Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Awaryjne ladowanie boeinga na Syberii

0
Podziel się:

Lecący z Heraklionu samolot linii Sewiernyj wieter zdołał wylądować dopiero podczas czwartego podejścia.

Awaryjne ladowanie boeinga na Syberii
(gusioo/ CC BY-NC-SA 2.0/Flickr)
bEKpuKut

Awaryjne lądowanie pasażerskiego boeinga na lotnisku w Surgucie na Syberii. Piloci sprowadzili samolot na ziemię mimo usterki klap służących do lądowania - pisze Interfax, powołując się na swojego informatora. Maszyna leciała z Krety.

Do incydentu doszło w nocy. Lecący z Heraklionu samolot linii _ Sewiernyj wieter _ zdołał wylądować dopiero podczas czwartego podejścia. Wcześniej kapitan poinformował pasażerów, że koniecznie będzie awaryjne lądowanie z powodu nie działających klap. Jak pisze Interfax, dzięki umiejętnościom pilotów po kilku minutach maszyna wylądowała na lotnisku w Surgucie. Nikomu nic się nie stało.

Czytaj więcej w Money.pl
Lądowanie Boeinga w płomienach Po zatrzymaniu samolotu załoga sprawnie ewakuowała pasażerów przez wyjścia awaryjne. Lotniskowa straż pożarna błyskawicznie ugasiła pożar.
Kłótnia o dreamlinery. LOT nie dostał odszkodowania od Boeinga Boeing podaje, że pieniądze już wypłacił. Polski operator jest innego zdania.
W wypadku Cessny zginęła trójka dzieci Agencja Belga twierdzi, że samolot miał problemy przy starcie, próbował zawrócić na Charleroi i wylądować.
bEKpuKuW
KOMENTARZE
(0)