Trwa ładowanie...
bEJJZMjV
Notowania

Archiwum artykułów autora Piotr Pilewski

Większa swoboda przedsiębiorców
17.05.2006 11:25

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA
 / 
Większa swoboda przedsiębiorców

Ograniczenie biurokracji, bezpłatna rejestracja firmy w jednym okienku, skrócenie liczby i czasu kontroli przedsiębiorców oraz wprowadzenie instytucji tzw. „zawieszenia” – to pomysły rządu na zmiany w ustawie o swobodzie działalności gospodarczej.

bEJJZMjX
Gosiewski: CBA jest potrzebne Polsce
11.05.2006 14:40

GOSIEWSKI
 / 
Gosiewski: CBA jest potrzebne Polsce

W trakcie pierwszego czytania widziałem jak niektóre twarze bledły - odpiera zarzuty SLD dotyczące ustawy o Centralnym Biurze Antykorupcyjnym, Przemysław Gosiewski. Szef klubu PiS dodaje, że SLD krytykuje projekt PiSu, bo wie, którzy z członków Sojuszu są zamieszani w afery. Głosy sprzeciwu SLD nie milkną i partia zapowiada, że jeżeli ustawa przejdzie, to zaskarży ją do Trybunału Konstytucyjnego.

Lekarze: Rząd do roboty za tysiąc złotych
11.05.2006 8:16

SŁUŻBA ZDROWIA
 / 
Lekarze: Rząd do roboty za tysiąc złotych

„God save the Queen. She pays more”, „Rząd do roboty za tysiąc złotych (brutto)”, czy „Dla polityka pensja medyka” – pod takimi hasłami protestowało wczoraj w Warszawie około 8 tysięcy pracowników służby zdrowia.

bEJJZMkd
PiS wie jak powinni upadać konsumenci
09.05.2006 21:11

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
 / 
PiS wie jak powinni upadać konsumenci

Koło ratunkowe dla dłużników. Do sejmu trafił długo oczekiwany projekt o upadłości konsumenckiej. Ci, którzy nie będą mieli na spłatę rat od zaciągniętego kredytu i ogłoszą upadłość, będą mieli zapewniony dach nad głową. Ci, których na taką możliwość nie będzie stać, będą mogli pójść z bankiem na układ.

bEJJZMke