Na skróty
  • PILNE:
wybory samorządowe 2010
Money.pl Wybory samorządowe Listy kandydatów na wójta, burmistrza, prezydenta w łódzkie - wieluński, szczebel: powiat


Oficjalne dane Państwowej Komisji Wyborczej

Okreg nr 1, łódzkie, wieluński
  • Instytucja: Rada Powiatu w Wieluniu
  • Liczba mandatów: 8
  • Liczba komitetów: 7
  • Liczba kandydatów: 106
  • Granice obwodu: gm. Wieluń
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Ciach Stanisław Zbigniew 58 1 Wieluń
Ranoszek Józef Mieczysław 52 2 Wieluń
Jesionek Jan 67 3 Wieluń
Rabenda Alicja Jadwiga 52 4 Wieluń
Stelmach Marian Adam 61 5 Wieluń
Predko Jadwiga Dorota 48 6 Wieluń
Baczyński Jan Klemens 68 7 Wieluń
Gworys-Sygulska Aneta Anna 38 8 Wieluń
Bojko Marian Grzegorz 59 9 Wieluń
Musiał Jan 52 10 Kadłub
Pakuła Paweł 50 11 Rychłowice
Wielgosiński Andrzej Zdzisław 59 12 Wieluń
Dudaczyk Beata Barbara 48 13 Wieluń
Kasprzyk Andrzej Waldemar 62 14 Wieluń
Piskuła Mariusz 46 15 Wieluń
Turski Juliusz Józef 60 16 Wieluń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kowal Józef Stanisław 55 1 Sieniec
Ryczyńska Grażyna Marcjanna 57 2 Wieluń
Krysztofiński Jerzy Krzysztof 52 3 Wieluń
Dąbrowny Adam Krzysztof 42 4 Wieluń
Humel Waldemar Jan 51 5 Wieluń
Kozioł-Majchrowska Maria Alina 60 6 Ruda
Panek Marian Franciszek 44 7 Gaszyn
Soforek Stanisław Mikołaj 55 8 Wieluń
Zając Wojciech Jerzy 58 9 Kadłub
Dudek Kamil Kazimierz 37 10 Wieluń
Kędzia Stanisław Florian 48 11 Kurów
Lamorski Marek Robert 33 12 Wieluń
Szydło Wiktor Dariusz 47 13 Wieluń
Urbaniak Jan Paweł 57 14 Wieluń
Kucharska Grażyna Florentyna 52 15 Wieluń
Olejnik Agnieszka 45 16 Wieluń
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Widera Franciszek Józef 60 1 Wieluń
Jasiński Janusz 45 2 Masłowice
Fijałkowski Marek 52 3 Dymek
Świątek Kamila Monika 33 4 Wieluń
Kędzia Piotr 34 5 Wieluń
Zabiegała Joanna Wiesława 60 6 Wieluń
Cichoń Jarosław Krzysztof 41 7 Wieluń
Soforek Maciej 30 8 Wieluń
Kowalczyk Iwona Kinga 33 9 Wieluń
Goździk Marcin 34 10 Wieluń
Kukulski Przemysław 26 11 Wieluń
Kluska Adam 31 12 Wieluń
Jasiński Stefan Kazimierz 55 13 Wieluń
Gęsiak Marta 20 14 Wieluń
Patyk Marek 18 15 Wieluń
Wujec Krzysztof Wacław 52 16 Wieluń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Magiera Jan Franciszek 59 1 Wieluń
Derbis Jan 58 2 Wieluń
Mastalerz-Czapnik Renata Teresa 60 3 Wieluń
Siudmak Elżbieta Alicja 34 4 Czarnożyły
Pakuła Paweł Piotr 25 5 Wieluń
Zagrodnik Władysław Henryk 61 6 Wieluń
Gęsiak Andrzej Paweł 52 7 Kurów
Sitek Paweł Stanisław 57 8 Kadłub
Gotowicki Radosław 24 9 Wieluń
Garyga Henryk Grzegorz 50 10 Wieluń
Bednarek Lech Bronisław 57 11 Wieluń
Janas Hieronim Mateusz 57 12 Wieluń
Jasiński Krzysztof Roman 46 13 Wieluń
Stasiak Leszek Michał 53 14 Wieluń
Golec Arkadiusz Konrad 24 15 Wieluń
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI WIELUŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kluska Waldemar Kazimierz 48 1 Wieluń
Kanicka-Parnowska Bogna Ewa 41 2 Wieluń
Dworak Wiesław Krzysztof 64 3 Wieluń
Kołyszko Ireneusz Tomasz 55 4 Dąbrowa
Wydmuch Czesława Cecylia 62 5 Kurów
Bator Zdzisław 43 6 Sieniec
Lichodij Jacek Mikołaj 44 7 Wieluń
Nowak Andrzej Piotr 37 8 Olewin
Kuranda Arkadiusz Sylwester 50 9 Wieluń
Włodarczyk Jan Franciszek 66 10 Masłowice
Śliwa-Sztuka Monika Małgorzata 35 11 Wieluń
Ostrycharz Aneta Katarzyna 36 12 Wieluń
Kinach Michał Adam 24 13 Wieluń
Puławski Tomasz Donat 47 14 Wieluń
Kita Jarosław 46 15 Wieluń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWY RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI WIELUŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Olejnik Maciej Dariusz 50 1 Wieluń
Wolniaczyk Waldemar Arkadiusz 43 2 Dąbrowa
Wójcik-Ignasiak Agnieszka Jadwiga 36 3 Wieluń
Podhalicz Andrzej 43 4 Dąbrowa
Mistygacz Jan 50 5 Wieluń
Kędzierski Rafał Mieczysław 32 6 Dąbrowa
Dura Paweł Stanisław 40 7 Olewin
Krajewski Jarosław Marian 41 8 Gaszyn
Czarnojan Zbigniew Stanisław 58 9 Wieluń
Majchrowski Rafał Robert 36 10 Wieluń
Szymczewski Kazimierz 61 11 Wieluń
Lipieta Rafał Arkadiusz 25 12 Wieluń
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Owczarek Krzysztof Jerzy 51 1 Gaszyn
Kaczka Zbigniew Franciszek 61 2 Wieluń
Żurek Bożena Krystyna 53 3 Wieluń
Stojecka Zenona 55 4 Wieluń
Białas Jolanta 45 5 Wieluń
Łuczak Władysław 58 6 Wieluń
Adamczyk Anna Barbara 47 7 Wieluń
Zawilińska Agnieszka Julia 34 8 Wieluń
Majchrowski Jan 59 9 Wieluń
Grabowski Robert 40 10 Wieluń
Sobieraj Lesław 65 11 Turów
Raszewski Jacek Włodzimierz 49 12 Wieluń
Madeła Teresa Maria 55 13 Wieluń
Abramek Bogusław Paweł 69 14 Wieluń
Czerniak Bolesław Marian 56 15 Wieluń
Sygulski Włodzimierz Janusz 61 16 Wieluń
Okreg nr 2, łódzkie, wieluński
  • Instytucja: Rada Powiatu w Wieluniu
  • Liczba mandatów: 6
  • Liczba komitetów: 7
  • Liczba kandydatów: 76
  • Granice obwodu: gm. Biała, gm. Ostrówek, gm. Skomlin, gm. Czarnożyły, gm. Mokrsko,
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Niepiekło Jacek Adam 50 1 Skrzynno
Boryczka Grzegorz Zygmunt 50 2 Biała Rządowa
Matys Jerzy Stanisław 62 3 Skomlin
Ulas Mieczysław 61 4 Emanuelina
Dąbrowski Zbigniew Adam 45 5 Komorniki
Walasik Mariusz Stanisław 32 6 Janów
Bartosiewicz Halina Józefa 55 7 Raczyn
Bury Grzegorz Andrzej 29 8 Młynisko
Więckowski Maciej 37 9 Chotów
Cichoń Justyna Anna 21 10 Chotów
Barański Stanisław Szczepan 51 11 Staw
Świtoń Adam Franciszek 56 12 Nietuszyna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Bak Leszek Stanisław 49 1 Wieluń
Sola Krzysztof Paweł 33 2 Zbęk
Małyszka Janusz 52 3 Czarnożyły
Łuczak Wanda Zofia 62 4 Mokrsko
Modrzejewska Aneta Katarzyna 36 5 Radomina
Stępień Józef 55 6 Stawek
Kamiński Marcin Bartłomiej 35 7 Nietuszyna
Sikora Małgorzata Stanisława 48 8 Komorniki
Dziuba Ireneusz Stanisław 46 9 Wiktorów
Poniewiera Helena 50 10 Chotów
Kiczka Anna Łucja 45 11 Naramice
Fraszek Ireneusz 43 12 Skomlin
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kalemba Zofia Maria 50 1 Wieluń
Bednarek Zdzisław Józef 55 2 Czarnożyły
Loch Katarzyna 33 3 Skomlin
Biskup Paweł 40 4 Komorniki
Chudecki Jacek 42 5 Biała Rządowa
Janik Rafał Łukasz 22 6 Dymek
Okrasa Zygmunt 52 7 Gaszyn
Wyrębak Rafał Krzysztof 23 8 Skomlin
Biskup Krzysztof 42 9 Zmyślona
Wolniakowski Michał Józef 24 10 Chotów
Soberka Adrian Przemysław 22 11 Ożarów
Betka Damian Paweł 21 12 Wydrzyn
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kubowicz Paulina Brygida 33 1 Ożarów
Spodymek Adam 41 2 Skomlin
Jażdżyk Andrzej 41 3 Nietuszyna
Olczak Józef Andrzej 60 4 Czarnożyły
Wojcieszak Grażyna 56 5 Radomina
Stronczyński Ryszard Piotr 64 6 Wieluń
Kamola Mariusz 37 7 Biała Druga
Panaszek Dariusz Adam 49 8 Mokrsko
Siudmak Tomasz Wojciech 30 9 Czarnożyły
Majchrowski Andrzej Rafał 27 10 Milejów
Sobczyk Jacek Krzysztof 49 11 Komorniki
Ciężki Kazimierz Czesław 68 12 Smugi
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI WIELUŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Chudy Sławomir 38 1 Skrzynno
Skotnicki Grzegorz Bolesław 58 2 Biała Druga
Kulczyński Włodzimierz Adam 50 3 Łyskornia
Wątroba Joanna Maria 38 4 Biała Kopiec
Maras Katarzyna Teresa 41 5 Niemierzyn
Warczak Janina Maria 55 6 Czarnożyły
Płonka Paweł Jan 27 7 Krzyworzeka
Stanioch Marcin Tomasz 30 8 Okalew
Kolanek Waldemar 40 9 Wielgie
Chudecki Adam Zbigniew 39 10 Krzyworzeka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWY RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI WIELUŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Turek Zdzisław 52 1 Wieluń
Bakota Stanisława Marianna 59 2 Biała Rządowa
Kostrzewa Marek Wojciech 53 3 Ożarów
Matusiak Małgorzata Jadwiga 49 4 Dymek
Zaremba Zbigniew Adam 48 5 Skomlin
Gwiazda Jarosław 44 6 Radomina
Smugowska Katarzyna Monika 23 7 Ożarów
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Antczak Janusz Walenty 42 1 Biała Rządowa
Kieler Marek Stanisław 43 2 Krzyworzeka
Grzybowski Andrzej Bogusław 51 3 Niemierzyn
Hull Krzysztof Andrzej 53 4 Mokrsko
Kuś Michał Jerzy 34 5 Staw
Łebek Andrzej Jerzy 54 6 Czarnożyły
Mikołajczyk Marek Grzegorz 51 7 Wieluń
Nawrocki Przemysław Mieczysław 37 8 Raczyn
Śremski Tadeusz 51 9 Wielgie
Trzewik Krzysztof 34 10 Ożarów
Wykrota Grzegorz Adam 51 11 Biała Druga
Okreg nr 3, łódzkie, wieluński
  • Instytucja: Rada Powiatu w Wieluniu
  • Liczba mandatów: 5
  • Liczba komitetów: 7
  • Liczba kandydatów: 67
  • Granice obwodu: gm. Konopnica, gm. Osjaków, gm. Pątnów, gm. Wierzchlas,
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kościarz Andrzej 59 1 Kraszkowice
Drygała Grzegorz Edward 47 2 Popowice
Budzik Stanisław Adam 62 3 Konopnica
Kowaliński Władysław Mieczysław 75 4 Osjaków
Mostowy Stanisław Tadeusz 52 5 Pątnów
Kowalczyk Dominika Anna 29 6 Wierzchlas
Bednarek Romuald Włodzimierz 40 7 Pątnów
Ochocki Stanisław 75 8 Strobin
Kempa Karolina 27 9 Gabrielów
Błaszczyk Dariusz Julian 49 10 Wierzchlas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Stępień Andrzej Paweł 49 1 Przywóz
Kopeć Jan 52 2 Osjaków
Błach Alina 49 3 Bieniec
Kurowski Jacek Grzegorz 43 4 Konopnica
Siwiaszczyk Marian Roch 56 5 Krzętle
Naciskała Mieczysław Andrzej 59 6 Pątnów
Klasa Tomasz 37 7 Kochlew
Olbiński Jan 55 8 Konopnica
Dyja Zdzisław Jan 64 9 Przycłapy
Zdziebko Andrzej Jan 48 10 Załęcze Małe
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Wach Bożena Teresa 48 1 Osjaków
Kiedos Andrzej Henryk 42 2 Załęcze Małe
Soforek Kamila Halina 28 3 Wierzchlas
Kamieniak Irena Wanda 55 4 Konopnica
Sosnowski Zenon Janusz 58 5 Krzeczów
Walczak Marian 43 6 Drobnice
Łyczko Łukasz Piotr 28 7 Bieniec
Amraszkiewicz Tomasz 34 8 Konopnica
Musiał Teresa 59 9 Kraszkowice
Drab Maria 55 10 Dzietrzniki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kacała Joanna 39 1 Załęcze Małe
Nawojska Alicja 47 2 Osjaków
Jurczyk Ryszard 64 3 Broników
Majda Małgorzata Grażyna 46 4 Mała Wieś
Pęcherz Joanna Maria 27 5 Pątnów
Siuda Dorota Anna 29 6 Osjaków
Wołowiec Piotr Stanisław 39 7 Jajczaki
Dobras Łukasz 22 8 Szynkielów
Przybylska Anna 43 9 Wieluń
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI WIELUŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Łuczak Jolanta Krystyna 52 1 Dzietrzniki
Błaszczak Zbigniew 43 2 Pątnów
Dubecka Henryka Elżbieta 52 3 Osjaków
Głuszek Marek Zygmunt 53 4 Wierzchlas
Nowak Mariusz 34 5 Kraszkowice
Kasprzak Jacek 40 6 Szynkielów
Nanys Joanna Magdalena 37 7 Drobnice
Krawczyk Rafał Michał 33 8 Toporów
Lamorski Mariusz 22 9 Kolonia Dąbrowice
Nowak Marian 56 10 Wieluń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWY RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI WIELUŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Tarka Michał Leszek 53 1 Wierzchlas
Ramus Mariusz Andrzej 33 2 Dzietrzniki
Jaskólski Wiesław 56 3 Osjaków
Papierz Jacek 43 4 Szynkielów
Bąk Grzegorz 36 5 Mierzyce
Michnik Michał Artur 24 6 Popowice
Różańska Anna Renata 36 7 Kolonia Raducka
Lach Marzena Katarzyna 42 8 Pątnów
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Miśkiewicz Krystyna 62 1 Toporów
Żuberek Bogusław 50 2 Walków
Torczyńska Urszula Jolanta 52 3 Konopnica
Pawłowska Agata 35 4 Załęcze Małe
Hernant Henryk Antoni 60 5 Wierzchlas
Marczak Beata Ewa 32 6 Osjaków
Gaik Sławomira Anna 30 7 Kałuże
Pietrzak Justyna 35 8 Pątnów
Urbanek Sylwia Anna 36 9 Wierzchlas
Jankowski Grzegorz Dariusz 39 10 Mała Wieś
Znajdź lokal wyborczy
Województwo:
Gmina:
Miejscowość/Ulica: