Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Amerykański statek płonie koło Pireusu

0
Podziel się:

Płonący statek ma około 200 metrów długości. Znajduje się w drodze ze Stanów Zjednoczonych do Arabii Saudyjskiej z partią samochodów

Amerykański statek płonie koło Pireusu
(eunavfor.eu)

Greckie władze poinformowały o pożarze na samochodowcu _ Alliance Norfolk _ koło Pireusu. Statek płynie pod banderą USA. Na pokładzie znajduje się 28 ludzi - 23 członków załogi i pięciu pasażerów.

Z pożarem, którego przyczyna na razie nie jest znana, walczą greckie statki gaśnicze.

_ Alliance Norfolk _ ma około 200 metrów długości. Znajduje się w drodze ze Stanów Zjednoczonych do Arabii Saudyjskiej z partią samochodów. Na wysokości Pireusu zacumował, by poddać się inspekcji - informuje agencja Associated Press.

Czytaj więcej o pożarach na morzu w Money.pl
Dramat na morzu. Los większości nieznany Ratownicy przeszukujący wody u wybrzeży Dominikany uratowali 13 osób, które wyszły z życiem po zatonięciu przeładowanej łodzi z około 70 emigrantami.
Rosyjski statek w płomieniach. Zobacz gdzie Pożar wybuchł na drobnicowcu Iwan Wakułow, znajdującym się 60 kilometrów od brzegów Krymu. Część załogi została ewakuowana.
Dramatu na placu budowy. Jest wiele ofiar Pożar wybuchł w dużym namiocie, który był kwaterą dla robotników. Namiot całkowicie spłonął. Płomienie strawiły też sąsiedni namiot, ale nie wiadomo, czy byli w nim ludzie.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)