Na skróty
wybory samorządowe 2010
Money.pl Wybory samorządowe Listy obwodów wyborczych w województwie: wielkopolskie - lista obwodów w gminie Pleszew


Oficjalne dane Państwowej Komisji Wyborczej

Kandydaci do sejmików i rad w WOJ. DOLNOŚLĄSKIM:
Numer Adres obwodu Granice obwodu
1 Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Pleszewie ul. Bolesława Krzywoustego, Pleszew Miasto Pleszew ulice: 70 Pułku Piechoty, Anny Jagielonki, Armii Poznań, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Jana III Sobieskiego, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Malińska, Malinie, Podgórna, St.A.Poniatowskiego, Poziomkowa, Przemysława II, Rolna, Władysława Łokietka, Władysława Warneńczyka, Zygmunta Augusta, Zygmunta Starego, Zygmunta III Wazy, Sołectwo: Nowa Wieś (Folusz, Łaszew).
2 Zespół Szkół Publicznych Nr 3 w Pleszewie ul. Bolesława Krzywoustego, Pleszew Miasto Pleszew ulice: Mieszka I
3 Sala terapii zajęciowej Domu Pomocy Społecznej ul. Podgórna, Pleszew Miasto Pleszew ulice: Aleje Mickiewicza, Aleje Wojska Polskiego, Bolesława Chrobrego, Fabryczna, Grunwaldzka, Krótka, Kubackiego, Karola Marcinkowskiego, Plac Wolności im. Jana Pawła II 1-4, Sporna, Sportowa, Stefana Batorego, Traugutta, Władysława Jagiełły.
4 Dom Pomocy Społecznej ul. Plac Wolności im. Jana Pawła II, Pleszew Dom Pomocy Społecznej
5 Zespół Szkół Publicznych Nr 1 w Pleszewie ul. Szkolna, Pleszew Miasto Pleszew ulice: Kaliska, Kilińskiego, Komunalnych, Kościelna, Panieńska, Piaski, Plac Kościelny, Polna, Szkolna, Śmieja Młyn, Wodna, Wschodnia
6 Zespół Szkół Publicznych Nr 2 w Pleszewie ul. Ogrodowa, Pleszew Miasto Pleszew ulice: Garncarska, Kolejowa, Kowalska, Krzywa, Krzyżowa, Łąkowa, Ogrodowa, Plac Kościuszki, Poznańska od nr 1 do 33 (strona południowa do ul.Bogusza), Sienkiewicza, Stare Targowisko, Stolarska, Strumykowa, Targowa, Wąska, Wyspiańskiego, Zamkowa.
7 I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Pleszewie ul. Poznańska, Pleszew Miasto Pleszew ulice: Asnyka, Bałtycka, Cicha, Dąbrowskiego, Fredry, Gałczyńskiego, Gdańska, Gdyńska, Helska, Karczewskiego, Konopnickiej, Nowa, Olsztyńska, Poznańska od nr 2 do 52 (strona północna) i od nr 35 do 61 (strona południowa), Prusa, Wł.Reymonta, Szenica, Toruńska, Tuwima, Wrzesińska, Zachodnia, Żeromskiego.
8 Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie ul. Zielona, Pleszew Miasto Pleszew ulice: Gen. J. Hallera, Kasztanowa, Koźmińska, Kwiatowa, Lipowa, Osiedlowa, Poznańska od nr 54 do końca (strona północna) i od nr 63 do końca (strona południowa), Różana, Słoneczna, Szpitalna, Wierzbowa, Wiśniowa, Zielona.
9 Zespół Szkół Publicznych Nr 2 w Pleszewie ul. Ogrodowa, Pleszew Miasto Pleszew ulice: M. Bogusza, Kochanowskiego, A. F. Modrzewskiego, M. Reja, Słowackiego.
10 Zespół Szkół Publicznych Nr 1 w Pleszewie ul. Szkolna, Pleszew Miasto Pleszew ulice: Edmunda Bojanowskiego, Bramkowa, Daszyńskiego, Glinki, Kraszewskiego, Lenartowicka, Ks. Kazimierza Niesiołowskiego, Plac Powstańców Wlkp., Prokopowska, Rynek, Tyniec.
11 Zespół Szkół Publicznych w Kowalewie ul. Bolesława Chrobrego, Kowalew Sołectwa: Baranówek, Kowalew.
12 Dom Kultury w Piekarzewie, Piekarzew Sołectwa: Korzkwy (Tomaszew), Piekarzew
13 Świetlica Wiejska w Suchorzewie, Suchorzew Sołectwo: Suchorzew
14 Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Marszewie, Marszew Sołectwo: Marszew
15 Świetlica Wiejska w Pacanowicach, Pacanowice Sołectwa: Pacanowice (Pardelak), Prokopów
16 Przedszkole w Grodzisku, Grodzisko Sołectwo: Grodzisko
17 Przedszkole w Zawidowicach, Zawidowice Sołectwa: Rokutów (Turowy), Zawady, Zawidowice
18 Zespół Szkół Publicznych w Lenartowicach, Lenartowice Sołectwa: Lenartowice (Przepadłe, Przydziałki, Sulęcin, Śmieja Młyn)
19 Przedszkole w Dobrej Nadziei, Dobra Nadzieja Sołectwa: Dobra Nadzieja (Chorzew), Ludwina (Gminka, Karczemka)
20 Przedszkole w Zielonej Łące, Zielona Łąka Sołectwo: Zielona Łąka
21 Zespół Szkół Publicznych w Sowinie Błotnej, Sowina Błotna Sołectwa: Bronów, Bógwidze (Józefina, Kotarby), Lubomierz, Sowina, Sowina Błotna.
22 Zespół Szkół Publicznych w Taczanowie Drugim, Taczanów Drugi Sołectwa: Taczanów Drugi, Taczanów Pierwszy.
23 Zespół Szkół Publicznych w Kuczkowie, Kuczków Sołectwa: Borucin, Janków, Kuczków (Chrzanów)
24 Szkoła Filialna w Brzeziu, Brzezie Sołectwo: Brzezie
25 I Liceum Ogólnokształcące im.St.Staszica w Pleszewie ul. Poznańska, Pleszew Miasto Pleszew ulice:M.Bałuckiego, Błotna, W.Bogusławskiego, Ciołkowskiego, Chełmońskiego, Chopina, Drobnika, Gierymskiego, Grottgera, Włodzimierza Jacorzyńskiego, M.Karłowicza, J.Kiepury, Stefana Kisielewskiego, Kopernika, Kossaka, K.Kurpińskiego, Kusocińskiego, Makowskiego, Marszewska, J.Matejki, Michałowskiego, Młyńska, Moniuszki, Norwida, Feliksa Nowowiejskiego, I.Paderewskiego, Pomorska, M.C.Skłodowskiej, L.Solskiego, K.Sopałowicza, K.Szymanowskiego, Św.Ducha, H.Wieniawskiego, Witkiewicza.
26 Szpital im. T.Drobnika w Pleszewie ul. Poznańska Miasto Pleszew: Szpital im. T.Drobnika
Znajdź lokal wyborczy
Województwo:
Gmina:
Miejscowość/Ulica: