Na skróty
wybory samorządowe 2010
Money.pl Wybory samorządowe Listy kandydatów na wójta, burmistrza, prezydenta w małopolskie - małopolskie, szczebel: sejmik


Oficjalne dane Państwowej Komisji Wyborczej

Okreg nr 1, małopolskie, małopolskie
  • Instytucja: Sejmik Województwa Małopolskiego
  • Liczba mandatów: 5
  • Liczba komitetów: 10
  • Liczba kandydatów: 88
  • Granice obwodu: Powiaty: olkuski, chrzanowski, oświęcimski
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Mąsior Bogusław Mikołaj 62 1 Chrzanów
Momot Ewa Joanna 36 2 Oświęcim
Woźniczko Jacek Wacław 48 3 Gorenice
Gut-Dębska Magdalena Jadwiga 40 4 Libiąż
Michalik Jan Marian 64 5 Klucze
Kozak Dawid Łukasz 32 6 Brzeszcze
Piech Aneta Iwona 25 7 Libiąż
Łobodziński Tadeusz 68 8 Oświęcim
Buliński Maciej Stefan 25 9 Brzezinka
Mędrek Andrzej 52 10 Olkusz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Soska Jacek 56 1 Jeżówka
Wiśniewska-Pasierb Beata Barbara 37 2 Rozkochów
Mieszczak Jerzy 58 3 Osiek
Dróżdż Ewa Sabina 37 4 Trzyciąż
Gałgan Władysław 28 5 Polanka Wielka
Babiec Jarosław Adam 34 6 Chrzanów
Mączka Grzegorz 48 7 Żurada I
Jarosz Daniel Janusz 18 8 Podolsze
Jachymczyk Dariusz Michał 32 9 Chrzanów
Danecki Sławomir 35 10 Przeciszów
KOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACY - SIERPIEŃ 80
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Dziadkowiec Dorota Małgorzata 36 1 Jawiszowice
Linczowski Jacek Jerzy 29 2 Bobrek
Łaski Michał Jacek 32 3 Oświęcim
Rączka Monika 33 4 Osiek
Kulas Krzysztof Jan 22 5 Skidziń
Machaczka Piotr Stanisław 36 6 Osiek
Matyja Wojciech Jacek 38 7 Harmęże
Bąbacz Grzegorz Piotr 33 8 Polanka Wielka
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Sowa Marek Jan 43 1 Bobrek
Lasota Marek Wojciech 50 2 Olkusz
Gądek Lidia Stanisława 43 3 Lgota Wolbromska
Kasprzyk Jerzy 55 4 Regulice
Niedziela Dorota 46 5 Kęty
Szczurek Stanisław 48 6 Trzebinia
Nowak Jacek Kazimierz 48 7 Libiąż
Urbiński Jacek Marian 56 8 Oświęcim
Ramenda Izabella Elżbieta 36 9 Kęty
Stachura Piotr Paweł 30 10 Myślenice
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Filip Zdzisław Stanisław 47 1 Brzeszcze
Włoszek Radosław Krzysztof 33 2 Oświęcim
Feliksik Andrzej Ignacy 51 3 Olkusz
Walkiewicz Wiesław 55 4 Olkusz
Górska Anna Teresa 58 5 Młoszowa
Chłopek Jerzy 67 6 Chrzanów
Jurczyk Elżbieta Wioletta 37 7 Zagórze
Wojtyła Czesław 65 8 Libiąż
Odrobiński Marian Stanisław 64 9 Olkusz
Nycz Magdalena Anna 26 10 Kęty
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH WYBORCÓW JANUSZA KORWIN-MIKKE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Szatan Jarosław Kazimierz 47 1 Olkusz
Musiał Mariusz Zbigniew 24 2 Olkusz
Kiełtyka Dominik Łukasz 31 3 Olkusz
Pabian Mateusz Paweł 21 4 Olkusz
Dutkiewicz Janusz Łukasz 26 5 Olkusz
Trepka Łukasz Mateusz 26 6 Olkusz
Żmigrodzki Bartosz Paweł 25 7 Słomniki
KOMITET WYBORCZY NARODOWEGO ODRODZENIA POLSKI
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Strzelec Sławomir Janusz 20 1 Cisia Wola
Szatrański Mateusz 18 2 Kraków
Zawadzki Wojciech 29 3 Kraków
Biernat Grażyna 56 4 Kraków
Kasperczyk Iwona 47 5 Borzęta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWY KRAKÓW
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Siuta Barbara 59 1 Kraków
Balwierz Mariusz Andrzej 56 2 Kraków
Sikorska Danuta 49 3 Kraków
Krzywda Zofia Anna 90 4 Kraków
Czeladka Łukasz 21 5 Kraków
Siuta Waldemar Jan 59 6 Kraków
Gaca Marzena 28 7 Kraków
Gondek Andrzej Franciszek 58 8 Kraków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA MAŁOPOLSKA MARKA NAWARY"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Klich Ewa Danuta 56 1 Bukowno
Skudlarski Józef Krzysztof 58 2 Kęty
Gil Aleksander 58 3 Chrzanów
Wokulski Wojciech Zygmunt 46 4 Oświęcim
Osmenda Krzysztof Zygmunt 50 5 Wolbrom
Kasperczyk Maria Teresa 66 6 Chrzanów
Marszałek Tadeusz 64 7 Bobrek
Kallista Jadwiga 62 8 Rodaki
Kornas Tyberiusz Remigiusz 34 9 Brzeszcze
Zalwowska Danuta Aleksandra 37 10 Brzeszcze
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Czachur Adam Aleksander 59 1 Libiąż
Straś Bartłomiej Artur 23 2 Bukowno
Wódka Marian 60 3 Kęty
Kuś Bernard Józef 55 4 Alwernia
Wróblewska Halina Elżbieta 74 5 Bukowno
Szczygieł Michał Władysław 28 6 Psary
Szydlik Halina Danuta 55 7 Oświęcim
Opitek Lucjan Stanisław 60 8 Gorzów
Kumala Anna 34 9 Chrzanów
Szwed Kazimierz 55 10 Oświęcim
Okreg nr 2, małopolskie, małopolskie
  • Instytucja: Sejmik Województwa Małopolskiego
  • Liczba mandatów: 6
  • Liczba komitetów: 11
  • Liczba kandydatów: 100
  • Granice obwodu: Powiaty: miechowski, proszowicki, krakowski, wielicki
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Piątkowska Monika Jadwiga 37 1 Sygneczów
Skrzyński Andrzej Jan 65 2 Kraków
Sztorc Marcin Szczepan 34 3 Kraków
Kaczmarek Katarzyna Ewa 28 4 Zielonki
Pióro Adam Krzysztof 31 5 Proszowice
Bobek Grzegorz 37 6 Kraków
Gudowski Wiesław 54 7 Opatkowice
Leszczyńska Barbara Janina 55 8 Zielonki
Plucińska Karolina Maria 21 9 Słomniki
Tomaszewska-Jekiel Halina Wanda 58 10 Siercza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kozak Wojciech 52 1 Zabawa
Bogdali Bogdan Wojciech 55 2 Rzozów
Domagała Adam Stanisław 54 3 Miechów
Kurtyka Halina Ewa 53 4 Zabierzów
Żebrak Jan 52 5 Tczyca
Kozera Aleksander Józef 64 6 Obrażejowice
Szota Wiesław Jan 73 7 Kraków
Wójcik Wiesław Robert 46 8 Marszowice
Sołkowski Marian Józef 60 9 Wola Batorska
Nowak Bogusław Józef 53 10 Piotrkowice Małe
Szymański Marek Edward 51 11 Sułoszowa I
Bomba Jarosław Marian 54 12 Szyce
KOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACY - SIERPIEŃ 80
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Grynbaum Tomasz Józef 27 1 Podleśna Wola
Łotocki Tomasz Piotr 35 2 Kraków
Binczycki Krzysztof Władysław 36 3 Michałowice
Marusza Rafał Marcin 28 4 Harmęże
Andruszko Arkadiusz Dawid 30 5 Przecieszyn
Ostrowski Adam Andrzej 43 6 Chełmek
Tabiś Zofia 55 7 Zborowice
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Czekaj Kazimierz Józef 54 1 Zelków
Achinger Elżbieta Jadwiga 53 2 Raciborsko
Bielówka Marcin Stanisław 38 3 Żerkowice
Samborski Adam 50 4 Miechów
Noworyta Krzysztof Krzysław 52 5 Skawina
Bujakowski Tadeusz 63 6 Proszowice
Wojas Zbigniew 50 7 Podolany
Malec Marek 50 8 Kraków
Kędra Franciszek Wiesław 24 9 Podwilk
Skiba Beata Magdalena 37 10 Mogilany
Żmuda Włodzimierz Ignacy 51 11 Kraków
Gregorczyk Wacław 49 12 Tenczynek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Grzeszek Wojciech Jan 56 1 Kraków
Bernacki Włodzimierz 50 2 Nękanowice
Rumian Stanisław 51 3 Bolechowice
Wenda Andrzej Stanisław 59 4 Grabówki
Mróz-Moskwa Lucyna Maria 46 5 Kozłów
Baś Marian 52 6 Kraków
Król Władysław 59 7 Świątniki Górne
Woźniak Krzysztof Jan 33 8 Kraków
Rążewska Bożena Jolanta 41 9 Wrocimowice
Stanak Grzegorz 31 10 Wieliczka
Pęk Bogdan Marek 57 11 Kraków
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Zabdyr Anna Elżbieta 23 1 Kraków
Połaniecka-Syrek Jolanta Janina 53 2 Kraków
Gajewy Adam Aleksander 60 3 Kraków
Wojdyło Jakub Arnold 22 4 Kraków
Flak Marta Łucja 45 5 Kraków
Wachel Małgorzata Maria 52 6 Kraków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH WYBORCÓW JANUSZA KORWIN-MIKKE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Żmigrodzki Stanisław Michał 52 1 Słomniki
Pasternak Wojciech Jan 57 2 Kraków
Fujawa Małgorzata Anna 43 3 Siercza
Rogoda Adam Marian 49 4 Wieliczka
Baran Iwona 19 5 Wola Lubecka
Ryrych Tomasz Paweł 24 6 Wieliczka
Golch Michał Adam 20 7 Gaj
Ludwin Karolina Anna 23 8 Włosań
Pławecki Dariusz Dawid 22 9 Podłęże
Żebrowski Lech Wacław 19 10 Gaj
KOMITET WYBORCZY NARODOWEGO ODRODZENIA POLSKI
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Mikuła Dominik Szymon 20 1 Wieliczka
Lusina Łukasz Jan 18 2 Rączna
Szydlik Rafał 27 3 Tarnów
Jamrozik Piotr 23 4 Kraków
Czachurska Jadwiga 57 5 Kraków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWY KRAKÓW
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kich Zygmunt Ryszard 69 1 Kraków
Krawczyk Edward 56 2 Kraków
Łatka Rafał 28 3 Bruśnik
Solarz Marian Tadeusz 54 4 Kraków
Jaszczyński Patryk Marcin 28 5 Kraków
Sikorska Agnieszka Renata 25 6 Kraków
Smolen Józef Stanisław 49 7 Kraków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA MAŁOPOLSKA MARKA NAWARY"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Potocki Andrzej Tadeusz 46 1 Kraków
Deszyński Krzysztof Antoni 58 2 Kraków
Mikuła Bogusz Wacław 43 3 Wieliczka
Kasprzyk Jadwiga Apolonia 59 4 Kunice
Figiel Henryk Lucjan 53 5 Modlnica
Rumian Antoni Paweł 47 6 Raciborowice
Klempa Katarzyna Elżbieta 39 7 Mników
Kyć Zdzisława 43 8 Mostek
Prochwicz Eugeniusz Tomasz 57 9 Czyżów
Ponikiewicz Adrian Marek 26 10 Niepołomice
Dziedzic Zbigniew Jakub 49 11 Kościelec
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Zgrzywa Krzysztof Adam 50 1 Chrzanów
Gorzkowska Wiesława 55 2 Gaj
Frosik Piotr 32 3 Sąspów
Olech Małgorzata Agata 40 4 Zielonki
Gałek Grzegorz 46 5 Pałecznica
Stachyra Danuta Janina 63 6 Miechów
Piszczek Zbigniew Józef 45 7 Golkowice
Faron Aleksandra Helena 71 8 Miechów
Skarżyński Rafał Piotr 26 9 Kraków
Okreg nr 3, małopolskie, małopolskie
  • Instytucja: Sejmik Województwa Małopolskiego
  • Liczba mandatów: 8
  • Liczba komitetów: 11
  • Liczba kandydatów: 134
  • Granice obwodu: m. Kraków
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Gondek Grzegorz Jerzy 33 1 Kraków
Bielawska Małgorzata 55 2 Kraków
Natkaniec Ryszard 63 3 Kraków
Garcarz-Kłodzińska Barbara 55 4 Kraków
Leszczyńska Ryszarda 52 5 Kraków
Nowakowska Jadwiga 62 6 Kraków
Noszka-Leśniewska Danuta Józefa 62 7 Kraków
Piszczek-Rogalska Małgorzata 56 8 Skawina
Łopatowski Piotr Andrzej 33 9 Kraków
Krywak Halina 59 10 Kraków
Gołda Kazimierz Stefan 78 11 Kraków
Solarz Bogdan Władysław 57 12 Kraków
Kufel-Włodek Bronisława Ewa 61 13 Kraków
Piechnik Jerzy Zbigniew 56 14 Kraków
Malinowski Wiesław 56 15 Kraków
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Dziedzic Stanisław 57 1 Kraków
Musiał Wiesław Stanisław 57 2 Kraków
Zajączkowska Jolanta Czesława 51 3 Proszowice
Wójcik Jerzy 60 4 Kraków
Wroński Henryk Tadeusz 52 5 Kraków
Dołęga Czesław 53 6 Kraków
Pawłowski Leszek Jan 67 7 Kraków
Makowski Tomasz Ryszard 44 8 Kraków
Węgrzyn Andrzej 70 9 Kraków
Paszkot Marzena Iwona 47 10 Gaj
Kotecki Michał 53 11 Kraków
Papała Maciej 62 12 Kraków
Węgrzynowska Elżbieta Helena 45 13 Kraków
Dymek Barbara Wiesława 62 14 Kraków
Araszkiewicz Edward 59 15 Kraków
Śmiałek-Grzyb Anna 52 16 Kraków
KOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACY - SIERPIEŃ 80
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Pluta Kacper Tomasz 21 1 Kraków
Biernacki Paweł Marek 37 2 Kraków
Karasiński Norbert Maria 20 3 Kraków
Noga Andrzej 42 4 Kraków
Szelegieniec Paweł Jan 24 5 Kraków
Tracz Anna Maria 20 6 Kraków
Kotlarz Przemysław Mateusz 21 7 Kraków
Jaruga Kamil Zbigniew 21 8 Kraków
Kafel Antoni Stanisław 53 9 Siedliska
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Radwan-Ballada Małgorzata 66 1 Kraków
Lipiec Grzegorz Cezary 38 2 Kraków
Pietras-Goc Bożena Teresa 45 3 Libertów
Barczyk Kazimierz 60 4 Kraków
Handzlik Stanisław 67 5 Kraków
Starmach Teresa Barbara 61 6 Kraków
Lassota Józef 67 7 Kraków
Wicher Ewa Elżbieta 62 8 Kraków
Sławiński Mateusz Jerzy 24 9 Kraków
Marczułajtis-Walczak Jagna Kinga 32 10 Poronin
Kołoczek Henryk 57 11 Libertów
Drożdż Mateusz Jerzy 35 12 Kraków
Nenko Jerzy 59 13 Kraków
Bryk Adam 46 14 Kraków
Musiał Kazimierz 60 15 Kraków
Miszalski-Jamka Tomasz 35 16 Kraków
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Tenerowicz Krzysztof Mariusz 30 1 Gorlice
Godyń-Swędzioł Renata Maria 60 2 Krzeszowice
Giza Jerzy Tadeusz 53 3 Kraków
Sikora Henryk Kazimierz 41 4 Kraków
Gitis Ryszard Antoni 63 5 Kraków
Maranda Stanisław 58 6 Kraków
Śmiałek Witold Janusz 39 7 Kraków
Łukaszewska Wiesława Janina 72 8 Kraków
Bugajski Henryk 62 9 Kraków
Najder Łukasz 25 10 Kraków
Pollak Jacek 65 11 Kraków
Duraj Izabela Agnieszka 29 12 Górka Stogniowska
Zadwórny Janusz Ryszard 52 13 Kraków
Madej Antoni Jan 59 14 Kraków
Kaczor Renata Iwona 30 15 Kraków
Legutko-Dybowska Alicja Sara 31 16 Mników
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Gawlik Jerzy 48 1 Kraków
Gołąb-Lach Maria Weronika 51 2 Kraków
Hauser Tomasz Tarcyzjusz 26 3 Kraków
Mikołajek Małgorzata Dominika 31 4 Kraków
Bielawski Krzysztof Sławomir 27 5 Kraków
Młynarski Zbigniew Jerzy 72 6 Kraków
Udziela Marlena Joanna 21 7 Kraków
Kucharczyk Monika Barbara 30 8 Kraków
Małek Elżbieta Anna 23 9 Kraków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH WYBORCÓW JANUSZA KORWIN-MIKKE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Franczak Radzisław Jan 24 1 Kraków
Żądło Rafał 34 2 Myślenice
Modzelewska Dorota 43 3 Kraków
Słomka Paweł Włodzimierz 21 4 Świątniki Górne
Bychawski Jerzy Adam 46 5 Kraków
Otmar Grzegorz Piotr 23 6 Myślenice
Kania Szymon 24 7 Mszana Dolna
Grzywacz Krzysztof Władysław 54 8 Wieliczka
Polański Mateusz Karol 19 9 Kraków
Stefanów Michał 24 10 Kraków
Fujawa Michał Władysław 23 11 Siercza
KOMITET WYBORCZY NARODOWEGO ODRODZENIA POLSKI
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Biernat Bartosz 25 1 Kraków
Spisak Jacek Władysław 18 2 Kraków
Padacz Michał 18 3 Kraków
Tomaszewska Barbara 30 4 Kraków
Laskowski Norbert 18 5 Kraków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA MAŁOPOLSKA MARKA NAWARY"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Nawara Marek Stanisław 54 1 Batowice
Pytko Paweł 48 2 Kraków
Krupa Leszek Mieczysław 61 3 Kraków
Stańczyk Maciej Antoni 30 4 Tarnów
Sokołowska Celina 56 5 Liszki
Kata Dariusz Bolesław 43 6 Kraków
Badocha Andrzej 46 7 Kraków
Bogacz-Popiel Lidia Danuta 53 8 Kraków
Prochownik Andrzej Maria 56 9 Kraków
Tokarski Krzysztof 44 10 Kraków
Rogóż Lesław Andrzej 55 11 Kraków
Sałacka Diana Anna 21 12 Kraków
Gniewek Leszek Władysław 50 13 Kraków
Talaczyński Tomasz Grzegorz 41 14 Kraków
Król Teresa 63 15 Kraków
Paszko Artur Zygmunt 39 16 Kraków
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Majerczak Stefan Juliusz 58 1 Kraków
Majcher Mieczysław 61 2 Kraków
Zając Krystyna Aniela 61 3 Kraków
Mirski Andrzej Marek 58 4 Kraków
Boroń Marek Antoni 56 5 Kraków
Stanowski Leszek Wacław 60 6 Kraków
de Junosza Załuski Andrzej Jan 47 7 Kraków
Gawor Jacek 44 8 Ochojno
Wawrzynek Anna Małgorzata 33 9 Krzywaczka
Łacheta Paweł Karol 19 10 Kraków
Galiak Mateusz Stanisław 21 11 Kraków
Wolski Krzysztof Marian 58 12 Kraków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBRONY PRAW CZŁOWIEKA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Trela Robert 28 1 Kraków
Kubacki Stefan 65 2 Kraków
Wójcik Barbara 21 3 Kraków
Chmielek Wojciech 48 4 Krzeszowice
Wrona Stanisław 67 5 Kraków
Pudło Magdalena Maria 21 6 Miechowice Wielkie
Stępień Wanda 57 7 Kraków
Morawik Jerzy Eugeniusz 60 8 Krzeszowice
Chytroś Barbara Mirosława 24 9 Kraków
Okreg nr 4, małopolskie, małopolskie
  • Instytucja: Sejmik Województwa Małopolskiego
  • Liczba mandatów: 7
  • Liczba komitetów: 12
  • Liczba kandydatów: 126
  • Granice obwodu: Powiaty: wadowkicki, myslenicki, suski, nowotarski, tatrzański
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Grzelka-Kopeć Joanna 47 1 Dobczyce
Piotrowski Jerzy Marek 45 2 Kraków
Lewandowski Andrzej Jan 55 3 Wadowice
Ślesak Janusz Andrzej 63 4 Brzezinka
Mazur Krzysztof Robert 25 5 Sucha Beskidzka
Drabik Robert 18 6 Stróża
Maśnica Agnieszka 24 7 Stare Bystre
Czernik Józef Stanisław 39 8 Raba Wyżna
Sysiak Adrian Sebastian 28 9 Rabka Zdrój
Ujwary Edward Kazimierz 57 10 Nowy Targ
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Szydłowski Franciszek 68 1 Wysoka
Spytek Anna Ewa 55 2 Raciechowice
Szczęśniak Alojzy 70 3 Sucha Beskidzka
Zachwieja Andrzej Tadeusz 55 4 Szczawnica
Morajko Małgorzata Maria 59 5 Nowy Targ
Stalmach Wiesław 39 6 Wiśniowa
Sygut Renata Maria 43 7 Kraków
Barnaś Stanisław 48 8 Nowy Targ
Mlak Janusz Tadeusz 45 9 Leśnica
Zborowski Józef 65 10 Witów
Wójtowicz Stanisław Władysław 61 11 Radocza
Żuławińska Urszula 57 12 Tomice
Bandoła Łukasz Dariusz 29 13 Myślenice
Furczoń Kazimierz Andrzej 50 14 Leśnica
KOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACY - SIERPIEŃ 80
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Jabłońska Zofia 72 1 Szaflary
Smolarek Piotr Jan 45 2 Skidziń
Smolarek Krzysztof Robert 20 3 Skidziń
Słowiak Andrzej Kazimierz 25 4 Brzeszcze
Łozicki Damian Piotr 34 5 Harmęże
Piotrowski Sławomir Tomasz 31 6 Przecieszyn
Niedośpiał Urszula 25 7 Węglówka
Gurgul Teresa 43 8 Ciężkowice
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Dziwisz Barbara Stanisława 47 1 Raba Wyżna
Ochman Jerzy Tadeusz 57 2 Chocznia
Bachleda-Księdzularz Franciszek 63 3 Zakopane
Kęsek Mieczysław Marcin 38 4 Myślenice
Oszacka Zofia Maria 52 5 Lanckorona
Apostoł Stanisław Kazimierz 55 6 Nowy Targ
Baczewski Janusz Wojciech 45 7 Sucha Beskidzka
Bobowska Joanna Grażyna 43 8 Krzywaczka
Tokarz Regina Maria 55 9 Zakopane
Sienkiewicz Jan 42 10 Sromowce Wyżne
Janiszewski Ryszard 60 11 Grzechynia
Tracz Urszula Katarzyna 45 12 Andrychów
Pawlak Marcin 60 13 Dobczyce
Kopytek Maciej Paweł 39 14 Rabka-Zdrój
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Szlachetka Jarosław Piotr 27 1 Myślenice
Wierzba Marek 46 2 Skawa
Hamerski Jan Wincenty 59 3 Szczawnica
Piczura Jan 54 4 Witów
Stuglik Rafał 44 5 Wieprz
Kuranda Krzysztof Mirosław 47 6 Nowy Targ
Makoś Zbigniew 47 7 Skawica
Michalik Leszek Jacek 55 8 Stadniki
Pena Stanisław 78 9 Wadowice
Waniczek Robert 40 10 Maniowy
Gościej Janina Jolanta 68 11 Zakopane
Masiuk Krzysztof 48 12 Tarnowiec
Światłoń Krystyna 54 13 Rudnik
Kaczyński Filip 23 14 Wadowice
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Chyc-Spyrkowski Władysław Tadeusz 57 1 Zakopane
Ciołka Marcin Jarosław 24 2 Zakopane
Emmerle Klaudiusz 32 3 Zakopane
Dorociuk Rafał Andrzej 38 4 Ząb
Góralik Ludwik Marian 46 5 Rudnik
Grafczyński Adam Józef 62 6 Zakopane
Król Władysława Marta 55 7 Zakopane
Kryszczuk Kazimierz Antoni 58 8 Zakopane
Litawiński Sebastian 40 9 Zakopane
Lutoborski Andrzej Władysław 61 10 Zakopane
Pawlikowski Stanisław 63 11 Murzasichle
Pęksa Adam Dariusz 24 12 Dziekanowice
Rejdych Danuta Anna 80 13 Zakopane
Skupień Tadeusz 61 14 Murzasichle
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH WYBORCÓW JANUSZA KORWIN-MIKKE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Bajer Łukasz Baltazar 34 1 Dobczyce
Dobek Wiesław Sylwester 49 2 Myślenice
Gołębiowski Jerzy Waldemar 75 3 Rabka-Zdrój
Kownacka Irena 47 4 Zawada
Król Anna Agnieszka 26 5 Łęki
Snopkowski Piotr Ryszard 33 6 Kraków
Dasman Krzysztof 31 7 Kraków
Biel Michał Piotr 19 8 Biały Dunajec
Chowaniec Tomasz Michał 44 9 Nowy Targ
Furmanek Andrzej Stanisław 53 10 Zakopane
KOMITET WYBORCZY NARODOWEGO ODRODZENIA POLSKI
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kasperczyk Edyta Aneta 21 1 Borzęta
Sroczyński Tomasz Piotr 19 2 Kraków
Pajor Jakub 19 3 Wieliczka
Brylski Henryk 77 4 Kraków
Pawęzowski Rafał 18 5 Kraków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWY KRAKÓW
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Cięciwa Stanisław 69 1 Libertów
Sikorski Dariusz Krzysztof 22 2 Kraków
Kozieł Maria Katarzyna 85 3 Kraków
Lelo Krzysztof Janusz 30 4 Kraków
Zagrabiński Krzysztof 42 5 Kraków
Molenda Grzegorz Kazimierz 39 6 Kraków
Jurek Tadeusz 79 7 Kraków
Rapacz Wojciech 34 8 Borek Szlachecki
Nawój Katarzyna Agata 21 9 Kraków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA MAŁOPOLSKA MARKA NAWARY"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Sasuła Andrzej Wojciech 53 1 Maków Podhalański
Giżycki Tadeusz Józef 59 2 Wadowice
Łuszczek Józef 55 3 Zakopane
Kowalczyk Robert Adam 39 4 Lipnica Wielka
Słowiak Natalia Maria 23 5 Stróża
Sobańska Barbara 54 6 Ząb
Kudzia Sławomir Krzysztof 33 7 Zawoja
Zięba Grzegorz Jan 45 8 Grzechynia
Gąsienica Wawrytko Krystyna Zofia 50 9 Zakopane
Dalba Piotr Jerzy 52 10 Jordanów
Kania Krzysztof Piotr 36 11 Myślenice
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Popiełuszko Ryszard Franciszek 63 1 Gdów
Kucharski Piotr Andrzej 36 2 Andrychów
Pitala Katarzyna Anna 34 3 Jawornik
Oliwa Rozalia 55 4 Krzywaczka
Bergel Tadeusz Tomasz 55 5 Dobczyce
Pułka Tadeusz 62 6 Sułkowice
Świerczek Barbara 32 7 Tęgoborze
Pająk Jan 61 8 Tarnawa Dolna
Kozdrój Zygmunt 67 9 Czchów
Sarata Kinga Dominika 34 10 Szczawnica
Smyrak Stefan Andrzej 47 11 Zawoja
KOMITET WYBORCZY LIGA POLSKICH RODZIN
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Plewa Monika 62 1 Zakopane
Rutka Sebastian Paweł 33 2 Myślenice
Filipek Marek 42 3 Zawadka
Zydroń Krystyna 76 4 Kraków
Heszen Agnieszka Magdalena 39 5 Kraków
Wróbel Jan 43 6 Zakopane
Okreg nr 5, małopolskie, małopolskie
  • Instytucja: Sejmik Województwa Małopolskiego
  • Liczba mandatów: 7
  • Liczba komitetów: 11
  • Liczba kandydatów: 111
  • Granice obwodu: Powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, tarnowski, m. Tarnów
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Mietła Mieczysław 63 1 Okocim
Przybyło Maria 61 2 Dąbrowa Tarnowska
Sztorc Andrzej Stefan 26 3 Wola Rzędzińska
Zieliński Jerzy 61 4 Tarnów
Pietroń Maria 53 5 Leszczyna
Salwa Tadeusz 66 6 Ciężkowice
Gajda Anna 48 7 Tarnów
Majchrowicz Tomasz Marek 28 8 Tarnów
Zabawa Ewelina Justyna 21 9 Tarnów
Naleźny Adam Paweł 45 10 Tarnów
Lemanowicz Patrycja Maria 21 11 Tarnów
Skarżyński Damian Zbigniew 24 12 Tarnów
Sady Marcin Tomasz 33 13 Przyborów
Cichy Tomasz Marcin 28 14 Biała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Sorys Stanisław Andrzej 49 1 Pleśna
Dąblewska Małgorzata Maria 34 2 Koszyce Wielkie
Kotowicz Roman Jan 53 3 Bieńkowice
Misterka Jerzy Antoni 48 4 Kanna
Kurek Marian Piotr 33 5 Wola Dębińska
Padło Marek Andrzej 41 6 Wierzchosławice
Kamiński Bogusław 45 7 Połom Mały
Słonina Józef 58 8 Borek-Podzatoka
Mirosławski Zbigniew 51 9 Tarnów
Węgrzyn Łukasz Michał 34 10 Dąbrowa Tarnowska
Włudyka Dariusz Andrzej 36 11 Zbydniów
Mądrzyk Roman Dariusz 38 12 Jadowniki Mokre
Wilkosz Władysław 54 13 Tarnów
Wójcik Lesław Wiktor 53 14 Kłyż
KOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACY - SIERPIEŃ 80
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Gurgul Patrycja 21 1 Ciężkowice
Burnagiel Anna Teresa 28 2 Świdnik
Lisowski Grzegorz Piotr 25 3 Tarnów
Żarnowska Małgorzata Joanna 38 4 Zborowice
Nosal Paweł 18 5 Zborowice
Jamka Piotr Jakub 24 6 Zborowice
Grzyb Dawid Józef 18 7 Zborowice
Gurgul Paulina 22 8 Ciężkowice
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Ciepiela Roman 55 1 Tarnów
Łączyński Bolesław 53 2 Szczucin
Latała Krystyna 66 3 Zgłobice
Korta Gustaw 51 4 Bochnia
Keller-Konopka Iwona Anita 49 5 Kraków
Gotfryd Grzegorz 31 6 Szerzyny
Kuta Marcin 49 7 Tarnów
Kulig Jan Michał 70 8 Łapanów
Soska Jerzy Tadeusz 49 9 Zakliczyn
Błaszkiewicz Jan 62 10 Tarnów
Tadel Eugeniusz 49 11 Zgłobice
Gmiąt Andrzej 53 12 Bochnia
Rajski Wiesław Marek 45 13 Bogumiłowice
Żądło Ryszard 51 14 Tarnów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Sak Piotr Paweł 27 1 Tarnów
Malec Lucyna 50 2 Łopoń
Szczurek-Żelazko Józefa 49 3 Nowy Sącz
Rybka Robert Zdzisław 38 4 Kraków
Pagacz Ryszard 51 5 Tarnów
Kobos Mariola Ewa 40 6 Dąbrowa Tarnowska
Mroczek Józef 55 7 Kraków
Sułek Stanisław 30 8 Jasień
Wróbel Jerzy Adam 54 9 Lubaszowa
Dubiel Maria Bronisława 56 10 Radgoszcz
Mosio Daniel Jan 68 11 Tarnów
Zajdziński Zenon 69 12 Tarnów
Ryba Adam Tadeusz 45 13 Tarnów
Zięba Elżbieta Karolina 66 14 Tarnów
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Janusz Agata Bernadetta 38 1 Bochnia
Ochman Klaudia Angelika 22 2 Tarnów
Tomaszyk Barbara Małgorzata 41 3 Tarnów
Dubin Adam Sylwester 34 4 Tarnów
Tworzydło Dawid Stanisław 21 5 Królówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH WYBORCÓW JANUSZA KORWIN-MIKKE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Niemiec Marian Marek 58 1 Kraków
Paciej Jolanta Balbina 49 2 Piątkowa
Żółtek Anna 82 3 Kraków
Batko Marcin 30 4 Porąbka Uszewska
Żurek Piotr Stanisław 30 5 Kraków
Bętkowski Mieczysław Jacek 29 6 Kraków
Karczmarczyk Mirosław Sławomir 20 7 Świebodzin
Zając Piotr 25 8 Świdnik
KOMITET WYBORCZY NARODOWEGO ODRODZENIA POLSKI
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Czachurski Piotr 19 1 Kraków
Manterys Tomasz 23 2 Miechów
Czachurski Stanisław 54 3 Kraków
Machaj Michał 20 4 Kraków
Mika Łukasz Michał 18 5 Kraków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWY KRAKÓW
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Szumielewicz Agnieszka Joanna 41 1 Drwinia
Kozieł Janusz Arkadiusz 44 2 Kraków
Suski Zygmunt 58 3 Kraków
Przęczek Bronisław 81 4 Kraków
Jezioro Ryszard 56 5 Kraków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA MAŁOPOLSKA MARKA NAWARY"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kwaśniak Adam Jan 40 1 Borzęcin
Sasak Andrzej 59 2 Tarnów
Nowak Krzysztof 36 3 Tarnów
Skoczek Piotr 43 4 Proszówki
Dudzik Kazimierz Adam 48 5 Faliszewice
Gądek Józef 62 6 Skrzyszów
Tyrkiel Jerzy Henryk 45 7 Brzesko
Wolak Stanisław 60 8 Stare Żukowice
Cholewa Mariusz Mieczysław 50 9 Kraków
Bielawski Michał Tomasz 25 10 Tarnów
Kuk-Masiuk Agnieszka 41 11 Tarnowiec
Markiewicz Wojciech Józef 57 12 Tarnów
Sumara Zdzisław Józef 50 13 Tarnów
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Rusak Janusz Roman 56 1 Trzciana
Capik Andrzej Marian 62 2 Brzesko
Malik Ludmiła Maria 70 3 Czchów
Swoszowska Ewa 54 4 Tarnów
Kufta Tomasz Damian 23 5 Nieszkowice Wielkie
Grabacki Adolf 69 6 Grabie
Drewniak Sebastian Włodzimierz 25 7 Tarnów
Kruczyński Sebastian Józef 28 8 Doły
Bugajski Kazimierz 61 9 Mierzeń
Mej Paweł 37 10 Baczków
Żak Damian Henryk 19 11 Tarnów
Okreg nr 6, małopolskie, małopolskie
  • Instytucja: Sejmik Województwa Małopolskiego
  • Liczba mandatów: 6
  • Liczba komitetów: 11
  • Liczba kandydatów: 110
  • Granice obwodu: Powiaty: limanowski, gorlicki, nowosądecki, m. Nowy Sącz
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Badura Paweł 34 1 Nowy Sącz
Knapik Jan Leopold 59 2 Lipinki
Cempa-Pulit Grażyna 53 3 Nowy Sącz
Magdziarz Tomasz Marian 58 4 Nowy Sącz
Jasnosz Michał Wilhelm 63 5 Krynica-Zdrój
Jaworska Katarzyna 20 6 Moszczenica
Górski Stanisław 63 7 Chomranice
Iwanczewska Lidia Zofia 59 8 Nowy Sącz
Latała-Zięba Lucyna Janina 58 9 Piwniczna-Zdrój
Weydlich Roman Kazimierz 59 10 Nowy Sącz
Tokarz Tadeusz Jan 74 11 Gorlice
Olszewski Tomasz 27 12 Leluchów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Nowogórska Urszula Teresa 32 1 Świdnik
Kądziołka Michał Bartosz 22 2 Nowy Sącz
Kłapsa Czesław 71 3 Stróżówka
Kruczek Tadeusz Andrzej 47 4 Mystków
Maurer Krzysztof Jan 37 5 Zarzecze
Wansacz Elżbieta 35 6 Wysowa-Zdrój
Huzior Piotr 47 7 Poręba Wielka
Szczotka Tomasz Franciszek 59 8 Mochnaczka Wyżna
Szafarz Waldemar Michał 22 9 Gorlice
Kulpa Marian 57 10 Nowy Sącz
Stokłosa Jolanta Stanisława 33 11 Dobra
Zoń Andrzej 49 12 Chełmiec
KOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACY - SIERPIEŃ 80
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Krok Kazimierz 55 1 Wysowa Zdrój
Szabla Krzysztof Jan 20 2 Zawadka
Szostak Paweł Krzysztof 32 3 Głęboka
Kafel Barbara Anastazja 40 4 Siedliska
Kozioł Danuta 49 5 Siedliska
Turek Józef Ryszard 56 6 Siedliska
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Berdychowski Zygmunt Władysław 50 1 Niskowa
Zegzda Leszek 52 2 Nowy Sącz
Patalita Tadeusz 53 3 Raba Niżna
Fugiel Janusz 48 4 Gorlice
Borczyk Wiesława 61 5 Nowy Sącz
Golba Jan 55 6 Muszyna
Oleś Marek Stanisław 37 7 Uście Gorlickie
Marek Mieczysław Marian 55 8 Zbludza
Wąsowska-Schirmer Halina Maria 44 9 Moszczenica
Kmiecik Tomasz 56 10 Nowy Sącz
Więcek Aleksander 54 11 Rożnów
Zygmunt Paweł 38 12 Krynica-Zdrój
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Romanek Andrzej Stanisław 42 1 Łososina Dolna
Biedroń Grzegorz Janusz 48 2 Limanowa
Śliwa Paweł 39 3 Lipinki
Bulzak Andrzej Franciszek 56 4 Świniarsko
Mordarska Marta 46 5 Nowy Sącz
Poręba-Pietrzak Marzena Maria 35 6 Ptaszkowa
Ryba Piotr Grzegorz 33 7 Krynica-Zdrój
Durlak Antoni Maria 62 8 Bobowa
Staroń Anna 62 9 Mszana Dolna
Śledź Wiesław Jan 54 10 Mostki
Zając Gabriela Apolonia 25 11 Skrzydlna
Szarek Stanisław Antoni 52 12 Nowy Sącz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Karus Tadeusz Piotr 65 1 Łużna
Półchłopek Aleksander Andrzej 61 2 Krynica-Zdrój
Smoter Grzegorz 28 3 Nowy Sącz
Balakowicz Stanisława Józefa 54 4 Moszczenica
Chenczke Stefan Ludomir 58 5 Nowy Sącz
Roman Józef 63 6 Gorlice
Kościółek Paulina Arleta 34 7 Chełmiec
Górski Bogdan Marcin 53 8 Klęczany
Wróbel Kazimierz 53 9 Nowy Sącz
Ciołka Małgorzata Janina 49 10 Zakopane
Rodziewicz Michał Grzegorz 27 11 Zakopane
Matras Wioleta Józefa 21 12 Gródek nad Dunajcem
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH WYBORCÓW JANUSZA KORWIN-MIKKE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Paciej Andrzej Stefan 51 1 Piątkowa
Jamro Anna Elżbieta 33 2 Stróżówka
Wenecki Piotr 24 3 Bartkowa-Posadowa
Bojan Andrzej Jan 53 4 Krynica-Zdrój
Zając Antoni Władysław 37 5 Stary Sącz
Sułkowski Piotr Emilian 25 6 Łukowica
Lelito Krzysztof 24 7 Nowy Sącz
Klag Krzysztof Józef 23 8 Świniarsko
Krzeszowski Kamil Lucjan 21 9 Nowy Sącz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWY KRAKÓW
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Przedzimirski Kamil Szymon 21 1 Kraków
Hanusiak Maria 53 2 Kraków
Duchoń Magdalena Joanna 29 3 Kraków
Orzechowska Patrycja Klaudia 19 4 Kraków
Jastrzębski Piotr Marek 36 5 Kraków
Orzechowski Jacek Roman 55 6 Kraków
Przedzimirska Elżbieta 52 7 Kraków
Sikorska Joanna Maria 26 8 Kraków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA MAŁOPOLSKA MARKA NAWARY"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Dębski Stanisław Jan 50 1 Limanowa
Klimek Rafał Stanisław 27 2 Szczawnik
Bogdan Witold 51 3 Rożnowice
Michura Grażyna 41 4 Limanowa
Puchała Jan 57 5 Nowy Sącz
Gliński Jarosław 36 6 Grybów
Kempski Krzysztof 55 7 Ropica Polska
Gruszczyk Andrzej Wojciech 63 8 Poręba Wielka
Rafalski Dariusz Adam 32 9 Gorlice
Sadowy Jan 61 10 Nowy Sącz
Gbur Andrzej Krzysztof 28 11 Klęczany
Waligóra Tadeusz 45 12 Sechna
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Nowak Tadeusz Józef 56 1 Nowy Sącz
Wąchała Małgorzata Agnieszka 47 2 Kamienica
Kliński Stefan Paweł 51 3 Kryg
Brokos Lucyna Małgorzata 55 4 Rytro
Prusak Dariusz Jerzy 35 5 Limanowa
Prostko Wiesław Ryszard 49 6 Łącko
Chomiczewski Stanisław 61 7 Uhryń
Domagała-Koncewicz Alicja 37 8 Tęgoborze
Korpyta Edward 73 9 Krynica Zdrój
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRAJOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Ottomańska Danuta 60 1 Kraków
Sznajder Stanisław 62 2 Kraków
Syroka Katarzyna 29 3 Węgrzce
Gibek Janusz 42 4 Kraków
Noworyta Robert 51 5 Kraków
Sikoń Jan 61 6 Łukowica
Znajdź lokal wyborczy
Województwo:
Gmina:
Miejscowość/Ulica: