Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Bielan: 22 maja start kampanii Jarosława Kaczyńskiego

0
Podziel się:

Prezes PiS ma się wtedy pojawić na pl. teatralnym w Warszawie.

Bielan: 22 maja start kampanii Jarosława Kaczyńskiego
(photo-service.europarl.europa.eu)

aktualizacja 10.57

PiS ogłasza oficjalny początek kampanii prezydenckiej. Adam Bielan pisze na Twitterze, że nastąpi on 22 maja o godzinie 14 na placu Teatralnym w Warszawie.

_ - Od początku mówiliśmy, że stanie się to w drugiej połowie maja, mamy już ustaloną dokładną datę i miejsce _ - powiedział Bielan w radiu Zet. _ - Chcieliśmy to zrobić w stolicy z różnych względów _ - dodał.

Jak zaznaczył, kandydat PiS na prezydenta _ jest zmuszony sytuacją, kalendarzem wyborczym i będzie to robił _.

To już kolejna zapowiedź oficjalnego startu kampanii i rozpoczęcia debaty publicznej przez Jarosława Kaczyńskiego. Paweł Poncyliusz, rzecznik jego sztabu, zapowiadał na poniedziałek konferencje prasową prezesa PiS. Informacja ta została jednak zdementowana przez szefa sztabu Joannę Kluzik-Rostkowską, a Poncyliusz upomniany, że: _ Wyczerpał już limit wpadek _.

Niesiołowski: PiS wystartował w wyścigu na większy wieniec
Oczekiwanie na pojawienie się prezesa Kaczyńskiego elektryzuje całą scenę polityczną. Od śmierci brata nie rozmawia on - poza kilkoma wyjątkami - z dziennikarzami.Politycy Platformy Obywatelskiej naciskają i proponują debaty. Na razie do żadnych konkretnych ustaleń nie doszło.

ZOBACZ TAKŻE:

Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)