Na skróty
  • WAŻNE:
wybory samorządowe 2010
Money.pl Wybory samorządowe Listy kandydatów na wójta, burmistrza, prezydenta w lubelskie - Zamość, szczebel: miasto na prawach powiatu


Oficjalne dane Państwowej Komisji Wyborczej

Okreg nr 1, lubelskie, Zamość
  • Instytucja: Rada Miejska w Zamościu
  • Liczba mandatów: 5
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 56
  • Granice obwodu: Akademicka, Al.1 Maja, Bazyliańska, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Błonie, Braterstwa Broni, Chabrowa, Chłodna, Ciepła, Czwartaków, Daniłowskiego, Dąbrowskiej, Dolna, Droga Męczenników Rotundy, Dzieci Zamojszczyzny, Dzielna, Emilii Plater, Gałczyńskiego, Grecka, Grodzka, Zbigniewa Herberta, Janowicka, Jaworowa, Junacka, Klonowa, Kolegiacka, Kołłątaja, Konopna, Konwaliowa, Kopernika, Kościuszki, Krasickiego, Kraszewskiego, Kręta, Krótka, Królowej Jadwigi, Krucza, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Lisa Kuli, Lubelska (od Nr 1 lewa strona), Łanowa, Łąkowa, Łęczna, Łukasińskiego, Matejki, Mickiewicza, Milera, Moniuszki, Moranda, Myśliwska, Marsz. Józefa Piłsudskiego (lewa strona nr 13, 15, 15a, 7, 9, od nr 37 do nr 69), Marsz. Józefa Piłsudskiego (nr 31 i nr 35), Nałkowskiej, Niska, Cypriana Kamila Norwida, Oboźna, Ogrodnicza, Okrzei, Orkana, Ormiańska, Orzeszkowej, Parkowa, Pereca, Piastowska, Plac Jaroszewicza, Plac Stefanidesa, Plac Wolności, Podchorążych, Podgroble, Podleśna, Polarna, Prusa, Przyjaźni, Ratuszowa, Reymonta, Robotnicza, Rolnicza, Równa, Ruchu Oporu, Rynek Solny, Rynek Wielki, Sadowa, Sadowisko, Słowackiego, Solna, Staszica, Staffa, Studzienna, Społeczna, Śląska, Szarych Szeregów, Szczebrzeska, Szkolna, Tartaczna, Traugutta, Wąska, Wazowskiego, Wiejska, Włościańska, Wspólna, Wyspiańskiego, Zamkowa, Zamenhofa, Gabrieli Zapolskiej, Zdrojowa, Zgoda, Zuchów, Związkowa, Księdza Franciszka Zawiszy, Żeromskiego
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Nizioł Jerzy 56 1 Zamość
Ciechaniewicz Jerzy Kazimierz 70 2 Zamość popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Fudali Alina Maria 56 3 Zamość
Gąsiorowska Janina Teresa 74 4 Zamość
Grajeta Anna 60 5 Zamość
Kowalik Stefan Stanisław 69 6 Zamość popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Kozak Maria Grażyna 61 7 Zamość
Kwiatkowski Łukasz Krzysztof 28 8 Zamość popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Mogielnicki Bogdan Józef 63 9 Zamość
Wiater Artur Andrzej 36 10 Zamość popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Michnowicz Stanisław Józef 55 1 Zamość
Strycharek Wiktor 54 2 Zamość
Lewandowski Marian 51 3 Zamość
Kokoć Anna Maria 52 4 Zamość
Michałowska Magdalena 33 5 Zamość
Mrowca Piotr 59 6 Zamość
Nowakowski Tadeusz Eugeniusz 48 7 Zamość
Pilch Stanisław Paweł 45 8 Zamość
Romańczuk Stanisław 52 9 Zamość
Sternik Tomasz Maciej 40 10 Zamość
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kucharska Elżbieta Krystyna 55 1 Zamość
Kozłowski Artur Metody 30 2 Zamość
Czajkowski Piotr 37 3 Zamość
Małysz Monika Ewa 30 4 Zamość
Mosiądz Marek Piotr 24 5 Zamość
Greszta Janusz 71 6 Zamość
Michoński Piotr Andrzej 50 7 Zamość
Karwat Zbigniew 47 8 Zamość
Ratyna-Pałka Agnieszka Jolanta 35 9 Zamość
Lis Iwona 33 10 Zamość
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Danel Jacek Krzysztof 48 1 Zamość
Wolanin Danuta Sabina 62 2 Zamość
Zacharow Jerzy Wiesław 63 3 Zamość
Naworol Maria Danuta 57 4 Zamość
Rychter Anna Beata 47 5 Zamość
Szymański Andrzej Józef 57 6 Zamość
Gaudnik Wojciech Andrzej 66 7 Zamość
Wakoń Waldemar Jacek 43 8 Zamość
Michoński Stanisław 61 9 Zamość
Harasim Jacek Michał 54 10 Zamość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA PRAWICA ZAMOŚCIA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Dziura Marek Jacek 52 1 Zamość
Soroka Joanna Monika 40 2 Zamość
Selech Konrad Sebastian 28 3 Zamość
Syta Sławomir Jan 45 4 Zamość
Maślany Adam Krzysztof 36 5 Zamość
Maciejak Bożena Teresa 52 6 Zamość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ZAMOYSKIEGO
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Matwiejczuk Jan Wojciech 52 1 Zamość
Łyś Marcin Mikołaj 44 2 Zamość
Czerniak Małgorzata 57 3 Zamość
Moteka Robert Jerzy 38 4 Zamość
Górska Małgorzata Ewa 46 5 Zamość
Szewera Marian Marcin 59 6 Zamość
Kołcon Marek Paweł 44 7 Zamość
Frykowska Urszula Beata 29 8 Zamość
Kowalski Władysław 65 9 Zamość
Trond Dariusz Adam 33 10 Zamość
Okreg nr 2, lubelskie, Zamość
  • Instytucja: Rada Miejska w Zamościu
  • Liczba mandatów: 6
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 64
  • Granice obwodu: Akacjowa, Gen.Władysława Andersa, Armii Krajowej, Armii Ludowej, Atamanowa, Batalionów Chłopskich, Bema, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Berlinga, Botaniczna, Bojarczuka, Brzozowa, Budowlana, Bukowa, Chmielna, Cisowa, Czeremchowa, Daszyńskiego, Dąbrowskiego, Dembowskiego, Dębowa, Dobra, Drzymały, Dwernickiego, Fabryczna, Głogowa, Górna, Grabowa, Graniczna, Herbsta, Irysowa, Jaśminowa, Jasielskiego, Jesienna, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kamienna, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Kierszniewskiej, Kilińskiego, Klukowskiego, Kłosowskich, Korczyńskiego, Koszary (bloki nr 10, 12, 13, 14, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 63, 88), Kwiatów Polnych, Lazurowa, Letnia, Lubelska (od nr 2-20 i od nr 22 do nr 124 prawa strona), Ludowa, Łubinowa, Maćkowskiego, Majdan, Malinowa, Marsz. Józefa Piłsudskiego (prawa strona do nr 36, lewa strona od nr 19 do nr 29F włącznie), Mieszka Pierwszego, Milejewa, Miodowa, Młodożeńca, Modrzewiowa, Namysłowskiego, Narcyzowa, Nasienna, Nowa, Olchowa, Ordona, Orna, Orzechowa, Osiedlowa, Pawia, Piechowicza, Pieszki, Poniatowskiego, Powstańców, Powiatowa, Poziomkowa, Północna, Przemysłowa, Przerwy Tetmajera, Pszeniczna, Pułaskiego, Redutowa, Różana, Rydla, Sikorskiego, Słonecznikowa, Słowicza, Sokola, Sowia, Sowińskiego, Starowiejska, Stefana Batorego, Swobodna, Szklarniowa, Szwedzka, Świerkowa, Tarninowa, Topolowa, Wiosenna, Witosa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wojska Polskiego, Wróblewskiego, Wrzosowa, Wybickiego, Zachwatowicza, Zagrodowa, Zagłoby, Zaremby, Zimowa, Zygmunta Starego, Żabia
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Piłat Zofia 65 1 Zamość
Góra Radosław 28 2 Zamość popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Habit Edward 62 3 Zamość popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Kawałko Heronim Piotr 56 4 Zamość popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Kornaś Bolesław Marian 52 5 Zamość
Krzyżak Teresa Maria 59 6 Zamość
Kusiak Beata 42 7 Zamość popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Stąsiek Lucyna Elżbieta 64 8 Zamość
Wiater Grażyna Elżbieta 58 9 Zamość popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Kutyła Adam Jan 61 10 Zamość popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Witkowska Agnieszka 39 1 Zamość
Banach-Gawłowska Aleksandra Roma 29 2 Zamość
Bednarczuk Tomasz Paweł 24 3 Zamość
Banach Wioletta Iwona 39 4 Zamość
Cichoń-Hereta Anna 37 5 Zamość
Karpiński Paweł Piotr 28 6 Zamość
Kietliński Jerzy Janusz 48 7 Zamość
Kulasza Kazimierz 51 8 Zamość
Pikuziński Eugeniusz Wiesław 65 9 Zamość
Sternik Zbigniew Antoni 65 10 Zamość
Szostak Elżbieta Zofia 51 11 Zamość
Furlepa Alfred 59 12 Zamość
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Wołoszyn Katarzyna 35 1 Zamość
Łukasik Piotr Jarosław 41 2 Zamość
Ponikowski Bogdan Jerzy 47 3 Zamość
Pfeifer Marta Joanna 45 4 Zamość
Palonka Tomasz 28 5 Zamość
Sierpniowski Bartosz 31 6 Zamość
Paluch Artur Janusz 35 7 Zamość
Sagan Andrzej Jan 56 8 Zamość
Lasek Jarosława 45 9 Zamość
Kasprzak Szymon Leszek 32 10 Zamość
Wojtowicz Halina Elżbieta 46 11 Zamość
Radliński Piotr 38 12 Zamość
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Sędłak Wanda Maria 70 1 Zamość
Piaseczny Artur Mateusz 36 2 Zamość
Pankiewicz Barbara Hanna 54 3 Zamość
Orzechowska Bożena Katarzyna 53 4 Zamość
Kozłowski Leszek Mieczysław 55 5 Zamość
Pająk Zbigniew Janusz 56 6 Zamość
Nowosadzki Jerzy 68 7 Zamość
Wójtowicz Andrzej Grzegorz 39 8 Zamość
Świerczek Elżbieta Maria 59 9 Zamość
Legieć Beata Katarzyna 43 10 Zamość
Kuczmaszewski Grzegorz 53 11 Zamość
Górny Dariusz Jan 34 12 Zamość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA PRAWICA ZAMOŚCIA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Wysoczyński Stanisław Jan 52 1 Zamość
Pszenniak Krzysztof Józef 55 2 Zamość
Cioch Roman Wojciech 56 3 Zamość
Jędruszczak Dominik 26 4 Zamość
Sudak Katarzyna Maria 31 5 Zamość
Cięciera Zbigniew Marek 42 6 Zamość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ZAMOYSKIEGO
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kramarczuk Elżbieta Agnieszka 58 1 Zamość
Zieliński Antoni Stanisław 61 2 Zamość
Kwiecień Marek Władysław 54 3 Zamość
Łepik Kazimiera Czesława 63 4 Zamość
Rak Wiesław Aleksander 53 5 Zamość
Diug Tamara Jadwiga 52 6 Zamość
Smyk Jan 62 7 Zamość
Słota Małgorzata 42 8 Zamość
Janczyk Zbigniew Roman 57 9 Zamość
Pliżga Robert Edward 37 10 Zamość
Miśkiewicz Marzena Edyta 42 11 Zamość
Zwolak Rafał Mariusz 34 12 Zamość
Okreg nr 3, lubelskie, Zamość
  • Instytucja: Rada Miejska w Zamościu
  • Liczba mandatów: 5
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 55
  • Granice obwodu: Bohaterów Monte Cassino, Cicha, Floriańska, Floriana Szarego, Franciszkańska, Gen.Bołtucia, Gen.Orlicz-Dreszera, Gminna (prawa strona od nr 24 do nr 40, lewa strona od nr 23 do nr 55E), Hetmana J. Zamoyskiego, Infułacka, Jasna, Kiepury, Miła, Montwiłła, Narutowicza, Partyzantów, Pawłówka, Peowiaków, Pocztowa, Prosta, Prymasa Wyszyńskiego, Szymonowica, Wesoła
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Cybulski Eugeniusz Marian 76 1 Zamość popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Choma Jerzy Waldemar 59 2 Zamość
Dubienka Wiesława 62 3 Zamość popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Figiel Tomasz 45 4 Zamość popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Hawryluk Leszek 49 5 Zamość popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Konior Anna Zofia 40 6 Zamość
Miszczuk Paweł Mateusz 30 7 Zamość
Niedabylska Ewa 41 8 Zamość
Sadło Jan Andrzej 66 9 Zamość
Sternik Lidia Jolanta 50 10 Zamość
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Lelonek Jan Józef 56 1 Zamość
Bocheński Jan 57 2 Zamość
Kimak Krzysztof Marek 33 3 Zamość
Daniłowicz Bogusław 49 4 Zamość
Malec Kazimierz Pankracy 65 5 Zamość
Słupski Jerzy 59 6 Zamość
Świątkowski Marek Ryszard 61 7 Zamość
Waszak Krzysztof 51 8 Zamość
Witkowski Krzysztof Grzegorz 55 9 Zamość
Wolski Mirosław 49 10 Zamość
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kudela Marek 40 1 Zamość
Kusiak Magdalena 27 2 Zamość
Lenard Tadeusz Włodzimierz 56 3 Zamość
Gradziuk Mieczysław 59 4 Zamość
Jagielski Łukasz Ryszard 30 5 Zamość
Boczkowska Teresa Maria 48 6 Zamość
Kowalewski Jacek Marek 35 7 Zamość
Piwkowski Mirosław 53 8 Zamość
Flaga Lesław Franciszek 54 9 Zamość
Władyga Ryszard Józef 52 10 Zamość
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Hawrot Włodzimierz Kazimierz 59 1 Zamość
Kimak Michał Szymon 43 2 Zamość
Pawlik Adam Tomasz 34 3 Zamość
Lalik Barbara 56 4 Zamość
Wrotniak Antoni 57 5 Zamość
Maksymowicz Radosław Zenon 50 6 Zamość
Socha Antoni Jerzy 67 7 Zamość
Palikot Tadeusz Łukasz 27 8 Zamość
Gaca Krystyna 68 9 Zamość
Juszczak Jacek Wojciech 52 10 Zamość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA PRAWICA ZAMOŚCIA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Walewander Marek 52 1 Zamość
Ściseł Kazimierz 53 2 Zamość
Matuszewska Anna Antonina 52 3 Zamość
Subocz-Chachuła Anna Maria 42 4 Zamość
Wolanin Zygmunt 62 5 Zamość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ZAMOYSKIEGO
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Soboń Marek 59 1 Zamość
Liberadzki Jerzy Andrzej 65 2 Zamość
Adamczyk Ryszard 63 3 Zamość
Saturska Alicja Leonarda 58 4 Zamość
Latymowicz Maria 73 5 Zamość
Sowa Janusz Tadeusz 51 6 Zamość
Sański Tadeusz Zdzisław 68 7 Zamość
Parnak Maria 51 8 Zamość
Dybko Henryk Stanisław 76 9 Zamość
Bartnik Wiesław Bogdan 53 10 Zamość
Okreg nr 4, lubelskie, Zamość
  • Instytucja: Rada Miejska w Zamościu
  • Liczba mandatów: 7
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 78
  • Granice obwodu: Altanowa, Asnyka, Broniewskiego, Brzechwy, Buczka, Czugały, Curie-Skłodowskiej, Czarnieckiego, Długosza, Fornalskiej, Aleksandra Fredry, Gęsia, Gliniana, Głowackiego, Gminna (prawa strona od nr 2 do nr 22, lewa strona od nr 1 do nr 21), Grunwaldzka, Harcerska, Haukego, Hrubieszowska, Jana Pawła II, Janczarskiego, Jordana, Jutrzenki, Kasprowicza, Klonowicza, Kmicica, Kochanowskiego, Konarskiego, Konopnickiej, Korczaka, Kosynierów, Koźmiana, Ks. Popiełuszki, Krasnobrodzka, Kresowa, Krysińskiego, Krzywa, Kurpińskiego, Legionów, Lelewela, Leszczowa, Leśmiana, Lipska, Listopadowa, Lutosławskiego, Lwowska, Makowa, Makuszyńskiego, Młodzieżowa, Młyńska, Mokra, Nadrzeczna, Niepodległości, Nowy Rynek, Nowy Świat, Noskowskiego, Nowowiejskiego, Obronna, Obrońców Pokoju, Odrodzenia, Ogińskiego, Ogrodowa, Okopowa, Orla, Orląt Lwowskich, Paderewskiego, Piaskowa, Pochyła, Podwale, Pogodna, Polna, Poprzeczna, Porazińskiej, Promienna, Przechodnia, Radosna, Radziecka, Reja, Sempołowskiej, Sienkiewicza, Słoneczna, Skośna, Sochaniewicza, Spadek, Spokojna, Spółdzielcza, Styczniowa, Szancera, Szopena, Szymanowskiego, Sybiraków, Sygietyńskiego, Ściegiennego, Świętego Piątka, Tatarska, Tęczowa, Tuwima, Ustronie, Wałowa, Waryńskiego, Weteranów, Węgierska, Wincentego Pola, Wieniawskiego, Wierzbowa, Wiśniowa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego (lewa strona od nr 33 do nr 41), Zacisze, Zajazd, Zakamarek, Zamknięta, Zarwanica, Zielona, Żaków, Żdanowska, Żubrowej, Żurawia, Żytnia, Źródlana
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Nowakowski Wiesław Aleksander 51 1 Zamość popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Adamczyk Marek Antoni 57 2 Zamość popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Brogowski Piotr Marek 49 3 Zamość popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Doszla Tadeusz 61 4 Zamość popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Filipowski Bogusław Marian 55 5 Zamość popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Harczuk Jan Alojzy 62 6 Zamość popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Lewkowicz Andrzej 62 7 Zamość popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Lisicki Ryszard 65 8 Zamość
Maksymiuk Tomasz Maciej 24 9 Zamość popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Palonka Marcin 38 10 Zamość
Smotryś Artur 30 11 Zamość popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Sokołowski Krzysztof Andrzej 44 12 Zamość popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Skubisz Dominik Adam 23 13 Zamość
Szypuła Paweł Konrad 24 14 Zamość popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Szatkowski Janusz Zbigniew 59 1 Zamość
Dobrzyński Heronim Henryk 59 2 Zamość
Kapica Roman Kazimierz 53 3 Zamość
Dec Mirosław Wiesław 45 4 Zamość
Kocęba Katarzyna Maria 37 5 Zamość
Król Jerzy Zbigniew 46 6 Zamość
Litwińczuk Elżbieta Teresa 47 7 Zamość
Łopaciński Jerzy Tadeusz 48 8 Zamość
Mendel Dariusz Konrad 40 9 Zamość
Sarzyński Stanisław 60 10 Zamość
Stankiewicz Antoni Jan 68 11 Zamość
Szpyra Justyna Sylwia 29 12 Zamość
Wasiura Witold Paweł 52 13 Zamość
Ziąbkowski Sławomir Wojciech 49 14 Zamość
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Godzisz Ireneusz Mirosław 49 1 Zamość
Krzyszczuk Adam Antoni 52 2 Zamość
Korga Janusz Józef 48 3 Zamość
Waszkiewicz Gerard 56 4 Zamość
Krupa Krzysztof 29 5 Zamość
Rej Iwona Elżbieta 39 6 Zamość
Winiarski Witold Cezary 57 7 Zamość
Macek Agnieszka Joanna 34 8 Zamość
Pitus Artur 31 9 Zamość
Pysiewicz Przemysław Rafał 30 10 Zamość
Szykuła Katarzyna Barbara 34 11 Zamość
Łaszkiewicz Arkadiusz 27 12 Zamość
Taras Janusz Andrzej 47 13 Zamość
Bukowski Leszek Stanisław 43 14 Zamość
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Zagdański Dariusz Zbigniew 40 1 Zamość
Lewkowicz Krzysztof Paweł 34 2 Zamość
Gil Dominika Aleksandra 40 3 Zamość
Kurzępa Piotr Antoni 73 4 Zamość
Marchwiany Robert 25 5 Zamość
Kudyk Marian 62 6 Zamość
Szpatuśko Andrzej Kazimierz 52 7 Zamość
Linek Piotr Jerzy 46 8 Zamość
Bartnik Sławomir Wiktor 52 9 Zamość
Kołodziejczuk Radosław Rafał 43 10 Zamość
Ważny Zenon Michał 38 11 Zamość
Kordalska Marlena 46 12 Zamość
Kopeć Anna Ewa 31 13 Zamość
Sławiński Dariusz Sławomir 41 14 Zamość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA PRAWICA ZAMOŚCIA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Puźniak-Głąb Jolanta Urszula 51 1 Zamość
Majkut Alicja Danuta 52 2 Zamość
Toczyński Michał 30 3 Zamość
Pawelec Andrzej Roch 28 4 Zamość
Szewczuk Agnieszka Helena 28 5 Zamość
Gorlicka Alicja 45 6 Zamość
Łygas Arkadiusz Piotr 31 7 Zamość
Suszek Marek Zdzisław 49 8 Zamość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ZAMOYSKIEGO
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Budzyńska Joanna Maria 56 1 Zamość
Łuczka Leszek Stanisław 52 2 Zamość
Serafin Jan Bogumił 62 3 Zamość
Kalinowska-Obst Jolanta Danuta 52 4 Zamość
Anasiewicz Tomasz Stanisław 55 5 Zamość
Gruszkiewicz Anna 57 6 Zamość
Wojtak Zdzisław 51 7 Zamość
Orechwo Zenon 52 8 Zamość
Rutkowski Mariusz Krzysztof 23 9 Zamość
Worytko Stanisława Danuta 50 10 Zamość
Krzesiński Andrzej Tadeusz 43 11 Zamość
Wolańczuk Marcin 25 12 Zamość
Kuranc Piotr 54 13 Zamość
Dąbek Jakub 25 14 Zamość
Znajdź lokal wyborczy
Województwo:
Gmina:
Miejscowość/Ulica: