Money.pl - tag money. to się liczy

Trzy lata rządów PiS. Gośćmi
2018-12-11

Trzy lata rządów PiS. Gośćmi "Money. To się liczy" są Wojciech Warski oraz Piotr Sztembartt

Zapraszamy na "Money. To się liczy". Gośćmi są dr Wojciech Warski, wiceprezes BCC oraz Piotr Sztembartt, dyrektor Departamentu Finansowania Deweloperów Getin Noble Bank.

2018-12-07

"Money. To się liczy". Trzy lata PiS w gospodarce. Co dalej z cenami prądu?

Trzy lata rządów PiS podsumuje w programie "Money. To się liczy" Aleksander Łaszek, ekonomista FOR. W drugiej części o smogu, cenach prądu i polskiej energetyce rozmawiamy z Januszem Steinhoffem, byłym ministrem gospodarki.

2018-11-26

"Money. To się liczy". Ile będą kosztowały tegoroczne święta

Gościem pierwszej części programu "Money. To się liczy" jest prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys, którego pytamy m.in. o Brexit i sytuację na Ukrainie. W drugiej części Jan Kisielewski, ekspert Deloitte, o tym, ile pieniędzy Polacy wydają na święta.

Kontrowersyjna ustawa w TK. „System emerytalny nie ma wypłacać wysokich świadczeń”
2018-10-30

Kontrowersyjna ustawa w TK. „System emerytalny nie ma wypłacać wysokich świadczeń”

Zniesienie limitu 30-krotności składek ZUS to zdaniem dr. Antoniego Kolka, prezesa Instytutu Emerytalnego, "radykalne rozwiązanie". - Było wiele innych możliwości zmian - stwierdził w programie "Money. To się liczy".

Braki kadrowe i złe finansowanie. Były minister zdrowia stawia diagnozę polskiej służbie zdrowia
2018-10-24

Braki kadrowe i złe finansowanie. Były minister zdrowia stawia diagnozę polskiej służbie zdrowia

O największe bolączki polskiej służby zdrowia zapytaliśmy byłego ministra zdrowia Marka Balickiego. Jak stwierdził w programie "Money. To się liczy", cierpi ona na dwa poważne schorzenia: brak pieniędzy oraz braki kadrowe.

2018-08-17

"Money. To się liczy": Emerytura za czwarte dziecko

O skutki programu Mama plus i popularność ekonomii współdzielenia pytamy Marka Tatałę, wiceprezesa Forum Obywatelskiego Rozwoju. W drugiej części psychodietetyk Monika Kurdej wyjaśnia czy łykanie suplementów diety ma sens.

2018-07-09

"Money. To się liczy". Lekarze rezydenci: czeka nas fala strajków, przepraszamy pacjentów

Lekarze rezydenci zapowiadają: "czeka nas fala strajków, przepraszamy pacjentów". O sytuacji najmłodszych lekarzy i problemach z opieką zdrowotną rozmawiamy z lek. med. Martą Moczydłowską z Porozumienia Rezydentów OZZL.

2018-05-02

"Money. To się liczy". Gościem programu Marcin Szczudło, wiceprezes PGNiG

O cenach gazu oraz wymianie starych kotłów na nowe piece w programie "Money. To się liczy" rozmawiamy z Marcinem Szczudło, wiceprezesem PGNiG.

2018-04-17

"Money. To się liczy". Absurdalne przepisy w Polsce oraz odszkodowania za opóźniony lot

Pierwszym gościem "Money. To się liczy" jest Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Porozmawiamy z nim o nowych planach premiera Morawieckiego, a także dowiemy się, po co ZPP tworzy listę absurdów prawnych. W drugiej części programu gościem jest Eugene Lonski z AirHelp, który wyjaśni, co należy zrobić, gdy nasz lot zostanie opóźniony lub odwołany.

PiS daje pieniądze na dzieci.
2018-04-16

PiS daje pieniądze na dzieci. "Chcemy, by Polacy spełniali marzenia"

W Polsce ma się rodzić więcej dzieci - to jeden z priorytetów rządu. Czy PiS chce przekonać do tego pieniędzmi?

Firma - tag money. to się liczy

Prezes BCC ostro o sytuacji przedsiębiorców.
2018-04-12

Prezes BCC ostro o sytuacji przedsiębiorców. "Czują się jak złoczyńcy"

- Prawo, które działa dzisiaj i które jest przygotowywane, ciągle traktuje przedsiębiorcę jako potencjalnego złoczyńcę - mówi Marek Goliszewski, prezes Business Center Club. Przekonuje, że walka z szarą strefą nie może odbijać się na uczciwych.