Na skróty
  • WAŻNE: GPW kasuje WIG50 i WIG250
wybory samorządowe 2010
Money.pl Wybory samorządowe Listy kandydatów na wójta, burmistrza, prezydenta w lubuskie - Świebodzin, szczebel: gmina pow. 20 tyś.


Oficjalne dane Państwowej Komisji Wyborczej

Okreg nr 1, lubuskie, Świebodzin
  • Instytucja: Rada Miejska w Świebodzinie
  • Liczba mandatów: 8
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 80
  • Granice obwodu: Brukowa, Cegielniana, Garbarska, Głowackiego, Górna, Grzybowa, Kamienna, Kawaleryjska, Konarskiego, Kozia, Kościelna, Krótka, Łęgowska, Łużycka, 1 Maja, Małomłyńska, Marynarska, Matejki, Młyńska, Moniuszki, Ogrodowa, Okrężna, Osiedle Widok, Osiedle Żaków, Partyzancka, Plac Browarniany, Plac Jana Pawła II, Plac Wolności, Polna, Północna, Rynkowa, Gen. Sikorskiego, Skrajna, Sobieskiego, Strzelecka, 30 Stycznia, Średnia, Szpitalna, Generała Świerczewskiego, Topolowa, Walki Młodych, Wałowa, Wiejska, Wodociągowa, Wojska Polskiego, Zacisze, Żaków, Zielona, M. Żymierskiego, Boczna, Na Skarpie, Podgórna, Stroma.
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kubiak Stanisław 60 1 Świebodzin
Maciecka Małgorzata Sylwia 32 2 Świebodzin
Krajewski Krzysztof 39 3 Świebodzin
Koczur Joanna Apolonia 33 4 Świebodzin
Wasilkiewicz Lech 63 5 Świebodzin
Chudzińska Jadwiga 65 6 Świebodzin
Miętki Bronisław 49 7 Świebodzin
Zajączkowski Mariusz Tadeusz 59 8 Świebodzin
Sulowska Marta Weronika 21 9 Świebodzin
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Drzymała Krzysztof Stanisław 50 1 Świebodzin
Bartkiewicz Szczepan 55 2 Świebodzin
Graczyk Andrzej Robert 48 3 Świebodzin
Jackiewicz Mateusz 24 4 Świebodzin
Rytwińska Anna Beata 40 5 Świebodzin
Antkowiak Tomasz Jacek 21 6 Świebodzin
Mularczyk Klaudia 19 7 Świebodzin
Drewicz Wiesław 48 8 Świebodzin
Drewicz Jerzy 49 9 Świebodzin
Szczepaniak Joanna 34 10 Świebodzin
Drewicz Dorota Agnieszka 35 11 Świebodzin
Rega Magdalena Czesława 25 12 Świebodzin
Brzóska Adrian Aksel 21 13 Świebodzin
Kozłowski Arkadiusz Cezary 44 14 Świebodzin
Grześkowiak Dominik Remigiusz 24 15 Świebodzin
Szczepaniak Jolanta 44 16 Świebodzin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kubacki Artur Jarosław 45 1 Świebodzin
Flisiewicz Michał Józef 33 2 Świebodzin
Fabian Piotr 54 3 Świebodzin
Molicka Anita Agnieszka 38 4 Świebodzin
Hajduk Halina 51 5 Świebodzin
Chitruń Zbigniew Bogumił 67 6 Świebodzin
Popławski Dominik 44 7 Świebodzin
Kordeczka Robert Władysław 39 8 Rozłogi
Sidlecki Michał 48 9 Świebodzin
Puk Dawid Cyprian 31 10 Świebodzin
Korytek Piotr 31 11 Świebodzin
Lenart Hanna Maria 26 12 Świebodzin
Sieradzki Dariusz 41 13 Świebodzin
Początek Mariusz Stanisław 43 14 Świebodzin
Żytkiewicz Jacek 42 15 Świebodzin
Polaczek Artur 52 16 Świebodzin
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Olesiak Tomasz Piotr 39 1 Świebodzin
Żurakowski Wacław 64 2 Świebodzin
Bohonos Mieczysław Michał 64 3 Świebodzin
Grociak Andrzej 50 4 Świebodzin
Bekisz Tomasz 44 5 Świebodzin
Borkowska Teresa Jadwiga 56 6 Świebodzin
Dydyń Stanisław 67 7 Świebodzin
Jurasz Iwona 44 8 Świebodzin
Wawrzyniak Jadwiga Mirosława 52 9 Świebodzin
Mrozowicz Ryszard Jan 55 10 Świebodzin
Janecki Wiesław 45 11 Świebodzin
Rostowski Piotr 42 12 Świebodzin
Wojewódka Robert Grzegorz 40 13 Świebodzin
Maksimczyk Witold 49 14 Świebodzin
Borowiak Jerzy Eugeniusz 54 15 Świebodzin
Myśliwiec Jan 51 16 Świebodzin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA I POWIAT
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Burnos Zbigniew Kazimierz 56 1 Świebodzin
Wojtyło Agnieszka Sylwia 34 2 Świebodzin
Karcz Waldemar Wojciech 59 3 Świebodzin
Skomin Cezary Stanisław 49 4 Świebodzin
Kazimierski Grzegorz 30 5 Świebodzin
Garbowska Wioleta Wiesława 28 6 Świebodzin
Jabłoński Jacek 31 7 Świebodzin
Jabłoński Wiesław Jan 53 8 Świebodzin
Bogdalski Andrzej 46 9 Świebodzin
Juszyński Ryszard 51 10 Świebodzin
Pokrywka Bogusław 60 11 Świebodzin
Rozłucki Michał 27 12 Świebodzin
Maniakowski Eliasz 25 13 Świebodzin
Weryńska Wioleta Aneta 28 14 Świebodzin
Świerczewska Grażyna Jolanta 41 15 Świebodzin
Ciechanowicz Zbigniew Kazimierz 51 16 Świebodzin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SPOŁECZNE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Panocha Ewa Teresa 47 1 Świebodzin
Ziółkowski Marian Zenon 62 2 Świebodzin
Kalbarczyk Rafał Daniel 34 3 Świebodzin
Giżycki Robert 43 4 Świebodzin
Stankiewicz Kamilla Agata 32 5 Świebodzin
Barłóg Krzysztof Henryk 39 6 Świebodzin
Iwan Marcin Tomasz 28 7 Świebodzin
Okreg nr 2, lubuskie, Świebodzin
  • Instytucja: Rada Miejska w Świebodzinie
  • Liczba mandatów: 7
  • Liczba komitetów: 5
  • Liczba kandydatów: 65
  • Granice obwodu: Dworska, Głogowska, Grottgera, Jeziorowa, Kilińskiego, Kolejowa, Kościuszki, Krasińskiego, Kręta, Łąki Zamkowe, Łąkowa, 3 Maja, Mała, Mickiewicza, Nowa, Osiedle Kopernika, Osiedle Łużyckie, Osiedle Południowe, Osiedle Słoneczne, Paderewskiego, Park Chopina, Parkowa, J. Piłsudskiego, Plac Dworcowy, Poprzeczna, Poznańska, Przy Torze, Pułaskiego, Słoneczna, Słowackiego, Studencka, Sulechowska, Za Groblą, Zamkowa, Związkowa, Cisowa, Jaśminowa, Jodłowa, Lipowa, Modrzewiowa, Sosnowa, Świerkowa
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Karczyński Franciszek 57 1 Świebodzin
Tyliszczak Szymon 65 2 Świebodzin
Wojciechowska Anna Magdalena 33 3 Świebodzin
Jewczuk Andrzej 55 4 Świebodzin
Białczak Ilona Krystyna 56 5 Świebodzin
Oborski Artur Wojciech 44 6 Świebodzin
Indycka Anna 23 7 Świebodzin
Napierała Zbigniew 59 8 Świebodzin
Dmytryszyn Jadwiga Alfreda 63 9 Świebodzin
Operchał Tadeusz 61 10 Świebodzin
Starzyński Mirosław Tadeusz 54 11 Świebodzin
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Czepukowicz Mieczysław 50 1 Świebodzin
Bohonos Małgorzata Joanna 25 2 Świebodzin
Kozicz Stefan 64 3 Świebodzin
Śliwa Paweł 30 4 Świebodzin
Łebkowski Adam Mariusz 37 5 Świebodzin
Cymbaluk Franciszek 52 6 Świebodzin
Pawlak Ryszard 51 7 Świebodzin
Dębowski Przemysław 29 8 Świebodzin
Gawłowicz Bernard 40 9 Świebodzin
Pupko Izabela 42 10 Świebodzin
Sawicz Izabela 32 11 Świebodzin
Wiktor Jacek Witold 19 12 Świebodzin
Drewicz Agnieszka 20 13 Świebodzin
Woch-Paszkowska Mieczysława Barbara 57 14 Świebodzin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Korpowska Jolanta Marzena 45 1 Wilkowo
Gała Danuta Barbara 47 2 Świebodzin
Pietrasik Mateusz 24 3 Świebodzin
Warcholik Krzysztof Wiesław 32 4 Świebodzin
Obała Ryszard 47 5 Świebodzin
Wełyczuk Ryszard Michał 57 6 Świebodzin
Stańczak Adam Roman 18 7 Świebodzin
Herra Paweł Jerzy 52 8 Świebodzin
Dębicki Krzysztof Piotr 34 9 Świebodzin
Szczerbicka Ryszarda Anna 53 10 Świebodzin
Brejdak Marlena 26 11 Rzeczyca
Aleksiewicz Grzegorz 34 12 Świebodzin
Kucia Adam Jacek 67 13 Świebodzin
Lange Paweł Józef 47 14 Świebodzin
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Bekisz Dariusz Cezary 48 1 Świebodzin
Rosada Włodzimierz Aleksander 62 2 Świebodzin
Traczyński Tadeusz Leon 63 3 Świebodzin
Frąckiewicz Marian 59 4 Świebodzin
Karkocki Artur 46 5 Świebodzin
Orlicka Sabina 42 6 Świebodzin
Mikołajczyk Józef 60 7 Świebodzin
Gwizd Roman Adam 46 8 Świebodzin
Marcinowski Jarosław Jan 41 9 Świebodzin
Sobocińska Danuta Maria 63 10 Świebodzin
Wituła Grzegorz 55 11 Świebodzin
Hoffmann Jan Jerzy 57 12 Świebodzin
Wydrzycki Jerzy 66 13 Świebodzin
Marciniak Zenon 54 14 Świebodzin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA I POWIAT
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Błażejewski Henryk 52 1 Świebodzin
Grabas Roman Krzysztof 37 2 Świebodzin
Nowicki Iwona Monika 35 3 Świebodzin
Działoszewski Piotr Paweł 37 4 Świebodzin
Bładyko Sławomir 29 5 Świebodzin
Niedźwiecki Robert Artur 40 6 Świebodzin
Grabarczyk Bożena 57 7 Świebodzin
Wittke Janina Krystyna 56 8 Świebodzin
Sitkowiak Dorota 50 9 Świebodzin
Wiśniewski Łukasz Zbigniew 29 10 Świebodzin
Wołk Zbigniew 50 11 Świebodzin
Krasicki Henryk 58 12 Świebodzin
Okreg nr 3, lubuskie, Świebodzin
  • Instytucja: Rada Miejska w Świebodzinie
  • Liczba mandatów: 6
  • Liczba komitetów: 5
  • Liczba kandydatów: 49
  • Granice obwodu: Borów, Chociule, Glińsk, Gościkowo, Grodziszcze, Jeziory, Jordanowo, Kępsko, Kupienino, Lubinicko, Lubogóra, Ługów, Nowy Dworek, Osogóra, Podlesie, Raków, Rosin, Rozłogi, Rudgerzowice, Rusinów, Rzeczyca, Wilkowo, Witosław, Wityń, Wygon.
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kędzia Michał Roch 64 1 Raków
Winiel Katarzyna 22 2 Rzeczyca
Kozicki Marek Leszek 27 3 Wilkowo
Miętki Paweł Bronisław 25 4 Świebodzin
Skrobała Roman 35 5 Borów
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Finiak Andrzej 48 1 Grodziszcze
Jędrzejczak Robert Maciej 34 2 Rusinów
Kaczkowski Robert Jacek 40 3 Wilkowo
Zdanowicz Katarzyna Agnieszka 39 4 Ługów
Matuszewski Krzysztof Andrzej 40 5 Lubinicko
Wrzesiński Sylwester 22 6 Kupienino
Kobylnik Leszek Roman 36 7 Jordanowo
Dziewa Dawid 26 8 Chociule
Karpiński Mateusz Dawid 23 9 Świebodzin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Bilewicz Jadwiga Krystyna 29 1 Rusinów
Hanysz Mariusz Zdzisław 52 2 Lubinicko
Bilon Antoni 74 3 Świebodzin
Czarnuszewicz Tadeusz 57 4 Świebodzin
Chełkowski Mikołaj Andrzej 58 5 Gościkowo
Operchał Władysław 71 6 Borów
Pietrasik Elżbieta 53 7 Świebodzin
Martyn Beata Maria 32 8 Jeziory
Filipczak Sylwia 19 9 Grodziszcze
Spolski Marcin 29 10 Grodziszcze
Operchał Małgorzata 41 11 Borów
Hukiewicz Kazimierz 66 12 Rusinów
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Tomalak Krzysztof 47 1 Gościkowo
Bagińska Joanna Józefa 49 2 Lubinicko
Mazur Andrzej Stefan 55 3 Jeziory
Janas Cezary Jacek 40 4 Rzeczyca
Woźniak Ireneusz 38 5 Chociule
Kryś Mirosław Paweł 47 6 Wilkowo
Mieżeń Dariusz Waldemar 42 7 Glińsk
Cichański Edward Janusz 43 8 Wilkowo
Karatucha Wiesław 43 9 Rozłogi
Sokołowski Mieczysław Eugeniusz 64 10 Rusinów
Świgło Henryk Jan 50 11 Raków
Mikołajek Ireneusz Krystian 26 12 Kępsko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA I POWIAT
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Szpuniar Teresa 45 1 Rzeczyca
Mazur Piotr Paweł 38 2 Borów
Dworak Agnieszka 35 3 Chociule
Puda Ewa Magdalena 26 4 Lubinicko
Góral Małgorzata Teofila 35 5 Rozłogi
Piwońska Elżbieta 47 6 Wilkowo
Panasik Dominik Adam 27 7 Lubinicko
Pilecki Paweł Jan 38 8 Osogóra
Woźniak Ewa Maria 48 9 Raków
Chłopowiec Teresa 54 10 Kupienino
Kowalczyk Joanna 22 11 Grodziszcze
Znajdź lokal wyborczy
Województwo:
Gmina:
Miejscowość/Ulica: