Na skróty
  • WAŻNE:
wybory samorządowe 2010
Money.pl Wybory samorządowe Listy kandydatów na wójta, burmistrza, prezydenta w śląskie - Racibórz, szczebel: gmina pow. 20 tyś.


Oficjalne dane Państwowej Komisji Wyborczej

Okreg nr 1, śląskie, Racibórz
  • Instytucja: Rada Miasta Racibórz
  • Liczba mandatów: 7
  • Liczba komitetów: 7
  • Liczba kandydatów: 83
  • Granice obwodu: Asnyka, Arki Bożka, Agnieszki, Armii Krajowej, Boczna, Babicka, Bolesława Chrobrego, Bankowa, Basztowa, Browarna, Bosacka, Bielska, Brzozowa, Chopina, Czekoladowa, Cegielniana, Cecylii, Ciechowicka, Cygarowa, Drewniana, Długa, Elżbiety, Fredry, Fojcika, Gimnazjalna, Górnośląska, Gałczyńskiego, Gliwicka, Grabowa, Grobla, Gamowska, Gdyńska, Głubczycka, Goduli, Grzonki, Hetmańska, Huzarska, Jordana, Jana, Kwiatowa, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Klonowa, Kombatantów, Komunalna, Kosynierów, Klasztorna, Kowalska, Kozielska, Kościelna, Kopernika, Książęca, Kapuścika, Korfantego, Katarzyny, Karola, Królewska, Letnia, Lecznicza, Ligonia, , ks. Londzina, Lotnicza, Miodowa, Mickiewicza, Młyńska, Mariańska od nr 1 - 47 i od nr 2 - 78, Mikołaja, Maćkowskiego, Malczewskiego, Morcinka, Morawska, Norwida, Nowa, Nowomiejska, Nowary, Nad Koleją, Opolska, Owocowa, Odrodzenia, Odrzańska, Olimpijczyka, Ordona, Orzeszkowej, Ostrógska, Porzeczkowa, Podmiejska, Pionierów, Plebiscytowa, Powstańców Śląskich, Plac Wolności, Piwna, Plac Długosza, Plac Dominikański, Plac Drzewny, Plac Dworcowy, Plac Nałkowskiej, Plac Ofki Pistówny, Plac Targowy, Plac Mostowy, Pocztowa, Podwale, Piotrowska, Przejazdowa, Plac Okrzei, Ratajskiego, Reymonta, Rzeźnicza, Rybna, Rynek, Rolna, Rzeczna, dra Rogera, Rodziewiczówny, Rudzka, Rudnicka, Różana, Rymera, Rzemieślnicza, Sempołowskiej, Słoneczny Stok, Staffa, Solna, Stefana Batorego, Szewska, , Spółdzielcza, Starowiejska od nr 1 - 67 i od nr 2 - 44, Segeta, Siwonia, Śląska, Środkowa, Toruńska, Tow. Gimnastycznego ,,Sokół", Warzywna, Wybrzeżna, Wita Stwosza, Władysława Łokietka, Wojska Polskiego, Węglowa, Wodna, Wyglendy, Zborowa, Zająca, Zamkowa, Żurawia,
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Berka Bogusław Stanisław 58 1 Racibórz
Kowol Józef Bronisław 49 2 Racibórz
Kokora Dariusz Jarosław 37 3 Racibórz
Zielonka Małgorzata Magdalena 23 4 Racibórz
Jacków Jacek Robert 41 5 Racibórz
Piecuch Justyna Iwona 21 6 Racibórz
Śliwiński Łukasz Michał 23 7 Racibórz
Świdzińska Irena Aneta 36 8 Racibórz
Grabiec Michał 51 9 Racibórz
Kucia Larysa Leokadia 60 10 Racibórz
Łukoszek Przemysław 24 11 Racibórz
Gasilewski Marian 60 12 Racibórz
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Myśliwy Krzysztof 44 1 Racibórz
Halfar Barbara 34 2 Racibórz
Potaczek Stanisława 63 3 Racibórz
Krużołek Piotr Mirosław 43 4 Racibórz
Durlej Mariusz Krystian 29 5 Racibórz
Dobrzycki Tomasz Jan 35 6 Racibórz
Białuska Irena Joanna 56 7 Racibórz
Suprowicz Mariusz Grzegorz 46 8 Racibórz
Tessmer Marek Jerzy 34 9 Racibórz
Pazurek Adam Krystian 37 10 Racibórz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDÓW
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Klima Piotr Paweł 56 1 Racibórz
Knop Henryk Piotr 65 2 Racibórz
Mikiewicz Tadeusz 66 3 Racibórz
Zacharko Jolanta Urszula 49 4 Racibórz
Duka Piotr Jan 51 5 Racibórz
Mika Barbara Jolanta 62 6 Racibórz
Wolanin Alicja Magdalena 43 7 Racibórz
Kałdoński Edward 64 8 Racibórz
Bugała Tadeusz 77 9 Racibórz
Palczewski Roman Stefan 52 10 Racibórz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA LENKA RAZEM DLA RACIBORZA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Burdzik Lidia Hildegarda 72 1 Racibórz
Charuk Andrzej Janusz 45 2 Racibórz
Ciszek Zbigniew Jan 69 3 Racibórz
Fica Marcin Sebastian 48 4 Racibórz
Hildebrand Henryk Czesław 38 5 Racibórz
Kaleta Mariusz 43 6 Racibórz
Kreis - Muzia Halina Anna 39 7 Racibórz
Nowacka Ludmiła Elżbieta 50 8 Racibórz
Szafirski Andrzej Jacek 52 9 Racibórz
Tomaszewski Sławomir Jan 59 10 Racibórz
Wolny Ryszard Marcin 41 11 Racibórz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI RACIBORZAN
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Bagiński Janusz Jerzy 59 1 Racibórz popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
Dziedzic Sylwester Andrzej 50 2 Racibórz
Frączek Maria Danuta 53 3 Racibórz
Kusy Tomasz Bogumił 35 4 Racibórz popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
Lenart Denis 21 5 Racibórz popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
Niewiadomski Marian Jan 59 6 Racibórz
Paszowski Bolesław 61 7 Racibórz
Piksa-Majnusz Karina Teresa 43 8 Racibórz
Smudziński Piotr Andrzej 55 9 Racibórz
Swierczyna Wanda Maria 60 10 Racibórz
Wiśniewski Dariusz Jan 40 11 Racibórz
Woch Łukasz Michał 27 12 Racibórz popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
Woźny Edmund Stanisław 66 13 Racibórz
KOMITET WYBORCZY RACIBORSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE NASZE MIASTO
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Dominiak Piotr Krzysztof 26 1 Racibórz
Nowak Maciej Andrzej 35 2 Racibórz
Majchrzak Adam Eugeniusz 34 3 Racibórz
Wilk Grzegorz Karol 28 4 Racibórz
Behra Tomasz Bronisław 27 5 Racibórz
Białas Katarzyna Maria 26 6 Racibórz
Bugiel Marzena 41 7 Racibórz
Dulian Weronika Elżbieta 24 8 Racibórz
German Barbara Katarzyna 20 9 Racibórz
Kucznierz Jan Józef 25 10 Racibórz
Latoń Tomasz Adam 36 11 Racibórz
Sosnowski Andrzej Ludwik 58 12 Racibórz
Wieczorek Zbigniew Franciszek 42 13 Racibórz
Zawadzki Krzysztof Stanisław 45 14 Racibórz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY RACIBÓRZ 2000
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Arendt Dariusz Waldemar 46 1 Racibórz
Bednarz Stanisław Mikołaj 57 2 Racibórz
Cisowski Marek 42 3 Racibórz
Doleżych Dariusz Krystian 41 4 Racibórz
Gnot Ryszard 64 5 Racibórz
Kozdęba Katarzyna Anna 33 6 Racibórz
Krzywolak Maria Teresa 45 7 Racibórz
Mandrysz Franciszek Stanisław 47 8 Racibórz
Orliński Jerzy Waldemar 63 9 Racibórz
Pielka Mirosław Henryk 54 10 Racibórz
Raczek Piotr Józef 57 11 Racibórz
Szebel Agata Katarzyna 31 12 Racibórz
Wojnar Tadeusz Antoni 56 13 Racibórz
Okreg nr 2, śląskie, Racibórz
  • Instytucja: Rada Miasta Racibórz
  • Liczba mandatów: 8
  • Liczba komitetów: 7
  • Liczba kandydatów: 88
  • Granice obwodu: Akacjowa, Adamczyka, Bitwy Olzańskiej, Brzeska, Barbary, Bogumińska, Bojanowska, Broniewskiego, Bukowa, gen.Bema, Bydgoska, Badury, Czynu Społecznego, Czogały, Cieszyńska, Ciemięgi, Chudoby, Dębiczna, Dąbrowszczaków, Dobra, Działdowska, Eichendorffa, Emilii Plater, Fiołkowa, Floriana, Filmowa, Fabryczna, abpa Gawliny, Gajowa, Gliniana, Grunwaldzka, Głowackiego, Gnieźnieńska, Graniczna, Handlowa, Hulczyńska, Henryka Pobożnego, Jagielnia, Jagodowa, Jakuba Mandrysza, Jasna, Jaśminowa, Jana III Sobieskiego, Jeziorowa, Kobylska, Kruczkowskiego, Kręta, Krótka, Kopca, Korczaka, Kochanowskiego, Kosmonautów, Księżycowa, Kościuszki, Kolejowa, Konopnickiej, Kilińskiego, Kanałowa, Księcia Przemysława, Lekarska, Lwowska, Lipowa, Ludwika, Lasoty, Leśna, Leszka Raciborskiego, Lunonautów, Łużycka, Malinowa, , kpt. Myśliwca, Moniuszki, Myśliwska, Makuszyńskiego, 1Maja, Miechowska, Marty, Matejki, Markowicka, Mikołowska, Mieszka I Raciborskiego, Nad Potokiem, Nieboczowska, Olszynkowa, Opawska, Odpoczynkowa, Ogrodowa, Piastowska, Pogrzebieńska, Pogwizdowska, Pod Lasem, Pod Lipami, Pod Widokiem, Poziomkowa, Pawła, Plac Zakopiański, Parkowa, Polna, Pomnikowa, Promenada, Prusa, Plac Władysława Jagiełły, Plac Konstytucji 3 Maja, Poznańska, Piaskowa, Poprzeczna, Rybnicka, Radosna, dra Rostka, Sadowa, Sosienkowa, Stawowa, Strażacka, Studzienna, Szymanowskiego, ks.Skargi, Spokojna, Sosnowiecka, Szczęśliwa, Skłodowskiej - Curie, Społeczna, Stalowa, Stanisława Drzymały, Sienkiewicza, Sejmowa, ks. Staszica, Stefana Drzewieckiego, Smołki, Sudecka, Szkolna, Srebrna, Świerkowa, Śliska, Torowa, Tulipanowa, Topolowa, Tunelowa, Tarnowska, Tomali, Urbana, Wąska, Wiatrakowa, Widokowa, Wiśniowa, Wileńska, Wygonowa, Wysoka, Wawrzyńca, Wiosenna, Wschodnia, Wojnowicka, Waryńskiego, Warszawska, Wczasowa, Willowa, Wandy, Zakładowa, Złota, Zielona, Zaciszna, Za Dębiczem, Źródlana, Żeromskiego, Żwirki i Wigury, ,
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Szypowski Mirosław 62 1 Racibórz
Kwiecień Halina Gabriela 59 2 Racibórz
Kuska Maciej Tadeusz 58 3 Racibórz
Kowal Bernard Robert 41 4 Racibórz
Kachel Anna Ewa 28 5 Racibórz
Suchorab Stanisław 69 6 Racibórz
Ciołek Zbigniew Józef 53 7 Racibórz
Wańdoch Piotr Krzysztof 26 8 Racibórz
Socha Grzegorz Eugeniusz 32 9 Racibórz
Ekiert Tadeusz Edward 63 10 Racibórz
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Tesarski Przemysław Zdzisław 31 1 Racibórz
Wiecha Jan 57 2 Racibórz
Neuwald-Piecha Agnieszka Maria 31 3 Racibórz
Rudzki Wiesław Maciej 52 4 Racibórz
Zapłata Dariusz Jan 33 5 Racibórz
