Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Dokumenty znalezione na miejscu katastrofy trafią do Polski

0
Podziel się

Wśród materiałów są dokumenty nawigacyjne, tablice i wykazy.

Dokumenty znalezione na miejscu katastrofy trafią do Polski
(kprm.gov.pl)
bEhNMtQR

Międzypaństwowy Komitet Lotniczy przedstawi dziś w Moskwie dokumenty znalezione na miejscu katastrofy polskiego Tu-154M pod Smoleńskiem. Wśród materiałów są m.in. dokumenty nawigacyjne, tablice i wykazy.

Materiały te zostaną później przekazane akredytowanemu przy Międzypaństwowym Komitecie Lotniczym przedstawicielowi Polski Edmundowi Klichowi. Wśród dokumentów, które zostaną wręczone Klichowi, jest też zbiór informacji aeronawigacyjnych, jak również wyniki analizy paliwa i smarów z polskiego samolotu.

Natomiast nie jest jasne, czy znajdzie się tam także książka serwisowa Tu-154M, zawierająca informacje o przeglądach i naprawach maszyny. Wiadomo, że znaleziono ją na miejscu katastrofy. Materiały przygotowane do przekazania stronie polskiej zajmują osiem skrzynek.

bEhNMtQT
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/213/t100821.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/rosja;prawda;o;smolensku;moze;byc;dla;polski;przykra,130,0,664194.html) Rosja: Prawda o Smoleńsku może być dla Polski przykra Rosjanie krytykują Antoniego Macierewicza.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/47/t98351.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/bedzie;sledztwo;w;sprawie;tuska;i;komorowskiego,100,0,663908.html) Będzie śledztwo w sprawie Tuska i Komorowskiego? Berliński adwokat uważa, że politycy działali na szkodę Polski.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/43/t104235.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/rosja;przekazala;polsce;akta;smolenskiego;sledztwa,164,0,657828.html) Rosja przekazała Polsce akta smoleńskiego śledztwa W 11 przekazanych tomach są protokoły przesłuchań i oględzin miejsca katastrofy. Nie ma protokołów z sekcji zwłok. Gen. Krzysztof Parulski ma nadzieję, że będą one w kolejnej partii dokumentów.
bEhNMtRu
wiadomości
wiadmomości
gospodarka
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)