Notowania

Przejdź na
debata
27.06.2010 07:17

Debata prezydencka przekona niezdecydowanych?

Aleksander Kwaśniewski nie wyklucza takiego scenariusza.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ec.europa.eu)

*Były prezydentAleksander Kwaśniewskiuważa, że dzisiejsza debata prezydencka może mieć wpływ na decyzję części wyborców. *

O godz. 20Bronisław KomorowskiiJarosław Kaczyńskizmierzą się w pojedynku na słowa. Będzie to pierwsza z dwóch zaplanowanych przed wyborami debat.
Aleksander Kwaśniewski uważa, że dzisiejsza debata będzie miała bardzo dużą oglądalność. Dlatego jedną z najważniejszych rzeczy jest dobre wrażenie.

_ - Bardzo istotna jest forma dnia, żeby przyjść skoncentrowanym ale i odprężonym, żeby dokładnie wiedzieć, jakie przesłanie ma się do widzów i znać temat, choć nie ma się co w ciągu ostatnich godzin uczyć. To jest taki moment w którym trzeba pokazać cały swój dorobek i doświadczenie. To jest zadanie trudne, bo w ciągu tej godziny z kandydatów musi wyjść cały ich talent polityczny _ - powiedział były prezydent.

POSŁUCHAJ ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO:

W 1995 roku słynna debata telewizyjna między Kwaśniewskim aLechem Wałęsąprzyczyniła się do sukcesu wyborczego ówczesnego szefa lewicy. Kwaśniewski twierdzi, że bezpośrednio przed debatą ważne jest, by kandydaci nie słuchali zbyt wielu doradców.

_ - Jak mnie zapytanoby o rady, to powiedziałbym, że rad wysłuchano już wystarczająco dużo, teraz trzeba to poukładać w głowie. Nie sposób iść na debatę mając stu doradców i tysiąc rad _ - dodał były prezydent..

POSŁUCHAJ ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO:


Tematami dzisiejszej debaty mają być sprawy społeczne i polityka zagraniczna. W każdej rundzie jeden z trzech prowadzących debatę dziennikarzy zada każdemu kandydatowi po jednym pytaniu.

ILU POLAKÓW OBEJRZY DEBATĘ?

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Zamieszanie wokół pytań, Bielan zdziwiony ]( http://news.money.pl/artykul/zamieszanie;wokol;pytan;bielan;zdziwiony,117,0,637301.html )
* [ KRUS, in vitro, emerytury - 10 pytań do kandydatów ]( http://news.money.pl/artykul/krus;in;vitro;emerytury;-;10;pytan;do;kandydatow,36,0,637220.html )
Tagi: debata, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz