Notowania

bomba
02.11.2010 16:39

Bomba w biurze Angeli Merkel?

Policja znalazła podejrzany pakunek w gabinecie niemieckiej kanclerz. Wysłano go z greckiego ministerstwa gospodarki.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ec.europa.eu)

Niemiecka policja znalazła podejrzany pakunek w gabinecie Angeli Merkel, poinformował rzecznik niemieckiego rządu. Kanclerz nie było wtedy w budynku - podała telewizja BBC.

Aktualizacja 17:04

Policja przechwyciła podejrzaną paczkę w biurze kanclerz Angeli Merkel, której nadawca było greckie ministerstwo gospodarki - podaje berliński dziennik _ Tagesspiegel _.

Podejrzany pakunek w Berlinie był skierowany do niemieckiej kanclerz. Teraz wywieziono go w bezpieczne miejsce, gdzie jest badany pod kątem zawartości materiałów wybuchowych. Zaangażowano do tego policyjnych saperów.

Paczka znajdowała się na poczcie biura pani kanclerz - poinformował rzecznik niemieckiego rządu. Angeli Merkel nie było w tym czasie w gmachu. Niemiecka kanclerz przebywa z wizytą w Belgii.

Wcześniej do zagranicznych ambasad w Atenach adresowano dziś pięć paczek z ładunkami wybuchowymi. Cztery z nich zdetonowano; piąta wybuchła w placówce szwajcarskiej. Nikomu nic się nie stało.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/5/t115205.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/incydenty;bombowe;w;kolejnych;ambasadach;w;atenach,213,0,703445.html) Incydenty bombowe w kolejnych ambasadach w Atenach Policja podejrzewa, że paczki z bombami wysyłają greccy lewacy lub anarchiści.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/139/t115083.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/bomby;w;samolotach;do;usa;obama;dziekuje;za;pomoc,18,0,702482.html) Bomby w samolotach do USA. Obama dziękuje za pomoc Dzięki ich wywiadowi udało się wykryć ładunki ukryte w przesyłkach.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/167/t115111.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kolejne;bomby;w;przesylkach;eksplozja;w;centrum;aten,47,0,703023.html) Kolejne bomby w przesyłkach. Eksplozja w centrum Aten Bomby przeznaczone były dla ambasad Meksyku, Holandii i Belgii oraz do rąk prezydenta Francji.
Tagi: bomba, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz