Notowania

chavez
30.07.2011 14:45

Chavez "bardziej refleksyjny". Otwiera się na sektor prywatny

W wystąpieniu w państwowej telewizji, południowoamerykański przywódca zapowiedział zmiany.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ec.europa.eu)

*Prezydent Wenezueli chce przekonać klasę średnią i prywatnych przedsiębiorców do swojego programu politycznego. *

– _ Rząd powinien pokazać im, że są potrzebni _– cytuje wystąpienie Chaveza internetowa strona stacji BBC.

W rozmowie telefonicznej transmitowanej przez państwową telewizję, socjalistyczny przywódca Wenezueli powiedział, że właśnie zaczął się bardziej refleksyjny okres jego życia. Chavez niedawno przeszedł na Kubie operację usunięcia raka, ma jednak w planach ubieganie się w przyszłym roku o reelekcję.

W swoim wystąpieniu powiedział, że leczenie sprawiło, że radykalnie zmienił swoje patrzenie na świat. _ Więcej różnorodności, więcej refleksji i wieloaspektowości _ ma cechować nowy okres życia prezydenta Wenezueli.

- _ Dlaczego zawsze musimy chodzić w czerwonych koszulach? _ – mówił Chavez, który dzień wcześniej świętując swoje 57. urodziny nie założył charakterystycznego dla siebie stroju, lecz ubrany był na żółto – _ To samo dotyczy słowa socjalizm _.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/122/t111482.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/chavez;kusi;wyborcow;programami;socjalnymi,92,0,680796.html) Chavez kusi wyborców programami socjalnymi Jego Zjednoczona Partia Socjalistyczna Wenezueli chce utrzymać władzę.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/16/t75536.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/chavez;oglosil;zwyciestwo;nad;choroba,210,0,863954.html) Chavez ogłosił zwycięstwo nad chorobą Prezydent Wenezueli wyznał w transmitowanym przez telewizję nagraniu, że po kolejnej operacji wygrał walkę z chorobą nowotworową.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/187/t129211.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/prezydent;wenezueli;odda;czesc;wladzy,159,0,754335.html) Prezydent Wenezueli odda część władzy? Hugo Chavez wezwał do pojednania między rywalami politycznymi. Zrezygnuje z dekretów.
Tagi: chavez, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz