Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Money.pl - tag władysław frasyniuk

Frasyniuk bardziej od aresztu boi się zniszczenia firmy. Skarbówka wielokrotnie pokazała, jakie to łatwe
2018-02-14

Frasyniuk bardziej od aresztu boi się zniszczenia firmy. Skarbówka wielokrotnie pokazała, jakie to łatwe

Władysław Frasyniuk od 20 lat prowadzi firmę transportową "Fracht". Zaczynał od dwóch ciągników siodłowych, dziś zatrudnia ponad stu ludzi, a flota liczy 50 samochodów. Przedsiębiorca został we wtorek doprowadzony na przesłuchanie. Opozycjonista z czasów PRL i polityk boi się, że rządzący mogą uderzyć teraz w jego działalność biznesową.

Władysław Frasyniuk zwolniony. Teraz spodziewa się ataku na swoją firmę
2018-02-14

Władysław Frasyniuk zwolniony. Teraz spodziewa się ataku na swoją firmę

Chwilę po godzinie 6 rano Władysław Frasyniuk został zatrzymany przez policję, skuty i przewieziony do prokuratury w Oleśnicy.

Patriotyzm w Polsce.
2013-09-30

Patriotyzm w Polsce. "To politycy PiS go niszczą"

- Patriotyzmem nie jest nagonka na Macieja Stuhra, który zagrał w filmie Pokłosie, ani nagonka na Jana Tomasza Grossa, że napisał Strach. Musimy tego nauczyć - uważają eksperci.

Frasyniuk: To politycy demoralizują Polaków
2011-07-01

Frasyniuk: To politycy demoralizują Polaków

Mentalnie ciągle tkwimy w poprzednim systemie, który był roszczeniowy do bólu.

Frasyniuk: Nie ma Solidarności, każdy ciągnie w swoją stronę
2010-02-20

W. Brytania: Władysław Frasyniuk zaskoczył starą emigrację

Znany działacz Solidarności Władysław Frasyniuk opowiedział się za zniesieniem święta 11 listopada i ustanowieniem w jego miejsce święta państwowego w dniu 4 czerwca, upamiętniającego wybory do tzw. sejmu kontraktowego z 1989 r., czym wywołał konsternację starszego pokolenia polskiej emigracji w Wielkiej Brytanii.

Frasyniuk: 4 czerwca zabrakło powyborczej samby
2007-09-25

Władysław Frasyniuk z LiD: po wyborach powstanie koalicja PO - PiS

Władysław Frasyniuk z Lewicy i Demokratów, jest przekonany, że wybory zakończą się zwycięstwem PiS-u. Polityk powiedział w Salonie Politycznym Trójki, że jego zdaniem po wyborach powstanie koalicja PO-PiS, która jednak przetrwa jedynie do wyborów prezydenckich.

2006-12-12

Sygnały - Władysław Frasyniuk: Wprowadzenie stanu wojennego było niepotrzebne

Władysław Frasyniuk powiedział, że Solidarność w 1981 roku wcale nie była nastawiona tak konfrontacyjnie, jak to przedstawiały władze. Frasyniuk, który był wówczas jednym ze związkowych przywódców podkreślił, że Solidarność była wtedy raczej nastawiona na rozmowy i skrzydło radykalne nie miało aż takiego wpływu na działalność związku. Jutro przypada 25-ta rocznica wprowadzenia stanu wojennego.

Tony Vegas kontra Władysław Frasyniuk
2006-07-28

Tony Vegas kontra Władysław Frasyniuk

Jeden z dolnośląskich biznesmenów, znany jako Tony Vegas, złożył w prokuraturze doniesienie o przestępstwie korupcyjnym. Zeznał, że głównym bohaterem tej afery jest Władysław Frasyniuk.