Na skróty
  • TYLKO W MONEY.PL:
wybory samorządowe 2010
Money.pl Wybory samorządowe Listy kandydatów na wójta, burmistrza, prezydenta w śląskie - cieszyński, szczebel: powiat


Oficjalne dane Państwowej Komisji Wyborczej

Okreg nr 1, śląskie, cieszyński
  • Instytucja: Rada Powiatu Cieszyńskiego
  • Liczba mandatów: 6
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 53
  • Granice obwodu: Cieszyn
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Jaślar-Walicka Ewa Maria 65 1 Cieszyn
Puczek Jan 72 2 Cisownica
Niemiec Władysław 50 3 Ustroń
Maliszewska Alicja 60 4 Cieszyn
Piwko Tomasz Piotr 41 5 Cieszyn
Gabzdyl Jolanta Janina 41 6 Cieszyn
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Brachaczek Wojciech Tadeusz 50 1 Cieszyn
Sperka Marek Marian 61 2 Cieszyn
Łabaj Danuta Monika 48 3 Cieszyn
Czapik Zbigniew Zygmunt 64 4 Cieszyn
Sabath Beata Bogna 48 5 Cieszyn
Morawiec Henrietta Maria 51 6 Cieszyn
Wapienik Janusz 55 7 Cieszyn
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Broda Gabriel Marian 55 1 Cieszyn
Matysiak Zdzisław Jan 57 2 Cieszyn
Sikora Florian Jakub 46 3 Cieszyn
Suchanek Jerzy 60 4 Cieszyn
Kapicka Barbara 57 5 Ustroń
Rymorz Elżbieta Bronisława 57 6 Kończyce Małe
Rączka Joanna Bogusława 50 7 Cieszyn
Rarogiewicz Elżbieta Irena 60 8 Cieszyn
Belchowski Waldemar Kazimierz 41 9 Cieszyn
Śliwka Leszek 54 10 Cieszyn
Bujok Maria Kornelia 62 11 Cieszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kochutek Grażyna Irena 57 1 Cieszyn
Śliwka Jan 71 2 Cieszyn
Szurman Leszek 53 3 Cieszyn
Wojnar-Neugebauer Aldona Anna 40 4 Cieszyn
Kwiecińska Joanna Maria 29 5 Cieszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIESZYŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA CIS
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Holisz Alfred 67 1 Cieszyn
Kraszewski Tadeusz Michał 29 2 Cieszyn
Kuboszek Ludwik Andrzej 69 3 Cieszyn
Lincer Jadwiga Antonina 59 4 Cieszyn
Macura Ryszard Arkadiusz 41 5 Cieszyn
Mleczko Andrzej Jacenty 61 6 Cieszyn
Nawrat Barbara 50 7 Cieszyn
Pająk Krzysztof 64 8 Cieszyn
Praski Ireneusz Bronisław 55 9 Cieszyn
Prawdzik Mieczysław Leopold 60 10 Cieszyn
Ufir Piotr Marek 47 11 Cieszyn
Wałga Jerzy Zbigniew 64 12 Cieszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIESZYŃSKI RUCH SAMORZĄDOWY
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Szczurek Mieczysław Jerzy 43 1 Cieszyn
Małysz Karolina Wiktoria 28 2 Kończyce Wielkie
Kochaniewicz Tadeusz Henryk 54 3 Cieszyn
Kołder Grażyna Monika 45 4 Cieszyn
Piekut Andrzej Janusz 48 5 Pogwizdów
Szewczyk Czesława 61 6 Cieszyn
Widnic Franciszek Jan 47 7 Kaczyce
Kabiesz Bogusława Alicja 56 8 Cieszyn
Palica Ryszard Józef 55 9 Cieszyn
Werner Mirosław 51 10 Cieszyn
Nyczka Krystian Daniel 55 11 Skoczów
Koźlik Dawid Krzysztof 27 12 Cieszyn
Okreg nr 2, śląskie, cieszyński
  • Instytucja: Rada Powiatu Cieszyńskiego
  • Liczba mandatów: 3
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 29
  • Granice obwodu: Dębowiec, Goleszów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Majętny Zdzisław Karol 59 1 Dębowiec
Kłoda Franciszek 59 2 Goleszów
Banot Andrzej 45 3 Kisielów
Kojma Karol 64 4 Dębowiec
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Bodak Jarosław Bronisław 38 1 Goleszów
Siekierka Adam Stanisław 34 2 Cieszyn
Górniak Aleksandra Danuta 33 3 Goleszów
Gazurek Dariusz 40 4 Goleszów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Zorychta Jan 69 1 Dzięgielów
Ligocki Jan Franciszek 60 2 Leszna Górna
Michnik Renata Anna 48 3 Dębowiec
Sikora Jacek 38 4 Goleszów
Nowak Bogdan Józef 50 5 Kisielów
Kowalik Krystyna Mariola 42 6 Goleszów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kubicius Stanisław 63 1 Dębowiec
Plinta Karol 64 2 Kisielów
Jaszowski Tomasz Szymon 33 3 Goleszów
Pawlus-Rus Jolanta 48 4 Dębowiec
Lankocz Lidia 50 5 Goleszów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIESZYŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA CIS
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Bachul Iwona 41 1 Bażanowice
Branny Barbara Krystyna 57 2 Dębowiec
Chraniuk Piotr 47 3 Dzięgielów
Droździk Monika Anna 37 4 Goleszów
Heller Krzysztof Aleksander 30 5 Ogrodzona
Waszut Józef 72 6 Cisownica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIESZYŃSKI RUCH SAMORZĄDOWY
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Sikora Jerzy 56 1 Goleszów
Lenkiewicz Tomasz Janusz 34 2 Dzięgielów
Lacel Andrzej 54 3 Puńców
Muras Jacek Tadeusz 44 4 Skoczów
Okreg nr 3, śląskie, cieszyński
  • Instytucja: Rada Powiatu Cieszyńskiego
  • Liczba mandatów: 4
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 41
  • Granice obwodu: Hażlach, Zebrzydowice
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kożusznik Danuta Maria 36 1 Cieszyn
Wenglorz Halina Stefania 52 2 Kaczyce
Salamon Irena Maria 59 3 Pogwizdów
Herda Mieczysław 55 4 Hażlach
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Ślęk Marcin Rafał 37 1 Zebrzydowice
Sikora Sylwia 31 2 Zamarski
Knauer Tomasz Artur 25 3 Kaczyce
Mazgaj Grzegorz Andrzej 54 4 Kończyce Wielkie
Kondziołka Teresa 53 5 Zebrzydowice
Małek Renata 47 6 Kończyce Wielkie
Zagóra Grzegorz Paweł 20 7 Brzezówka
Piksa Tomasz Marcin 32 8 Zebrzydowice
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Król Janusz 41 1 Marklowice Górne
Konieczny Grzegorz Władysław 41 2 Hażlach
Biegun Czesław Jan 59 3 Zebrzydowice
Gwizdała Joanna Maria 33 4 Kończyce Małe
Jarosz Zdzisław 41 5 Rudnik
Mazur Katarzyna Ewa 34 6 Pogwizdów
Wiśniewski Marek Tomasz 35 7 Kończyce Małe
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Foltyn Sylwester Władysław 31 1 Kończyce Wielkie
Gabzdyl Grażyna Jadwiga 50 2 Puńców
Spandel Jarosław Stanisław 35 3 Kończyce Małe
Żyła-Szturc Urszula 33 4 Hażlach
Wija Janusz Józef 58 5 Kończyce Małe
Wawrzyczek Marek Zygmunt 39 6 Cieszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIESZYŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA CIS
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Brzezina Zbigniew Bernard 56 1 Zebrzydowice
Kasztura Stanisław 62 2 Cieszyn
Koczy Helena 67 3 Kończyce Wielkie
Konieczny Dorota 55 4 Pogwizdów
Kukuczka Stanisław Klemens 55 5 Kaczyce
Sitek Karol Kazimierz 46 6 Kończyce Małe
Starzyk Beata Marcelina 42 7 Cieszyn
Szkutek Zdzisław Piotr 57 8 Zamarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIESZYŃSKI RUCH SAMORZĄDOWY
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Haczek Czesława Ludwika 61 1 Zebrzydowice
Sztymon Zdzisław Stanisław 52 2 Marklowice Górne
Kroczek Krystian Mariusz 29 3 Zebrzydowice
Sanecka Barbara Ewa 55 4 Cieszyn
Piekar Józef Władysław 55 5 Kończyce Wielkie
Szuścik Katarzyna Ewa 31 6 Kaczyce
Spandel Stanisław 58 7 Kończyce Małe
Trzaskalski Piotr 38 8 Pogwizdów
Okreg nr 4, śląskie, cieszyński
  • Instytucja: Rada Powiatu Cieszyńskiego
  • Liczba mandatów: 4
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 36
  • Granice obwodu: Chybie, Strumień
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Brańczyk Piotr 55 1 Pruchna
Duda Mirosław 51 2 Pruchna
Szczypka Józef 60 3 Frelichów
Omozik Marek Karol 34 4 Zbytków
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Omorczyk Mirosław Piotr 37 1 Chybie
Mikołajczyk Tadeusz 46 2 Strumień
Garbicz Piotr Józef 22 3 Strumień
Krzempek Dawid Andrzej 25 4 Chybie
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Pietroszek Krzysztof Czesław 55 1 Chybie
Bura Andrzej Kazimierz 38 2 Chybie
Rusin Zdzisław Marian 56 3 Chybie
Soboszek Ludwik Klemens 58 4 Frelichów
Mendrek Tomasz Szymon 29 5 Zbytków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Gajdzica Karol Stanisław 65 1 Drogomyśl
Juchniewicz Ryszard 57 2 Chybie
Żydek Janusz Mirosław 41 3 Mnich
Sosna Henryk Mikołaj 56 4 Strumień
Ochodek Andrzej Władysław 54 5 Strumień
Kałuża Leszek Wojciech 46 6 Strumień
Salachna-Brzoza Lilla 44 7 Zbytków
Janusz Leszek Stanisław 60 8 Chybie
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIESZYŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA CIS
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Janota Janusz Jacek 45 1 Zbytków
Łukosz Antoni Józef 60 2 Mnich
Ogórek Ewa Zofia 51 3 Strumień
Sablik Sławomir Andrzej 39 4 Bąków
Siąkała Józef Mirosław 49 5 Frelichów
Tyrytko Danuta Maria 57 6 Pruchna
Związek Józef 63 7 Zaborze
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIESZYŃSKI RUCH SAMORZĄDOWY
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Dudkowiak Edward Franciszek 69 1 Zarzecze
Karkula Piotr 54 2 Chybie
Brańczyk Henryka 56 3 Pruchna
Staniek Mirosław Władysław 51 4 Frelichów
Jałowiczor Mirosława Józefa 61 5 Strumień
Matusiak Piotr Mieczysław 48 6 Chybie
Pietrzyk Mikołaj 59 7 Strumień
Pietrzak Małgorzata Maria 53 8 Drogomyśl
Okreg nr 5, śląskie, cieszyński
  • Instytucja: Rada Powiatu Cieszyńskiego
  • Liczba mandatów: 4
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 42
  • Granice obwodu: Skoczów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Mucek Ilona Barbara 48 1 Skoczów
Żerdka Wiktor Karol 58 2 Skoczów
Kanafek Czesław 58 3 Bładnice Dolne
Przybyła Jan Janusz 21 4 Pierściec
Kozieł Wanda 58 5 Harbutowice
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Rojek Wojciech Andrzej 32 1 Zebrzydowice
Macura Beata Maria 42 2 Skoczów
Czyż Ewa 45 3 Skoczów
Orawski Władysław 69 4 Skoczów
Szczypka Jan Sarkander 52 5 Skoczów
Grzegorzek Jarosław Jan 50 6 Skoczów
Małysz Krzysztof 49 7 Skoczów
Chrząszcz Krystyna 56 8 Skoczów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Dzierżawski Witold Marek 61 1 Ochaby Wielkie
Sitko Iwona Luiza 52 2 Skoczów
Chrapek Czesław Roman 52 3 Brenna
Zahraj Aleksander Jan 35 4 Skoczów
Czakon Maciej Marcin 32 5 Skoczów
Kohut Sylwia Józefina 36 6 Międzyświeć
Żbel Stanisław 50 7 Skoczów
Farana Marta 62 8 Skoczów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Brudny Alfred 55 1 Simoradz
Noga Bolesław 57 2 Wilamowice
Adamek Bogusław 61 3 Skoczów
Ziętek Władysław 53 4 Skoczów
Bienias Mieczysław Ryszard 24 5 Skoczów
Delong Czesław 59 6 Skoczów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIESZYŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA CIS
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Czakon Leszek 64 1 Skoczów
Grzebielec Wojciech Szymon 42 2 Skoczów
Jasionowicz Małgorzata Elżbieta 45 3 Skoczów
Krawczyk Tadeusz Gustaw 62 4 Skoczów
Krypczyk Irena Katarzyna 41 5 Chybie
Madej Marcelina Izabela 36 6 Pogórze
Rutkiewicz-Wojtacha Bożena Teresa 53 7 Skoczów
Teszler-Wróbel Mariola Sylwia 42 8 Wiślica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIESZYŃSKI RUCH SAMORZĄDOWY
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Malik Jerzy 72 1 Międzyświeć
Korzonek Urszula Stefania 67 2 Pogórze
Orawski Robert 51 3 Skoczów
Kewesz Stefania 53 4 Skoczów
Krajewska Dorota 39 5 Skoczów
Bierowski Franciszek 64 6 Ochaby Małe
Rusin Tadeusz Kazimierz 42 7 Ustroń
Okreg nr 6, śląskie, cieszyński
  • Instytucja: Rada Powiatu Cieszyńskiego
  • Liczba mandatów: 4
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 40
  • Granice obwodu: Brenna, Ustroń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Waszek Józef Adam 58 1 Ustroń
Drózd Jan Karol 48 2 Ustroń
Cieślar Jan 41 3 Ustroń
Matula Jan Karol 53 4 Górki Wielkie
Sikora Alojzy 57 5 Ustroń
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Gluza Czesław Tadeusz 54 1 Wisła
Pilch Jerzy Zdzisław 49 2 Brenna
Niedźwiecki Karol Andrzej 57 3 Górki Wielkie
Czyż-Tomiczek Bogumiła Maria 56 4 Ustroń
Gawlas Zdzisław 48 5 Górki Wielkie
Suchanek Anna 57 6 Ustroń
Olszowski Jerzy Jan 57 7 Górki Wielkie
Sztefek Jan Andrzej 60 8 Ustroń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Wasilewska Danuta Maria 59 1 Górki Małe
Suchy Bogumił Kazimierz 50 2 Ustroń
Heller Stanisław 71 3 Brenna
Kędzierski Adam Wincenty 64 4 Ustroń
Szmajduch Seweryn 26 5 Górki Wielkie
Wikarek Robert Andrzej 38 6 Ustroń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Brandys-Chwastek Katarzyna Ewa 35 1 Ustroń
Słotwiński Andrzej 53 2 Górki Małe
Brudny Karol 67 3 Ustroń
Szczypka Leszek Piotr 57 4 Wisła
Andrzejewska Anna 56 5 Ustroń
Holeksa Augustyn Franciszek 80 6 Brenna
Sztefek Paweł Marek 23 7 Ustroń
Mazur Józef Piotr 74 8 Ustroń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIESZYŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA CIS
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Gepfert Ligia Janina 53 1 Górki Wielkie
Heller Stanisław Józef 60 2 Brenna
Jankowski Michał Janusz 71 3 Ustroń
Lehrich Stanisław 59 4 Ustroń
Pietrzykowska Maria Cecylia 61 5 Ustroń
Skrond Łucja Agnieszka 39 6 Brenna
Sławomirski Radosław Paweł 26 7 Ustroń
Tschuk Tytus Bolesław 23 8 Ustroń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIESZYŃSKI RUCH SAMORZĄDOWY
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Gruszczyk Zbigniew 54 1 Ustroń
Małysz Jerzy Józef 58 2 Górki Małe
Burzyńska Katarzyna Maria 41 3 Ustroń
Szczurek Aleksandra 56 4 Ustroń
Pajestka Zbigniew 35 5 Cieszyn
Okreg nr 7, śląskie, cieszyński
  • Instytucja: Rada Powiatu Cieszyńskiego
  • Liczba mandatów: 4
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 35
  • Granice obwodu: Istebna, Wisła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Ligocki Bogdan 48 1 Koniaków
Polok Grzegorz Robert 31 2 Wisła
Szotkowska Maria Elżbieta 62 3 Istebna
Cieślik Stanisław 53 4 Wisła
Procner Czesław 51 5 Wisła
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Janota Bronisław 53 1 Wisła
Nogowczyk Jerzy 38 2 Wisła
Zarychta Ewa Dorota 33 3 Wisła
Wójcik Mirosław 50 4 Wisła
Konarzewski Dominik Łukasz 30 5 Istebna
Radwańska Elżbieta Ewa 55 6 Wisła
Jaroszyński Arkadiusz Jarosław 47 7 Istebna
Cieślar Andrzej 39 8 Wisła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Lipowski Paweł Janusz 61 1 Istebna
Juroszek Janusz 35 2 Istebna
Wałach Monika Irena 44 3 Jaworzynka
Kopiec Teresa 78 4 Wisła
Zeman Anna 26 5 Istebna
Legierski Rafał Sylwester 29 6 Istebna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Juchniewicz Paweł 34 1 Chybie
Kunysz Tadeusz 62 2 Wisła
Kuś Franciszek 59 3 Wisła
Cieślar Krzysztof 54 4 Wisła
Pierzchała Edward Jan 55 5 Wisła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIESZYŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA CIS
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kiereś Małgorzata 53 1 Istebna
Jurczyński Jan 59 2 Wisła
Kuc Jakub 32 3 Wisła
Szymańska-Kukuczka Mariola 49 4 Wisła
Michałek Władysław 50 5 Jaworzynka
Majorek Tomasz Krzysztof 34 6 Istebna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIESZYŃSKI RUCH SAMORZĄDOWY
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Branc Paweł 70 1 Wisła
Szczypka Danuta 57 2 Wisła
Szklorz Paulina Janina 27 3 Wisła
Szozda Witold 62 4 Wisła
Śliwka Kazimierz Jerzy 42 5 Koniaków
Znajdź lokal wyborczy
Województwo:
Gmina:
Miejscowość/Ulica: