Na skróty
  • PILNE:
wybory samorządowe 2010
Money.pl Wybory samorządowe Listy kandydatów na wójta, burmistrza, prezydenta w wielkopolskie - turecki, szczebel: powiat


Oficjalne dane Państwowej Komisji Wyborczej

Okreg nr 1, wielkopolskie, turecki
  • Instytucja: Rada Powiatu Tureckiego
  • Liczba mandatów: 7
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 82
  • Granice obwodu: Miasto Turek,
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Pyziak Franciszek 60 1 Turek
Marędziak Stanisław Kazimierz 65 2 Turek
Klimek Piotr 48 3 Turek
Jankowski Stanisław 53 4 Turek
Darmosz Dariusz Kazimierz 54 5 Turek
Juszczak Kazimierz 62 6 Turek
Kędzia Mirosław 63 7 Turek
Grzelak Kazimierz 58 8 Szadów Pański
Szymczak Wiesław Eugeniusz 56 9 Turek popierany przez RACJĘ Polskiej Lewicy
Łuczak Stanisław 53 10 Turek
Bystrzycki Stanisław 47 11 Słodków
Kwiatkowski Paweł 30 12 Turek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Włodarczyk Bogdan Kazimierz 49 1 Turek
Antczak-Połatyńska Bożena Elżbieta 47 2 Żuki
Olas Jerzy Emil 48 3 Dobra
Lament Katarzyna 37 4 Dziadowice Folwark
Stodolna Joanna Krystyna 47 5 Turek
Przyszło Artur Paweł 29 6 Międzylesie
Piaseczny Tomasz Paweł 27 7 Żuki
Kaczmarek Maciej 37 8 Turek
Bartosik Leszek 36 9 Turek
Andrzejewski Krzysztof Hubert 54 10 Turek
Majewski Włodzimierz 47 11 Turek
Rossa Andrzej 30 12 Turek
Grzelak Zenon Bogumił 39 13 Turek
Mielcarek Lech Andrzej 47 14 Obrzębin
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Zielony Aleksander Jarosław 34 1 Turek
Dzieciątkowska-Pieścik Anita Teresa 40 2 Cisew
Siera Wiesław Jan 50 3 Turek
Majda Waldemar Jan 42 4 Turek
Białas Adam Karol 38 5 Turek
Walkowska Elżbieta 56 6 Turek
Szafarz Maciej Andrzej 49 7 Szadów Pański
Olejnik Marcin Piotr 22 8 Turek
Wróblewska-Kubacka Maria Jolanta 42 9 Ewinów
Włodarczyk Jarosław 27 10 Turek
Nowak Łukasz Marcin 33 11 Turek
Końciak Bogusław Stefan 54 12 Turek
Łuczak Gracjan Rafał 22 13 Turek
Żebrowska Barbara 45 14 Obrzębin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kubiak Marek 46 1 Psary
Stolarek Maryla Janina 53 2 Turek
Kałużny Dariusz 39 3 Turek
Olszak Wiesława 56 4 Turek
Kożuch Barbara Elżbieta 54 5 Turek
Buda Jan 63 6 Turek
Kałas Józef Kazimierz 67 7 Turek
Tarkowska Barbara 57 8 Turek
Wodniczak Ariel Szymon 21 9 Szadów Pański
Musialska Aleksandra Wiesława 56 10 Obrębizna
Baranowski Sebastian Tomasz 32 11 Turek
Kozłowski Wojciech 49 12 Turek
Tomczyk Barbara Maria 61 13 Turek
Kałużny Mirosław Antoni 50 14 Turek
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE "ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Broniszewski Mirosław Paweł 55 1 Obrzębin
Konieczny Jan Kazimierz 64 2 Turek
Greber Zdzisław 64 3 Turek
Wroniak Tomasz 36 4 Turek
Michalski Artur Tadeusz 47 5 Turek
Ciołek Magdalena Emilia 34 6 Turek
Michalak Grażyna 61 7 Turek
Rogowski Marek Grzegorz 54 8 Turek
Muchowska Katarzyna Jadwiga 28 9 Turek
Wojtkowski Bogdan Jerzy 50 10 Turek
Frątczak Kamila Katarzyna 31 11 Turek
Bednarczyk Paweł 23 12 Turek
Itczak Piotr 30 13 Turek
Matczak Krzysztof 47 14 Turek
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Rybacki Roman Edmund 56 1 Turek
Sochacki Andrzej Jan 55 2 Turek
Kolenda Krzysztof Marek 49 3 Kowale Pańskie
Grzeszkiewicz Wanda 64 4 Turek
Perliński Piotr Eugeniusz 40 5 Turek
Mądrachowska Halina Małgorzata 51 6 Turek
Buczyński Leszek Józef 47 7 Turek
Kowalczyk Janusz Szczepan 50 8 Turek
Soliński Robert 34 9 Turek
Ziemiański Karol Wacław 59 10 Turek
Wypych Wacław Mateusz 61 11 Turek
Trojan Waldemar Euzebiusz 39 12 Turek
Wodziński Jan Krzysztof 48 13 Turkowice
Ryczyński Zbigniew 41 14 Dziadowice
Okreg nr 2, wielkopolskie, turecki
  • Instytucja: Rada Powiatu Tureckiego
  • Liczba mandatów: 7
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 82
  • Granice obwodu: Gmina Turek, Gmina i Miasto Tuliszków, Gmina Władysławów
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Wojtkowiak Zdzisław Franciszek 65 1 Międzylesie
Gradecki Zbigniew Kazimierz 67 2 Piętno
Sobiś Franciszek 64 3 Wrząca
Szustakowska Grażyna 50 4 Władysławów
Konieczka Krzysztof 51 5 Tuliszków
Zagozda Daniela 59 6 Szadów Pański
Rosiak Mirosław Stanisław 54 7 Kuny
Porada Roman Wincenty 65 8 Gozdów
Klimczak Kazimierz 57 9 Tuliszków
Kłysz Jan 63 10 Natalia
Medycka Zdzisława 45 11 Turkowice
Chrzuszcz Henryka Stanisława 51 12 Kamionka
Paterkiewicz Eugenia 57 13 Tuliszków
Kałużny Mariusz Sławomir 26 14 Grabieniec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kurzawa Zenon 61 1 Słodków
Przygoński Krzysztof Sylwester 44 2 Kowale Księże
Wenc Halina 52 3 Tuliszków
Seńko Zbigniew 59 4 Piętno
Łaszcz Roman 52 5 Głogowa
Trocha Henryk Michał 69 6 Władysławów
Grabowski Tomasz 41 7 Kuny
Piekarska Anna 35 8 Leonia
Szczap Władysław 31 9 Tarnowa
Łuczak Zbigniew 34 10 Krępa
Miklaszewski Zygmunt 46 11 Ogorzelczyn
Roś Andrzej Józef 50 12 Jabłonna
Pietrzak Krzysztof 25 13 Wietchinin
Pilarczyk Robert 26 14 Wrząca
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Berliński Florian 56 1 Władysławów
Wojtkowiak Andrzej 50 2 Słodków Kolonia
Manicki Marian Michał 50 3 Tuliszków
Maciejewski Piotr Romuald 44 4 Turek
Pietrzak Zdzisław 58 5 Tuliszków
Dzięgielewski Marcin 26 6 Tuliszków
Sadkowski Ireneusz Artur 35 7 Kalinowa
Tomczyk Arkadiusz Marek 21 8 Albertów
Haraśna Dorota Anna 22 9 Kaczki Średnie
Płóciennik Tomasz 27 10 Międzylesie
Sobczak Marcin Tomasz 40 11 Władysławów
Wągiel Joanna 26 12 Russocice
Antkiewicz Robert Andrzej 39 13 Małoszyna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Golczyńska Małgorzata Jolanta 46 1 Władysławów
Radecki Bohdan Zenon 55 2 Tuliszków
Smak Jan Tadeusz 54 3 Turek
Jesiołowska Barbara 56 4 Władysławów
Kopczyński Tadeusz 65 5 Tuliszków
Fret Andrzej Tadeusz 54 6 Obrzębin
Borucki Włodzimierz Kazimierz 66 7 Tuliszków
Knebel Józef 50 8 Chylin
Kwiatkowski Tadeusz 54 9 Tuliszków
Sęk Krzysztof 49 10 Chlebów
Brzóska Marianna 53 11 Słodków Kolonia
Janeczek Karol Tadeusz 25 12 Polichno
Uznańska Lidia Agnieszka 36 13 Kuny
Szewczyński Piotr 36 14 Władysławów
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE "ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Cichy Zdzisław 60 1 Tuliszków
Owczarek Jan 64 2 Turek
Miling Bożena 51 3 Wyszyna
Lipski Zbigniew 46 4 Władysławów
Mazurek Bolesław Kazimierz 66 5 Turek
Napierała Jan Czesław 52 6 Słodków
Michalski Aleksander Maciej 55 7 Tuliszków
Radecki Waldemar Jacek 44 8 Tuliszków
Wasilewska Emilia Ewa 29 9 Turkowice
Pietrzak Marek 55 10 Russocice
Proszowska Violetta 43 11 Małoszyna
Wojtczak Krzysztof Zbigniew 44 12 Piętno
Adamiak Krzysztof 43 13 Obrzębin
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kranc Henryk Krzysztof 48 1 Kuny
Kurzawa Zdzisław 59 2 Kaczki Średnie
Kaczmarek Stanisław 52 3 Obrzębin
Ćwikliński Zbigniew 43 4 Władysławów
Kujawa Andrzej 43 5 Władysławów
Lewandowski Jarosław Tadeusz 33 6 Międzylesie
Piąstka Marian Stanisław 56 7 Cisew
Sobczak Wojciech Maciej 48 8 Chlebów
Piskuła-Ulańska Marlena Helena 38 9 Obrębizna
Kusiak Tomasz Jan 64 10 Tarnowa
Gaj Michał 23 11 Sarbicko
Fabiański Adam 61 12 Wróblina
Jarosik Roman Leszek 34 13 Tuliszków
Szczap Katarzyna Ewa 36 14 Tuliszków
Okreg nr 3, wielkopolskie, turecki
  • Instytucja: Rada Powiatu Tureckiego
  • Liczba mandatów: 4
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 47
  • Granice obwodu: Gmina Brudzew, Gmina Przykona, Gmina i Miasto Dobra.
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Bartczak Sylwia Anna 28 1 Brudzyń
Ochocka Marianna 54 2 Strachocice Kolonia
Bielawska Grażyna Teresa 52 3 Turek
Gidelski Henryk 65 4 Dobra
Jaśkiewicz Janina Marianna 61 5 Sarbice
Kaźmierczak Ireneusz Ryszard 54 6 Brudzew popierany przez RACJĘ Polskiej Lewicy
Kuśmierek Artur Leszek 30 7 Międzylesie
Maciejewski Lesław Władysław 57 8 Turek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Rusek Wojciech Ryszard 50 1 Smulsko
Żerkowski Eugeniusz 39 2 Mikulice
Kończak Mariusz Andrzej 29 3 Brudzew
Kuźnicki Józef 52 4 Bądków Pierwszy
Kleśta Wiesław Feliks 53 5 Żeronice
Szczepuła Zbigniew Michał 30 6 Tarnowa
Synenko Kazimierz Bogdan 67 7 Brudzew
Gebler Tadeusz 37 8 Długa Wieś
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Karski Władysław Zenon 41 1 Janiszew
Bartosik Jan Czesław 57 2 Dobra
Krzyżanowski Piotr Zdzisław 48 3 Chrząblice
Kowalska Irena 56 4 Kuźnica Janiszewska
Jankowski Piotr Zbigniew 38 5 Galew
Kaźmierczak Jarosław Andrzej 38 6 Olimpia
Antczak Lucjan 47 7 Dobra
Ignaczak Krzysztof Andrzej 35 8 Ugory
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Szklanko-Pawlic Katarzyna 40 1 Marulew
Papierkowski Ryszard Leszek 52 2 Smulsko
Kosobudzki Sławomir Leszek 33 3 Dobra
Kamińska Marlena 20 4 Bądków
Kwaśny Andrzej Tomasz 28 5 Janiszew
Karolak Alina 59 6 Skęczniew
Tomczak Tadeusz 46 7 Dąbrowa
Misiak Danuta 62 8 Miłkowice
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE "ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Bartosik Zbigniew 49 1 Przykona
Tomczyk Jan 52 2 Dobra
Rosiak Maciej Bogumił 55 3 Brudzew
Frontczak Stanisław 61 4 Galew
Kowalczyk Krzysztof 51 5 Potworów
Iwaniak Kazimierz 58 6 Wichertów
Ignatowicz Julia 60 7 Turek
Fryt Andrzej 41 8 Rzechta
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Kujawa Marek 31 1 Brudzew
Pietrzak Piotr 43 2 Kozubów
Kabot Krzysztof Maciej 45 3 Turek
Greszko Tomasz Marcin 39 4 Rogów
Kaźmierczak Alina Anna 42 5 Gąsin
Jałkiewicz Jan Bogumił 49 6 Januszówka
Pawłowski Jan Piotr 56 7 Dobra
Okreg nr 4, wielkopolskie, turecki
  • Instytucja: Rada Powiatu Tureckiego
  • Liczba mandatów: 3
  • Liczba komitetów: 6
  • Liczba kandydatów: 36
  • Granice obwodu: Gmina Kawęczyn, Gmina Malanów
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Antczak Henryk 58 1 Kawęczyn
Piąstka Krzysztof Edmund 44 2 Feliksów
Ochocki Józef 59 3 Kowale Pańskie
Piaścik Helena Józefa 70 4 Tokary
Zajdlic Tadeusz Jan 61 5 Sarbicko popierany przez RACJĘ Polskiej Lewicy
Dembiński Paweł 20 6 Zdżenice
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Jasnowski Eugeniusz 65 1 Kowale Pańskie-Kolonia
Gruszczyńska Zofia Ewa 51 2 Miłaczewek
Gil Rafał 25 3 Kawęczyn
Herbich Mariusz Janusz 31 4 Kotwasice
Dudek Andrzej Bogumił 51 5 Feliksów
Jaworski Marek Jan 47 6 Będziechów
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Krawczyk Krystian Piotr 32 1 Kowale Pańskie-Kolonia
Cajdler Józef 49 2 Dziadowice
Maleta Błażej Jan 48 3 Kotwasice
Aleksander Jacek Krzysztof 53 4 Cisew
Cyls Monika 33 5 Czachulec Stary
Knera Wojciech Waldemar 55 6 Turek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Bartosik Ryszard 42 1 Kowale Pańskie
Borkowska Bregierska Agnieszka 28 2 Malanów
Fryga Wojciech Emil 36 3 Kawęczyn
Maciejewski Eugeniusz 56 4 Turek
Gruca Iwona Katarzyna 21 5 Tokary Drugie
Wągiel Jarosław Tomasz 33 6 Władysławów
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE "ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ"
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Małolepszy Andrzej 53 1 Kowale Pańskie-Kolonia
But Andrzej Zenon 53 2 Malanów
Mocny Czesław Kazimierz 66 3 Tokary Pierwsze
Kubiak-Tutak Dorota Wioletta 44 4 Malanów
Dopieralska Sylwia 33 5 Malanów
Nowak Andrzej 53 6 Milejów
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE
Nazwisko Imiona Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania Poparcie
Harasny Michał 33 1 Grąbków
Gruca Jan 41 2 Kawęczyn
Król Jarosław Sergiusz 56 3 Turek
Wojtczak Ewa 45 4 Ciemień
Zając Mariusz Piotr 30 5 Dziadowice
Łuczak Stanisław 43 6 Malanów
Znajdź lokal wyborczy
Województwo:
Gmina:
Miejscowość/Ulica: