Notowania

Przejdź na
wybory samorządowe 2010
30.11.2010 12:14

Czas rozliczeń w SLD. Polecą głowy za wynik w Warszawie?

W styczniu może dojść do nadzwyczajnego zjazdu partii.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Bartłomiej Zborowski)

SLD chce rozliczyć warszawskie struktury partii za wyniki w wyborach samorządowych. Rzecznik SLD Tomasz Kalita (na zdjęciu) mówi, że być może jeszcze w styczniu będzie zwołany nadzwyczajny zjazd warszawskich struktur SLD, jednak - jak zaznacza - decyzja jeszcze nie zapadła.

Według Tomasza Kality, trzeba dokładnie przeanalizować wyniki, nie oznacza to jednak decyzji personalnych. Lewica musi jednak _ nauczyć się pokazywać swoje sukcesy _.

POSŁUCHAJ TOMASZA KALITY:

Szefowa mazowieckich struktur SLD Katarzyna Piekarska mówi, że analiza wyników jest potrzebna jednak. Jej zdaniem, nie należy szukać winnych.

POSŁUCHAJ KATARZYNY PIEKARSKIEJ:

Wojciech Olejniczak w wyborach na prezydenta Warszawy osiągnął ponad 13 procent. Grzegorz Napieralski nie ukrywał rozczarowania jego wynikiem i mówił, że liczył na to iż kandydat sojuszu dostanie się do drugiej tury w Warszawie. Według Gazety wyborczej szef SLD podczas warszawskiego zjazdu będzie chciał odsunąć nieprzychylnych sobie członków partii.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/161/t117153.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/platforma;przyspieszy;wybory;to;wszystkim;na;reke,89,0,724057.html) Platforma przyspieszy wybory? To wszystkim na rękę Coraz więcej przemawia za tym, że zanim na dobre opadnie bitewny kurz po kampanii samorządowej, partyjne hufce znów ruszą do boju. A to, kto będzie rządził Polską przez kolejne cztery lata rozstrzygnie się już wiosną.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/177/t20401.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/napieralski;straszy;koalicja;platformy;ze;slazakami,172,0,724908.html) Napieralski straszy koalicją Platformy ze Ślązakami Ruch Autonomii Śląska, z którym PO chce rządzić w tym województwie _ jest niebezpieczny _.
Tagi: wybory samorządowe 2010, grzegorz napieralski, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz