Na skróty
wybory samorządowe 2010
Money.pl Wybory samorządowe Listy kandydatów na wójta, burmistrza, prezydenta w wielkopolskie - gostyński, szczebel: powiat


Oficjalne dane Państwowej Komisji Wyborczej

Okreg nr 1, wielkopolskie, gostyński
  • Instytucja: Rada Powiatu Gostyńskiego
  • Liczba mandatów: 7
  • Liczba komitetów: 4
  • Liczba kandydatów: 43
  • Granice obwodu: gm.Gostyń
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Palka Elżbieta 52 1 Gostyń
Wojciechowski Czesław Kazimierz 66 2 Gostyń
Kula Eugenia 63 3 Gostyń
Bieńkowska Izabela 55 4 Gostyń
Jędrkowiak Jarosław Michał 42 5 Gostyń
Drab Wioletta Anna 40 6 Grabonóg
Rogala Mikołaj 29 7 Gostyń
Huebner Leszek Bogumił 65 8 Gostyń
Poświatowski Artur Andrzej 33 9 Gostyń
Mostowy Jacek 56 10 Gostyń
Sobecka Ewa Barbara 58 11 Stary Gostyń
Zaremba Stanisław Kazimierz 67 12 Gostyń
Ratajczak Małgorzata Katarzyna 50 13 Gostyń
Andrzejczak Stefania Lidia 49 14 Kosowo
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Stercuła Józef 60 1 Gostyń
Fajczyk Henryk 55 2 Daleszyn
Gronowski Józef Wojciech 54 3 Osowo
Sarbinowski Krzysztof Benedykt 43 4 Brzezie
Mazurek Wojciech 29 5 Gostyń
Bujewicz Marian 52 6 Gostyń
Kubiak Stanisław 50 7 Gostyń
Kubiak Dawid 20 8 Gola
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kamiński Leszek Bohdan 50 1 Kunowo popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
Poznańska Maria Jolanta 56 2 Gostyń popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
Pakosz Henryk Jan 64 3 Gostyń popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
Machowska - Dubowik Anna Maria 30 4 Gostyń popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
Hańć Krzysztof Henryk 54 5 Gostyń popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
Kamińska Romana Maria 23 6 Gostyń popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
Włodarska Justyna Maria 21 7 Gostyń popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET WYBORCZY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Pospieszyński Andrzej Jan 52 1 Gostyń
Marcinkowski Robert 34 2 Gostyń
Sadzki Henryk 55 3 Gostyń
Dolczewski Aleksander Antoni 47 4 Siemowo
Ciszak Ewa Maria 61 5 Gostyń
Czabajski Andrzej Henryk 61 6 Gostyń
Piotrowicz Ewa Maria 50 7 Stary Gostyń
Gorynia Piotr 38 8 Gostyń
Niemczyk Marek Wojciech 52 9 Gostyń
Pawlak Bronisław 62 10 Gostyń
Przeniczka Jerzy Waldemar 36 11 Piaski
Padurski Witold Andrzej 38 12 Kunowo
Jankowski Rafał Piotr 28 13 Brzezie
Gryczka Witold Tadeusz 51 14 Gostyń
Okreg nr 2, wielkopolskie, gostyński
  • Instytucja: Rada Powiatu Gostyńskiego
  • Liczba mandatów: 4
  • Liczba komitetów: 4
  • Liczba kandydatów: 29
  • Granice obwodu: gm.Borek Wlkp., gm.Piaski
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Koncewicz Józef Walenty 62 1 Borek Wlkp.
Pietrzyk Tomasz 29 2 Godurowo
Stachowiak Jakub 28 3 Karolew
Nawrocik Krzysztof 50 4 Piaski
Krystkowiak Hanna Maria 42 5 Rębowo
Celka Franciszek Grzegorz 55 6 Strzelce Małe
Kobierski Józef 50 7 Borek Wlkp.
Wawrzyniak Stefan Marian 64 8 Borek Wlkp.
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Józefowski Grzegorz Antoni 61 1 Dąbrówka
Woźniakowski Zenon 56 2 Grabonóg
Biskup Maciej 31 3 Borek Wlkp.
Przybylak Michał 35 4 Trzecianów
Świdurski Mieczysław Walenty 64 5 Borek Wlkp.
Twardowski Marian 64 6 Talary
Zaremba Lidia 28 7 Ustronie
Wawrzyniak Stanisław 51 8 Rębowo
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Pietraszewski Jan 57 1 Piaski popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
Frąckowiak Jerzy Zbigniew 44 2 Piaski popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
Hoska Mieczysław 57 3 Karolew popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
Szafraniak Teresa 37 4 Lipie popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
Zawadzki Andrzej 50 5 Bodzewo popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET WYBORCZY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Sikora Janusz Wojciech 49 1 Borek Wlkp.
Deutsch Krzysztof 48 2 Piaski
Marszałek Grzegorz Marek 51 3 Karolew
Berus Kazimierz 59 4 Bodzewo
Ciemniak Leszek 52 5 Zalesie
Świerzewski Adam 43 6 Grabonóg
Jańczak Marian Józef 58 7 Jeżewo
Niedziela Jan Stanisław 61 8 Piaski
Okreg nr 3, wielkopolskie, gostyński
  • Instytucja: Rada Powiatu Gostyńskiego
  • Liczba mandatów: 3
  • Liczba komitetów: 4
  • Liczba kandydatów: 21
  • Granice obwodu: gm. Pogorzela, gm. Pępowo
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Śląski Jacek Jan 55 1 Pępowo
Jasik Lidia Cecylia 57 2 Pogorzela
Talma Elżbieta 44 3 Piaski
Pac-Pomarnacki Sławomir Józef 53 4 Elżbietków
Szelągowski Arkadiusz 24 5 Krzyżanki
Szczęsna Magdalena Izabela 40 6 Pępowo
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Rogala Antoni Florian 50 1 Babkowice
Kowalczyk Zdzisław Kazimierz 68 2 Pogorzela
Konarczak Józef 54 3 Pogorzela
Wawrzyniak Zbigniew Józef 52 4 Siedlec
Kaniewski Jakub 28 5 Pogorzela
Krystkowiak Stefan Tadeusz 52 6 Siedlec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Pięta Grzegorz 54 1 Krzyżanki popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
Bigaj Mirosława Anna 46 2 Pępowo popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
Lisik Krystyna Władysława 63 3 Gumienice popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET WYBORCZY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Ptak Jerzy Wojciech 53 1 Ludwinowo
Siama Alfred Józef 44 2 Pogorzela
Bujak Tomasz Marek 49 3 Krzyżanki
Foltynowicz Mieczysław 55 4 Elżbietków
Stanisławski Piotr 27 5 Skoraszewice
Hejduk Jerzy 39 6 Łukaszew
Okreg nr 4, wielkopolskie, gostyński
  • Instytucja: Rada Powiatu Gostyńskiego
  • Liczba mandatów: 5
  • Liczba komitetów: 4
  • Liczba kandydatów: 35
  • Granice obwodu: gm.Krobia, gm. Poniec
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Puślednik Kazimiera Józefa 61 1 Krobia
Mikulska Danuta Anna 56 2 Poniec
Urbański Rafał Jan 35 3 Pudliszki
Hajduk Karol 30 4 Poniec
Lesiński Ireneusz 49 5 Krobia
Nowacki Kamil Jakub 26 6 Pudliszki
Szulc Anna 49 7 Zawada
Kajzer Bożena 47 8 Poniec
Wachowiak Krzysztof Wojciech 50 9 Poniec
Szumny Wojciech Kazimierz 55 10 Pudliszki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kołak Czesław 48 1 Janiszewo
Guderski Ryszard Ildefons 53 2 Krobia
Nowicki Krzysztof 51 3 Rokosowo
Mikołajczak Jan 48 4 Chwałkowo
Idziak Marian 61 5 Sarbinowo
Sarbinowski Bogusław Stanisław 48 6 Sułkowice
Nowaczyk Łukasz 30 7 Łęka Wielka
Kaczor Piotr Paweł 44 8 Pudliszki
Drewniak Marek 32 9 Żytowiecko
Pierzchlewicz Piotr 45 10 Kuczyna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Waluś Mirosław 54 1 Krobia popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
Mikołajczak Walenty 62 2 Niepart popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
Budajczak Izabela 47 3 Poniec popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
Goździk Grzegorz Piotr 50 4 Kuczynka popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
Mendyka Zenon Józef 63 5 Pudliszki popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET WYBORCZY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Musielak Kazimierz 64 1 Poniec
Czarnecki Józef 52 2 Krobia
Szolc Bogumiła 44 3 Pudliszki
Gąsiorek Mieczysław Józef 63 4 Śmiłowo
Gorynia Bernard 51 5 Stara Krobia
Waleński Remigiusz 50 6 Gogolewo
Mietliński Robert 41 7 Poniec
Dykcik Apolonia 63 8 Krobia
Idowiak Łukasz 27 9 Poniec
Czwojda Sebastian 40 10 Krobia
Znajdź lokal wyborczy
Województwo:
Gmina:
Miejscowość/Ulica: