Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Debata Tuska z Kaczyńskim. Na razie nie ma szans

0
Podziel się:

Nie dojdzie dziś do spotkania szefów sztabów PiS i PO, którzy mieli ustalić warunki - mówi Tomasz Poręba.

Debata Tuska z Kaczyńskim. Na razie nie ma szans
(Reporter Poland)

Nie dojdzie dziś do spotkania szefów sztabów PiS i PO, podczas którego miano ustalić warunki debaty Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego.

Szef sztabu Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Poręba (na zdjęciu) powiedział, że dopóki szef rządu nie odpowie na list prezesa PiS-u, omawianie szczegółów nie ma sensu.

Jarosław Kaczyński napisał, że jest gotowy na spotkanie z szefem rządu, ale na neutralnym gruncie i po warunkiem, że rząd zmieni między innymi politykę wobec Rosji.

PO liczy na to, że Jarosław Kaczyński skorzysta z zaproszenia Tomasza Lisa do wieczornego programu w TVP. - Prezes PiS-u tam się jednak nie wybiera - powiedział Tomasz Poręba.

Do programu _ Tomasz Lis na żywo _ zostali zaproszeni: Donald Tusk, Jarosław Kaczyński, Waldemar Pawlak i Grzegorz Napieralski. W studiu TVP pojawić mają się jedynie liderzy PO i PSL.

Czytaj więcej o debatach w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/165/t80037.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/sikorski;znow;zacheca;fotyge;do;debaty,151,0,902039.html) Apel do PiS: Wyjdżcie na powierzchnię Minister spraw zagranicznych ponownie zaprosił swoją poprzedniczkę Annę Fotygę do debaty na temat polityki międzynarodowej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/55/t155447.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;w;polscacie;chce;przykryc;debate,102,0,901734.html) Prezes PiS dokonał wyboru. Zamiast debaty... Ani Jarosław Kaczyński, ani żaden z polityków jego partii nie chce rozmawiać z konkurentami na nie swoich warunkach.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/231/t46567.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/telewizje;zgodne;w;sprawie;debaty;politycy;nie,78,0,900174.html) Wszyscy przyjdą na debatę, tylko nie PiS PiS podtrzymuje propozycję zorganizowania rozmów z przedstawicielami koalicji PO-PSL w swoim centrum programowym.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/157/t97437.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pawlak;chce;debaty;z;kaczynskim,250,0,899322.html) Pawlak z Kaczyńskim może zawsze i wszędzie To odpowiedź na zaproszenie PiS do rozmowy o sytuacji polskiego rolnictwa.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)