Na skróty
  • Tylko u nas
wybory samorządowe 2010
Money.pl Wybory samorządowe Listy kandydatów na wójta, burmistrza, prezydenta w małopolskie - Dąbrowa Tarnowska, szczebel: gmina pow. 20 tyś.


Oficjalne dane Państwowej Komisji Wyborczej

Okreg nr 1, małopolskie, Dąbrowa Tarnowska
  • Instytucja: Rada Miejska w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Liczba mandatów: 8
  • Liczba komitetów: 5
  • Liczba kandydatów: 58
  • Granice obwodu: Sołectwa: Laskówka Chorąska, Lipiny, Żelazówka, Nieczajna Dolna, Nieczajna Górna, Smęgorzów, Sutków, Gruszów Wielki, Szarwark
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Świątek Jacek 41 1 Laskówka Chorąska
Świerczek Marzena Paulina 31 2 Nieczajna Dolna
Chmura Józef Andrzej 56 3 Gruszów Wielki
Bartoń Antoni 52 4 Nieczajna Górna
Kmieć Krzysztof 52 5 Szarwark
Dudek Gabriela Ewa 38 6 Sutków
Małek Antoni 60 7 Smęgorzów
Trela Grażyna 42 8 Nieczajna Górna
Ptak Mieczysław 60 9 Lipiny
Rygielska Teresa 45 10 Smęgorzów
Cygan Krzysztof Janusz 39 11 Lipiny
Miotła Grzegorz Józef 31 12 Gruszów Wielki
Drożdż Barbara 29 13 Nieczajna Górna
Marek Renata Dorota 30 14 Żelazówka
Krzyżek Mirosław Daniel 30 15 Nieczajna Dolna
Wąż Elżbieta Maria 35 16 Szarwark
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Ryczek Jacek 47 1 Gruszów Wielki
Pabian Andrzej Zbigniew 44 2 Nieczajna Górna
Chmura Bożena Dorota 36 3 Laskówka Chorąska
Łucek Wojciech Marek 32 4 Lipiny
Węc Edward 55 5 Żelazówka
Kijowski Robert 37 6 Sutków
Gwóźdź Jan Władysław 54 7 Smęgorzów
Drożdż Bartłomiej 25 8 Nieczajna Górna
Szwajkosz Stanisław Józef 43 9 Nieczajna Dolna
Wielgus Janusz 55 10 Szarwark
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY POWIŚLA DĄBROWSKIEGO
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Krawczyk Zbigniew 45 1 Lipiny
Świątek-Duda Beata Małgorzata 27 2 Laskówka Chorąska
Chudy Witold Jan 45 3 Żelazówka
Kruk Grzegorz Stanisław 34 4 Gruszów Wielki
Grabka Krzysztof 48 5 Szarwark
Szwajkosz Józefa 48 6 Nieczajna Dolna
Łabuz-Walczak Patrycja 25 7 Nieczajna Górna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI POWIŚLE DĄBROWSKIE"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Serwicka Bogusława Salomea 53 1 Smęgorzów
Białkowska Barbara Danuta 49 2 Nieczajna Górna
Sobecka-Mikos Barbara Stanisława 61 3 Szarwark
Citak Katarzyna Magdalena 31 4 Żelazówka
Gąciarz Halina 44 5 Sutków
Kozioł Józef 57 6 Szarwark
Niemczura Stanisława 50 7 Lipiny
Nowak Dariusz Władysław 35 8 Nieczajna Dolna
Partyński Bogdan Józef 43 9 Gruszów Wielki
Smagacz-Maciąg Maria 60 10 Gruszów Wielki
Wilk Krzysztof 42 11 Lipiny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Wojtyto Marian Józef 53 1 Gruszów Wielki
Borowska-Marciniak Józefa 56 2 Szarwark
Ciombor Ryszard 53 3 Smęgorzów
Kobos Wiesław 50 4 Laskówka Chorąska
Kozioł Wacław 58 5 Sutków
Moździerz Aleksander Józef 66 6 Szarwark
Pikul Czesław Piotr 69 7 Lipiny
Pikul Zbigniew Piotr 50 8 Nieczajna Górna
Pinas Kazimierz 58 9 Żelazówka
Podosek Czesław Jerzy 58 10 Nieczajna Dolna
Ryczek Czesław 52 11 Smęgorzów
Seweryn Helena 62 12 Lipiny
Szlosek Kazimierz Jan 73 13 Nieczajna Górna
Taraska Józefa 60 14 Gruszów Wielki
Okreg nr 2, małopolskie, Dąbrowa Tarnowska
  • Instytucja: Rada Miejska w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Liczba mandatów: 7
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 72
  • Granice obwodu: Sołectwo: Gruszów Mały; , Miasto Dąbrowa Tarnowska: ulice: Baczyńskiego, Batalionów Chłopskich, Joselewicza, Broniewskiego, św. Brata Alberta Chmielowskiego, Czernia, Graniczna, Gruszowska, Jagiellońska, św. Jana, Gen. Kukiela, Konopnickiej, Kopernika, Krasickiego, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Ofiar Katynia, Ogrodowa, Polna, Poprzeczna, Platter, Ks.J. Popiełuszki, Rynek, Ręgorowicza, Sikorskiego, Spadowa, Sucharskiego, Szkolna, Słoneczna, Ulinów, Warzywna, Wyszyńskiego, oś. Westerplatte, Witosa, Warszawska, Zaręby, Ludwika Zakrzewskiego
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Knutelski Władysław Zdzisław 64 1 Nieczajna Górna
Gondek Zbigniew Franciszek 54 2 Dąbrowa Tarnowska
Fijał Piotr 41 3 Dąbrowa Tarnowska
Lewandowski Piotr Krzysztof 28 4 Dąbrowa Tarnowska
Kułaga Robert Andrzej 33 5 Dąbrowa Tarnowska
Piasecki Robert Bronisław 38 6 Dąbrowa Tarnowska
Marusak Radosław Marcin 36 7 Dąbrowa Tarnowska
Sieczkowski Leopold Jerzy 24 8 Dąbrowa Tarnowska
Wąż Janina 58 9 Dąbrowa Tarnowska
Janas Anna Małgorzata 29 10 Dąbrowa Tarnowska
Czupryna Barbara 24 11 Dąbrowa Tarnowska
Szwarcenberg Andrzej 60 12 Dąbrowa Tarnowska
Drewniany Zdzisław Stanisław 65 13 Dąbrowa Tarnowska
Kawa Andrzej 41 14 Dąbrowa Tarnowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Lizak Józef 62 1 Dąbrowa Tarnowska
Trzpit Barbara Zofia 48 2 Dąbrowa Tarnowska
Kiełbasa Michał Paweł 26 3 Dąbrowa Tarnowska
Gawle Barbara Ewa 61 4 Dąbrowa Tarnowska
Kołodziej Wiesław 50 5 Dąbrowa Tarnowska
Jaworski Tomasz Stefan 27 6 Dąbrowa Tarnowska
Mikos Paweł Daniel 40 7 Dąbrowa Tarnowska
Chrabąszcz Marta 33 8 Dąbrowa Tarnowska
Boryczka Jarosław 45 9 Dąbrowa Tarnowska
Niemiec Maria Teresa 62 10 Dąbrowa Tarnowska
Minor Adam 52 11 Dąbrowa Tarnowska
Banaś Tomasz Marcin 25 12 Dąbrowa Tarnowska
Grzesik Adam Janusz 45 13 Dąbrowa Tarnowska
Marek Michał 19 14 Dąbrowa Tarnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MGR SŁAWOMIR GĄSIOROWSKI - PRAWNIK
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Gąsiorowski Sławomir Filip 53 1 Dąbrowa Tarnowska
Świąder Justyna Maria 27 2 Dąbrowa Tarnowska
Panek Krzysztof Radosław 22 3 Dąbrowa Tarnowska
Bator Karolina Weronika 23 4 Dąbrowa Tarnowska
Stachura Małgorzata 46 5 Dąbrowa Tarnowska
Anioł Wiesława Janina 53 6 Dąbrowa Tarnowska
Stachura Daniel Krzysztof 20 7 Dąbrowa Tarnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY POWIŚLA DĄBROWSKIEGO
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Sołtys Dominik 30 1 Dąbrowa Tarnowska
Lech Janusz Andrzej 46 2 Dąbrowa Tarnowska
Toczek Mariusz Kazimierz 34 3 Dąbrowa Tarnowska
Kot Dawid 26 4 Dąbrowa Tarnowska
Śliwa Renata 43 5 Dąbrowa Tarnowska
Kupiec Wojciech Antoni 53 6 Dąbrowa Tarnowska
Kijak Robert 21 7 Dąbrowa Tarnowska
Łątka Wanda 58 8 Dąbrowa Tarnowska
Łączyńska Agnieszka 34 9 Dąbrowa Tarnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI POWIŚLE DĄBROWSKIE"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Nowak Józef 53 1 Dąbrowa Tarnowska
Buśko Andrzej 49 2 Dąbrowa Tarnowska
Partyński Jan Stefan 56 3 Dąbrowa Tarnowska
Barabasz Stanisław 61 4 Dąbrowa Tarnowska
Furgał Małgorzata 39 5 Dąbrowa Tarnowska
Giza Jarosław Artur 40 6 Dąbrowa Tarnowska
Kot Stanisław 56 7 Dąbrowa Tarnowska
Kułaga Monika Elżbieta 27 8 Dąbrowa Tarnowska
Mendys Grzegorz Adam 33 9 Dąbrowa Tarnowska
Obara Paweł Józef 33 10 Dąbrowa Tarnowska
Partyński Jarosław Tadeusz 39 11 Dąbrowa Tarnowska
Rzeźnik Małgorzata Maria 40 12 Gruszów Mały
Smalarz Marcin 32 13 Dąbrowa Tarnowska
Wróbel Zygmunt 52 14 Dąbrowa Tarnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Minorczyk Marek 52 1 Dąbrowa Tarnowska
Aksamit Józef Jan 63 2 Dąbrowa Tarnowska
Antosz Robert Kazimierz 39 3 Dąbrowa Tarnowska
Behounek Jerzy Janusz 52 4 Dąbrowa Tarnowska
Chmiel Barbara Teresa 56 5 Gruszów Mały
Fido Anna Ewa 37 6 Dąbrowa Tarnowska
Gawęda Marek Adam 46 7 Dąbrowa Tarnowska
Mendys Wiesław Andrzej 52 8 Dąbrowa Tarnowska
Opioła Wiesław Grzegorz 36 9 Dąbrowa Tarnowska
Ostrowski Stanisław 58 10 Dąbrowa Tarnowska
Rzeźnik Marian 61 11 Dąbrowa Tarnowska
Sołtys Andrzej Piotr 46 12 Dąbrowa Tarnowska
Szczęś Tomasz 35 13 Dąbrowa Tarnowska
Wilk Edmund 60 14 Dąbrowa Tarnowska
Okreg nr 3, małopolskie, Dąbrowa Tarnowska
  • Instytucja: Rada Miejska w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Liczba mandatów: 6
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 63
  • Granice obwodu: Sołectwa: Brnik, Morzychna;, Miasto Dąbrowa Tarnowska: ulice: Bojki, Chopina, Daszyńskiego, Garbarska, Grunwaldzka, Hallera, Kościelna, Kościuszki, oś. Kościuszki, Legionistów, Ligęzów, Lotników Halifaxa, Mała, 1 - Maja, Matejki, Nadbrzeżna, Niecała, Nowa, Nowaka, Ofiar Danielnika, Oleśnicka, Paderewskiego, Piłsudskiego, Różana, Sportowa, Spółdzielców, Szymanowskiego, Szarwarska, Szpitalna, Wieniawskiego, Al. Wolności, Zagumnie, Zamkowa, Zazamcze, Zielona, Żabieńska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Wróblewska Stanisława 63 1 Dąbrowa Tarnowska
Budyn Tomasz Janusz 34 2 Dąbrowa Tarnowska
Węgrzyn Jerzy Andrzej 54 3 Dąbrowa Tarnowska
Świątek Joanna 36 4 Dąbrowa Tarnowska
Kotapka Jan 66 5 Morzychna
Bator Adam 51 6 Dąbrowa Tarnowska
Świątek Marcin Krzysztof 31 7 Brnik
Sojka Ryszard 51 8 Dąbrowa Tarnowska
Stalmach Zofia Ewa 58 9 Dąbrowa Tarnowska
Krupa Krzysztof 48 10 Dąbrowa Tarnowska
Pasternak Alfred 78 11 Dąbrowa Tarnowska
Włodarczyk Jan Zygmunt 65 12 Dąbrowa Tarnowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Gubernat Tadeusz 56 1 Dąbrowa Tarnowska
Giza Andrzej Marcin 31 2 Dąbrowa Tarnowska
Mikos Janina 61 3 Dąbrowa Tarnowska
Pasternak Jerzy 52 4 Dąbrowa Tarnowska
Kożuch Beata 41 5 Morzychna
Wenc Dorota Elżbieta 44 6 Dąbrowa Tarnowska
Giera Jan Antoni 47 7 Dąbrowa Tarnowska
Wielgus Grzegorz Janusz 25 8 Dąbrowa Tarnowska
Tatarczuch Agnieszka Danuta 24 9 Dąbrowa Tarnowska
Dynak Stanisław 60 10 Dąbrowa Tarnowska
Trędota Wojciech 25 11 Dąbrowa Tarnowska
Woźniczka Grzegorz 33 12 Dąbrowa Tarnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MGR SŁAWOMIR GĄSIOROWSKI - PRAWNIK
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Dziedzic Ryszard Piotr 28 1 Dąbrowa Tarnowska
Świąder Dagmara Dorota 28 2 Dąbrowa Tarnowska
Michalczyk Anna Teresa 30 3 Gruszów Wielki
Stachura Robert Marek 21 4 Dąbrowa Tarnowska
Pikul Stanisław Kazimierz 46 5 Dąbrowa Tarnowska
Świąder Lucyna Elżbieta 53 6 Dąbrowa Tarnowska
Hajdas Bernadeta 43 7 Dąbrowa Tarnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY POWIŚLA DĄBROWSKIEGO
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Golemo Barbara Beata 43 1 Dąbrowa Tarnowska
Knapik Michał Kazimierz 25 2 Dąbrowa Tarnowska
Buczek Dorota Teresa 53 3 Dąbrowa Tarnowska
Cieciński Marek Łukasz 26 4 Dąbrowa Tarnowska
Kołodziej Przemysław Eugeniusz 33 5 Dąbrowa Tarnowska
Kusior Marek Bernard 41 6 Brnik
Gabiga - Wojtyś Anna Teresa 27 7 Dąbrowa Tarnowska
Surowiec Artur Marcin 33 8 Dąbrowa Tarnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI POWIŚLE DĄBROWSKIE"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Sarat Jacek 45 1 Dąbrowa Tarnowska
Długoń Dorota Helena 49 2 Dąbrowa Tarnowska
Gawlik Małgorzata 44 3 Morzychna
Pabian Jan Marian 45 4 Dąbrowa Tarnowska
Chmielewska Beata Kazimiera 44 5 Dąbrowa Tarnowska
Cwojdziński Jerzy Stanisław 56 6 Dąbrowa Tarnowska
Łapa Adam 41 7 Dąbrowa Tarnowska
Miłoś Mariusz Józef 41 8 Brnik
Pikul Barbara 39 9 Dąbrowa Tarnowska
Skrzyniarz Ryszard 52 10 Dąbrowa Tarnowska
Tabor Grażyna Kazimiera 47 11 Dąbrowa Tarnowska
Wątroba Jerzy 47 12 Dąbrowa Tarnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Król Stanisław Antoni 58 1 Brnik
Guzik Krystyna 57 2 Dąbrowa Tarnowska
Kądzielawa Jan Maciej 69 3 Dąbrowa Tarnowska
Malec Michał 66 4 Morzychna
Pisarski Jan Marian 59 5 Dąbrowa Tarnowska
Ryczek Magdalena Urszula 28 6 Dąbrowa Tarnowska
Sztiglic Franciszek 62 7 Dąbrowa Tarnowska
Turcza Maciej Adam 59 8 Dąbrowa Tarnowska
Warecka - Łachut Bogusława Helena 53 9 Dąbrowa Tarnowska
Wentrych Krystyna 54 10 Dąbrowa Tarnowska
Wybraniec Teresa 61 11 Dąbrowa Tarnowska
Zarzycki Zygmunt 61 12 Dąbrowa Tarnowska
Znajdź lokal wyborczy
Województwo:
Gmina:
Miejscowość/Ulica: