców
Kozubowicz Tomasz Grzegorz 28 6 Niwy
Mielczarek Aleksandra Róża 37 7 Kluki
Kamieniak Krzysztof Paweł 41 8 Szczerców
Znajdź lokal wyborczy
Województwo:
Gmina:
Miejscowość/Ulica: