Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Fraza

"zajęcie"

została znaleziona (59 wyników)
 • 2016-01-23Volkswagen Passat Alltrack - Najlepszy z najlepszych?

  (...) odmówić. Z przodu jest ogrom miejsca, ale nawet odsunięcie foteli daleko do tyłu nie przeszkadza pasażerom tylnej kanapy w zajęciu wygodnej pozycji. Przy normalnym ustawieniu przednich foteli, z tyłu można (...)
 • 2015-10-20Nie korzystaj z komórki nawet stojąc na światłach

  (...) jazdy z telefonu wymagającego trzymania słuchawki lub mikrofonu w ręku ma znaczenie szerokie i dotyczy każdego działania powodującego konieczność zajęcia uwagi informacjami zawartymi również na pulpicie (...)
 • 2015-10-16Afery Volkswagena ciąg dalszy

  (...) było przyjmować zakłady, kiedy pościg Volkswagena za Toyotą zakończy się sukcesem. Teraz Niemcy raczej będą musieli oglądać się za siebie, niż myśleć o zajęciu pozycji lidera. (...)
 • GALERIA: Piłkarze Pogoni na zajęciach z fryzjerstwa i elektrotechniki

 • 2015-10-09Oto najcenniejsze marki motoryzacyjne

  (...) - pozwoliło to na zajęcie 6 miejsca w klasyfikacji generalnej, czyli o 2 pozycje wyżej w porównaniu z 2014 rokiem. W uzasadnieniu można przeczytać, że tak dobry wynik jest zasługą pozytywnego postrzegania (...)
 • 2015-09-09Mikrosamochody coraz popularniejsze

  (...) , którzy mieszkają poza miastem i dojeżdżają do szkoły czy na zajęcia pozalekcyjne. To dzieci bogatych rodziców – podkreśla Kmiecik.  
  Nie znalazłeś satysfakcjonujących wyników wyszukiwania frazy zajęcie? Zadaj pytanie na forum o zajęcie lub spróbuj zawęzić swoje zapytanie. Zobacz również podobne wyniki wyszukiwania do zapytania zajęcie