Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Błaszczak: Demokracja w Polsce jest zagrożona

0
Podziel się:

PiS jako jedno z zagrożeń wskazało dominację Platformy Obywatelskiej.

Błaszczak: Demokracja w Polsce jest zagrożona
(PAP/Grzegorz Jakubowski)
bELjYbSJ

Szef klubu PiS Mariusz Błaszczak uważa, że dołączenie Polski Plus do partii Jarosława Kaczyńskiego jest integracją środowisk prawicowych w obliczu zagrożenia dominacją Platformy Obywatelskiej.

W sobotę Rada Polityczna Prawa i Sprawiedliwości przyjęła uchwałę o zagrożeniach dla polskiej demokracji. Wśród tych zagrożeń wymieniono dominację PO. Gość Sygnałów Dnia w Polskim Radiu uważa, że mamy do czynienia z realnym zagrożeniem demokracji w Polsce.

Zdaniem Błaszczaka, zapowiadana partia Janusza Palikota będzie w istocie _ lewą nogą _ Platformy Obywatelskiej. Szef klubu PiS uważa, że ostatnie działania posła z Lublina są w rzeczywistości reżyserowane przez Donalda Tuska.

bELjYbSL

Błaszczak dodał, że jego partia ma realny program dla Polski, w przeciwieństwie do rządu, który zajmuje się spektaklem politycznym. Polityk uważa, że o rosnącej roli PiS świadczy powrót do partii niemal wszystkich członków Polski Plus.

Polityk zapowiedział, że 16 października odbędzie się konwencja wyborcza PiS przed wyborami samorządowymi. Szef klubu parlamentarnego podkreśla, że jego partia przedstawi programy, które zostały przygotowane po rozmowach z wyborcami.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/71/t111175.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;przyjal;do;partii;politykow;polski;plus,9,0,681737.html) PiS przyjął do partii polityków Polski Plus Są to między innymi Jarosław Sellin (na zdj.), Jerzy Polaczek i Kazimierz Ujazdowski.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/212/t111572.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/polska;plus;zdecydowala;o;polaczeniu;z;pis,45,0,681517.html) Polska Plus zdecydowała o połączeniu z PiS Ujazdowski: _ - Uznajemy za konieczność budowę silnej alternatywy dla rządów PO _.
bELjYbTm
wiadomości
KOMENTARZE
(0)