Na skróty
wybory samorządowe 2010
Money.pl Wybory samorządowe Listy kandydatów na wójta, burmistrza, prezydenta w pomorskie - Słupsk, szczebel: miasto na prawach powiatu


Oficjalne dane Państwowej Komisji Wyborczej

Okreg nr 1, pomorskie, Słupsk
  • Instytucja: Rada Miejska w Słupsku
  • Liczba mandatów: 7
  • Liczba komitetów: 10
  • Liczba kandydatów: 106
  • Granice obwodu: Andersa, Batalionów Chłopskich, Boya-Żeleńskiego, Bora-Komorowskiego, Braci Gierymskich, Budzyńskiego, Chełmońskiego, Daszyńskiego, Dąbrowskiej, Dmowskiego, Dunikowskiego, Fałata, Fiedlera, Frąckowskiego, Gałczyńskiego, Grabskiego, Grottgera, Herbsta, Iwaszkiewicza, Jagiellońska, Jastruna, Kadłubka, Kochanowskiego, Kossaka, Koszalińska, Kotarbińskiego, Kozłowskiego, Kruczkowskiego, Krzywoustego, Książąt Pomorskich, Kulczyńskiego, 11 Listopada, Legionów Polskich, Limanowskiego, Malczewskiego, Małcużyńskiego, Matejki, Matuszewskiego, Michałowskiego, Nałkowskiej, Narutowicza, Norwida, Paukszty, Pestkowskiego, Piłsudskiego, Powstańców Wielkopolskich, Przybosia, Reja, Romera, Roweckiego ,,Grota", Rzymowskiego, Sołdka, Staffa, Struga, Szczecińska, Trusiewicza, Tyszki, Wesołowskiego, Witosa, Wyszyńskiego, Zaborowskiej, Ziemowita, Kołobrzeska
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Maciejewska Beata Katarzyna 45 1 Słupsk
Zalas Krystian Tomasz 29 2 Słupsk
Koper-Jeleńska Katarzyna Barbara 42 3 Słupsk
Gałek Zbigniew Antoni 55 4 Słupsk
Tyniec-Kobus Teresa Monika 60 5 Słupsk
Malinowska Anna Janina 44 6 Słupsk
Sarnowska Urszula Alicja 60 7 Słupsk
Kryczka Anna Jadwiga 47 8 Słupsk
Lelakowska Jolanta Beata 50 9 Słupsk
Koniczuk Mateusz 28 10 Słupsk
Wtulich Damian Tadeusz 31 11 Słupsk
Sieńko Robert Kazimierz 24 12 Słupsk
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Chrzanowska Beata 46 1 Słupsk
Dobkowski Bogusław 69 2 Słupsk
Machaliński Romuald Tomasz 60 3 Słupsk
Rudzki Paweł 26 4 Słupsk
Ochociński Ryszard Tadeusz 59 5 Słupsk
Lisztwan Mirosław Piotr 50 6 Słupsk
Czubak Tomasz 37 7 Słupsk
Godlewska Małgorzata Krystyna 46 8 Słupsk
Niemociński Jerzy 52 9 Słupsk
Remiszewski Mieczysław Stanisław 69 10 Słupsk
Klimczuk Aleksandra Bogumiła 34 11 Słupsk
Goca Paulina Beata 19 12 Słupsk
Arszyński Bartosz Andrzej 47 13 Słupsk
Czapski Aleksander Adam 32 14 Słupsk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kujawski Robert 32 1 Słupsk
Rosiński Jerzy Tomasz 53 2 Słupsk
Nowak Janina 57 3 Słupsk
Ciesielski Wiesław Stanisław 51 4 Słupsk
Zabiegły Jacek 30 5 Słupsk
Koba Mariusz 39 6 Słupsk
Walczak Jerzy Feliks 73 7 Słupsk
Fusiara Elżbieta Teresa 60 8 Słupsk
Srokosz Elżbieta Róża 47 9 Słupsk
Wojtczak Iwona Maria 56 10 Słupsk
Żyła Robert Radosław 33 11 Słupsk
Bilau Aldona Dorota 44 12 Słupsk
Spryszyńska Stefania 64 13 Słupsk
Urbanowicz Małgorzata Anna 40 14 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MACKO
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Urbanowicz Marcin 32 1 Słupsk
Śmigielski Arkadiusz Maciej 37 2 Słupsk
Nahurny Dariusz Piotr 28 3 Słupsk
Nowocińska Iwona 36 4 Słupsk
Wojtas Anna 37 5 Słupsk
Nahurna Agnieszka 32 6 Słupsk
Targański Marcin Marek 38 7 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUPSK 700 PLUS
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Łutowicz Wacław Kazimierz 58 1 Słupsk
Drozdowicz Bogdan 61 2 Słupsk
Żurawski Adam Stanisław 54 3 Słupsk
Mołdoch Jan Wincenty 58 4 Słupsk
Rudzińska Agata Monika 35 5 Słupsk
Bagatela Wiesława 60 6 Słupsk
Weiss Magdalena Weronika 23 7 Słupsk
Sysło Jan Stanisław 56 8 Słupsk
Nowak Piotr Bronisław 25 9 Słupsk
Kopiecki Ryszard 56 10 Słupsk
Knapik Tymoteusz Dariusz 21 11 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUPSZCZANIE DLA SŁUPSKA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kołkowski Czesław Bogusław 67 1 Słupsk
Puanecka Małgorzata Barbara 41 2 Słupsk
Pilarek Stanisław Kazimierz 67 3 Słupsk
Pytlak Natalia Emilia 23 4 Słupsk
Czaja Sabina 48 5 Słupsk
Kozioł Bożena Alina 53 6 Słupsk
Kozłowska Sabina 38 7 Słupsk
Sadowski Tomasz Marek 35 8 Słupsk
Bocian Leszek Józef 57 9 Słupsk
Staszewski Piotr Mirosław 45 10 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWI INACZEJ"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kotlarski Bartosz Paweł 34 1 Słupsk
Brzóska Małgorzata Alicja 19 2 Słupsk
Lis Maciej Eligiusz 32 3 Słupsk
Dębska Luiza Helena 27 4 Słupsk
Mierzejewska Magdalena Katarzyna 30 5 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Danilecka-Wojewódzka Krystyna 57 1 Słupsk
Czyż Kazimierz 58 2 Słupsk
Wiszniewski Artur Marek 26 3 Słupsk
Głowińska Henryka Halina 67 4 Słupsk
Gach Mieczysław 57 5 Słupsk
Gurłacz Grzegorz 45 6 Słupsk
Grajczak Ryszard Andrzej 26 7 Słupsk
Holeniewska-Włodarczyk Anna 45 8 Słupsk
Klawikowski Piotr 38 9 Słupsk
Kuligowski Rafał 23 10 Słupsk
Ślosorz Alicja Ewa 44 11 Słupsk
Domagała Kamil Jędrzej 23 12 Słupsk
Grochowska Aleksandra Irena 37 13 Słupsk
Aziukiewicz Barbara Krystyna 69 14 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA KOBYLIŃSKIEGO
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Gajewski Wojciech 46 1 Słupsk
Augustyn Kamila Anna 28 2 Słupsk
Krawczykiewicz Jolanta 45 3 Słupsk
Kwiatkowski Ryszard Zygmunt 53 4 Słupsk
Dobrzyń Jan 57 5 Słupsk
Kaczmarkiewicz Bronisław 46 6 Słupsk
Kopyciński Stanisław 59 7 Słupsk
Szuran-Karpiej Andżelika Sylwia 38 8 Słupsk
Smoliński Mariusz Piotr 39 9 Słupsk
Stawiarz Bartłomiej Wojciech 32 10 Słupsk
Tomaszewski Jacek Mariusz 51 11 Słupsk
Piołunkowska Marzena Ewa 26 12 Słupsk
Kasprzyk Paweł Stanisław 62 13 Słupsk
Leśniak Grzegorz Józef 57 14 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA PRAWICY SŁUPSK
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Żmuda Trzebiatowski Bogumił Wacław 47 1 Słupsk
Pietrowicz Paweł 29 2 Słupsk
Kędzierski Marcin Jarosław 27 3 Słupsk
Machałek Roman Lucjan 52 4 Słupsk
Szwochertowska Arletta 48 5 Słupsk
Okreg nr 2, pomorskie, Słupsk
  • Instytucja: Rada Miejska w Słupsku
  • Liczba mandatów: 5
  • Liczba komitetów: 9
  • Liczba kandydatów: 76
  • Granice obwodu: Anny Gryfitki, Banacha, Batorego, Bogusława X, Chodkiewicza, Chrobrego, Czarnieckiego, Fabryczna, Grażyny, Grunwaldzka, Jana Kazimierza, Konarskiego, Królowej Jadwigi, Leszczyńskiego, Łokietka, 3 Maja, Mochnackiego, Modrzewskiego, Ostroroga, Przemysława II, Rejtana, Piotra Skargi, Sobieskiego, Towarowa, Wazów, Wiatraczna, Władysława IV, Włodkowica, Zamojskiego, Zygmunta Augusta, Żółkiewskiego. Braille'a
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Szewczyk Paweł Grzegorz 29 1 Słupsk
Mikołajczak Elżbieta 64 2 Słupsk
Komorowski Tomasz 27 3 Słupsk
Borkowska-Wierzba Dorota Jolanta 48 4 Słupsk
Kaczmarczyk Andrzej Janusz 43 5 Słupsk
Aziukiewicz Małgorzata Maja 48 6 Słupsk
Rystwej Paweł 70 7 Słupsk
Stańska Zofia Stanisława 55 8 Słupsk
Stachyra Grzegorz Stanisław 44 9 Słupsk
Romański Wiesław 55 10 Słupsk
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Lubiniecki Marcin Krzysztof 34 1 Słupsk
Bogucka-Skowrońska Anna Teresa 68 2 Słupsk
Pawluk Joanna Urszula 59 3 Słupsk
Stec Renata Bogumiła 38 4 Słupsk
Piekarec Adam Marcin 38 5 Słupsk
Zienkiewicz-Lenard Anna Henryka 66 6 Słupsk
Wójcik Łukasz 30 7 Słupsk
Sajewicz Henryk Karol 50 8 Słupsk
Dulewicz Bogumiła Helena 62 9 Słupsk
Biernacka Agnieszka Irena 45 10 Słupsk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Bobrowski Tadeusz 62 1 Słupsk
Kisielewski Witold Michał 63 2 Słupsk
Urbanowicz Lech 45 3 Słupsk
Szczepaniak Janusz Marian 59 4 Słupsk
Wilk Jan Zbigniew 41 5 Słupsk
Stankiewicz Bożena Irena 53 6 Słupsk
Pączek Tomasz 45 7 Słupsk
Leśniewski Waldemar Mieczysław 61 8 Słupsk
Barszcz Krzysztof Czesław 18 9 Słupsk
Żabiński Michał Justyn 56 10 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MACKO
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Garncarek Sebastian Remigiusz 35 1 Słupsk
Szpiter-Jaskółka Izabela 39 2 Słupsk
Szuleta Grzegorz Dariusz 42 3 Słupsk
Dąbrowski Rafał 31 4 Słupsk
Szpiter Amadeusz 18 5 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUPSK 700 PLUS
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Orkisz Leszek 64 1 Słupsk
Pioterek Jerzy Julian 71 2 Słupsk
Górska Danuta Halina 64 3 Słupsk
Stefański Zbigniew Paweł 39 4 Słupsk
Królikowska Elżbieta Bożenna 63 5 Słupsk
Marzec Danuta Małgorzata 52 6 Słupsk
Wilkowski Ryszard Henryk 52 7 Słupsk
Sikorski Andrzej Grzegorz 53 8 Słupsk
Rychły-Lipińska Anna Danuta 35 9 Słupsk
Bicimirska Wiktoria 54 10 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUPSZCZANIE DLA SŁUPSKA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Magiera Kazimiera 68 1 Słupsk
Zacharska Beata Katarzyna 37 2 Słupsk
Pieńkowski Władysław 69 3 Słupsk
Janulis Anna 28 4 Słupsk
Walczak Marta 23 5 Słupsk
Dziemidowicz Stanisław 66 6 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Brzozowska-Snoch Jolanta Bożena 54 1 Słupsk
Ulanowski Stanisław 58 2 Słupsk
Teodorowicz Krzysztof 59 3 Słupsk
Kądziela Paweł 36 4 Słupsk
Tuliszka Jarosław Eugeniusz 47 5 Słupsk
Rozenek Paweł Antoni 26 6 Słupsk
Grabarczyk Teresa Stefania 60 7 Słupsk
Kopera Tadeusz 59 8 Słupsk
Kroplewski Tomasz Aleksander 49 9 Słupsk
Grządzielska Urszula Anna 33 10 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA KOBYLIŃSKIEGO
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Blumczyński Leszek Stanisław 53 1 Słupsk
Rudnik Teodor 61 2 Słupsk
Szymański Leon Jerzy 57 3 Słupsk
Godnicz Michał 53 4 Słupsk
Kaczmarczyk Andrzej Jan 47 5 Słupsk
Kamińska Paulina Maria 31 6 Słupsk
Kulczewski Zygmunt Edward 68 7 Słupsk
Ławecka Teresa Alina 52 8 Słupsk
Rodziewicz Krzysztof 45 9 Słupsk
Sosnowski Konrad Dionizy 26 10 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA PRAWICY SŁUPSK
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Winiarski Kazimierz Wojciech 64 1 Słupsk
Juszczyk Małgorzata Barbara 56 2 Słupsk
Arent Przemysława Dorota 38 3 Słupsk
Leszkiewicz Beata Irena 25 4 Słupsk
Cypryańska Barbara 26 5 Słupsk
Okreg nr 3, pomorskie, Słupsk
  • Instytucja: Rada Miejska w Słupsku
  • Liczba mandatów: 6
  • Liczba komitetów: 10
  • Liczba kandydatów: 89
  • Granice obwodu: Bema, Plac Broniewskiego, Cecorska, Chocimska, Chopina, Cicha, Plac Dąbrowskiego, Deotymy, Długa, Dominikańska, Drewniana, Filmowa, Grodzka, Jagiełły, Jaracza, Jedności Narodowej, Kasprowicza, Kołłątaja, Konopnickiej, Kopernika, Krasińskiego, Kowalska, Legnicka, Lutosławskiego, Anny Łajming, Łukasiewicza, Małachowskiego, Mickiewicza, Miedziana, Mieszka I, Mikołajska, Moniuszki, Morcinka, Mostnika, Murarska, Niedziałkowskiego, Niemcewicza, Nowobramska, Francesco Nullo, Ogrodowa, Orkana, Paderewskiego, Piekiełko, Płowiecka, Pomorska, Polna, Poniatowskiego, Poprzeczna, Poznańska, Prosta, Prusa, Przemysłowa, Reymonta, Rybacka, Rynek Rybacki, Rzemieślnicza, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Solskiego, Starzyńskiego, Stary Rynek, Staszica, Wita Stwosza, Sygietyńskiego, Szymanowskiego, Świętopełka, Teatralna, Tuwima, Waryńskiego, Wieniawskiego, Wileńska, Wojska Polskiego, Wolności, Wrocławska, Wyspiańskiego, Zamenhofa, Zielona, Złota, Plac Zwycięstwa, Żelazna, Żeromskiego, Jana Pawła II, Braci Staniuków, Zachodnia
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kamińska-Sobczyk Małgorzata Hanna 50 1 Słupsk
Winiecki Józef 61 2 Słupsk
Lewandowska-Jursza Renata Honorata 60 3 Słupsk
Orlik Izydor 77 4 Słupsk
Kraszewska Beata Dorota 40 5 Słupsk
Bułło Janusz 42 6 Słupsk
Otwinowska Jolanta 59 7 Słupsk
Sautycz Marcin Mikołaj 32 8 Słupsk
Chomicki Robert Artur 36 9 Słupsk
Królewiecki Jerzy Tadeusz 85 10 Słupsk
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Sołowin Zdzisław 61 1 Słupsk
Sikorski Krzysztof Zdzisław 39 2 Słupsk
Lewicka Bernadetta Anna 52 3 Słupsk
Pawlak Magdalena Anna 30 4 Słupsk
Szyca Dariusz Zbigniew 43 5 Słupsk
Słowik Aldona Monika 55 6 Słupsk
Dajer Paweł Andrzej 39 7 Słupsk
Bierka Kamil Mateusz 19 8 Słupsk
Żynis Józef Zbigniew 50 9 Słupsk
Kamińska-Gabryś Anna Melania 39 10 Słupsk
Jastrzębska Maria Anna 47 11 Słupsk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Lewenstam Wojciech Kazimierz 53 1 Słupsk
Sasiuk Adam Wojciech 39 2 Słupsk
Pająk Mirosław 59 3 Słupsk
Matuszewska Lidia Maria 59 4 Słupsk
Krupej Dawid Patryk 19 5 Słupsk
Ambroziak Joanna 37 6 Słupsk
Piórkowska Urszula Krystyna 50 7 Słupsk
Trąbczyński Krzysztof Marian 54 8 Słupsk
Czerny Lech Wacław 63 9 Słupsk
Osak Andrzej Zbigniew 61 10 Słupsk
Siewierska Katarzyna 36 11 Słupsk
Czaplińska Genowefa 58 12 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MACKO
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Sawościanik Emilia Joanna 26 1 Słupsk
Dul Przemysław Piotr 28 2 Słupsk
Ossowski Waldemar Jerzy 27 3 Słupsk
Stukan Marcin Bolesław 32 4 Słupsk
Schmidtke Barbara Anna 40 5 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUPSK 700 PLUS
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Rychły Zbigniew Marian 65 1 Słupsk
Hałasiewicz Władysław 59 2 Słupsk
Borawska Marianna 72 3 Słupsk
Ciemniewski Władysław Andrzej 53 4 Słupsk
Szwarczewska Aleksandra 61 5 Słupsk
Sysło Dawid Józef 26 6 Słupsk
Piliszczuk Jerzy Antoni 79 7 Słupsk
Dyk Bogusław Kazimierz 56 8 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUPSZCZANIE DLA SŁUPSKA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Sochacki Jarosław Jacek 42 1 Słupsk
Sobczak Dorota Katarzyna 38 2 Słupsk
Mirynowska Izabela Wiesława 30 3 Słupsk
Cyrson Tomasz 35 4 Słupsk
Włodarczyk Piotr Jerzy 46 5 Słupsk
Sander Marek Jacek 41 6 Słupsk
Olewnik Karolina Matylda 22 7 Słupsk
Roguska Małgorzata Bernadeta 30 8 Słupsk
Izydorczyk Ewa 52 9 Słupsk
Kozłowski Grzegorz 48 10 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWI INACZEJ"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Więckiewicz Artur 29 1 Słupsk
Demianiuk Artur Waldemar 33 2 Słupsk
Boratyńska Agnieszka 19 3 Słupsk
Dziadosz Anna 29 4 Słupsk
Dziadosz Wojciech 35 5 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Watemborski Andrzej Mirosław 49 1 Słupsk
Bałbatun Zbigniew Stanisław 38 2 Słupsk
Lewandowski Paweł Ryszard 26 3 Słupsk
Wyrwa Urszula Anna 73 4 Słupsk
Sroka Danuta Maria 46 5 Słupsk
Hołowienko Bożena Ewa 45 6 Słupsk
Wasilewska Grażyna Florentyna 59 7 Słupsk
Tyrko Ewa Anna 43 8 Słupsk
Kołpacka Barbara Ewa 53 9 Słupsk
Jaworska Danuta 58 10 Słupsk
Laskowska Aleksandra Sylwia 49 11 Słupsk
Nosewicz Marek Wojciech 51 12 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA KOBYLIŃSKIEGO
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kobyliński Maciej Tadeusz 66 1 Słupsk
Kido Krzysztof Franciszek 57 2 Słupsk
Naumczyk Stanisław 77 3 Słupsk
Augustyn Krzysztof Władysław 52 4 Słupsk
Fieducik Bartosz Władysław 29 5 Słupsk
Pająk Jacek Przemysław 47 6 Słupsk
Przysowa Teofil Jan 59 7 Słupsk
Rogowski Szymon Kazimierz 62 8 Słupsk
Szambelan Katarzyna Joanna 28 9 Słupsk
Szeligowski Zbigniew Henryk 58 10 Słupsk
Kątnik Grażyna Elżbieta 68 11 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA PRAWICY SŁUPSK
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Eberlein Michał Stefan 28 1 Słupsk
Gołębiowski Wojciech 48 2 Słupsk
Tatarczany Władysław 61 3 Słupsk
Kazimierczak Leszek Andrzej 56 4 Słupsk
Boczkowski Krzysztof Tomasz 20 5 Słupsk
Okreg nr 4, pomorskie, Słupsk
  • Instytucja: Rada Miejska w Słupsku
  • Liczba mandatów: 5
  • Liczba komitetów: 10
  • Liczba kandydatów: 82
  • Granice obwodu: Akacjowa, Aluchny-Emelianow, Arciszewskiego, Armii Krajowej, Awstrica, Bałtycka, Bauera, Biernackiego, Bogdanowicza, Bohaterów Westerplatte, Borchardta, Borówkowa, Browicza, Brzozowa, Ks. Brzóski, Bukowa, Chłopickiego, Cienista, Cisowa, Curie-Skłodowskiej, Czaplińskiego, Czecha, Dąbrówki, Degi, Dembińskiego, Dębowa, Długosza, Drzymały, Dwernickiego, Gajowa, Garncarska, Gdańska, Gdyńska, Gellerta, Głogowa, Górna, Grucy, Grzybowa, Gwardii Ludowej, Hubalczyków, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Jordana, Kalinowa, Kasztanowa, Kaszubska, Kijowskiego, Kilińskiego, Klonowa, Kniaziewicza, Konwaliowa, Kosynierów Gdyńskich, Kościuszki, Kozietulskiego, Krajewskiego, Krofeya, Krzywa, Kusocińskiego, Kwapisza, Kwiatowa, Lelewela, Leśna, Lipowa, Lokajskiego, Lotha, Łady-Cybulskiego, Łąkowa, Madalińskiego, Malinowa, Marusarzówny, Mierosławskiego, Młyńska, Modrzejewskiego, Modrzewiowa, Myśliwska, Nad Śluzami, Na Skarpie, Na Wzgórzu, Nowowiejska, Obrońców Wybrzeża, Ojca Pio, Olchowa, Olimpijska, Orłowicza, Orłowskiego, Orzeszkowej, Owocowa, Pałubickiego, Parkowa, Partyzantów, Piastów, Henryka Pobożnego, Podchorążych, Podgórna, Pogodna, Pojdy, Portowa, Posmykiewicza, Poziomkowa, Plac Powstańców Warszawskich, Prądzyńskiego, Przechodnia, Psie Pole, Pułaskiego, Racławicka, Raszyńska, Repelowskiego, Różana, Rydygiera, Sadowa, Sądowa, Sierpinka, Sikorskiego, Słowiańska, Sojki, Sokolnickiego, Sosnowa, Sowińskiego, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Strumykowa, Styp-Rekowskich, Sułkowskiego, Szafranka, Szarych Szeregów, Szkolna, Sucharskiego, Świerkowa, Świętego Piotra, Teligi, Topolowa, Traugutta, Trzeciak, Turystyczna, Walasiewiczówny, Wandy, Wczasowa, Wędkarska, Wiejska, Wielicka, Wierzbowa, Wiśniowa, Wybickiego, Wysockiego, Wysoka, Gen. Zajączka, Zamiejska, Zamkowa, Ziei, Żurawinowa, Żwirki i Wigury, Druyffa, Hołdu Pruskiego, Rabina dr. Maxa Josepha, Krakusa, Leszczynowa, Morska
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Obecny Andrzej Stanisław 57 1 Słupsk
Kielm Michał 55 2 Słupsk
Pabis Grażyna Bogusława 59 3 Słupsk
Gawlik Tadeusz 60 4 Słupsk
Żabik Aleksandra 53 5 Słupsk
Mirocha Jerzy 66 6 Słupsk
Surowiec Ewa 62 7 Słupsk
Piaskowski Marek 57 8 Słupsk
Bownik Armand Witold 45 9 Słupsk
Hetnarowicz Ryszard Kazimierz 56 10 Słupsk
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Lange Jan 58 1 Słupsk
Maraszkiewicz Maciej 26 2 Słupsk
Cetera Karolina Ewa 32 3 Słupsk
Lewna Arkadiusz Marcin 38 4 Słupsk
Zakrzewski Bogdan Jan 55 5 Słupsk
Danielkiewicz Konrad 57 6 Słupsk
Kulis Agnieszka Dorota 40 7 Słupsk
Jaworska Anna Małgorzata 36 8 Słupsk
Koszycki Józef 58 9 Słupsk
Rożek Anna Halina 35 10 Słupsk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kruk Ryszard 57 1 Słupsk
Krasowska Teresa Maria 60 2 Słupsk
Stec Jadwiga 54 3 Słupsk
Jaworski Adam Marek 54 4 Słupsk
Zwierzyńska Zuzanna 43 5 Słupsk
Tęsny Wiesław 53 6 Słupsk
Jankowski Edward 72 7 Słupsk
Kunda Maria Teresa 54 8 Słupsk
Sasiuk Dorota Ewa 41 9 Słupsk
Dyrmo Grzegorz Czesław 36 10 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MACKO
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Macko Maciej Ryszard 33 1 Słupsk
Kwiatkowska Iwona Lidia 47 2 Słupsk
Wesnerowicz Bożena 48 3 Słupsk
Śmigielska Marzena Maria 36 4 Słupsk
Bialic Justyna Karolina 27 5 Słupsk
Domaros Anita 35 6 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUPSK 700 PLUS
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Matis Leszek Krzysztof 56 1 Słupsk
Łoś Krzysztof Paweł 29 2 Słupsk
Rabenda Konrad Paweł 28 3 Słupsk
Lesiuk Krystyna 63 4 Słupsk
Góralczyk Marek Aleksander 59 5 Słupsk
Mazur Małgorzata Paulina 19 6 Słupsk
Król Mariusz Jan 54 7 Słupsk
Kochańska Lila Józefa 50 8 Słupsk
Kazimierski Jan 63 9 Słupsk
Okopiński Stanisław 82 10 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUPSZCZANIE DLA SŁUPSKA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Bronk Zbigniew 40 1 Słupsk
Czura Marian 64 2 Słupsk
Janulis Krzysztof Jarosław 51 3 Słupsk
Roszkowski Andrzej Adam 53 4 Słupsk
Kowalik-Jabłońska Halina 56 5 Słupsk
Łach Stanisław 72 6 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWI INACZEJ"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kułakowski Piotr Kamil 32 1 Słupsk
Iżykowicz Tadeusz Mieczysław 33 2 Słupsk
Turło Małgorzata Dagmara 25 3 Słupsk
Kowalski Karol Roman 33 4 Słupsk
Paszkiewicz Anna Magdalena 38 5 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY DANILECKIEJ-WOJEWÓDZKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Knut Piotr Stanisław 48 1 Słupsk
Fijałkowski Andrzej Sławomir 39 2 Słupsk
Jaworski Łukasz Ksawery 31 3 Słupsk
Sikorski Roman Franciszek 52 4 Słupsk
Fudro Piotr 31 5 Słupsk
Panek Witold Kazimierz 48 6 Słupsk
Robiński Janusz Józef 51 7 Słupsk
Pardo Elżbieta Zofia 50 8 Słupsk
Żylewska Helena Barbara 60 9 Słupsk
Nazaruk Daniel Dariusz 22 10 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA KOBYLIŃSKIEGO
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Unijat Anita Magdalena 30 1 Słupsk
Kobyliński Marcin Kazimierz 35 2 Słupsk
Duda Dariusz Stanisław 41 3 Słupsk
Drużba Michał 31 4 Słupsk
Polak Jerzy Kazimierz 67 5 Słupsk
Sawicka Beata Barbara 38 6 Słupsk
Sosnowski Marek Czesław 55 7 Słupsk
Zdończyk Sebastian Artur 35 8 Słupsk
Czyżewski Ryszard Antoni 62 9 Słupsk
Detmer Romuald Eugeniusz 63 10 Słupsk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA PRAWICY SŁUPSK
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Opiekun Marian 61 1 Słupsk
Eberlein-Gzik Piotr Leon 49 2 Słupsk
Żukowski Jan Tadeusz 62 3 Słupsk
Lasoń Zenon Marian 66 4 Słupsk
Zelek Urszula 61 5 Słupsk
Znajdź lokal wyborczy
Województwo:
Gmina:
Miejscowość/Ulica: