Na skróty
  • Tylko u nas
wybory samorządowe 2010
Money.pl Wybory samorządowe Listy kandydatów na wójta, burmistrza, prezydenta w warmińsko-mazurskie - ełcki, szczebel: powiat


Oficjalne dane Państwowej Komisji Wyborczej

Okreg nr 1, warmińsko-mazurskie, ełcki
  • Instytucja: Rada Powiatu w Ełku
  • Liczba mandatów: 4
  • Liczba komitetów: 5
  • Liczba kandydatów: 39
  • Granice obwodu: Baranki, Bp. Edwarda Samsela, Brata Jana Jakubczaka, Ciepła, Cmentarna, Marii Dąbrowskiej, Dębowa, Dojazdowa, Garbarska, Grajewska, Handlowa, Intermat, Jagodowa, Jana Pawła II, Jasna, Jesienna, Jeziorna, J. Kilińskiego, J. Kochanowskiego, Kolejowa, Konwaliowa, Mikołaja Kopernika, Matki Teresy z Kalkuty, J. Korsaka, Koszykowa, Krótka, Krzemowa, Krzywa, Kwiatowa, Leśna, Letnia, Letniskowa, Lekarska, Lipowa, Malinowa, Mariampolska, Jana Matejki, Witolda Maternika, Miedziana, Zofii Nałkowskiej, Cypriana Kamila Norwida, Okrężna, Parkowa, Piękna, Emilii Plater, Pogodna, Księdza Jerzego Popiełuszki, Poziomkowa, Bolesława Prusa, Przytorowa, Mikołaja Reja, Robotnicza, Rumiankowa, Sasankowa, Sosnowa, Spacerowa, Stalowa, Skórzana, Strefowa, Świerkowa, Św. Jana Bosko, Św. Ojca Pio, Św. Wojciecha, Św. Maksymiliana Marii Kolbe, Św. Dominika Savio, Św. Franciszka, Św. Rafała Kalinowskiego, Szpitalna, Targowa, Towarowa, Melchiora Wańkowicza, Wczasowa, Wrzosowa, Wielkanocna, Wiosenna, Stanisława Wyspiańskiego, Kard. S. Wyszyńskiego, Gabrieli Zapolskiej, Złota, Zimowa, Żelazna
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Czepułkowski Tomasz 34 1 Ełk
Sierotko Anna 54 2 Ełk
Kowalewski Przemysław 30 3 Ełk
Trusiewicz Jerzy Andrzej 63 4 Ełk
Rokosz Juliusz Stanisław 54 5 Ełk
Mączyński Tomasz Arkadiusz 36 6 Ełk
Wołyniec Bożena 48 7 Ełk
Podwojski Piotr 34 8 Ełk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Bednarczyk-Kozłowska Agnieszka 40 1 Barany
Krych Andrzej 48 2 Ełk
Biedrzycki Michał 31 3 Ełk
Kowalewska Danuta 42 4 Ełk
Wiśniewski Wojciech 45 5 Ełk
Topczewski Piotr 39 6 Ełk
Borys Andrzej 55 7 Ełk
Surawski Paweł 26 8 Chruściele
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Sobczak Leszek Marek 46 1 Ełk
Osewski Tomasz 33 2 Ełk
Detkiewicz Bartosz 32 3 Ełk
Pieńkowska Małgorzata Dorota 51 4 Ełk
Rakus Maciej 33 5 Ełk
Brzozowski Andrzej 53 6 Ełk
Randzio Małgorzata Maria 37 7 Ełk
Kierwajtys Wojciech 52 8 Ełk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Bińczak Katarzyna 39 1 Ełk
Labuda Maciej 23 2 Ełk
Chołko Barbara 35 3 Ełk
Pawlukowski Tadeusz 55 4 Ełk
Jankowski Zbigniew 36 5 Ełk
Mulewska Halina Teresa 62 6 Ełk
Zabłocka Dorota 33 7 Ełk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE 2010
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Laskowski Mariusz 41 1 Ełk
Wenda Edward Michał 50 2 Ełk
Żuryński Czesław 58 3 Ełk
Kwiatkowski Michał 38 4 Ełk
Surynt Andrzej 38 5 Ełk
Jasionowski Adam Paweł 38 6 Ełk
Rachwalski Zbigniew Janusz 55 7 Ełk
Obrycki Jarosław 49 8 Ełk
Okreg nr 2, warmińsko-mazurskie, ełcki
  • Instytucja: Rada Powiatu w Ełku
  • Liczba mandatów: 3
  • Liczba komitetów: 5
  • Liczba kandydatów: 29
  • Granice obwodu: Augustowska, K. A. Bahrkego, Generała Józefa Bema, gen. Bora Komorowskiego, Władysława Broniewskiego, Brzozowa, Bursztynowa, M. C. Skłodowskiej, mjr H. Dobrzańskiego, Dolna, gen. Stefana Grota-Roweckiego, Jaćwingów, Kolonia, Konieczki, Janusza Korczaka, Krakowska, Ignacego Kraszewskiego, Lazurowa, Lwowska, Łąkowa, Ignacego Łukasiewicza, I. Malmeda, Mazurska, Miodowa, Nadrzeczna, Nektarowa, Ogrodowa, Generała Leopolda Okulickiego, Owocowa, Majora Jana Piwnika Ponurego, Generała Zygmunta Podhorskiego, Podmiejska, Poprzeczna, Powstańców Śląskich, Przemysłowa, Rzemieślnicza, Sadowa, Sezamkowa, H. Sienkiewicza, generała Władysława Sikorskiego, Słoneczna, Sportowa, Stanisława Staszica, mjr Henryka Sucharskiego, Suwalska, Śląska, Tęczowa, R. Traugutta, Warmińska, Wąski Tor, Wileńska nr 1, 3, 5, W. Witosa, Zielona
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Litman Ewa 55 1 Ełk
Fedoruk Zbigniew Janusz 50 2 Ełk
Bara Andrzej 57 3 Ełk
Szydło Eugeniusz 51 4 Ełk
Kotarska Ewa Jadwiga 52 5 Ełk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Miller Paweł 29 1 Ełk
Soczewka Marek 52 2 Ełk
Iwaszko Łukasz 25 3 Ełk
Baranowski Karol 28 4 Ełk
Kunda Ewa Izabela 35 5 Ełk
Ogonowski Wojciech 28 6 Ełk
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Piłat Krzysztof 46 1 Ełk
Zdanowski Andrzej Henryk 54 2 Ełk
Wocial Piotr Zbigniew 41 3 Ełk
Borkowska Bernadetta 23 4 Ełk
Pyczkowski Dariusz 38 5 Ełk
Porucznik Joanna 31 6 Ełk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Skawiński Ryszard 53 1 Ełk
Koroś Andrzej Krzysztof 43 2 Ełk
Ulrych-Karasińska Maria Teresa 64 3 Ełk
Niecikowska Barbara 40 4 Ełk
Zdanowicz Ryszard 49 5 Ełk
Dołgoszej Janusz 47 6 Ełk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE 2010
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Gajewski Piotr Artur 46 1 Ełk
Rudzińska Anna 39 2 Ełk
Chmielewski Wiesław 49 3 Ełk
Kupidłowska Joanna 44 4 Ełk
Omalecki Piotr 31 5 Ełk
Wojciechowska Maria Jolanta 44 6 Ełk
Okreg nr 3, warmińsko-mazurskie, ełcki
  • Instytucja: Rada Powiatu w Ełku
  • Liczba mandatów: 3
  • Liczba komitetów: 5
  • Liczba kandydatów: 30
  • Granice obwodu: Adama Asnyka, Aleja 1000-lecia, Aleja Lubelska, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Jana Brzechwy, Cicha, Czarna, Danusi, Jana Długosza, Grodzieńska, Grunwaldzka, W. Jagiełły, Jagienki, Juranda, M. Kajki, Kąpielowa, T. Kościuszki, Królowej Jadwigi, Książąt Mazowieckich, Księcia Witolda, Księżnej Anny, 11-go Listopada, Maćka z Bogdańca, Nadjeziorna, Plac Katedralny, Pomorska, K. Pułaskiego, Roosevelta, Szosa Obwodowa, prof. Władysława Szafera, Juliana Tuwima, Warszawska, Wileńska bez nr 1, 3, 5, Wojska Polskiego, Zamkowa, Zawiszy, Zbyszka z Bogdańca
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Paziewski Janusz Roman 55 1 Ełk
Górska Hanna 61 2 Ełk
Biernacki Hubert 39 3 Ełk
Świerzyński Zdzisław 39 4 Ełk
Zawadzki Mirosław 57 5 Ełk
Bagan Stefan Jan 32 6 Prostki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Fadrowski Zdzisław 53 1 Ełk
Jaworska Wacława Regina 64 2 Ełk
Daszkiewicz Paweł 39 3 Ełk
Palczewski Marian 48 4 Ełk
Wojtkiewicz Zdzisław 50 5 Ełk
Hirsztritt Aleksander Grzegorz 47 6 Ełk
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Obara Zbigniew Ireneusz 61 1 Ełk
Brzuzy Władysław 53 2 Ełk
Palczewski Edward 51 3 Ełk
Kowalewska Małgorzata 42 4 Ełk
Zemel Tadeusz 61 5 Ełk
Falaciński Mirosław Piotr 41 6 Ełk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Gerus Iwona 41 1 Ełk
Filipowicz Teresa 61 2 Ełk
Kurianowicz Piotr 20 3 Ełk
Kaplińska Zofia 62 4 Ełk
Olszewski Marian 56 5 Ełk
Wawiórka Jan 40 6 Ełk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE 2010
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Puławska Bożenna 53 1 Ełk
Abramczyk Andrzej 52 2 Ełk
Bujak Marzanna Irena 45 3 Ełk
Bania Krzysztof Zbigniew 48 4 Ełk
Sokołow Witold 55 5 Ełk
Chojnowski Marek 52 6 Ełk
Okreg nr 4, warmińsko-mazurskie, ełcki
  • Instytucja: Rada Powiatu w Ełku
  • Liczba mandatów: 3
  • Liczba komitetów: 5
  • Liczba kandydatów: 29
  • Granice obwodu: Armii Krajowej, F. Chopina, J. Dąbrowskiego, Gdańska, Gustawa Gizewiusza, M. Konopnickiej, Magazynowa, 3-go Maja, J. i H. Małeckich, A. Mickiewicza, St. Moniuszki, E. Orzeszkowej, Marszałka Józefa Piłsudskiego, J. Słowackiego, Szkolna, Stary Rynek, Porucznika Władysława Świackiego ,,Sępa", Toruńska, Wawelska, S. Żeromskiego
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Hawrus Alicja 50 1 Ełk
Ćwiklewski Jakub 25 2 Ełk
Kasiborski Jarosław Robert 36 3 Ełk
Kaczmarek Andrzej Tadeusz 51 4 Ełk
Sokołowski Ryszard Józef 59 5 Ełk
Russek Małgorzata Marzanna 50 6 Ełk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Oszmian Mariusz Wojciech 48 1 Ełk
Chajewska Małgorzata 48 2 Ełk
Fadrowski Bartosz 30 3 Ełk
Naumowicz Grzegorz 42 4 Straduny
Supiński Marcin 29 5 Kałęczyny
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Szelążek Włodzimierz 53 1 Ełk
Wojnowska Wanda Zofia 50 2 Ełk
Jamrożek Artur Marek 46 3 Ełk
Dremo Mariusz Leon 48 4 Ełk
Zagórski Michał 26 5 Ełk
Sztachelska Aneta Kinga 35 6 Ełk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kossakowska Anna 59 1 Ełk
Grejcz Paweł Stanisław 54 2 Ełk
Bieleniewicz Zbigniew 49 3 Ełk
Sulewski Mieczysław 62 4 Ełk
Kacprzyk Agnieszka Joanna 33 5 Ełk
Pietkiewicz Katarzyna 31 6 Ełk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE 2010
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Buczko Wiesław 66 1 Ełk
Kopiczko Małgorzata 43 2 Ełk
Sawczyński Adam 53 3 Ełk
Wilczyńska Jolanta 31 4 Ełk
Karwowski Arkadiusz Marian 21 5 Ełk
Szczęk Irena Iwona 42 6 Ełk
Okreg nr 5, warmińsko-mazurskie, ełcki
  • Instytucja: Rada Powiatu w Ełku
  • Liczba mandatów: 4
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 42
  • Granice obwodu: Gminy: Ełk, Stare Juchy
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Walenciej Bernard 60 1 Ełk
Kalinowska Agata 41 2 Stare Juchy
Witomska Magda 26 3 Woszczele
Wielgat Wiesław Piotr 47 4 Ełk
Gawecka Elżbieta 47 5 Nowa Wieś Ełcka
Sołtysiak Stanisława 59 6 Przykopka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Iwaszko Anna 54 1 Chełchy
Jaworski Tomasz 29 2 Ełk
Bednarek Cecylia 58 3 Stare Juchy
Trzcianowski Karol 33 4 Liski
Tokarzewski Andrzej Bogusław 51 5 Grabnik
Kunda Krystyna 49 6 Siedliska
Pieczyński Kazimierz 52 7 Lepaki Małe
Bartnik Tomasz Stanisław 34 8 Rożyńsk
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Podbielska Katarzyna 38 1 Regiel
Mizgier Irena 62 2 Stare Juchy
Popowski Adam Mirosław 45 3 Bobry
Klimowicz Danuta Teresa 47 4 Zawady Ełckie
Starzyński Andrzej 48 5 Rożyńsk
Wielgat Dorota 37 6 Stare Juchy
Balcerek Iwona Anna 37 7 Ełk
Gilejsza Grzegorz 40 8 Ełk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kawecka Danuta 62 1 Stare Juchy
Adasiewicz Ryszard 49 2 Siedliska
Wocial Wojciech Józef 49 3 Nowa Wieś Ełcka
Szorc Kazimierz 48 4 Chrzanowo
Bujnowski Damian 26 5 Stare Juchy
Żabińska Magdalena 27 6 Ełk
Dąbrowski Mariusz Henryk 21 7 Ełk
Szymbor Ewa 31 8 Ełk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE 2010
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Wojciechowska Anna 50 1 Małkinie
Sadowska Agnieszka Ewa 28 2 Stare Juchy
Szorc Marek 37 3 Nowa Wieś Ełcka
Kaleta Tadeusz Andrzej 55 4 Laśmiady
Sadowski Jan 48 5 Ełk
Nowikowski Marek 51 6 Woszczele
Kubrak Marek 50 7 Ełk
Pietkiewicz Piotr Jan 31 8 Ełk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "CAŁY EŁK - NASZ DOM"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Szczerba Agnieszka 29 1 Liski
Sienkiewicz Paweł 31 2 Chrzanowo
Malinowska Agnieszka Beata 34 3 Przykopka
Bielska Beata Agnieszka 38 4 Ełk
Okreg nr 6, warmińsko-mazurskie, ełcki
  • Instytucja: Rada Powiatu w Ełku
  • Liczba mandatów: 4
  • Liczba komitetów: 5
  • Liczba kandydatów: 34
  • Granice obwodu: Gminy: Kalinowo, Prostki
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Drozdowska Cecylia 59 1 Dybowo
Bagan Bożena Waleria 56 2 Prostki
Dziejkało Artur 32 3 Zanie
Dargacz Edmund Jan 48 4 Długochorzele
Leończyk Ireneusz 46 5 Wiśniowo Ełckie
Lipiński Wojciech 38 6 Mazurowo
Zalewski Ireneusz 52 7 Bogusze
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kotarski Czesław Zygmunt 62 1 Prostki
Karwowski Robert 38 2 Ełk
Filutowski Stanisław Andrzej 58 3 Długie
Modzelewska Elżbieta 44 4 Krupin
Żebrowska Anna 20 5 Miechowo
Jaworowski Grzegorz 42 6 Wiśniowo Ełckie
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Podgórski Ryszard 50 1 Kalinowo
Dobrydnio-Drozd Elżbieta 46 2 Kalinowo
Markowski Tadeusz 53 3 Ełk
Wojnowski Grzegorz 52 4 Prostki
Doroszuk Grażyna 54 5 Pisanica
Zawłocki Jerzy 59 6 Bobry
Jastrzębski Eugeniusz Zygmunt 54 7 Ełk
Markiewicz Marek 47 8 Długie
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kacperski Grzegorz 31 1 Prostki
Michałowski Tomasz Michał 37 2 Ełk
Piątkowska Małgorzata Julianna 28 3 Ełk
Święciński Marcin 32 4 Chruściele
Rendziński Sylwester 33 5 Kalinowo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE 2010
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Milanowski Jerzy 61 1 Prostki
Orłowski Mirosław 54 2 Prostki
Krause Janusz Dariusz 45 3 Prostki
Wiszowaty Andrzej 49 4 Ełk
Klepacki Mariusz Kazimierz 34 5 Sordachy
Kłos Tomasz 54 6 Borzymy
Runge Bolesław 50 7 Pisanica
Kobierecki Zdzisław 52 8 Kalinowo
Znajdź lokal wyborczy
Województwo:
Gmina:
Miejscowość/Ulica: