Na skróty
wybory samorz±dowe 2010
Money.pl Wybory samorz±dowe Listy kandydatów na wójta, burmistrza, prezydenta w małopolskie - D±browa Tarnowska, szczebel: gmina pow. 20 ty¶.


Oficjalne dane Państwowej Komisji Wyborczej

Okreg nr 1, małopolskie, D±browa Tarnowska
  • Instytucja: Rada Miejska w D±browie Tarnowskiej
  • Liczba mandatów: 8
  • Liczba komitetów: 5
  • Liczba kandydatów: 58
  • Granice obwodu: Sołectwa: Laskówka Chor±ska, Lipiny, Żelazówka, Nieczajna Dolna, Nieczajna Górna, Smęgorzów, Sutków, Gruszów Wielki, Szarwark
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
¦wi±tek Jacek 41 1 Laskówka Chor±ska
¦wierczek Marzena Paulina 31 2 Nieczajna Dolna
Chmura Józef Andrzej 56 3 Gruszów Wielki
Bartoń Antoni 52 4 Nieczajna Górna
Kmieć Krzysztof 52 5 Szarwark
Dudek Gabriela Ewa 38 6 Sutków
Małek Antoni 60 7 Smęgorzów
Trela Grażyna 42 8 Nieczajna Górna
Ptak Mieczysław 60 9 Lipiny
Rygielska Teresa 45 10 Smęgorzów
Cygan Krzysztof Janusz 39 11 Lipiny
Miotła Grzegorz Józef 31 12 Gruszów Wielki
Drożdż Barbara 29 13 Nieczajna Górna
Marek Renata Dorota 30 14 Żelazówka
Krzyżek Mirosław Daniel 30 15 Nieczajna Dolna
W±ż Elżbieta Maria 35 16 Szarwark
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWO¦Ć
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Ryczek Jacek 47 1 Gruszów Wielki
Pabian Andrzej Zbigniew 44 2 Nieczajna Górna
Chmura Bożena Dorota 36 3 Laskówka Chor±ska
Łucek Wojciech Marek 32 4 Lipiny
Węc Edward 55 5 Żelazówka
Kijowski Robert 37 6 Sutków
GwóĽdĽ Jan Władysław 54 7 Smęgorzów
Drożdż Bartłomiej 25 8 Nieczajna Górna
Szwajkosz Stanisław Józef 43 9 Nieczajna Dolna
Wielgus Janusz 55 10 Szarwark
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY POWI¦LA DˇBROWSKIEGO
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Krawczyk Zbigniew 45 1 Lipiny
¦wi±tek-Duda Beata Małgorzata 27 2 Laskówka Chor±ska
Chudy Witold Jan 45 3 Żelazówka
Kruk Grzegorz Stanisław 34 4 Gruszów Wielki
Grabka Krzysztof 48 5 Szarwark
Szwajkosz Józefa 48 6 Nieczajna Dolna
Łabuz-Walczak Patrycja 25 7 Nieczajna Górna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI POWI¦LE DˇBROWSKIE"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Serwicka Bogusława Salomea 53 1 Smęgorzów
Białkowska Barbara Danuta 49 2 Nieczajna Górna
Sobecka-Mikos Barbara Stanisława 61 3 Szarwark
Citak Katarzyna Magdalena 31 4 Żelazówka
G±ciarz Halina 44 5 Sutków
Kozioł Józef 57 6 Szarwark
Niemczura Stanisława 50 7 Lipiny
Nowak Dariusz Władysław 35 8 Nieczajna Dolna
Partyński Bogdan Józef 43 9 Gruszów Wielki
Smagacz-Maci±g Maria 60 10 Gruszów Wielki
Wilk Krzysztof 42 11 Lipiny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZˇDOWA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Wojtyto Marian Józef 53 1 Gruszów Wielki
Borowska-Marciniak Józefa 56 2 Szarwark
Ciombor Ryszard 53 3 Smęgorzów
Kobos Wiesław 50 4 Laskówka Chor±ska
Kozioł Wacław 58 5 Sutków
MoĽdzierz Aleksander Józef 66 6 Szarwark
Pikul Czesław Piotr 69 7 Lipiny
Pikul Zbigniew Piotr 50 8 Nieczajna Górna
Pinas Kazimierz 58 9 Żelazówka
Podosek Czesław Jerzy 58 10 Nieczajna Dolna
Ryczek Czesław 52 11 Smęgorzów
Seweryn Helena 62 12 Lipiny
Szlosek Kazimierz Jan 73 13 Nieczajna Górna
Taraska Józefa 60 14 Gruszów Wielki
Okreg nr 2, małopolskie, D±browa Tarnowska
  • Instytucja: Rada Miejska w D±browie Tarnowskiej
  • Liczba mandatów: 7
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 72
  • Granice obwodu: Sołectwo: Gruszów Mały; , Miasto D±browa Tarnowska: ulice: Baczyńskiego, Batalionów Chłopskich, Joselewicza, Broniewskiego, ¶w. Brata Alberta Chmielowskiego, Czernia, Graniczna, Gruszowska, Jagiellońska, ¶w. Jana, Gen. Kukiela, Konopnickiej, Kopernika, Krasickiego, Krótka, Kwiatowa, Le¶na, Ofiar Katynia, Ogrodowa, Polna, Poprzeczna, Platter, Ks.J. Popiełuszki, Rynek, Ręgorowicza, Sikorskiego, Spadowa, Sucharskiego, Szkolna, Słoneczna, Ulinów, Warzywna, Wyszyńskiego, o¶. Westerplatte, Witosa, Warszawska, Zaręby, Ludwika Zakrzewskiego
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Knutelski Władysław Zdzisław 64 1 Nieczajna Górna
Gondek Zbigniew Franciszek 54 2 D±browa Tarnowska
Fijał Piotr 41 3 D±browa Tarnowska
Lewandowski Piotr Krzysztof 28 4 D±browa Tarnowska
Kułaga Robert Andrzej 33 5 D±browa Tarnowska
Piasecki Robert Bronisław 38 6 D±browa Tarnowska
Marusak Radosław Marcin 36 7 D±browa Tarnowska
Sieczkowski Leopold Jerzy 24 8 D±browa Tarnowska
W±ż Janina 58 9 D±browa Tarnowska
Janas Anna Małgorzata 29 10 D±browa Tarnowska
Czupryna Barbara 24 11 D±browa Tarnowska
Szwarcenberg Andrzej 60 12 D±browa Tarnowska
Drewniany Zdzisław Stanisław 65 13 D±browa Tarnowska
Kawa Andrzej 41 14 D±browa Tarnowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWO¦Ć
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Lizak Józef 62 1 D±browa Tarnowska
Trzpit Barbara Zofia 48 2 D±browa Tarnowska
Kiełbasa Michał Paweł 26 3 D±browa Tarnowska
Gawle Barbara Ewa 61 4 D±browa Tarnowska
Kołodziej Wiesław 50 5 D±browa Tarnowska
Jaworski Tomasz Stefan 27 6 D±browa Tarnowska
Mikos Paweł Daniel 40 7 D±browa Tarnowska
Chrab±szcz Marta 33 8 D±browa Tarnowska
Boryczka Jarosław 45 9 D±browa Tarnowska
Niemiec Maria Teresa 62 10 D±browa Tarnowska
Minor Adam 52 11 D±browa Tarnowska
Bana¶ Tomasz Marcin 25 12 D±browa Tarnowska
Grzesik Adam Janusz 45 13 D±browa Tarnowska
Marek Michał 19 14 D±browa Tarnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MGR SŁAWOMIR GˇSIOROWSKI - PRAWNIK
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
G±siorowski Sławomir Filip 53 1 D±browa Tarnowska
¦wi±der Justyna Maria 27 2 D±browa Tarnowska
Panek Krzysztof Radosław 22 3 D±browa Tarnowska
Bator Karolina Weronika 23 4 D±browa Tarnowska
Stachura Małgorzata 46 5 D±browa Tarnowska
Anioł Wiesława Janina 53 6 D±browa Tarnowska
Stachura Daniel Krzysztof 20 7 D±browa Tarnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY POWI¦LA DˇBROWSKIEGO
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Sołtys Dominik 30 1 D±browa Tarnowska
Lech Janusz Andrzej 46 2 D±browa Tarnowska
Toczek Mariusz Kazimierz 34 3 D±browa Tarnowska
Kot Dawid 26 4 D±browa Tarnowska
¦liwa Renata 43 5 D±browa Tarnowska
Kupiec Wojciech Antoni 53 6 D±browa Tarnowska
Kijak Robert 21 7 D±browa Tarnowska
Ł±tka Wanda 58 8 D±browa Tarnowska
Ł±czyńska Agnieszka 34 9 D±browa Tarnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI POWI¦LE DˇBROWSKIE"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Nowak Józef 53 1 D±browa Tarnowska
Bu¶ko Andrzej 49 2 D±browa Tarnowska
Partyński Jan Stefan 56 3 D±browa Tarnowska
Barabasz Stanisław 61 4 D±browa Tarnowska
Furgał Małgorzata 39 5 D±browa Tarnowska
Giza Jarosław Artur 40 6 D±browa Tarnowska
Kot Stanisław 56 7 D±browa Tarnowska
Kułaga Monika Elżbieta 27 8 D±browa Tarnowska
Mendys Grzegorz Adam 33 9 D±browa Tarnowska
Obara Paweł Józef 33 10 D±browa Tarnowska
Partyński Jarosław Tadeusz 39 11 D±browa Tarnowska
RzeĽnik Małgorzata Maria 40 12 Gruszów Mały
Smalarz Marcin 32 13 D±browa Tarnowska
Wróbel Zygmunt 52 14 D±browa Tarnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZˇDOWA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Minorczyk Marek 52 1 D±browa Tarnowska
Aksamit Józef Jan 63 2 D±browa Tarnowska
Antosz Robert Kazimierz 39 3 D±browa Tarnowska
Behounek Jerzy Janusz 52 4 D±browa Tarnowska
Chmiel Barbara Teresa 56 5 Gruszów Mały
Fido Anna Ewa 37 6 D±browa Tarnowska
Gawęda Marek Adam 46 7 D±browa Tarnowska
Mendys Wiesław Andrzej 52 8 D±browa Tarnowska
Opioła Wiesław Grzegorz 36 9 D±browa Tarnowska
Ostrowski Stanisław 58 10 D±browa Tarnowska
RzeĽnik Marian 61 11 D±browa Tarnowska
Sołtys Andrzej Piotr 46 12 D±browa Tarnowska
Szczę¶ Tomasz 35 13 D±browa Tarnowska
Wilk Edmund 60 14 D±browa Tarnowska
Okreg nr 3, małopolskie, D±browa Tarnowska
  • Instytucja: Rada Miejska w D±browie Tarnowskiej
  • Liczba mandatów: 6
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 63
  • Granice obwodu: Sołectwa: Brnik, Morzychna;, Miasto D±browa Tarnowska: ulice: Bojki, Chopina, Daszyńskiego, Garbarska, Grunwaldzka, Hallera, Ko¶cielna, Ko¶ciuszki, o¶. Ko¶ciuszki, Legionistów, Ligęzów, Lotników Halifaxa, Mała, 1 - Maja, Matejki, Nadbrzeżna, Niecała, Nowa, Nowaka, Ofiar Danielnika, Ole¶nicka, Paderewskiego, Piłsudskiego, Różana, Sportowa, Spółdzielców, Szymanowskiego, Szarwarska, Szpitalna, Wieniawskiego, Al. Wolno¶ci, Zagumnie, Zamkowa, Zazamcze, Zielona, Żabieńska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Wróblewska Stanisława 63 1 D±browa Tarnowska
Budyn Tomasz Janusz 34 2 D±browa Tarnowska
Węgrzyn Jerzy Andrzej 54 3 D±browa Tarnowska
¦wi±tek Joanna 36 4 D±browa Tarnowska
Kotapka Jan 66 5 Morzychna
Bator Adam 51 6 D±browa Tarnowska
¦wi±tek Marcin Krzysztof 31 7 Brnik
Sojka Ryszard 51 8 D±browa Tarnowska
Stalmach Zofia Ewa 58 9 D±browa Tarnowska
Krupa Krzysztof 48 10 D±browa Tarnowska
Pasternak Alfred 78 11 D±browa Tarnowska
Włodarczyk Jan Zygmunt 65 12 D±browa Tarnowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWO¦Ć
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Gubernat Tadeusz 56 1 D±browa Tarnowska
Giza Andrzej Marcin 31 2 D±browa Tarnowska
Mikos Janina 61 3 D±browa Tarnowska
Pasternak Jerzy 52 4 D±browa Tarnowska
Kożuch Beata 41 5 Morzychna
Wenc Dorota Elżbieta 44 6 D±browa Tarnowska
Giera Jan Antoni 47 7 D±browa Tarnowska
Wielgus Grzegorz Janusz 25 8 D±browa Tarnowska
Tatarczuch Agnieszka Danuta 24 9 D±browa Tarnowska
Dynak Stanisław 60 10 D±browa Tarnowska
Trędota Wojciech 25 11 D±browa Tarnowska
WoĽniczka Grzegorz 33 12 D±browa Tarnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MGR SŁAWOMIR GˇSIOROWSKI - PRAWNIK
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Dziedzic Ryszard Piotr 28 1 D±browa Tarnowska
¦wi±der Dagmara Dorota 28 2 D±browa Tarnowska
Michalczyk Anna Teresa 30 3 Gruszów Wielki
Stachura Robert Marek 21 4 D±browa Tarnowska
Pikul Stanisław Kazimierz 46 5 D±browa Tarnowska
¦wi±der Lucyna Elżbieta 53 6 D±browa Tarnowska
Hajdas Bernadeta 43 7 D±browa Tarnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY POWI¦LA DˇBROWSKIEGO
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Golemo Barbara Beata 43 1 D±browa Tarnowska
Knapik Michał Kazimierz 25 2 D±browa Tarnowska
Buczek Dorota Teresa 53 3 D±browa Tarnowska
Cieciński Marek Łukasz 26 4 D±browa Tarnowska
Kołodziej Przemysław Eugeniusz 33 5 D±browa Tarnowska
Kusior Marek Bernard 41 6 Brnik
Gabiga - Wojty¶ Anna Teresa 27 7 D±browa Tarnowska
Surowiec Artur Marcin 33 8 D±browa Tarnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI POWI¦LE DˇBROWSKIE"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Sarat Jacek 45 1 D±browa Tarnowska
Długoń Dorota Helena 49 2 D±browa Tarnowska
Gawlik Małgorzata 44 3 Morzychna
Pabian Jan Marian 45 4 D±browa Tarnowska
Chmielewska Beata Kazimiera 44 5 D±browa Tarnowska
Cwojdziński Jerzy Stanisław 56 6 D±browa Tarnowska
Łapa Adam 41 7 D±browa Tarnowska
Miło¶ Mariusz Józef 41 8 Brnik
Pikul Barbara 39 9 D±browa Tarnowska
Skrzyniarz Ryszard 52 10 D±browa Tarnowska
Tabor Grażyna Kazimiera 47 11 D±browa Tarnowska
W±troba Jerzy 47 12 D±browa Tarnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZˇDOWA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Król Stanisław Antoni 58 1 Brnik
Guzik Krystyna 57 2 D±browa Tarnowska
K±dzielawa Jan Maciej 69 3 D±browa Tarnowska
Malec Michał 66 4 Morzychna
Pisarski Jan Marian 59 5 D±browa Tarnowska
Ryczek Magdalena Urszula 28 6 D±browa Tarnowska
Sztiglic Franciszek 62 7 D±browa Tarnowska
Turcza Maciej Adam 59 8 D±browa Tarnowska
Warecka - Łachut Bogusława Helena 53 9 D±browa Tarnowska
Wentrych Krystyna 54 10 D±browa Tarnowska
Wybraniec Teresa 61 11 D±browa Tarnowska
Zarzycki Zygmunt 61 12 D±browa Tarnowska
ZnajdĽ lokal wyborczy
Województwo:
Gmina:
Miejscowo¶ć/Ulica: