Notowania

paryż
26.05.2013 08:17

Atak na żołnierza w Paryżu. Został ugodzony w szyję

25 letni żołnierz z pułku strzelców alpejskich brał udział w patrolu w ramach akcji Vigipirate - zabezpieczania stolicy przed ewentualnym atakiem terrorystycznym.

Podziel się
Dodaj komentarz
(imago stock&people/EAST NEWS)

Francuski żołnierz w Paryżu zaatakowany przez mężczyznę o arabskich rysach. Około 30-letni mężczyzna w arabskim stroju ugodził żołnierza nożem w szyję. Mimo ran na twarzy i na szyi, życie mężczyzny nie jest zagrożone.

Do ataku doszło w przylegającej do Paryża biznesowej dzielnicy La Defense. Napadnięty był jednym z żołnierzy patrolujących stację linii A szybkiej kolei RER. Poszukiwany napastnik, według opisu policji, ma około trzydziestu lat, jest brodaty i pod kurtką nosił arabski strój mieszkańców Afryki Północnej. Według wstępnych oględzin, obrażenia nie są groźne, gdyż na szczęście ostrze nie naruszyło tętnicy.

25 letni żołnierz z pułku strzelców alpejskich brał udział w patrolu w ramach akcji Vigipirate - zabezpieczania stolicy przed ewentualnym atakiem terrorystycznym. 3 -osobowe oddziały uzbrojonych w broń automatyczną wojskowych patrolują newralgiczne miejsca -; takie jak lotniska, dworce, wielkie domy handlowe i popularne obiekty turystyczne.

Przebywający w stolicy Etiopii Addis Abebie prezydent Francois Hollande, odrzucił możliwość łączenia tej napaści z morderstwem popełnionym na brytyjskim żołnierzu w d

Czytaj więcej w Money.pl
Powtórka z Londynu? Tym razem Paryż Żołnierz patrolujący dzielnicę biznesową w zachodniej części Paryża został ugodzony nożem w szyję. Napastnik był _ ubrany w stylu arabskim _.
Paryż jest zalany przez protestujących Demonstracja jest protestem przeciw ustawie, której socjalistyczny rząd nadał nazwę Małżeństwo dla wszystkich.
15 tysięcy Kurdów na ulicach Paryża Manifestowali na znak protestu przeciwko zamordowaniu trzech aktywistek.

zielnicy Woolwich w Londynie. Zaapelował do wszystkich żołnierzy uczestniczących w Vigipirate i obywateli o zachowanie czujności.

Trzy dni temu w Woolwich, na południowo-wschodnich przedmieściach Londynu również doszło do ataku na żołnierza. Sprawcami było dwóch muzułmanów pochodzenia nigeryjskiego.

Tagi: paryż, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz