Na skróty
wybory samorządowe 2010
Money.pl Wybory samorządowe Listy kandydatów na wójta, burmistrza, prezydenta w małopolskie - Wolbrom, szczebel: gmina pow. 20 tyś.


Oficjalne dane Państwowej Komisji Wyborczej

Okreg nr 1, małopolskie, Wolbrom
  • Instytucja: Rada Miejska w Wolbromiu
  • Liczba mandatów: 8
  • Liczba komitetów: 9
  • Liczba kandydatów: 116
  • Granice obwodu: Miasto Wolbrom
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Glanowski Tadeusz Marian 56 1 Wolbrom
Posełek Piotr 56 2 Wolbrom
Sikorska-Maciąg Klaudia 27 3 Wolbrom
Haberka Tomasz Wojciech 40 4 Wolbrom
Szczepankiewicz Tomasz Kazimierz 36 5 Wolbrom
Kołodziej Bogdan 73 6 Wolbrom
Szymaniak Edward Czesław 62 7 Wolbrom
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Mizura Jadwiga 48 1 Wolbrom
Biernacki Stanisław 57 2 Wolbrom
Janik Jerzy Bartosz 24 3 Wolbrom
Kulka Aleksy Witold 65 4 Wolbrom
Woźniak Sebastian Piotr 40 5 Wolbrom
Szwej Ryszard Wacław 57 6 Wolbrom
Mazurek Joanna Izabela 47 7 Wolbrom
Tracz Marcin Kazimierz 35 8 Wolbrom
Wojtacha Marzena Barbara 41 9 Wolbrom
Świerczek Danuta Stanisława 56 10 Wolbrom
Patela Mateusz Piotr 26 11 Wolbrom
Siwiecki Ireneusz 55 12 Wolbrom
Biegaj Robert Zbigniew 26 13 Wolbrom
Skuza Stanisław 62 14 Wolbrom
Zgadzaj Marcin 37 15 Wolbrom
Ciepał Walerian Stanisław 65 16 Wolbrom
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kołodziej Stanisław Tomasz 43 1 Wolbrom
Żyła Zbigniew 41 2 Wolbrom
Będkowski Mariusz Tomasz 32 3 Wolbrom
Konieczna Bożena Aleksandra 41 4 Wolbrom
Synowska Jadwiga Maria 60 5 Wolbrom
Sikora Augustyn Stanisław 51 6 Wolbrom
Derdaś Wacław 58 7 Wolbrom
Jankowska Martyna Małgorzata 33 8 Wolbrom
Dela Tomasz 26 9 Wolbrom
Szczygieł Maria Katarzyna 42 10 Wolbrom
Wróbel Małgorzata 53 11 Wolbrom
Wojna Irena 56 12 Wolbrom
Odrobiński Bogdan 40 13 Wolbrom
Barczyk Adam 38 14 Wolbrom
Krężel Szymon 24 15 Wolbrom
Żuber Katarzyna Joanna 21 16 Wolbrom
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Gamrat Katarzyna 34 1 Wolbrom
Gil Andrzej Stanisław 31 2 Wolbrom
Kulka Elżbieta Janina 50 3 Wolbrom
Kondziołka Marcin Andrzej 19 4 Wolbrom
Knap Paweł 27 5 Wolbrom
Maciąg Jarosław Jerzy 43 6 Wolbrom
Bijakowski Jacek 50 7 Wolbrom
Gamrot Jolanta 45 8 Wolbrom
Pajkiert Artur Paweł 23 9 Wolbrom
Zgadzaj Maria Beata 26 10 Wolbrom
Wójcik Tomasz Wojciech 37 11 Wolbrom
Czerwik Barbara 50 12 Wolbrom
Starzyk Kazimiera Urszula 50 13 Wolbrom
Owczarski Paweł Bogdan 22 14 Wolbrom
Gamrot Paweł 21 15 Wolbrom
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2007-2013
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kazimierska Ewa Małgorzata 64 1 Wolbrom
Matuszewski Wiesław 57 2 Wolbrom
Sikora Wiesława 50 3 Wolbrom
Starostecki Andrzej Grzegorz 43 4 Wolbrom
Bątkiewicz Danuta 45 5 Wolbrom
Grzegórzko Franciszek Włodzimierz 65 6 Wolbrom
Binczycki Dariusz Piotr 46 7 Wolbrom
Pieprzyk Piotr Stanisław 29 8 Wolbrom
Mosurek Marcin Władysław 29 9 Wolbrom
Ząbczyński Grzegorz Michał 24 10 Kamienna Góra
Słowiński Karol 24 11 Wolbrom
Wolski Rafał Paweł 26 12 Wolbrom
Osmenda Andrzej Józef 46 13 Wolbrom
Kołaczyk Maria Jolanta 50 14 Wolbrom
Pałka Przemysław Jerzy 34 15 Wolbrom
Łaksa Piotr Adam 37 16 Wolbrom
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBYWATELSKI DLA GMINY WOLBROM
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Sztaba Sławomir Włodzimierz 45 1 Wolbrom
Ciempka Maria 65 2 Poręba Górna
Kopeć Joanna Katarzyna 35 3 Wolbrom
Hamernik Adrian Krzysztof 26 4 Wolbrom
Dela Janusz 48 5 Wolbrom
Smolak Marek Edward 49 6 Wolbrom
Witos Andrzej 43 7 Wolbrom
Marchaj Sławomir Władysław 36 8 Wolbrom
Marusieńska Jadwiga Katarzyna 27 9 Wolbrom
Świerczek Monika Ewa 26 10 Wolbrom
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI OLKUSKIEJ PRZYMIERZE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Szota Wojciech Stanisław 47 1 Wolbrom
Ligienza Marian Wacław 64 2 Wolbrom
Grojec Piotr Jerzy 37 3 Dłużec
Bieda Zbigniew Józef 57 4 Wolbrom
Bucki Janusz 57 5 Wolbrom
Dzióbek Justyna Maria 25 6 Wolbrom
Kolanko Zbigniew 49 7 Wolbrom
Kołodziejczyk Jakub Patryk 19 8 Wolbrom
Kulka Jerzy Piotr 56 9 Wolbrom
Myszor Michał Marcin 31 10 Wolbrom
Pogłódek Marcin Józef 23 11 Wolbrom
Półtorak Urszula Maria 42 12 Wolbrom
Wójcicki Tomasz Aleksander 31 13 Wolbrom
Zielnik Adam Piotr 36 14 Łobzów
Żak Katarzyna 41 15 Wolbrom
Żak Marek Witold 40 16 Wolbrom
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OBYWATELSKI RUCH ODNOWY"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Starzyk Stanisław Ireneusz 62 1 Wolbrom
Bieda Dariusz 47 2 Wolbrom
Haberka Marek 46 3 Wolbrom
Habryń Janusz 49 4 Wolbrom
Jadczyk Kamil 25 5 Wolbrom
Konieczny Zbigniew Marian 56 6 Wolbrom
Kopeć Wiesław 52 7 Wolbrom
Marchaj Stanisław 53 8 Wolbrom
Luks Józef 61 9 Wolbrom
Płaszczyk Tomasz Piotr 30 10 Wolbrom
Wiekiera Tomasz Sylwester 37 11 Wolbrom
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WOLBROM
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Augustowski Krzysztof 45 1 Wolbrom
Statuch Marta Joanna 31 2 Wolbrom
Dulski Sławomir Piotr 45 3 Wolbrom
Haberko Monika Agnieszka 38 4 Wolbrom
Bockenheimer Edward Jarosław 46 5 Wolbrom
Michnikowski Robert Zbigniew 47 6 Wolbrom
Sołtysiak Robert Grzegorz 25 7 Wolbrom
Musiał Małgorzata Anna 19 8 Wolbrom
Marchajski Jacek Marian 41 9 Wolbrom
Okreg nr 2, małopolskie, Wolbrom
  • Instytucja: Rada Miejska w Wolbromiu
  • Liczba mandatów: 6
  • Liczba komitetów: 8
  • Liczba kandydatów: 71
  • Granice obwodu: Sołectwa: Boża Wola, Domaniewice, Dłużec, Jeżówka, Kąpiele Wielkie, Kąpiołki, Łobzów, Miechówka, Poręba Dzierżna, Strzegowa, Zabagnie, Załęże
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Świerczek Andrzej 62 1 Kąpiele Wielkie
Maślisz Stanisław 56 2 Łobzów
Pyzio Stanisław 63 3 Lgota Wolbromska
Gbyliczek Czesław Stanisław 57 4 Strzegowa
Skorupka Zygmunt 59 5 Miechówka
Grela Janusz 57 6 Poręba Dzierżna
Łysek Józef Jacek 38 7 Jeżówka
Nocoń Jolanta Maria 50 8 Załęże
Dachowski Wacław Józef 43 9 Domaniewice
Janiec Władysław 59 10 Kąpiołki
Mitka Zdzisław Stanisław 53 11 Zabagnie
Imiołek Agnieszka 35 12 Boża Wola
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Mudyń Ireneusz Andrzej 49 1 Poręba Dzierżna
Świerczek-Karoń Mariola Jadwiga 48 2 Zabagnie
Banaś Konrad Mieszko 34 3 Łobzów
Opiłka Renata Halina 42 4 Kąpiele Wielkie
Mól Maria 23 5 Domaniewice
Latos Grzegorz Władysław 22 6 Dłużec
Kyć Katarzyna 23 7 Łobzów
Barczyk Krzysztof 51 8 Wolbrom
Haberka Michał Piotr 35 9 Wolbrom
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Osuch Mirosław Kazimierz 49 1 Poręba Dzierżna
Banyś Monika Magdalena 31 2 Załęże
Haberka Marek Adam 61 3 Łobzów
Muchajer Lidia Regina 49 4 Załęże
Nocoń Dorota Anna 28 5 Domaniewice
Pałysiewicz Wincenty 68 6 Zabagnie
Witek Łukasz 28 7 Strzegowa
Wolny Ireneusz Janusz 45 8 Jeżówka
Zagała Zbigniew 47 9 Domaniewice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2007-2013
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Struzik Elżbieta 52 1 Łobzów
Lis Bogdan Waldemar 51 2 Strzegowa
Rams Marek 35 3 Kąpiele Wielkie
Podsiadło Sabina Mariola 27 4 Jeżówka
Haberka Lidia Maria 58 5 Domaniewice
Banaś Łukasz 29 6 Miechówka
Przybylik Małgorzata Zofia 29 7 Kąpiele Wielkie
Nawrot Iwona Marianna 45 8 Załęże
Ciempka Paulina Anita 23 9 Kąpiołki
Wieczorek Jolanta 48 10 Jeżówka
Pasich Alicja Teresa 44 11 Dłużec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBYWATELSKI DLA GMINY WOLBROM
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Grzanka Marcin 37 1 Strzegowa
Tabor Adam Kazimierz 37 2 Dłużec
Bieda Bożena 42 3 Zabagnie
Zawada Tadeusz 47 4 Domaniewice
Furgał Wacław Jan 46 5 Boża Wola
Świerczek Michał Augustyn 36 6 Załęże
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI OLKUSKIEJ PRZYMIERZE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Paciej Ryszard Piotr 60 1 Załęże
Barczyk Andrzej Maciej 43 2 Kąpiele Wielkie
Będkowski Krzysztof Jan 45 3 Strzegowa
Fik Dawid 22 4 Strzegowa
Imiołek Aleksander 50 5 Kąpiele Wielkie
Konieczny Sławomir 49 6 Zabagnie
Ogonek Waldemar 53 7 Dłużec
Pasich Zdzisław Wiesław 36 8 Łobzów
Rosół Anna 40 9 Jeżówka
Słomski Michał Paweł 30 10 Lgota Wielka
Wach Wiesława Emilia 60 11 Zabagnie
Wrońska Marzena Elżbieta 41 12 Domaniewice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OBYWATELSKI RUCH ODNOWY"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Malinowska Lidia 29 1 Dłużec
Chaberka Ewa Halina 41 2 Łobzów
Gajewska Genowefa 49 3 Domaniewice
Jaworski Zbigniew Antoni 50 4 Poręba Dzierżna
Krzysztoforski Robert Stanisław 32 5 Strzegowa
Sapiechowski Tomasz Sylwester 46 6 Załęże
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WOLBROM
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Franczyk Elżbieta Irena 41 1 Strzegowa
Szygulski Mariusz Paweł 34 2 Załęże
Osuch Mariola Ewa 51 3 Łobzów
Grzanka Tomasz Piotr 27 4 Strzegowa
Piwowarczyk Michał Wojciech 28 5 Kąpiołki
Szygulski Władysław Marian 63 6 Załęże
Okreg nr 3, małopolskie, Wolbrom
  • Instytucja: Rada Miejska w Wolbromiu
  • Liczba mandatów: 7
  • Liczba komitetów: 8
  • Liczba kandydatów: 80
  • Granice obwodu: Sołectwa: Budzyń, Brzozówka, Chełm, Chrząstowice, Gołaczewy, Kaliś, Lgota Wielka, Lgota Wolbromska, Podlesice II, Poręba Górna, Sulisławice, Wierzchowisko, Zasępiec, Zarzecze.
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Żurek Włodzimierz Jacek 53 1 Chrząstowice
Bocianowski Andrzej 66 2 Gołaczewy
Barczyk Zdzisław 63 3 Chrząstowice
Golda Kazimierz 60 4 Chełm
Siewierski Adam 56 5 Poręba Górna
Pobudkiewicz Robert 36 6 Zarzecze
Chojnacka Lidia Józefa 65 7 Wierzchowisko
Stachowicz Ewa 41 8 Sulisławice
Papaj Zbigniew Jan 65 9 Zasępiec
Dudek Jadwiga Maria 47 10 Podlesice II
Pepera Beata Agnieszka 19 11 Brzozówka
Kiwior Krystyna 61 12 Zarzecze
Jaźwiec Tadeusz 42 13 Lgota Wielka
Żuchowicz Piotr 55 14 Kaliś
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Polniak Andrzej Sebastian 40 1 Chełm
Galicka Bożena Teresa 48 2 Poręba Górna
Szatan Renata Anna 45 3 Zarzecze
Barczyk Andrzej 43 4 Gołaczewy
Gawron Martyna Anna 23 5 Gołaczewy
Kruszak Jolanta Małgorzata 52 6 Chrząstowice
Ogonek Joanna 25 7 Chrząstowice
Struzik Zofia 73 8 Wolbrom
Gawron Dawid Ryszard 24 9 Gołaczewy
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Bijak Marianna Janina 58 1 Gołaczewy
Haberka Barbara 52 2 Lgota Wolbromska
Sojka Anna Agnieszka 29 3 Lgota Wielka
Ciepał Beata 36 4 Sulisławice
Mentel Mieczysław Jan 52 5 Brzozówka
Bielach Zdzisław 53 6 Chełm
Sypień Adam 25 7 Gołaczewy
Słaby Marta Iwona 39 8 Sulisławice
Gąsiorowska Beata Agnieszka 33 9 Poręba Górna
Piwowarczyk Ewelina Anna 26 10 Poręba Górna
Ratuszny Krzysztof 25 11 Zarzecze
Gil Marek Piotr 41 12 Gołaczewy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2007-2013
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Pacia Kazimierz 49 1 Gołaczewy
Zawada Jerzy Edward 60 2 Zarzecze
Rams Małgorzata 37 3 Lgota Wolbromska
Januszek Weronika 44 4 Zasępiec
Hajduła Leszek Jacek 53 5 Chrząstowice
Muchajer Adam Zenon 35 6 Lgota Wolbromska
Adamek Maciej 47 7 Chełm
Sęk Olga Anna 26 8 Brzozówka
Gąsior Elżbieta Maria 26 9 Podlesice II
Kowalczyk Henryk Marian 66 10 Sulisławice
Gil Lucjan 63 11 Poręba Górna
Grzebinoga Wojciech Adam 23 12 Lgota Wielka
Papaj Paweł 26 13 Sulisławice
Żak Andrzej 48 14 Wierzchowisko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBYWATELSKI DLA GMINY WOLBROM
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Gaweł Krzysztof Jan 35 1 Wierzchowisko
Chudziński Tomasz Ryszard 49 2 Brzozówka
Mędrek Teresa Józefa 57 3 Zarzecze
Marchaj Ewelina 30 4 Chełm
Mańka Jarosław Rafał 38 5 Poręba Górna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI OLKUSKIEJ PRZYMIERZE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Pielka Jan 63 1 Zarzecze
Maciora Marcin Józef 36 2 Wierzchowisko
Bałazy Tadeusz 56 3 Gołaczewy
Barczyk Małgorzata Joanna 46 4 Gołaczewy
Dyduch Andrzej 43 5 Poręba Górna
Kocjan Krzysztof Grzegorz 28 6 Poręba Górna
Makowska Anna Agnieszka 28 7 Lgota Wielka
Nocoń Grzegorz 39 8 Gołaczewy
Sikora Marek 50 9 Wolbrom
Stempel Franciszek Augustyn 64 10 Brzozówka
Stempel Stanisław Jan 64 11 Brzozówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OBYWATELSKI RUCH ODNOWY"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Szybalski Piotr 40 1 Zasępiec
Habera Roman Stanisław 45 2 Wierzchowisko
Kuczek Grzegorz Jan 30 3 Brzozówka
Pajkiert Magdalena 22 4 Chrząstowice
Palski Stanisław 65 5 Wolbrom
Persona Irena 47 6 Zarzecze
Ratuszna Krystyna Elżbieta 52 7 Poręba Górna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WOLBROM
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Wójcik Tomasz 37 1 Zasępiec
Palusiński Adam 25 2 Sulisławice
Pacia Mirosław Sylwester 29 3 Wierzchowisko
Domagała Ewa Aleksandra 26 4 Chełm
Banyś Marcin Wojciech 32 5 Gołaczewy
Czernikiewicz Paweł Stanisław 29 6 Lgota Wolbromska
Rachwał Zbigniew 56 7 Kaliś
Sagan Andrzej Henryk 56 8 Wolbrom
Znajdź lokal wyborczy
Województwo:
Gmina:
Miejscowość/Ulica: