Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Druga debata prezydencka USA. Kto wygra?

0
Podziel się:

Stawka jest wysoka szczególnie dla obecnego prezydenta USA. Barack Obama przegrał pierwsza debatę prezydencką.

Druga debata prezydencka USA. Kto wygra?
(UPI Photo/eyevine/EAST NEWS)

Już tylko godziny dzielą Baracka Obamę i Mitta Romneya od kolejnego pojedynku. Dzisiejszej nocy obaj kandydaci w amerykańskich wyborach zmierzą się w drugiej debacie telewizyjnej.

Stawka jest wysoka szczególnie dla obecnego prezydenta USA. Barack Obama przegrał pierwsza debatę prezydencką. Jeśli przegra drugą znajdzie się w poważnych tarapatach. Sztab obecnego prezydenta USA zapowiada, że tym razem Amerykanie zobaczą innego Obamę.

_ - Zobaczycie kogoś kto jest silny, pełen pasji, energetyczny _ - mówi rzecznik sztabu prezydenta USA Robert Gibbs. Były szef Krajowego Komitetu Partii Demokratycznej Howard Dean Demokraci zapowiada, że podczas drugiej debaty Barack Obama wytknie Mittowi Romneyowi wszystkie niekonsekwencje. _ _

_ - Prezydent powinien po pierwsze zwrócić uwagę, jak często Romney zmieniał poglądy w wielu sprawach i przedstawić własny plan. To ważne bo wyborów nie wygrywa się tylko atakując przeciwnika _- podkreśla.

Do drugiej debaty prezydenckiej dojdzie na uniwersytecie Hofstra w stanie Nowy Jork. Weźmie w niej udział 80 niezdecydowanych wyborców, którzy będą mieli możliwość zadawania pytań kandydatom.

Czytaj więcej w Money.pl
Obama wygrywa w sondażach. Romney triumfuje w telewizji Kandydat Republikanów zmiażdżył prezydenta Obamę w pierwszej przedwyborczej debacie. Potwierdza to sondaż przeprowadzony przez CNN.
13 kluczy do Białego Domu. To dlatego Obama... Amerykański politolog zwycięzców typuje od 1984 roku i jeszcze nigdy się nie pomylił.
Programy gospodarcze kandydatów na prezydenta USA Sprawdź, co różni rywali w wyścigu o fotel prezydencki USA.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)