Drzeniek Dariusz Kazimierz 39 6 Racibórz
Szymańska Gabriela Anna 25 7 Racibórz
Szczecina Tomasz Marcin 41 8 Racibórz
Solich Dawid Łukasz 27 9 Racibórz
Urbanek Marcin Łukasz 30 10 Racibórz
Nakraszewicz Józef 53 11 Racibórz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDÓW
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Cichy Czesław Grzegorz 38 1 Racibórz
Kostowski Jerzy Stefan 50 2 Racibórz
Kucza Dariusz Marek 43 3 Racibórz
Marcal Monika Magdalena 31 4 Racibórz
Melnarowicz Stanisław 55 5 Racibórz
Oleszek Józef 76 6 Racibórz
Klimaszka Konrad Henryk 72 7 Racibórz
Kostka Franciszek Teodor 60 8 Racibórz
Fiołka Alojzy 63 9 Racibórz
Domin Danuta Maria 61 10 Racibórz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA LENKA RAZEM DLA RACIBORZA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Konieczny Arkadiusz Bogusław 42 1 Racibórz
Madera Piotr Karol 47 2 Racibórz
Morka Piotr 51 3 Racibórz
Ołenczyn Krzysztof Stanisław 37 4 Racibórz
Ostrowicz Witold Cezary 42 5 Racibórz
Płaczek Jan Stefan 49 6 Racibórz
Rycka Paweł Sebastian 35 7 Racibórz
Siatkowska Renata 38 8 Racibórz
Soroka Magdalena Maria 45 9 Racibórz
Sput Barbara Anna 45 10 Racibórz
Szczygielski Wiesław Szczepan 47 11 Racibórz
Świerczek Waldemar Wendelin 42 12 Racibórz
Wyglenda Eugeniusz Henryk 52 13 Racibórz
Wysoczańska-Skroban Beata Franciszka 45 14 Racibórz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI RACIBORZAN
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Bagińska-Jóźwiak Jolanta 54 1 Racibórz
Biskup Elżbieta 45 2 Racibórz
Frączek Magdalena Maria 21 3 Racibórz
Gocyła Michał Władysław 25 4 Racibórz
Heflinger Mieczysław Jan 48 5 Racibórz
Klinik Jan Franciszek 58 6 Racibórz
Kuźma Alicja Maria 64 7 Racibórz
Lenart Małgorzata 43 8 Racibórz popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
Mularczyk Leszek 52 9 Racibórz popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
Strzelec Krzysztof 27 10 Racibórz
Wałach Roman Konstanty 42 11 Racibórz
KOMITET WYBORCZY RACIBORSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE NASZE MIASTO
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Wacławczyk Dawid 30 1 Racibórz
Strzelczyk Magdalena Barbara 33 2 Racibórz
Ćwik Piotr Andrzej 48 3 Racibórz
Marchwiak Mariusz Andrzej 39 4 Racibórz
Dębina Jerzy 53 5 Racibórz
Janus Marcin Krzysztof 31 6 Racibórz
Jegerska-Michalska Anna Jadwiga 30 7 Racibórz
Klimek Dorota 44 8 Racibórz
Kuryłowicz Tomasz Piotr 27 9 Racibórz
Mielczarek Łukasz Stefan 26 10 Racibórz
Regent Stefan 53 11 Racibórz
Skalik Tomasz Przemysław 26 12 Racibórz
Szyksznian Dariusz Kamil 25 13 Racibórz
Szyndler Justyna Ewa 37 14 Racibórz
Śliwicki Andrzej Ignacy 48 15 Racibórz
Węgrzyk Janina Maria 31 16 Racibórz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY RACIBÓRZ 2000
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Borowik Stanisław 53 1 Racibórz
Franica Erhard Jerzy 29 2 Racibórz
Gawliczek Marian Romuald 57 3 Racibórz
Groeger Agnieszka Jadwiga 26 4 Racibórz
Jamicki Jerzy Józef 65 5 Racibórz
Kasprzycki Adam 53 6 Racibórz
Krupa-Gawron Aldona 42 7 Racibórz
Muszyński Chrystian Paweł 63 8 Racibórz
Nowak Janusz Augustyn 33 9 Racibórz
Orliński Tomasz Marek 29 10 Racibórz
Osadców Jadwiga Krystyna 53 11 Racibórz
Paliga Janusz Michał 52 12 Racibórz
Sekuła Zbigniew 54 13 Racibórz
Soika Elżbieta 46 14 Racibórz
Sokołowski Jerzy Zbigniew 55 15 Racibórz
Witek Jerzy 53 16 Racibórz
Okreg nr 3, śląskie, Racibórz
  • Instytucja: Rada Miasta Racibórz
  • Liczba mandatów: 8
  • Liczba komitetów: 7
  • Liczba kandydatów: 95
  • Granice obwodu: Aleja Ojca Leppicha, Anny, Antoniego Pośpiecha , Bułgarska, Bończyka, Czeska, Chełmońskiego, Chodkiewicza , Cmentarna, Czarnieckiego, Chłopska, Chorzowska, Częstochowska, Dolna, Dworska, gen. Dąbrowskiego, Francuska, Folwarczna, , ks. Gadego, Gdańska, Górna, Gruntowa, Gwiaździsta, Jana Pawła II, Kolonialna, Kołłątaja, Katowicka, Kardynała Wyszyńskiego, Kossaka, Kamienna, Kasprowicza, Leśmiana, Litewska, Lompy, Łąkowa, Mała, Mariańska od nr 49 - 99 i od nr 80 - 122, Mariańska od nr 101-105 i od nr 126 - 168, Miarki, Mysłowicka, Nowy Zamek, Osiedleńcza, Ocicka, Pszczyńska, Plac Bohaterów Westerplatte, Pracy, Pastora Michejdy, Różyckiego, Słowacka, Szczecińska, Słoneczna, Słowackiego, Starowiejska od nr 46 - 152 i od nr 69 - 163, Stalmacha, Tuwima, Wałbrzyska, Wesoła, Wiejska, Węgierska, Włoska, Wrocławska, Wierzyńskiego, Winna, Wyspiańskiego, Zakopiańska, Zbożowa, Zamoyskiego, Żółkiewskiego, Żorska, Żwirowa , ,
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Zielonka Magdalena Beata 25 1 Racibórz
Kuśnierz Andrzej Józef 42 2 Racibórz
Łukoszek Dariusz 31 3 Racibórz
Duraj Mariusz Krzysztof 28 4 Racibórz
Szymański Marian 69 5 Racibórz
Dziuba Joanna Sylwia 35 6 Racibórz
Malczewska Marzena Ewa 52 7 Racibórz
Śliwiński Zdzisław Julian 60 8 Racibórz
Klejnowska Ewa 48 9 Racibórz
Kwiatkowski Jerzy Cezary 49 10 Racibórz
Bogdon Sylwia Joanna 44 11 Racibórz
Leszczyńska Zuzanna Agnieszka 26 12 Racibórz
Marcinkowski Mariusz Eugeniusz 35 13 Racibórz
Samel Krystyna Barbara 51 14 Racibórz
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Lenk Mirosław 52 1 Racibórz
Jarosz Artur Mirosław 45 2 Racibórz
Dziedzioch Krzysztof 29 3 Racibórz
Ronin Dariusz Marcin 36 4 Racibórz
Wieder Piotr Józef 49 5 Racibórz
Mainusz Henryk Hubert 55 6 Racibórz
Napieralski Robert Henryk 29 7 Racibórz
Paszenda Daniel Szczepan 26 8 Racibórz
Grabiniok Wojciech Józef 27 9 Racibórz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDÓW
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Niewiadomski Bronisław 59 1 Racibórz
Horczyk-Kuraś Wanda Ewa 58 2 Racibórz
Pawlik Marek Waldemar 39 3 Racibórz
Pękala Tadeusz 52 4 Racibórz
Glenc Paweł Szymon 27 5 Racibórz
Samojedny Marian Jakub 69 6 Racibórz
Konopnicki Ryszard 52 7 Racibórz
Kampka Gerard Mikołaj 71 8 Racibórz
Klima Hanna 51 9 Racibórz
Łątkowski Mariusz Wiesław 44 10 Racibórz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA LENKA RAZEM DLA RACIBORZA
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Bugla Andrzej 48 1 Racibórz
Domagała Wojciech 46 2 Racibórz
Galiński Witold Tadeusz 47 3 Racibórz
Kaliniak Bartłomiej Kamil 33 4 Racibórz
Klimaszewska Krystyna Barbara 49 5 Racibórz
Leks Piotr 56 6 Racibórz
Rożnowski Witold Aleksander 51 7 Racibórz
Skrzeczkowska - Pala Alicja Małgorzata 36 8 Racibórz
Smaź Tomasz Henryk 41 9 Racibórz
Sochacki Zenon Czesław 51 10 Racibórz
Szydłowski Krzysztof Ireneusz 30 11 Racibórz
Szyjka Beata Lucyna 39 12 Racibórz
Tylka Marek 47 13 Racibórz
Wiśniewski Jerzy 41 14 Racibórz
Wyleżoł Elżbieta Janina 37 15 Racibórz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI RACIBORZAN
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Baranowski Janusz Roman 44 1 Racibórz
Dutkiewicz Katarzyna Maria 37 2 Racibórz popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
Ekiert Stefan Adam 63 3 Racibórz
Frączek Ryszard Arkadiusz 50 4 Racibórz
Gruszka Marek Aleksander 43 5 Racibórz
Jasita Krzysztof Dominik 34 6 Racibórz
Manista Ewa Halina 52 7 Racibórz
Mielnik Teresa 53 8 Racibórz
Ploszka Andrzej Józef 49 9 Racibórz
Stępniak Zbigniew Kazimierz 54 10 Racibórz
Strzelec Jolanta Anna 26 11 Racibórz
Tytko Janusz 54 12 Racibórz
Wałach Barbara Renata 40 13 Racibórz
Witkoś Marian Jerzy 62 14 Racibórz
Zygar Aleksandra Natalia 30 15 Racibórz
KOMITET WYBORCZY RACIBORSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE NASZE MIASTO
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Myśliwy Robert Józef 33 1 Racibórz
Fita Michał Roman 32 2 Racibórz
Rapnicki Marek Antoni 54 3 Racibórz
Michalak Jakub Paweł 30 4 Racibórz
Dulian Monika Sylwia 29 5 Racibórz
Frączek Dorota 46 6 Racibórz
Handziuk Marcin Jakub 36 7 Racibórz
Holcer Tomasz Olaf 49 8 Racibórz
Kapuścik Łukasz Maciej 26 9 Racibórz
Kobylnik Anna Barbara 32 10 Racibórz
Kowalski Sławomir Piotr 19 11 Racibórz
Pakulec Krzysztof Patryk 24 12 Racibórz
Rogowski Maciej Jan 25 13 Racibórz
Rippa Marek Janusz 34 14 Racibórz
Szczasny Leszek Edward 35 15 Racibórz
Tobiasz Arkadiusz Seweryn 24 16 Racibórz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY RACIBÓRZ 2000
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Andrukiewicz-Bzymek Elwira Romualda 47 1 Racibórz
Bauerek Henryk 60 2 Racibórz
Cofała Tomasz Zygmunt 36 3 Racibórz
Jakubowska Bogusława Marianna 55 4 Racibórz
Jaroszek Adam Marek 37 5 Racibórz
Krzyżek Wojciech 44 6 Racibórz
Lepczyński Andrzej Jacek 41 7 Racibórz
Ostrowski Jacek Tomasz 38 8 Racibórz
Oszek Karolina Natasza 27 9 Racibórz
Osuchowski Jan Władysław 73 10 Racibórz
Nicz Wiktor 60 11 Racibórz
Pleśniak Eugeniusz Antoni 61 12 Racibórz
Sawicki Marian 60 13 Racibórz
Słotwińska Krystyna Maria 61 14 Racibórz
Stefaniak Edmund Franciszek 65 15 Racibórz
Wieczorek Piotr Antoni 33 16 Racibórz
Znajdź lokal wyborczy
Województwo:
Gmina:
Miejscowość/Ulica: