Na skróty
wybory samorządowe 2010
Money.pl Wybory samorządowe Listy kandydatów na wójta, burmistrza, prezydenta w śląskie - pszczyński, szczebel: powiat


Oficjalne dane Państwowej Komisji Wyborczej

Okreg nr 1, śląskie, pszczyński
  • Instytucja: Rada Powiatu Pszczyńskiego
  • Liczba mandatów: 5
  • Liczba komitetów: 4
  • Liczba kandydatów: 37
  • Granice obwodu: gminy: Goczałkowice Zdrój, Kobiór, Suszec
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Beberok Irena Bogusława 54 1 Goczałkowice-Zdrój
Świerkot Grzegorz Antoni 45 2 Kryry
Jurzykowski Romuald Leszek 64 3 Kobiór
Wawrzyczek Jolanta 42 4 Goczałkowice-Zdrój
Bąk Roman Stanisław 59 5 Radostowice
Piątek Zbigniew Józef 59 6 Kobiór
Faruga Andrzej Wojciech 51 7 Suszec
Hess Ryszard Lucjan 38 8 Goczałkowice-Zdrój
Czermak Adam Jerzy 38 9 Kobielice
Sawicki Przemysław Andrzej 44 10 Kobiór
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Sodzawiczny Jerzy Rudolf 66 1 Goczałkowice-Zdrój
Gembalczyk Bronisław 51 2 Kobiór
Sekta Stefan Franciszek 63 3 Kobielice
Pabin Józef Andrzej 52 4 Goczałkowice-Zdrój
Zioła Karol Eligiusz 70 5 Kobielice
Strączek Wojciech Michał 40 6 Kobiór
Urbanek Wiesław Grzegorz 33 7 Radostowice
Mastrowski Bogusław Jan 48 8 Goczałkowice-Zdrój
Biolik Jacek Henryk 32 9 Kryry
Wuzik Alojzy Józef 68 10 Mizerów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PSZCZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Pastuszka Jacek 47 1 Kryry
Ożarowska Maria 54 2 Goczałkowice-Zdrój
Godziek Stanisław 60 3 Rudziczka
Goliasz Roman Marian 53 4 Mizerów
Świerkot Czesław Walenty 57 5 Kobiór
Spyra Krzysztof Augustyn 32 6 Suszec
Czernek Edward 71 7 Goczałkowice-Zdrój
KOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kolarczyk Henryk Jan 68 1 Rudziczka
Wróbel Franciszek Wojciech 53 2 Kryry
Szendera Waldemar Michał 47 3 Suszec
Rozmus Józef Jerzy 64 4 Mizerów
Paszek Tadeusz Andrzej 56 5 Suszec
Szczotka Tadeusz Józef 51 6 Radostowice
Bojdoł Urszula Maria 48 7 Kobiór
Tetla Piotr Rafał 63 8 Kobiór
Jacek Piotr Stefan 67 9 Goczałkowice-Zdrój
Bierwiaczonek Mirosława Ewa 48 10 Goczałkowice-Zdrój
Okreg nr 2, śląskie, pszczyński
  • Instytucja: Rada Powiatu Pszczyńskiego
  • Liczba mandatów: 3
  • Liczba komitetów: 3
  • Liczba kandydatów: 18
  • Granice obwodu: gmina Miedźna
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Bandoła Barbara Elżbieta 46 1 Wola
Stańczyk Andrzej 49 2 Wola
Komandera Maciej Ryszard 38 3 Miedźna
Kula Grzegorz Antoni 45 4 Wola
Ligęza Kazimierz Franciszek 52 5 Góra
Gwóźdź Anna Zofia 59 6 Gilowice
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Łoboda Eugeniusz 49 1 Wola
Śmieja Bronisław Marek 50 2 Miedźna
Wojtala Adam Marek 34 3 Grzawa
Czerwińska-Kwiatek Aleksandra Iwona 33 4 Góra
Syc Zbigniew Jerzy 41 5 Góra
Ulczok Janusz Józef 42 6 Góra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PSZCZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Wojciech Alojzy Władysław 57 1 Grzawa
Czysz Józef 53 2 Miedźna
Waliczek Bogusława Teresa 53 3 Góra
Pławecki Janusz Krzysztof 46 4 Frydek
Repeta Paweł Jacek 32 5 Wola
Mączewski Michał Grzegorz 50 6 Gilowice
Okreg nr 3, śląskie, pszczyński
  • Instytucja: Rada Powiatu Pszczyńskiego
  • Liczba mandatów: 6
  • Liczba komitetów: 4
  • Liczba kandydatów: 47
  • Granice obwodu: gmina Pszczyna, 1 - osiedla: Daszyńskiego, Kępa, Kolonia jasna, Piastów, Piłsudskiego, Podstarzyniec, Polne Domy, Powstańców Śląskich, Siedlice, Stara Wieś, Stare Miasto, Śródmieście
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Sadza Paweł Ryszard 30 1 Pszczyna
Cieszewski Damian Marek 44 2 Pszczyna
Wiktorczyk Witold Karol 49 3 Pszczyna
Kalafarska Jolanta Maria 55 4 Pszczyna
Szwarc Marian Józef 60 5 Pszczyna
Motyka Henryk 51 6 Pszczyna
Brzęczek Joanna 33 7 Pszczyna
Kamiński Sebastian Aleksander 39 8 Pszczyna
Prządka Janusz Piotr 56 9 Pszczyna
Klaja-Krawczyk Magdalena Maria 30 10 Pszczyna
Dyrda Ryszard Roman 51 11 Jankowice
Łebecki Zbigniew Dariusz 42 12 Pszczyna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Bałuch Tadeusz Grzegorz 38 1 Pszczyna
Boba Bogumiła Maria 65 2 Pszczyna
Dziedzic Helena Aniela 62 3 Pszczyna
Jurczak Maria Jadwiga 50 4 Pszczyna
Friebe Dominika Agnieszka 19 5 Pszczyna
Zjawiony Teresa Urszula 63 6 Pszczyna
Olejarczyk Sławomir Mateusz 21 7 Pszczyna
Ryguła Zenon Adam 32 8 Pszczyna
Kawka Lesław Marek 50 9 Goczałkowice-Zdrój
Worona Paweł Andrzej 27 10 Pszczyna
Bielecki Michał Grzegorz 33 11 Pszczyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PSZCZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Tetla Józef Tomasz 69 1 Ćwiklice
Szostak Maria Danuta 54 2 Pszczyna
Kuś-Wiktorko Anna Małgorzata 45 3 Pszczyna
Zbijowska Barbara Teresa 44 4 Pszczyna
Komraus Zbigniew Florian 64 5 Pszczyna
Piasek Bogusław Andrzej 46 6 Pszczyna
Ananicz Izabella 49 7 Pszczyna
Harazin Tadeusz Eryk 73 8 Pszczyna
Głowacka-Bieszczad Karina Adriana 37 9 Pszczyna
Hławiczka Mieczysław Jan 71 10 Pszczyna
Steinert Artur Gustaw 68 11 Pszczyna
Gładki Józef Antoni 56 12 Pszczyna
KOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Wróblewska-Kubala Ewa Irena 56 1 Pszczyna
Noskowski Zbigniew Henryk 58 2 Pszczyna
Grządziel Irena Alicja 46 3 Pszczyna
Fuchs Dariusz Marek 35 4 Pszczyna
Krzyżowski Henryk Teodor 73 5 Pszczyna
Klemens Krystyna Maria 56 6 Pszczyna
Szczepańczyk Leszek Bronisław 51 7 Pszczyna
Czylok Zbigniew Franciszek 70 8 Pszczyna
Libek Andrzej Franciszek 54 9 Pszczyna
Kościelny Jerzy Antoni 72 10 Pszczyna
Hurny Józef Stanisław 82 11 Pszczyna
Adamus Maria Zdzisława 51 12 Goczałkowice-Zdrój
Okreg nr 4, śląskie, pszczyński
  • Instytucja: Rada Powiatu Pszczyńskiego
  • Liczba mandatów: 5
  • Liczba komitetów: 4
  • Liczba kandydatów: 37
  • Granice obwodu: gmina Pszczyna, 2 - sołectwa: Brzeźce, Czarków, Ćwiklice, Jankowice, Łąka, Piasek, Poręba, Rudołtowice, Studzienice, Studzionka, Wisła Mała, Wisła Wielka
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Wanot Grzegorz Marian 37 1 Piasek
Jeleń Zygmunt Szczepan 56 2 Jankowice
Orlik Janusz Piotr 49 3 Wisła Mała
Bartecki Jacek Stanisław 36 4 Łąka
Makara Aleksander 51 5 Ćwiklice
Chrobok Władysław Rafał 48 6 Wisła Wielka
Skrzyńska Jolanta Maria 51 7 Pszczyna
Indeka Jacek Marian 42 8 Studzionka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Malcher Aleksander Franciszek 47 1 Piasek
Moń Czesław Karol 45 2 Jankowice
Trefon Marek Jan 37 3 Rudołtowice
Grygier Zdzisław Michał 43 4 Ćwiklice
Januszewski Waldemar 48 5 Poręba
Krupa Andrzej Stanisław 49 6 Studzionka
Firganek Danuta Aleksandra 23 7 Brzeźce
Grzywińska Bożena Maria 38 8 Wisła Wielka
Wybrańczyk Adam Paweł 31 9 Studzienice
Szweda Wojciech Antoni 28 10 Goczałkowice-Zdrój
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PSZCZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Skrobol Dariusz 37 1 Pszczyna
Drąszkowski Tomasz Maciej 40 2 Ćwiklice
Harazin Ryszard Józef 61 3 Brzeźce
Caputa Krzysztof 49 4 Rudotowice
Wieczorek Piotr Paweł 53 5 Piasek
Mikołajec Franciszek Jerzy 56 6 Wisła Mała
Tendera Dawid Marcin 31 7 Jankowice
Goraus Marek Stanisław 31 8 Poręba
Białas Jerzy Franciszek 58 9 Studzionka
Standura Marcin Michał 32 10 Łąka
KOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Mazurczyk Stanisław Tadeusz 55 1 Piasek
Kędzior Jarosław Marian 28 2 Jankowice
Goraus Bernard Paweł 62 3 Łąka
Brachaczek Ilona 36 4 Wisła Mała
Lipus Waldemar Janusz 36 5 Studzionka
Szuster Józef Franciszek 63 6 Wisła Wielka
Kanik Marek Aleksander 60 7 Goczałkowice-Zdrój
Kubis Łukasz Marcin 35 8 Piasek
Pająk Krzysztof Władysław 60 9 Pszczyna
Okreg nr 5, śląskie, pszczyński
  • Instytucja: Rada Powiatu Pszczyńskiego
  • Liczba mandatów: 4
  • Liczba komitetów: 4
  • Liczba kandydatów: 29
  • Granice obwodu: gmina Pawłowice
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Pająk Eugeniusz Jan 55 1 Pawłowice
Tucka-Marek Agata Katarzyna 37 2 Pielgrzymowice
Bańczyk Roman Tadeusz 49 3 Pawłowice
Krzempek Józef Eugeniusz 48 4 Jarząbkowice
Sitek Przemysław Marek 27 5 Pielgrzymowice
Czajkowski Benedykt 56 6 Pawłowice
Herman Damian Florian 38 7 Warszowice
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Nogły Grzegorz Gabriel 51 1 Pawłowice
Frysz Danuta Janina 46 2 Pielgrzymowice
Wańczura Bronisław Franciszek 60 3 Pawłowice
Mołdrzyk Sebastian Paweł 26 4 Pawłowice
Przekwas Maciej 51 5 Pawłowice
Kościelny Janusz 38 6 Pniówek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PSZCZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Pisarek Tadeusz 55 1 Pawłowice
Goik Zdzisław Józef 37 2 Pniówek
Fusik Małgorzata 53 3 Golasowice
Gawlas Władysław 61 4 Pawłowice
Baron Iwona 47 5 Pielgrzymowice
Mokwa Jan Krzysztof 26 6 Pawłowice
Cieśla Edward Piotr 58 7 Jarząbkowice
Owczarek Mariusz Łukasz 33 8 Krzyżowice
KOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Szner Janusz Franciszek 47 1 Pawłowice
Królik Mariusz 29 2 Pawłowice
Brachaczek Olga Maria 28 3 Jarząbkowice
Krosny Jan 54 4 Jarząbkowice
Wołoszyn Janusz 50 5 Pawłowice
Niebisz Andrzej Jerzy 47 6 Pawłowice
Milanowski Jan 46 7 Pawłowice
Zielonka Roman 53 8 Pawłowice
Znajdź lokal wyborczy
Województwo:
Gmina:
Miejscowość/Ulica: