Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Money.pl - tag przedawkowanie

2010-11-24

Blisko 7 tys. osób umiera w UE z powodu przedawkowania narkotyków

Blisko 7 tys. osób umiera corocznie w UE z powodu przedawkowania narkotyków. Ograniczenie ich zażywania jest jednym z celów Europejskiej Kampanii w sprawie Narkotyków, do której przystąpiło ponad 800 organizacji i osób prywatnych.

2010-08-24

Prof.Pawłowska-leki-przedawkowanie

Profesor Joanna Pawłowska z Centrum Zdrowia Dziecka przestrzega przed bezrefleksyjnym przyjmowaniem leków, zwłaszcza przeciwbólowych. Gość Sygnałów Dnia zwraca uwagę, że skutki przedawkowania takich środków, jak popularny przeciwbólowy lek paracetamol, mogą być bardzo poważne.

2009-07-01

Rosja: Oficerowie służb antynarkotykowych zmarli z przedawkowania

Ciała dwóch funkcjonariuszy rosyjskiej Federalnej Służby Kontroli Obrotu Narkotykami, którzy zmarli z powodu przedawkowania narkotyków, znaleziono w środę w piwnicy siedziby tej służby w Moskwie - informuje agencja AP, powołując się na rosyjskie media.

Prawo - tag przedawkowanie

Protest więźniów w Wenezueli. 35 zmarło po rozmyślnym przedawkowaniu leków
2014-11-29

Protest więźniów w Wenezueli. 35 zmarło po rozmyślnym przedawkowaniu leków

145 zbuntowanych więźniów wdarło się do więziennego szpitala, gdzie zażyło duże ilości leków przeciwko epilepsji i nadciśnieniu, spożywając przy tym alkohol, co w rezultacie doprowadziło 35 z nich do śmierci.

Oficerowie służb antynarkotykowych zmarli z przedawkowania
2009-07-01

Oficerowie służb antynarkotykowych zmarli z przedawkowania

Ciała funkcjonariuszy rosyjskiej Federalnej Służby Kontroli Obrotu Narkotykami znaleziono w piwnicy siedziby tej służby w Moskwie.