Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Borusewicz: Nie tylko Komorowski obiecywał, Kaczyński też

0
Podziel się:

Marszałek Senatu broni deklaracji Bronisława Komorowskiego.

Borusewicz: Nie tylko Komorowski obiecywał, Kaczyński też
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEKJVEkB

Marszałek Senatu nie zgadza się z zarzutami, że w kampanii wyborczej Bronisław Komorowskiskładał obietnice bez pokrycia, na których realizację nasz kraj nie może sobie pozwolić.

Bogdan Borusewiczzauważył,że również Jarosław Kaczyński składał wiele obietnic.Podkreślił, że w obecnej sytuacji politycznej będzie możliwe przeprowadzenie trudnych reform, w tym finansów publicznych. Marszałek cieszy się, że opozycja zadeklarowała wsparcie.

POSŁUCHAJ BOGDANA BORUSEWICZA:

Marszałek przyznał, że stan finansów publicznych wymaga natychmiastowej reformy, która może okazać się trudna. Nie spodziewa się natomiastgwałtownych zmian w polityce zagranicznej.Uważa, że za prezydentury Bronisława Komorowskiego spotkania z przedstawicielami zagranicy będą zdecydowanie częstsze nić zaLecha Kaczyńskiego.

bEKJVEkD

POSŁUCHAJ BOGDANA BORUSEWICZA:

Po rezygnacji przez Bronisława Komorowskiego z mandatu poselskiego, a zarazem funkcji marszałka Sejmu, obowiązki prezydenta będzie pełnił marszałek Senatu Bogdan Borusewicz - do chwili powołania nowego marszałka Sejmu. Marszałek Bogdan Borusewicz nie zamierza w tym czasie podejmować żadnych ważnych decyzji, takich jak na przykład mianowanie generałów czy stosowanie prawa łaski.

ZOBACZ TAKŻE:

bEKJVEle
KOMENTARZE
(0)